mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2005, 16:22 
Cytuj  
UO to UO, zawsze bedzie roxowało, raz mniej, raz bardziej, ale zawsze nie będzie żadnego lepszego online'owego tytułu.

Choć moją grę ograniczam do nafarmowania 8 mill na GT od ML (strasznie mi się cały dodatek nie podoba) to nadal 'gram'. Napewno zacznę normalną grę na shardzie PRE UO:R, który, mam wielka nadzieje powstanie.


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 01:35 
Cytuj  
Smashie napisał(a):
UO to UO, zawsze bedzie roxowało, raz mniej, raz bardziej, ale zawsze nie będzie żadnego lepszego online'owego tytułu.

Choć moją grę ograniczam do nafarmowania 8 mill na GT od ML (strasznie mi się cały dodatek nie podoba) to nadal 'gram'. Napewno zacznę normalną grę na shardzie PRE UO:R, który, mam wielka nadzieje powstanie.


ehh kiedy wy siw wkoncu obudzicie?? Zyjecie w krainie marzen... no ile osob gra w uo hmm... raczej niewiele, a w wowa?? sami sobie odpowidzcie i sie wkoncu obudzcie z tego koszmaru zwanego UO... miliony nie moga sie mylic a was jest garstka, a mowienie ze nic lepszego od uo nie bedzie jest czysta HEREZJA... Bo napewno bedzie milion lepszych gier, nie wspomnac ze juz sa 100x lepsze... Mowicie ze znacie ludzi ktorzy poszli do wowa i gw i wracaja... skad te wiesci moze kilku, ja znam zeby nie sklamac kilkudziesieciu ktorzy przeszli do wowa i wcale nie maja zamiaru wracac... wiec prosze jeszcze raz obudzcie sie misie malinowe...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 02:13 
Cytuj  
rofl, jeszcze tylko flamow UO vs. WoW nie bylo? Najwyrazniej ci sie nudzi. Przykro mi, ale takie stare, zdziadziale i zaszlachtowane kolejnymi durnymi rozszerzeniami UO nadal z palcem w d przebija ogromem oferowanych mozliwosci twojego WoW-a.

miliony nie moga sie mylic a was jest garstka

... a ich troje znowu jedzie na eurowizje. Pomijajac ''poziom artystyczny'' samego konkursu, to jednak o czyms to swiadczy.

milion lepszych gier, nie wspomnac ze juz sa 100x lepsze...

Wymien mi, prosze, tytuly tych lepszych gier i uzasadnij jeszcze w czym one sa lepsze pomijajac oprawe graficzno-dzwiekowa.

ja znam zeby nie sklamac kilkudziesieciu ktorzy przeszli do wowa i wcale nie maja zamiaru wracac...

Jak jestes tak dobrze poinformowany, to chyba powinienes wiedziec, ze UO, w ktora grali juz te ladnych pare latek mogla im sie znudzic i zmienila sie na tyle, ze ma niewiele wspolnego z tym, czym byla kiedys (ale mimo tego -> wroc do pierwszego akapitu)... ale chyba za duzo od ciebie wymagam.

W ogole to nie wiem po co reaguje na flame-baita, nie trolluj :<

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 04:06 
Cytuj  
taaak, oczywiscie bo ty masz racje a 5 milionow ludzi to noobki i nie wiedza co dobre, wiesz co daruj sobie i nie mam zamiaru flamowac bo nie ma sensu... wszystko co miale do powiedzenia napisalem w pierwszym posci... dziekuje


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 10:06 
Cytuj  
Renegade z Spectrum 48k > UO (3 joye na tym połamałem)

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 10:51 
Cytuj  
rofl good one from kkkk20
:)

EDIT: Type-o


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 12:33 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
... miliony nie moga sie mylic ...
100x lepsze...


Sorry nie moge się powstrzymać od skomentowania tych dwóch fragmentów:

1: Miliony móch nie mogą się mylić, jedz gówno!
2: Typowy komentarz dzieciaka '100x lepsze' :)


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 8.08.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 17:06 
Cytuj  
Oj ludzie... Czym wy sie przejmujecie, ze ktos UO porownuje do WoWa czy czegos innego. Przeciez to normalne, a co sie koledze podoba to jego sprawa mnie sie podoba UO, zreszta ja malo gier znam poza Ultima wogole, jakos tak zaczalem grac w Utlime na 8 bitach i tak zostalo ;-)

Wiec mnie sie podoba Ultima, bo to "moja" gra, a koledze WoW bo gra w niego miliony graczy... Kazdy ma jakies upodobania... nawet jesli te upodobania polegaja na tym ze ja gram w WoW bo wszyscy graja, a jak zaczna grac w bierki to rzuce WoW i bede gral w bierki... tez tak mozna... z tego zreszta sie w wiekszosci wyrasta... ;-)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 01:04 
Cytuj  
Krogulec napisał(a):
Oj ludzie... Czym wy sie przejmujecie, ze ktos UO porownuje do WoWa czy czegos innego. Przeciez to normalne, a co sie koledze podoba to jego sprawa mnie sie podoba UO, zreszta ja malo gier znam poza Ultima wogole, jakos tak zaczalem grac w Utlime na 8 bitach i tak zostalo ;-)

Wiec mnie sie podoba Ultima, bo to "moja" gra, a koledze WoW bo gra w niego miliony graczy... Kazdy ma jakies upodobania... nawet jesli te upodobania polegaja na tym ze ja gram w WoW bo wszyscy graja, a jak zaczna grac w bierki to rzuce WoW i bede gral w bierki... tez tak mozna... z tego zreszta sie w wiekszosci wyrasta... ;-)


No i to chodzi... wkoncu jakis normalny komentarz... 100x lepsze tak sie mowi i tak sie przyjelo moge powiedziec milion razy lepsze ale to jest moja opinia i moj komentarz... hmm skoro 21 lat to dzieciak to gz dla ciebie kolego smashie... miliony nie moga sie mylic - "jedz gowno"?? sorki bo nie obczailem o co panu inteligentowi chodzi... Chcialem tylko powiedziec i namowic was do sprobowania gry w wowa ale widze ze nic z tego bo tylko mozna zostac zbesztanym i tyranym, bo sie pisze suche fakty, przykro...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 01:17 
Cytuj  
Porywasz sie kolego na złotą krowe, NIKT nie moze krytykować UO, tak sie przyjeło. Nikt nie może powiedziec o nim inaczej jak w superlatywach.

Zreszta abstrahujac od tego : kazdy ma prawo do wlasnego zdania a to Ty wjechales na to forum na pelnej ku.. i zaczales cos gadac o wowie ktory pewnie dla tych staruszkow jest tak samo odpychajacy jak niuMetal dla fanów Black Sabath. O zreszta dobre porownanie to tak jakbys probowal wciskac fanom Jimmiego Hendrixa ze zespol xxx jest lepszy bo wiecej osob na ich koncerty przychodzi ;).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 01:24 
Cytuj  
Shadhun to troche nie jest tak :), bo baaaardzo wielu ludkow z UO przeszlo na wowa, no coz a to nie zadna swieta krowa tylko normalna gra :), bede mowil co o tym mysle, lecz nie nieguje zdania innych osob. Tylko powiedzialem zeby otworzyli ozcy i sprobowali zagrac w wowa (tudzież w inna gre mmorpg), jezeli nie sproboja nie beda wiedziec... tylko slepo patrzec w gierke, ktora nie powiem ma swoje ogromne zaslugi BYLA swietna gra, ale... wszystko sie kiedys konczy i jezeli wychodzi naprawde cos lepszego to trzeba byc obiektywnym, tyle chcialem powiedziec... Ale odrazu zostalem zjechany jak lysa kobyla, tez mi kultura phi 8)


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 01:45 
Cytuj  
A ja sie zaloze ze wiekszosc z tych ludzi (ktorzy caly czas twierdza ze UO jest najlepsze) probowala i wow-a i innych mmorpg-ow.

Cytuj:
wszystko sie kiedys konczy


Niektore gry, tak jak muzyka sa ponadczasowe ;).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 02:07 
Cytuj  
Bez przesady shad... muzyka - tak, gry - nie... jak to kiedys ktos powiedzial stare gry z commodore/atari/amiga wydaja nam sie swietne , ponadczasowe... ale niech takie zostana w naszych pamieciach... bo powrot do tych starych gier moze sie okazac baaardzo niemilym rozczarowaniem, czas je niszczy. To jest prawda byly super ok... niech takie zostana, ok ale tylko i wylacznie w naszych wspomnieniach, nie radze wracac to naprawde moze byc niemile przezycie... niestety


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 8.08.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 02:42 
Cytuj  
A i tu sie mylisz... bo akurat emulator jest u mnie czesciej odpalany niz jaka kolwiek inna gra. Jesli wogole, bo czasu nie mam na granie, a jak gram to w UO... o tym juz rozmawialismy...
Mylisz sie bo nie pamietasz raczej tych czasow i co mozna bylo i jakie gry na takiego ZXa, commodorka czy atarynke wychodzily... I nic ich nie przebije, w zasadzie jak na moj gust nic nowego nie wychodzi, pod grafika najczescej kryja sie te same schematy, pomysly, powielone juz z lat 80....

Ale jak juz tez mowilismy co komu mile to drugiemu juz nie mile. Tym bardziej jesli czasy 8 bitowcow sa Ci raczej obce.... ;-)

Z tego co pisales to skoro masz 21 lat to urodziles sie w roku gdy pierwsza Ultima wyszla.... nawet gdzies oryginal mam ;-) To tak jakbys nie wiedzial o co chodzi Shadhun'owi :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 07:07 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
bo powrot do tych starych gier moze sie okazac baaardzo niemilym rozczarowaniem, czas je niszczy.

To powiedz jeszcze, co takiego jest rewelacyjnego w WoWie czego nie ma w UO (poza grafika, ale i tu sprawa jest dyskusyjna, nie kazdemu pasuje full 3d, niektorzy lubia izometrie).

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 09:18 
Cytuj  
noto sie rozbawilem czytajac posty tego typka kkkk20 gram w wiele gier online jedne lepsze drugie gorsze ale nigdy czyt nigdy zlego slowa na temat UO niemoge powiedziec jest pionierem w dziedzinie MMO a pozatym jest lepsze od 99% innych mmorpow moze nie pod wzgledem grafiki ale rozwiazan a co do kkkk20 mysle ze zostal zbanowany na jakims free shardzie za lole czy inne tam emoty a teraz stal sie wielkim przeciwnikiem UO

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 13:14 
Cytuj  
rafgate napisał(a):
noto sie rozbawilem czytajac posty tego typka kkkk20 gram w wiele gier online jedne lepsze drugie gorsze ale nigdy czyt nigdy zlego slowa na temat UO niemoge powiedziec jest pionierem w dziedzinie MMO a pozatym jest lepsze od 99% innych mmorpow moze nie pod wzgledem grafiki ale rozwiazan a co do kkkk20 mysle ze zostal zbanowany na jakims free shardzie za lole czy inne tam emoty a teraz stal sie wielkim przeciwnikiem UO


Bzdury piszesz panie, takie bzdury ze az zal sie robi... Typek to ty jestes drogi kolego, po drugie nie powiedzialem zlego slowa na UO tyle ze jest przestazale... Krogulec pamietam gierki na comodorka L:-), mialem 5-6 lat kiedy zaczolem grac ale takich tytulow np jak: River Raid, Spy Vs Spy Montezuma, Giana Sisters i wiele wiele innych nigdy nie zapomne, gralo mi sie w nie swietnie... po tylu latach z wielkim zapalem otworzylem sobie emulator napalony ze pogram w cooltowe gierki... atu niestety rozczarowanie za rozczarowaniem, co kiedys wydawalo sie boskie teraz juz takie nie jest... Dokladnie tak samo jest z UO, i nie jestem jak juz wczesniej pisalem wielkim przeciwnikiem UO... widze kolega rafgate ma problemy czytania ze zrozumieniem, ale to juz nie moj problem. Xanth co mam ci powiedziec... kazdy robi to co lubi, nie mozna sie spytac co jest lepsze, bo jaa ci odpowiem wszystko!! a ty juz powiesz inaczej wiec...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 13:54 
Cytuj  
niemam pytan powinnes zostac na poziomie c64

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 14:04 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
jest przestazale...

W ktorym miejscu jest przestarzale? W grafice? Bo chyba tylko w tym, cala reszta rozwiazan i contentu jest taka, ze duzo dzisiejszych mmogow mogloby sie wstydzic. W tym WoW.

X.

PS. Ja wiem, ze mozesz najwyzej wypowiadac sie o grze na pirackich serwerkach, ale please, nie wypowiadaj sie o UO, bo nie masz pojecia o czym piszesz.

PS2.
kkkk20 napisał(a):
nie mozna sie spytac co jest lepsze, bo jaa ci odpowiem wszystko!!

Wszystko? Czyli chyba tylko grafika, nic wiecej. Podaj jakies przyklady na to "wszystko".


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 3 lut 2006, 14:09 przez Xanth, łącznie edytowano 3 razy
***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2006, 14:07 
Cytuj  
true Xanth :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.