mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2006, 21:38 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
MUDy sa w pewnym rodzaju roguelike, z tym, ze imo lepsze


Tak dokładnie, signed nogami i rękami...

Przykładem są takie typy mudów jak Godwars/Dystopia, pure pvp i lot of fun...

RPG? Arkadia, Discworld itp.

PvE? Cygnus Division (z dodatkiem pvp)

A co do Adoma i podnoszenia to jest to ','

SvD.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2006, 14:22 
Cytuj  
wooot
ADOM?
Ile ja przy tym przesiedzialem x[
pewnego pieknego dnia po 1.5 roku grania z malymi przerwami w koncu przeszedlem - Trollem barbarzynca... Z tego co pamietam zamknalem brame i zwialem z krainy, ale to najprostszy (!?) sposob na przejscie gry byl :P (chyba wejsc nie moglem ze wzgledu na charakter L+, Trollem lol)
Probowal ktos moze przejsc ta gre postacia C-? to znaczy zabic lorda chaosu i zostac nowym lordem? Mnie powstrzymywaly corruptions co pare krokow, jeszcze w infinite dungeons idac do barda >_<
I jeszcze jedno pytanko:
Zdobyl ktos moze Red Roostera? Mi sie nigdy nie udalo (quest cos nie chcial isc dalej - w pewnym momencie w quescie trzeba pogadac z szefem gildii assasinow (w tym malym lochu na srodku mniej wiecej, trzeba sie do niego dokopac) - on nie chcial ze mna gadac mimo spelnienia poprzednich warunkow... w koncu zdenerwowany zabilem go i zdobylem Needle lub Sting i juz mialem Sting&Needle (nie pamietam skad pierwszego mialem :P) i przerzucilem sie na nie z miecza dwurecznego (bo kazdy z nich na mastery+0 zadawal damage jak eternium 2H sword na mastery +18 O_O)
Sry za tak dlugi offtop ale az mnie cos ruszylo jak ktos wspomnial o ADOMie i roguelike :>


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.