mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2006, 22:50 
Cytuj  
Why not?
Po przeczytaniu jakiegos poradniczka i zapoznaniu sie z mapka jest to wykonalne.
3 dni to absolutny rekord imo :)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 mar 2006, 22:57 
Cytuj  
do tego tylko potrzeba grupy, gdzie polowa nie jest afk.. a nie siakes poradniki czy cus ;) (no ale nie da rady w 30min bo trzeba sie nabiegac)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2006, 22:59 
Cytuj  
Sniegu napisał(a):
Why not?
Po przeczytaniu jakiegos poradniczka i zapoznaniu sie z mapka jest to wykonalne.
3 dni to absolutny rekord imo :)


Ja zrobilem w 3 dni czyli kilka godzin 17 lvl czyli zle nie jest. Choc przyznac musze ze kilka bledow popelnilem ;)


_________________
Obrazek

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 24 mar 2006, 15:51 
Cytuj  
Znajomi i ja ze wzgledu na straszna ilosc R7 PK przypadajacych na jednego n00ba na Mourningu rowniez zaczelismy grac na Braialla, zobaczymy co z tego wyjdzie.

nicki: Jaskier (ja), Vampik (Carto), Beexid (brat Carto), wiecej nie pamietam.

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 mar 2006, 17:14 
Cytuj  
thedd a udalo ci sie reaktywowac stare konto ? i cartowi ? ja swoje migrowalem na mourning. Ale zaczynam tez na dwa konta tu na nowym, ze wzgledu na to ze wiekszosc znajomych tu rerolluje bez wzgledu na to czy
maja czy nie r5+ na mourning.
Wogole trzebaby ekipe do kupy zebrac yhmm.


_________________
Obrazek

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 24 mar 2006, 17:37 
Cytuj  
Ja moje sprzedalem jakos 2 lata temu Trig :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 mar 2006, 19:49 
Cytuj  
Taka ciekawostka, w random grupie podnioslem rune +30con ( jedyny itm jaki podnioslem ).. 10min pozniej grupy juz nie bylo, wiekszosc martwa ( ja padlem pierwszy ;p ) Ostatni raz widziano ja w rekach spoconego krasia co czmychal do lasu ^^


Posty: 2
Dołączył(a): 19.03.2006
Offline
PostNapisane: 24 mar 2006, 22:30 
Cytuj  
:cry: mam pytanie: czy mogl by mi ktos pomuc
jestem nowy i zainstalowalem gre ale nie wiem jak ja uruchomic tzn. nie wiem jak grac na serwerze Brial i sie na nim zarejestrowac pomozcie prosze :lol:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2006, 22:41 
Cytuj  
@up

Skoro tego nie wiesz to lepiej sobie tego mmorpg daruj.

SvD.


_________________
Obrazek


Posty: 2
Dołączył(a): 19.03.2006
Offline
PostNapisane: 24 mar 2006, 22:46 
Cytuj  
aha to tak sie teraz pomaga dzieki wielkie :lol: myslalem ze tu mi ktos pomoze ale chyba sie pomylilem wszedzie tacy sami ja tylko chce pomocy slepy jestes poprosilem

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2006, 22:49 
Cytuj  
czacza napisał(a):
aha to tak sie teraz pomaga dzieki wielkie :lol: myslalem ze tu mi ktos pomoze ale chyba sie pomylilem wszedzie tacy sami ja tylko chce pomocy slepy jestes poprosilem


A ja, patrząc na poziom Twojej notki i poziom skomplikowania Twojego problemu doradzam abyś nie pakował się w Shadowbane, później będzie ciężej...

Skoro jednak tak stawiasz sprawę to proszę bardzo. Zainstaluj Shadowbane ściągając klienta ze strony oficjalnej, stwórz konto (dodaj subskrypcję), updatuj klienta, włącz grę, zaloguj się na swoje konto, stwórz nową postać... I ujrzysz, że przy wyborze postaci masz do wyboru światy na których możesz ją umiejscowić, między innymi jest tam właśnie ten nowy serwer.

SvD.

edit:

Co za tym idzie, sądzę, że nie ściągnąłeś klienta, nie założyłeś konta, nie zalogowałeś się i nie tworzyłeś postaci. Gdybyś to zrobił nie zadał byś takiego pytania tutaj.


_________________
Obrazek

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 25 mar 2006, 05:03 
Cytuj  
Pogralismy dzis na nowym serwerku, jest calkiem przyjemnie. Sa juz pierwsi R6 (level 60+), R7 jeszcze nie widzialem. Do 20 lvl idzie dojsc w 2-3h, potem jest troche trudniej, bo expowact trzeba juz na otwartym terenie (a nie jak wczesniej w noob zone) i mozna zostac latwo PeKnietym (a nawet jest to wiecej niz pewne na poczatku) jako low R2, bo lata po okolicy sporo R3-R5 PK (player killerow). Polecam wbijanie sie do grup bijacych r2/r3 moby, duzych grup pk raczej nie odwaza sie atakowac, bo nie maja szas bez dobrego ekwipunku i wymaksowanych statsow, a ani jednego ani drugiego dlugo jeszcze nie bedzie na tym serwerze - pierwsze wiadomo, z czasem, a drugie dopiero jak powstana miasta trenerow stworzone przez graczy, bo w safeholdach mozna sie trenowac raptem do 70-90%. W weekendy jest jakis mega ultra exp boost, zrobilem dzis 36 i 39 lvl (dwie postacie naraz), a koledzy sa juz R4, gralem raptem 9h. Pogonilismy tez paru PK, a na koniec sami sie nimi stalismy =).

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2006, 10:36 
Cytuj  
Heh Jaskier widziałem cię wczoraj jak wybiegaliśmy z Vampikiem na farmowanie xp. Nie wiedziałem, że to może być ktoś znajomy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 25 mar 2006, 13:01 
Cytuj  
Zapraszam ludziska na ten nowy serwer. :) Wlasnei r6 dobilem prawie, jezeli ktos potrzebuje gildi to mogę go dolaczyc do naszej o nazwie Vanguard. mamy 2 drazewka pare kopalni, czesc infrastróktóry juz dzialajaca etc :)


dajcie mi tela w grze do nicka Khebeln :)


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.