mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***

Posty: 514
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 mar 2002, 19:35 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-04 02:20, Martre napisał:
eee gowno jestem nietrzezwy i bede mowil co chce;)
zwlaszcza, ze to moj post;)
SC nie ruszy dlugo, jak dlugo to sami zobaczymy....
port chodzil na 5001 i juz, rzecz nie podlega dyskusji;-)
wracajac do "powstania" shardu, w sensie "up"
panowie Gm, rzecza niepowazna jest, mimo wszytsko nieokresleie w przylizeniu teminu podniesienia serwera
ja jestem cierpliwy, ale inni nie, vide wszelakie posty, watki etc
informacja w stylu eeeee bo nie dziala jeden skrypt i imc Szerszen go naprawia niezadowala nikogo
pomiijam oczywista wyglupy Oyci3C'a i hmmmmm konfabulacje Wilka
chyba, ze nas sprawdzacie
jesli, czego rzecz jasna nie dopuszczam w swej wspanialomyslnosci,Oyci3C do mysli, sprawdzacie mnie, nas itd
to tym gorzej.... mam nadzieje ze zdajecie sobie sprawe, iz gracze na SC posiadaja konta na wielu shradach, a to juz mowi samo za siebie
reasumujac im szybciej - tym lepiej
albo - im wiecej konkretnych informacji i to nie od Wilka (Wilk nie obrazaj sie), tylko od jakiegos GMa, ktory faktycznie zajmuje sie serwem, tym lepiej; lepiej dla nas i tak naprawde lepiej dla was
pzdrawiam



czego mam sie obrażać tylko że ty nie rozumiesz że GM nie maja dostepu do serva fizycznie ino admini ale po tym co przeczytałem to chyba nie zaczniesz rozrużniać.
A swoja droga to chyba zupełnie normalne ze macie konta na kilku shardach przeciez tu chodzi o zabawe a nie jakis kierat jednego Shardu. jak sądze i tak zignorujesz mój pst ale jelsi ktoś co w moim kierunku pisze to starm sie odpowiedziec. pozdrawiam


_________________
"Est suloris Oth mithas - Uzarania zniszczenia świata zawsze jest jego początek*

**

Posty: 360
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2002, 21:29 
Cytuj  
Widzisz, to nie tak Wilk
zasadniczo bardzo to jest mile, ze starasz sie jako jedyny z "bandy" GM reagowac na posty dotyczce serwera ( a jeszce bodajze Yerpen)
Tylko nie o to chodzi, jakos nie zauwazylem by wszystkie te posty, byly do ciebie kierowane bezposrednio, jednak tylko ty na nie odpowiadasz
Jesli nie zrozumiales, to ponawiam - mnie i nie tylko mnie, zapewne chodzi o jakas konkretna wypowiedz, jesli uwazasz , ze to moze byc tylko admin serwera, prosze bardzo, jak dla mnie moze byc
Ja rozumiem, ze ci ludzie maja swoje sprawy, swoje zycie, swoja prace ew szkole, ale uwazam tez, poza wszystkim, ze wejscie na 5 minut na forum i podanie jakiejkolwiek informacji dotyczacej serwera i to przez osobe kompetetna (czyt. admin serwa) nie byloby przesada, zbyt wielkim wysilkiem, oraz strata czasu a uspokoilo by wszystkich
Jesli mowilem o roznych kontach i roznych shardach, to mialem na mysli to co sie dzieje - odchodzenie ludzi ktorzy byli z tym miejscem zwiazani od poczatku ( i nie wliczam w to grono siebie, po pierwsze gram tu od stycznia, po drugie nie odszedlem i nie odejde narazie)
to tyle tytulem wyjasnien
pzdr


_________________
"Czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w świetle księżyca?"

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.