mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 15:35 
Cytuj  
No to pogramy we trujke. To jednak kupie za te 80zl w ultimie. Ale jeszcze nie wiem czy np. jutro czy po nowym roku (niestety raczej druga opcja).

Mozeci mi napisac jak dokladnie jest z tym housingiem? Znaczy SniperX mowil, ze wynajmuje sie mieszkanko w tavernie. Ale cos wiecej jakbyscie mogli. Jak sa duze, ile rodzajow, jak i ile sie za nie placi, gdzie sie meble kupuje, czy w takiej tavernie jest ograniczona ilosc mieszkanek, czy mozna zaprosic kumpla na piwo :p , czy mozna przechowywac przedmioty i tego typu rzeczy.

I mozna sie hajtnac jak w SWG? Wogole jakie eventy mozna robic? Widze, ze gra sie dopiero rozwija. Identycznie bylo z SWG. Ale moze juz cos mozna organizowac poza wspolnymi wypadami.

I oprzedostatnie pytanie. Czy poza questami sa jakies misje za kase? Np. zabic 10 goblinow, lub cos w tym stylu.

Ostatnie. Sa jakies trudne questy wymagajace duzych grup? Np. takie jak NK czy DWB w SWG (Sniper wie o co chodzi).

PS. Tak co do samej gry. Grafika mi sie podoba. Mogli by SWG dac na ten engine. Ale moim zdaniem animacje postaci sa denne. Jak narazie lepszych niz w SWG nie widzialem. A podobno to zmodyfikowany engine w/w gry. Dziwne. Moim zdanie postacie sa strasznie sztywne.


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 gru 2005, 16:11 
Cytuj  
Jest kilka rodzajow, na poczatku dostajesz za darmo mieszkanie, ale musisz placic 5s co tydzien.

Potem jest wiele innych, drozszych wymagajacych takze status points, ale maja wiecej pokoi i wieksza pojemnosc (100 itemow na pokoj zwykle jest ;))

Mieszkanka to takie instance zony, klikasz na dzwiczkach i albo wchodzisz jezeli masz, albo ogladasz przed kupnem, albo odwiedzasz jednego z mieszkancow

Sa questy wymagajace bardzo duzych grup, nawet dosyc sporo takich, jest sporo questow wymagajacych grup, i troszke solo ;)

Animacje mozesz ustawic w opcjach ktoryms suwakiem ;) Sam na poczatku mialem ten problem, jednak jak potem sie pobawilem w opcjach zauwazylem ze mozna je ustawic bardzo plynnie ;p

btw czym masz zamiar grac ?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 00:07 
Cytuj  
Każde miasto dzieli sie na dzielnice, wiekszość z nich to dzielnice startowe dla ras, ale taki South Qeynos jest dzielnica bogaczy, zeby tam zamieszkac trzeba placic tygodniowo w zlocie a nawet w platynie, mieszkania sa rozne, na poczatku masz jeden pokoj, niewielki ale wystarczajacy, jak napisal Ashton kosztuje on 5 srebrnych monet tygodniowo. Ograniczenia mieszkan nie ma, wiec bez problemu mozna wszedzie zamieszkac, znaomych mozna zaprosic do domu :) ale sa ograniczenia, narazie nie mozna np. siedziec na krzeslach w domu :)

Domy dekoruje sie specjalnymi przedmiotami, od obrazkow, ksiazek po noramlne meble i specjalne itemy, nie mozna natomiast dekorowac go innymi przedmiotami, np miecza ktorego uzywamy nie da sie zawiesic na scianie. Meble dostajemy za questy, mozemy je kupic u specjalnych vendorow czy wreszcie podczas specjalnych okazji (jak wszelkiego rodzaju swieta czy veteran rewards). Kazdy dom posiada sejf, mozna w nim czymac zwykle przedmioty, ale jest on maly, mozna go rozszerzyc na takiej zasadzie jak inventory, czyli wkladajac tam sakiewki czy torby.

Z hajtaniem to nie wiem jak jest, sa natomiast nazwiska :) po osiagnieciu jakiegos tam lvl-u mozemy wybrac sobie nazwisko dla naszej postaci. Evety tez sa, ale dzialaja na innej zasadzie niz w SWG. Glownie sa to eventy okazyjne, jak walka na sniezki.

Sa questy za kase, przykladem moze byc guard ktory kaze zabic potworki za brama, mozna quest powtarzac do znudzenia :) pozatym czasami mozna zlootowac item taki jak "Far Sea Rquest nr. Jakistam" dostajemy zadanie zabicia okreslonej liczby potworu i zgloszenia sie do npc, ktory nam za to zaplaci.

Questow jest masa, sa wielkie dungeony, w ktorych wymagana jest silna grupa, zreszta dungeonow jest sporo, i zadko ktory nadaje sie do solowania, ale sa tez takie :)

Postacie sa sztywne, i do tych z SWG sie nie umywaja, ale w EQ2 maja swoj urok, a po wprowadzeniu SOGA jest ich jeszcze wiejcej :) ja np. mam ustawione Elfy i ludzi na SOGA a reszte na zwykle :) Pobaw sie opcjami, bardzo duzo mozemy tam modyfikowac :) warto przedewszystkim wlaczyc Cloath Symulation, jest to bajer ktorego nie znajdziemy w innych grach MMO :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 01:42 
Cytuj  
sztywne ? tzn ludzie i barbarianie sa jacys przesadzeni jezeli chodzi o zarost, troche imo zwalone fryzury sa, ale tak pozatym jest najs, nie mam jakos problemow z animacja etc :P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 10:47 
Cytuj  
W porownaniu do tych z SWG sa sztywne :) w SWG ruszaly sie, odychaly, kaszlaly itd :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 10:59 
Cytuj  
aaaaaaaaa Chodzi ci o te poronione minki co mi przeszkadzaly w stworzeniu im geby ? :D Fakt :D


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 13:55 
Cytuj  
Juz nie chodzi nawet o emoty. W SWG postacie poruszaja sie naturalnie i plynnie. Jak nic nie robisz postac sie rusza, rozglada, podkasluje, smarka nosem. Emoty i moody to inna sprawa. Tez w SWG wyglada genialnie. Np. jak wlaczysz mood happy. Postac szczerzy sie od ucha do ucha, podstakuje radosnie, itp. Albo mood scared. Postac robi wyupiaste oczy, rozglada sie nerwowo itp. A w EQ2 postac jest sztywna i biega jakby miala kij w dupie.
A i mniej detali maja.

Taki przyklad postaci w SWG:
Obrazek


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info

*

Posty: 100
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 14:02 
Cytuj  
SniperX napisał(a):
Domy dekoruje sie specjalnymi przedmiotami, od obrazkow, ksiazek po noramlne meble i specjalne itemy, nie mozna natomiast dekorowac go innymi przedmiotami, np miecza ktorego uzywamy nie da sie zawiesic na scianie.


Sa takie ktore sie da, tzn nagrodzy za Heritage Questy. Jest tego dokladnie 23 sztuki roznych zbroi/broni.

SniperX napisał(a):
Z hajtaniem to nie wiem jak jest, sa natomiast nazwiska :)

Nie ma hajtania. Generalnie podejrzewam, ze bedzie, bo w porownaniu z beta strasznie duzo tych community-related rzeczy usuneli. Mialo byc podzial w ramach gildii na "rodziny", mial byc guild housing (Widzieliscie ten dom w NQ, co zamkniety jest? To tam), mialo byc milionpincet innych rzeczy. A ze ludzie o to dosc paszcza na forach to podejrzewam, ze predzej czy pozniej sie pojawi. Umowmy sie, ta gra ma dopiero rok.

SniperX napisał(a):
Questow jest masa, sa wielkie dungeony, w ktorych wymagana jest silna grupa, zreszta dungeonow jest sporo, i zadko ktory nadaje sie do solowania, ale sa tez takie :)


Sa tez bardziej epickie questy, blizej endgame. Takie co sie je kilka miesiecy robi, do zakonczenia porzebny jest jakis rajd ale nagrody sa takie, ze glowa mala. - np. quest na bronie pryzmatyczne - zaczyna sie od
malego rajdu x2 a konczy na rajdzie x4. W DoF takim "odpowiednikiem" pryzmatykow sa questy z serii Peacock Club. Trudne, dlugie, zmudne i z piekna nagroda.


Od.

*

Posty: 172
Dołączył(a): 23.12.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 14:02 
Cytuj  
A czy tego przypadkiem nie dodali wlasnie w DoF? Jest w opcjach postaci mozliwosc ustawiania emotow, ale nie wiem jak dziala, poniewaz nie mam DoF :P Prosze o wypowiedz osoby kompetentne :)

EDIT: Mialem na mysli emoty postaci prezentowane przez Scorpiona, ale kolega Gandalf sie wcisnal :P


Ostatnio edytowano 27 gru 2005, 14:05 przez PsyborgMJ, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 100
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 14:04 
Cytuj  
scorpio007 napisał(a):
Juz nie chodzi nawet o emoty. W SWG postacie poruszaja sie naturalnie i plynnie. Jak nic nie robisz postac sie rusza, rozglada, podkasluje, smarka nosem. Emoty i moody to inna sprawa. Tez w SWG wyglada genialnie. Np. jak wlaczysz mood happy. Postac szczerzy sie od ucha do ucha, podstakuje radosnie, itp. Albo mood scared. Postac robi wyupiaste oczy, rozglada sie nerwowo itp. A w EQ2 postac jest sztywna i biega jakby miala kij w dupie.
A i mniej detali maja.



No dobra, ale zestaw emotow jest spory. Moody tez sa btw, /mood polecam :)


Od.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 14:45 
Cytuj  
cos z tymi rodami ostatnio czytalem... tylko nie wiem gdzie, podobno da sie tworzyc rody... podobno da sie stworzyc rod i byc w gildi, ale teraz nie skojaze gdzie to wyczytalem.

Dokladnie gra ma rok i dopiero sie rozrasta, ciekawe jest to ze juz jest mowa o kolejnym dodatku :) O TUTAJ

Wiec powinnismy sie spodziewacz czegosc ciekawego :) pierwszy dodatek dal nam PvP a co drugi? :P zobaczymy


Ps. Scorp na tym screnie wygladasz jakby ci ktos kolek do dupska wlozyl :P


_________________
Obrazek

*

Posty: 109
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 16:22 
Cytuj  
PsyborgMJ napisał(a):
A czy tego przypadkiem nie dodali wlasnie w DoF? Jest w opcjach postaci mozliwosc ustawiania emotow, ale nie wiem jak dziala, poniewaz nie mam DoF :P Prosze o wypowiedz osoby kompetentne :)


To raczej się ustawia sposób "wyrażania" się postaci i tylko to słychać (to są właśnie te słynne emoty głosowe). Generalnie przypomina to np. Baldurs Gate gdzie można było sobie wybrać rozdzaj odzywek naszej postaci. Oczywiście słyszą tylko właściciele DoF, inni chyba muszą poczekać na ten "luksus".

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 18:53 
Cytuj  
SniperX napisał(a):
Ps. Scorp na tym screnie wygladasz jakby ci ktos kolek do dupska wlozyl :P

:lol:
Nie. To Athor mi cukierek zabral i sie zdenerwowalem :P
Ale w sumie ten screen mozna interpretowac na naprawde rozne sposoby 8)
Ze mnie np. myynok ugryzl w tylek, albo puscilem baka z kleksem, itp...

W Ultimie EQ2 brak. Interactcd ma jakies dziwne ceny. Jezeli w Play bedzie ten pakiet EQ2 + dodatek, to juz jutro bede miec full. Jezeli nie, to bede musial poczekac do polowy stycznia.


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info

*

Posty: 82
Dołączył(a): 28.06.2003
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 19:27 
Cytuj  
No ja tez bym sie chetnie dolaczyl do kolegi Scorpio i reszty poczatkujacych....

mam co prawda lvl 13 ale nie czuje sie wielki lol
Gralem po premierze troche ale jednak brakowalo mi Polakow i przestalem ....

Zrywam z SWG jednak, bo nawet respec na Jedi po NGE nie dal mi radosci lol...

Moj nick na Oggok to Jasonos.. Jestem tym dobrym.... i nie jestem czlonkiem zadnej Gildii jeszcze...


_________________
Czas nie ch** , nie stanie.... :(

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 05:25 
Cytuj  
Jak chcesz na oggok dolaczyc do pl Gildii walnij msg na kanale polacy :P

Gildia sklada sie z samych polakow i jest dosyc spora :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 172
Dołączył(a): 23.12.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 10:31 
Cytuj  
"/join polacy" , jesli dobrze pamietam komende :)

Chetnie spotkam kogos blizej mojego lvlu, bo 90% ludzi ma main char na 45+ lvlu, a przydalby sie jakis noob do teamu :P

P.S. Zajrzyj do Empiku, napewno tam maja. Ewentualnie do Cenegi

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 10:40 
Cytuj  
Nie dokonca :) w chat options ustawiasz wpisujesz kanal polacy haslo polacy ;)

Jak mowilem merlin i komputronik maja jeszcze gre.

SCORPIO!!!!
Czym ty masz zamiar grac, bo chce stworzyc juz alta i pozbierac troche rewardow ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 541
Dołączył(a): 24.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 10:57 
Cytuj  
No niestety, ja biedny student licze kazda zlotowe. Kase pozycza mi restrain, ale w komputroniku i merlinie troszke za drogo (gdyby nie sylwester i swieta to bym olal te 10zl). W Ultimie i Play juz nie ma. Ale po nowym roku powinni miec, wiec luz.


_________________
Mess with the best, die like the rest. Founder of Atlantis - Eclipse
http://elektroniczne-papierosy.info

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 11:18 
Cytuj  
Mialem ochote powalczyc z innym graczem robilem z nim duel albo robilem sie overt. Wtedy inny overt mogl mnie atakowac a ja jego. Open PvP.

a co to ma wspólnego z open PvP? dokładnie nic. To raczej jakieś Switch PvP - chyba bardziej sztucznego systemu już nie można było stworzyć.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 11:49 
Cytuj  
true, zgadzam sie z Markiem, Open PvP to bylo w ultimie, co w kazdym miejscu mozna bylo zostac zaatakowanym, oczywiscie czesto byly placze ze zostalo se zaatakowanym w srodku miasta, mozna tego zapobiedz stawiajac Guardow ;] ktorzy beda bronic atakowanych :P ogulnikowo system PvP z UO nie ma sobie rownych


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.