mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2006, 09:59 
Cytuj  
Nieznasz mnie :P

Edit:......

Wlasnie przeczytalem ze ta gra po open becie idzie w p2p.... Wiec chyba sobie podruje bo jak mam placic za gre to jakas naprawde dobra...


_________________
oumn da lololegend


Posty: 3
Dołączył(a): 11.01.2007
Offline
PostNapisane: 13 sty 2007, 10:23 
Cytuj  
ta gra jest zajebista :Dmialem 100 lvl palcilem 5 razy albo 6 Ta gierka jest najlepsza.Tylko juz niemoglem placic bo kasy na koncie niemalem
a jak wchodze na www.cabalonline.net to niewidze Download :/ Powie mi ktos gdzie to jest albo wysle linki?


_________________
Jak coś robisz to rób to dobrze

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 8 cze 2007, 10:55 
Cytuj  
odswiezam

Cabal przechodzi w Free to Play - jakby ktos byl zainteresowany.


_________________
Obrazek


Posty: 1
Dołączył(a): 25.06.2007
Offline
PostNapisane: 25 cze 2007, 21:23 
Cytuj  
nie no jak patrze na posty tych molow co to uwazaja ze Cabal jest denny, to poprostu www.zal.pl... Człowieku nawet nie skubnąłeś tej gry a już ją oceniasz... Jeden powiedział że jest idiotyczna i każdy sie potem powtarza bo
nie chce być inny... Skoro jest taka do dupy to dlaczego jak open beta weszla w zycie oba servery (Mercury jak i Mars) były poupychane graczami że aż miejsca nie było, i założę się, że jeszcze multum czekało aż sie miejsce zwolni. Ludzie patrzcie co piszecie i myślcie przede wszystkim zanim napiszecie takie denne posty -.-

*

Posty: 107
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2007, 22:13 
Cytuj  
Jako fan MU online z checia polece ta gre wszystkim ktorzy lubia sie od czasu do czasu odstresowac przy jakims niezle zrobionym h&s zaczolem gre niedawno bo 2 dni temu ale juz po pierwszej minucie zakochalem sie w muzyce i tym klimacie..... jednum slowem "mu-klimacie" .

Jesli szukasz gry ala GW,WoW,DFO nawet nie sciagaj cabala to zupelnie inna gra .


_________________
Obrazek

**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 25 cze 2007, 22:48 
Cytuj  
ArchieN napisał(a):
nie no jak patrze na posty tych molow co to uwazaja ze Cabal jest denny, to poprostu www.zal.pl... Człowieku nawet nie skubnąłeś tej gry a już ją oceniasz... Jeden powiedział że jest idiotyczna i każdy sie potem powtarza bo
nie chce być inny... Skoro jest taka do dupy to dlaczego jak open beta weszla w zycie oba servery (Mercury jak i Mars) były poupychane graczami że aż miejsca nie było, i założę się, że jeszcze multum czekało aż sie miejsce zwolni. Ludzie patrzcie co piszecie i myślcie przede wszystkim zanim napiszecie takie denne posty -.-


a zauwazyles ze posty byly ze stycznia? :roll:


_________________
Obrazek


Posty: 40
Dołączył(a): 19.12.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2007, 10:26 
Cytuj  
W sumie przyzwoita gra :] na www.mmorpg.com zbiera najwyższe noty w darmówkach (w tej chwili wyższe od World Of Warcraft). Przeważnie mmorpga mam na kompie 2 dni żeby poznać system...potem się nudziło, a tutaj - zaskoczenie :D godzina gry - miło, druga godzina - miło, 6 godzina - bardzo miło, teraz gra spędza 6 dzień na dysku i euforia nie spada:) Gra piękna:* Ma w sobie to coś, dużo questów, party questów, wszystko ładnie poukładane, naprawde ładna grafika:] Coż tu dużo mówić. Zacytuje znajomego który zachęcał mnie do gry "Klimat DarkEden, Grafika Oblivion, Grind MuOnline" :)
Spróbować warto.

Pozdrawiam


_________________
"Jest tylko jeden sposób, aby czuć się dobrze: należy nauczyć się być zadowolonym z tego, co się otrzymało, a nie dążyć do tego, czego akurat nie ma."

*

Posty: 193
Dołączył(a): 15.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 cze 2007, 10:46 
Cytuj  
Nie zaprzeczam, ale wierz mi...nie warto patrzyć na grę po ocenie na mmorpg.com, bo to nie zawsze się sprawdza :wink:

**

Posty: 286
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 cze 2007, 10:54 
Cytuj  
Been there done that. Jeszcze jeden koreański grindfeast ze szczątkowymi questami i wielkimi mieczami. Kilka fajnych kawałków muzycznych i w miarę skillbased combat z fajnymi kombosami.
Może komuś starczyć ale są lepsze darmówki.


Posty: 40
Dołączył(a): 19.12.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2007, 11:57 
Cytuj  
Jaką grę masz na myśli? Na kompie mam jeszcze 9Dragons:)


_________________
"Jest tylko jeden sposób, aby czuć się dobrze: należy nauczyć się być zadowolonym z tego, co się otrzymało, a nie dążyć do tego, czego akurat nie ma."


Posty: 4
Dołączył(a): 26.06.2007
Offline
PostNapisane: 26 cze 2007, 16:00 
Cytuj  
Witam Tu Ksenon moze mnie kojarzycie gram na Marsie Zapraszam wszytkich powyżej 30 lvl do Immortals mamy niezla ekipe
ownerów typ
89
76
74
106
103
64
itp.....
zgłaszac sie do
"Kapa"


Posty: 3
Dołączył(a): 22.02.2007
Offline
PostNapisane: 27 cze 2007, 17:13 
Cytuj  
gra fajna w wolnych chwilach w nia pocinam tylko brakuje mi czegos takiego jak siege (oblezenie zamku) , wojny ras
jest cos takiego jak war channel gdzie mozna wejsc i klepac kazdego kto wejdzie ci w droge no ale to nie to samo


Posty: 4
Dołączył(a): 26.06.2007
Offline
PostNapisane: 28 cze 2007, 15:02 
Cytuj  
To dojdz do Guil i bedzies zmial Guild wary jeszcze wieksza zabawa ...........


Posty: 31
Dołączył(a): 18.06.2007
Offline
PostNapisane: 28 cze 2007, 19:06 
Cytuj  
Guild wars gram dużo ale odkąt kupiłem Lord of the Rings Online to dopiero mam zabawe naprawde warto!
Obrazek

**

Posty: 208
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2007, 19:47 
Cytuj  
@up
ale kogo to obchodzi i na dodatek co ma to wspólnego z tematem


_________________
Obrazek
WoW za free Na globalu !!

*

Posty: 126
Dołączył(a): 24.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2007, 20:25 
Cytuj  
tak samo jak twój post.
ja gram w Cabal'a i nawet spoko gra ale moim zdaniem nie przebije Guild Warsa dlatego polecam wszystkim GW a w Cabala można zagrać kiedy się chce odpocząć od poważnego expienia w GW ale gra ogólnie spoko polecam!!


_________________
Obrazek
You are pure evil, and hate personified. You don't care anything.


Posty: 4
Dołączył(a): 26.06.2007
Offline
PostNapisane: 29 cze 2007, 11:13 
Cytuj  
Zal.pl
nie chodzi mi o gre Guild war's......... nie no zal
tylko zabawa sie zaczyna jak nawalasz sie z innymi guildiamy w Cablu ........

*

Posty: 126
Dołączył(a): 24.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2007, 11:44 
Cytuj  
wiem o co chodzi tylko zrobiłem mały offtop :P


_________________
Obrazek
You are pure evil, and hate personified. You don't care anything.

*

Posty: 166
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 29 cze 2007, 11:54 
Cytuj  
Powiedzcie mi o co do cholery chodzi. Gralem w gre nmabilem 18 lvl. Teraz chce odpalic gre z launchera a GameGuard nawet nie raczy sie pokazac... ;/ Nie znalazlem niczego na tech boardzie. Nic nie pomaga. Ktos mial tez taki problem>?


_________________
Obrazek

*

Posty: 84
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2007, 14:07 
Cytuj  
deka napisał(a):
Powiedzcie mi o co do cholery chodzi. Gralem w gre nmabilem 18 lvl. Teraz chce odpalic gre z launchera a GameGuard nawet nie raczy sie pokazac... ;/ Nie znalazlem niczego na tech boardzie. Nic nie pomaga. Ktos mial tez taki problem>?

Może zmieniałeś Firewalla ? Często słysze, że Kerio gryzie się z gameGuardem.

Co do gry, według mnie wielki minus to skille. Aby zdobyć nowy poziom skilla, trzeba trenować (używać danego skilla) co prowadzi do używania przez graczy botów, które same trenują. A jeśli już ktoś nie używa bota to musi się kilka dni męczyć wklepując ciągle te same skille. Troche to nudne. Ale ogólnie gra przyjemna.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.