mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 lut 2002, 20:04 
Cytuj  
A kiedy stales sie legenda?


Posty: 33
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 lut 2002, 20:09 
Cytuj  
Taunis --> to po prostu imię mojego ulubionego bohatera.
Pytasz juz o to którys raz ..
Powiedz po prostu o co ci chodzi :razz:


_________________
____________________________
- Co robisz? - zapytała.
- Czekam na śmierć - odparł.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 lut 2002, 20:12 
Cytuj  
Pytam tylko kiedy sie stales legenda... Bo legenda nie mozna sie urodzic, trzeba ja stworzyc swoja postawa i zyciem...


Posty: 33
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 lut 2002, 20:22 
Cytuj  
Taunis --> Masz racje , Legenda trzeba sie stac , wazne sa czyny nie tytuły , ale nie bierz tego dosłownie !
"Druss Legenda. Zbawca Przesmyku Skelen. Obrońca Dros Delnoch. Najsławniejszy i najgroźniejszy z drenajskich bohaterów. Niemniej zanim wszyscy o nim usłyszeli, był tylko młodym małżonkiem ścinającym nie wrogów a drzewa, trzymanym w ryzach przez ukochaną żonę, Rowennę. Jednak kiedy zostaje ona porwana przez handlarzy niewolników, Druss zmienia się w maszynę do zabijania, pragnąc tylko jednego - odzyskać żonę."


_________________
____________________________
- Co robisz? - zapytała.
- Czekam na śmierć - odparł.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 lut 2002, 20:40 
Cytuj  
No SpokZ!

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 11:27 
Cytuj  
No to macie odblokowany "kawalek historii"


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 12:39 
Cytuj  
To było 10 lat temu żyłem beztrosko w mej wiosce Nai , nigdy niczego nam nie brakowało zycie było piękne i spokoje gdy nagle......

Nagle niczym deszcz w wiosenne dni przybyli do naszej wioski wojownicy których wygląd odbiegła od innych , nasi przywódcy podeszli do nich by zaproponowac pomoc... lecz......

Jedyne co pamiętam to krzyki... kobiet.... dzieci..... starców....... gdy się ocknąłem wszyscy byli martwi moi rodzice , narzeczona , przyjaciele....

Wziąłem pierwszy miecz jaki znalazłem i ruszyłem śladami najeźców , podążałem juz 2 dni bez żywności , poruszałem się niczym zombi nie rozumiałem wtedy że tylko ja przeżyłem , nie rozumiałem...........

Gdy się ocknąłem pochylał się nademną człowiek w pięknej błyszczącej zbroi i rzekł:
-już dobrze , zos.......

Po 2 dniach odzyskałem przytomność , człowiek ten okazał się rycerzem jednym z przybocznej gwardii króla , gdy usłyszał moją historię postanowił mnie adoptowac jako syna........

To on nauczył mnie wszystkiego , był dla mnie jak prawdziwy ojciec lecz po jego smierci postanowiłem .......

Po 10 latach postanowiłem , bronić słabszych i niszczyc zło , a szczególnie wyznawców choasu przez których straciłem wszystko co było mi drogie.......

I teraz nadchodzi czas zemsty , i zemsta nadejdzie ja i mój miecz się o to postaramy.........







_________________
This is the land of Love and Peace :grin:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Shinji Ikari dnia 2002-04-10 18:41 ]</font>

***

Posty: 627
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 17:37 
Cytuj  
....i napisales"umię" a nie "umiem" :oops:


_________________
WE WILL, WE WILL...FLASH YOU!!!!!!

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 17:41 
Cytuj  
Zamiast poprawiać innych , sam napisz co????????????


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

***

Posty: 627
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 17:55 
Cytuj  
spoko popraaw w edicie i bedzie oki...


_________________
WE WILL, WE WILL...FLASH YOU!!!!!!


Posty: 3
Dołączył(a): 10.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 20:07 
Cytuj  
Dawno dawno temu, za siedmioma szopami, za siedmioma dolami z gnojowica stala sobie mala, samotna i zaniedbana chatka. W chatce tej mieszkal sobie maly chlopczyk. I mial on marzenie: ze zostanie piekny i bogaty. Dlaczego chcial zostac bogaty jest dosc oczywiste &#8211; bo byl biedny. A dlaczego piekny &#8211; bo to nie jest dobry znak jesli na twoj widok krowy daja kwasne mleko a wilki popelniaja samobojstwo uderzajac glowa w drzewa.
Z tego wzgledu wiekszosc czasu spedzal w lesie. Z nudow zaczal strugac rozne rzeczy, a to stoleczek, a to poleczke ale prawdziwe olsnienie poczul gdy wystrugal pierwsza proce. Zaczal pilnie cwiczyc i wkrotce byl w stanie wykonac calkiem niezly luk a nawet gdy sie zawzial i kusze.
Sprzedajac owoce swojej ciezkiej pracy lesnikom i klusownikom zebral calkiem pokazna sume pieniazkow. Wiec byl juz bogaty. Spelnilo sie jedno z jego marzen. Postanowil zainwestowac zebrane pieniazki w drugie mazenie &#8211; piekno. Znalazl maga ktory zgodzil sie ulzyc jego cierpieniom (pozniej sie okazalo ze mag pilnie potrzebowal pieniedzy na alkohol bo jak wiadomo wszyscy magowie to alkoholicy). Niestety cos poszlo nie tak.
Zostal przeniesiony do jakiegos dziwnego miejsca &#8211; tubylcy powiedzieli mu ze to miasto, nazywa sie Brit i jest stolica. Zastanawiajace bylo to ze nikt nie uciekal na jego widok!! A wiec czar, choc czesciowo zadzialal tak jak powinien.

Postanowil wiec znalesc swe wlasne miejsce w tym, nowym dziwnym swiecie....
CDN....

***

Posty: 627
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 20:24 
Cytuj  
...a imie jego to Imanewbie :grin:


_________________
WE WILL, WE WILL...FLASH YOU!!!!!!

***

Posty: 627
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 20:36 
Cytuj  
Dawno dawno temu, kiedy dziecięciem byłem jeszcze mieszkałem w pewnej wiosce...
Jak juz mowilem, maly bylem jeszcze wiec zylem w beztrosce i radosci jezcze.
Ojciec moj kowalem byl, kul znakomicie i z perfekcją.Moj ojciec byl rowniez bardzo silny, ale mi samemu nie brakowalo mięśni.Patrzylem na męznych wojów dących na bój, na trud...
wiedzialem kim bede w przyszlosci...

CDN....

***

Posty: 627
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 20:45 
Cytuj  
CD
Ojciec jednak nie zezwalał mi na taką przyszlosc, poniewaz pochodzilem z dumnego rodu kowali..
jednak bycie rzemieslnikiem nie wiem jak dobrym, nie odpowiadalo mi.
Pewnego razu naszą spokojną wioske odwiedzili tajemniczy ludzie...
malo sie odzywali i byli bardzo tajemniczy.
Ludzie sie ich przestraszyli i nie podchodzili do nich, ich strach byl niestety sluszny...
najstarszy mieszkaniec naszej wioski podszedl do nich, zeby przywitac ich..po chwili stracil glowe machnieciem miecza jednego z przybyszy...
wybuchla panika....
CDN

***

Posty: 627
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 21:25 
Cytuj  
CD
Moj ojciec krzyczal abym uciekal...
balem sie, wiedzialem ze sobie nie poradze tam w dziczy...
uciekalem jednak, a uciekajac zauwazylem jak umiera moj ojciec.....
oto ja syn kowala, osierocony, pozostawiony w tej dziczy, nikogo wokol..
szedlem do przodu, co chwila na ziemie spadala łza, wiedzialem ze tam gdzie dojde zralizuje swe marzenia, ale te marzenia ktore tkwily we mnie gleboko, te marzenia które byly moim przeznaczeniem.
To marzenie to: ...zostac KOWALEM...
minelo lat 10.Wydoroslałem, zmężnialem.
Zobaczylem w oddali miasteczko, bylem coraz blizej az w koncu doszedlem.Ucieszylem sie, ale i zasmucilem...okolica ta przypominala mi tak dom....
Poddbieglo do mnie 2 mezczyzn, powiedzieli:
-witaj, jestes zapewne nowy w tych okolicach
hmmmm..wygladasz mi na wojownika.
milczalem..
-Ja jestem Jan, a to Antoni witamy cie w Britt.
Britt... odrzeklem
Antoni-Możemy cos dla ciebie zrobic?
Tak, zaprowadzcie mnie do kowadla
antoni i jan-??
Bede tu kowalem
Jan-chodz za nami zaprowadzimy cie tam
Gdy szlismy, Antoni zapytal
-Jakie jest twoje imie?
*moje imie,imie...przez 10 lat poszukiwalem swego imienia, swego przeznaczenia....*
taka mysl krązyla dookola mnie..
Antoni-nie masz imienia?
milczalem
Jan-wiec jak cię zwą??
odparlem wtedy:

nazywajcie mnie...ZBROJMISTRZEM.


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: zbrojmistrz dnia 2002-04-10 22:29 ]</font>

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 22:13 
Cytuj  
Bracie mamy podobne historie czyżbyś ściagał z mojej :grin:

I nie dało się tego w 1 poscie????????


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

***

Posty: 627
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 22:22 
Cytuj  
nie sciagalem z twej opowiesci..
a w jednym poscie mi sie nie chcialo i basta!


_________________
WE WILL, WE WILL...FLASH YOU!!!!!!

*

Posty: 168
Dołączył(a): 25.03.2002
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2002, 16:32 
Cytuj  
fajna historyjka,zbroj no tylko dziwne ze zapomniales jak masz na imie :grin:

***

Posty: 627
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2002, 16:34 
Cytuj  
NIEEEEEEEEEEE!!!ZNISZCZYLES MROCZNY NASTRÓJ!! :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:


_________________
WE WILL, WE WILL...FLASH YOU!!!!!!

*

Posty: 168
Dołączył(a): 25.03.2002
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2002, 16:44 
Cytuj  
prosze cie,nie zamulaj mi tu! :roll:


_________________
i pamietaj,szacunek to wszystko ;P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.