mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 17:42 
 
k-gee jesli sa to prawa swiata, to po co przysiegac? jesli mozna je zlamac wtedy nalezy przysiegac.

Nie zauwazyles ze prawa te zostaly zlamane w momencie pojawienia sie arkana dopiero?

pozatym bez dekoratorskiej dzialalnosci Yerpena np. nadal mielibyscie puste banki,

bez ingerencji GM'ow w swiat, nie byloby nowych spawnow potworkow.

K-gee kiedy do ciebie dotrze ze szczeniak wlazl z butami na serwer i powiedzial "to moje, teraz robicie dla mnie" - bo tylko tak moge odebrac to co wyprawia arkan.

jedyne co dobre to to ze czesc graczy poerpegowala sobie, bo dostali "kopa" zeby poodgrywac postacie.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 173
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 17:43 
 
Dalem mu Title i wierzylem, ze bedzie godzien go utrzymac, ale Arkanie - mimo ze darze cie sympatia to winienies wiedziec, ze z Szerszeniem jeszcze nikt nie wygral :grin: .

Tytul to zadna wladza. Swoim stylem gry na innych serwach rzeczywiscie gosc na taki tytul zaslugiwal - ale jak widac nie pasuje do Srefy Cienia. Wyszlo jak wyszlo i nad tym ubolewam, bo Arkan orzekl ze na SC nie wroci. No nic - przyjemnej ba..aa.. drogi Arkanie. :|


_________________
moje mixy ambientowe www.rokkyu.com

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 17:51 
 
Rokkyu a Ty chyba sie nauczyles, ze nie daje sie nic "za darmo" i "na piekne oczy" bo sie przewraca w glowach.

Skoro tak orzekl hihihihi znaczy ze mozna skasowac mu konto i zastapic je kontem kogos kto na nie czeka.

Pytanie jeszcze co z owym domkiem.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 17:53 
 
Ja moge wziac domek :grin:.
A co do tytulu to trzeba napracowac sie na niego. Ile to ja sie nabiegalem zeby zabic kogos i zdobyc The Evil Emperor :grin:.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 17:54 
 
Smiesznie bylo przynajmniej... W sumie jego plan byl skazany na kleske od samego poczatku, mial za silnego wroga :smile:) Gdybym chcial dac mu szanse, to by go chlopaki nie ubili w pierwszy dzien, ani w drugi... dostalby tydzien (albo dwa) okresu ochronnego. Ale wkurwila mnie jego postawa - wszystko chcial, lamal, przekrecal fakty. Ja rozumiem prowadzic kampanie reklamowa i naciagac niektore rzeczy, ale nie taaaak! Oczywiscie gdybym, jak mowilem, nie zalecil chlopcom bicia Lorda, to Szerszen moglby to zrobic sam... W suemi to by to chyba uczynil, bo wypowiedzi kolesia, mnie doprowadzaly do drgawek, chociaz nie mnie bezposrednio dotyczyly.

_________________
You're going to die...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Taunis dnia 2002-02-11 17:55 ]</font>

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 17:54 
 
Hehem niezle dymy sie dzieja na SC, a akurat odszedlem :smile:, no coz, przeczytalem o tym debilku wszytko i uwazam ze to niezly szczeniak i dobrze zescie go wywalili :grin:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 17:58 
 
Potraktujmy to po prostu jako quest... miniony - chyba nie mam co isc na 20 po odbior glowek, bo samego arkana ja zaltwilem blyskawica (tak jak obiecalem) a potem chyba nie znalazl ankh'a. ;-P

Niniejszym uwazam oba questy:
Koronacja
i List Gonczy

za zakonczone.

Pograzam sie w cieniu i blokuje te tematy, nie sa na tyle wazne aby nadal pozostawac "na topie"


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.