mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2005, 02:17 
Cytuj  
jeszcze chyba kucharz sie do tego zalicza, a oprocz crafterow sa farmer, drwal, rybak, nie wiem co tam jeszcze.

Sou gralo mi sie na waszym serverze przyjemnie... ale juz nie gra. Bo srednio 25 osob w grze, to co to jest?


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2005, 08:41 
Cytuj  
Sou - nim zaczniesz pytac, to najpierw poczytaj temat. Zarowno pytajacy jak i ja gralismy juz dlugo w UO, a traz szukamy czegos INNEGO.
Poza tym, przy wielkosci swiata UO nie widze sensu grania na serwerach gdzie jest mniej niz 500 osob jednoczesnie...
Choc nie powiem, na OSI grywalo mi sie super, ale to bylo lata temu... Dzis, co by nie mowic, grafika nieco kluje w oczy....

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2005, 08:49 
Cytuj  
W UO jest jeszcze bowcrafter.. taka zapominana przez wielu profesja. I gornik. I zwierzaki mozna oswajac.

Quetzacotl - ostatnio bywa wiecej, podobno nawet raz stuknelo 70. Poza tym jak jest 25 to spokojnie da sie grac.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2005, 12:12 
Cytuj  
Nelderim ejst z pewnością najlepszym polskim shardem UO i ja bym na ich miejscu moze troche zwolnił z rozwijaniem servera i zajał sie kampania reklamowa servera na duza wieksza skale, bo w tym aspekcie nie bardzo sie starają.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2005, 14:38 
Cytuj  
Ale jedno sprzyja drugiemu :] . Chociaz w sumie za marketing mogliby sie wziac. Sou do roboty.

PS. Teraz jest 39 osob online. Imo moze byc.


Posty: 21
Dołączył(a): 25.03.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2005, 14:41 
Cytuj  
no ale jak juz ktos powiedzial, ze uo mimo ze jest bylo jednym z najlepszych mmo to w chwili obecnej lekko kłuje w oczy... a pozatym co to za przyjemnosc grania na serwerze w 50 osob ?? swoja droga
Cytuj:
Sniegu Wysłany: Sob Lis 12, 2005 4:15 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Po co ci UO w 3d jak i tak nie bedziesz mial kasy na abonament?


dlaczego zakladasz ze nie bede mial kasy na abonament, to ze napisalem tego posta w darmowe mmorpg wcale nieznaczy ze jak znajde jakas gre ktora mi sie podoba to nie wyciagne kasy ze swinki i niezaplace abonamentu, skoro mnie nie znasz to nie pisz takich rzeczy


_________________
Sto butelków sake na stole sobie stalo, wypilem jedna i nic sie nie stalo ? Obrazek

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2005, 15:04 
Cytuj  
No to jak nie uo to nie wiem co ;) Nie slyszalem zeby gdzies byl crafting na poziomie UO ;) Slyszalem jednak ze w SWG costam spoko jest :P

Teraz to chyba tylko robia takie mmo gdzie sie bije lvl klepiac moby :wink:


_________________
Obrazek

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2005, 15:50 
Cytuj  
są TYLKO 2 gry FULLY FREE ze ŚWIETNYM CRAFTINGIEM.
-Rubies of eventide
-dofus( darmowe 10% gry i max. 40lvl)

Ew. ULTIMA na freeshardach

**

Posty: 326
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2005, 18:23 
Cytuj  
Myth Of Soma ( darmowa na Pservach)
Crafting dostepny w grze:
Armor Crafting ( czyli kraftowanie róznego rodzaju armorów , botów , spodni , hełmów ).
Weapon Crafting ( czyli kraftowanie broni ).
Accesory Crafting ( kraftowanie ringów naszyjników )
Cooking ( gotowanie ( przewaznie itemow na odnowe staminy )
Potion Cratfing ( przyzadzanie potionów na odnowe HP / Mp , i zdejmujacych anomalie).


Po uzyskaniu odpowiedniej ilosci Skilla Craftingu mozna nabyc wiele ciekawych zdolnosci wiece na stronce http://www.soma.binio.com.pl (edit stronka wygasła :|)

Strona domowa gry Myth of soma : http://www.mythofsoma.net


_________________
A-Test!


Posty: 21
Dołączył(a): 25.03.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 11:38 
Cytuj  
no i chyba wracam do punktu wyjscia... pozostało mi już tylko UO... :D ale w gruncie rzeczy najbarrdziej sprawdzone gierki sa chyba najlepsze... szkoda tylko ze musze zas od nowa zaczynac...


_________________
Sto butelków sake na stole sobie stalo, wypilem jedna i nic sie nie stalo ? Obrazek

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2005, 11:55 
Cytuj  
na ktorym shardzie grasz?

*

Posty: 90
Dołączył(a): 4.11.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2005, 15:27 
Cytuj  
Jeny, gra jest darmowa, tylko tereny poza Asturb są dla nas niedostępne pod kątek walk, chodzić tam możemy. Ja mam 22lv, i mam kilku kolegów którzy mają 40+ (jeden nawet 62) i każdy wam potwierdzi że powyżej 40lv jest nadal darmowe.


_________________
+1 Own3d

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 gru 2005, 22:48 
Cytuj  
Wiekszosc azjatyckich MMO bym sobie darował.

Japoncy/Chinczycy etc bardzo po dyletancku traktuja craft w MMORPG, widac zoltych kucie czy szycie nie kreci, wola farmowac moby.

Rzeczywiscie, pozostaje mi polecic Ultime.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 gru 2005, 10:01 
Cytuj  
mi najbardziej przypadł do gustu crafting z FFXI.
Tylko, że tam craftujemy z rzeczy które wypadają z mobów. Oprócz typowego craftingu (czyli tworzenie czegoś z czegoś) jest harvesting: mining, fishing, czy nawet kopanie na kurze.

W sumie system bardzo podobny do WoW-a z tym, że o wiele bardziej rozbudowany, szansa na sukces (sukces+1, +2 +3) jest liczona z jakiś kosmicznych rzeczy (skill, pora dnia, typ dnia, kierunek patrzenia, miejsce craftowania itp.). W odwrotności do WoW-a bardzo możliwy jest fail (podczas którego tracimy <1..wszystkie> materiały biorące udział w syntezie). Dodatkowym smaczkiem są critical sukcesy - czyli szansa na wyprodukowanie przedmiotu +1.

W AO mi się crafting nie podobał, szczerze mówiąc zawsze uważałem AO za mmorpg z craftingiem traktowanym po macoszemu. W SWG też mnie niczym nie ujął.

Aaaa chodziło o darmowe - nie znam.

**

Posty: 281
Dołączył(a): 5.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2005, 14:54 
Cytuj  
najbardziej rozbudowany crafting to widzialem w Wurmie. Od ciupania desek do tworzenia desek a z nich domkow tylko najpierw trza se siekiere zrobic i tak w kolko. A ultimy to piraty z emulatorkiem pol** .


_________________
Obrazek

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 gru 2005, 15:49 
Cytuj  
niekoniecznie pol.

A ten Wurm to jakies www-based?

**

Posty: 281
Dołączył(a): 5.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2005, 16:17 
Cytuj  
nei to jest w javie , grafa ladna ale na full detalach. Sa tu rozne pierdoly jak gdy zajdziemy koniowi od tylu kopnie nas . duzo takich urozmaicen ,piw mozna robic zupy z jakich chcemy skladnikow im wiecej damy tam bardziej sie nam papka niezdolna do jedzenia zrobi. Najlepiej dolaczyc do nowej osady albo z kolegami nowa zrobic. Gdy sie juz dobrze rozwinie zaczniemy bydowac wieze i takie tam pierdoly.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2005, 22:55 
Cytuj  
ja to wlaczam i mi lewdo chodzi, pokaz slajdow wrecz ;/


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.


Posty: 26
Dołączył(a): 8.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 14:09 
Cytuj  
Gra jest cholernie wymagająca (poniewaz napisana w raczej wolnym języku). Spróbuj wyłączyć "Use large textures" a jak to nie pomoże to i inne bajery.


Posty: 8
Dołączył(a): 29.11.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 15:06 
Cytuj  
jest taka gierka
www.terragaming.net

Bardzo dużo umiejętności do zmasterowania rąbanie drzew, robienie mebli, alchemia, łowienie ryb i wiele innych.szybko się expi i zarabia chajsiwko :D Grałem dość długo aż pewnego dnia trafiłłem na buga :cry:
wkur__łem się i olałem ją...
Grafika może i nienajpiękniejsza ale czego żądać za zupełne free...


Dodam jeszcze na koniec że ten post jest odpowiedzią na pytanie w pierwszym.


_________________
Co by tu napisać...?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.