mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 60
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lut 2002, 23:17 
Cytuj  
Cytuj:
2002-02-26 22:19, XSiV napisał:
Sorry, ale po Ci remove traps?
Przeciez mozesz zdjac pulapki Telekineza!?


w tramiel mozna na SP nie :smile:

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 lut 2002, 23:36 
Cytuj  
a to sry


_________________
Znany jako Ponoory, Upioorny i Okrootny - cala reszta to fake

**

Posty: 334
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 lut 2002, 00:45 
Cytuj  
dunno po co te pierdologie wystarczylo by jakos polepszyc mozliwosci tinkera carpentera smitah i tailora jak jest na gm + wyjebac trammel odebrac mozliwosc tamowania smokow i po klopocie, aha no i wojow podpakowac bo jak taki ma ubic smoka czy inne bydle ? najgorszy zarobek on ma :<

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lut 2002, 02:30 
Cytuj  
ehhe chyba zartujesz... jakby usuneli taming i trammel to oznaczaloby koniec uo

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lut 2002, 09:02 
Cytuj  
Cytuj:
2002-02-26 17:45, newrom napisał:
Karolq jakbym nie widzial Cie w akcji jak tluczesz tamera z 2 albo 3 smokami to pewnie bym uwierzyl ze tak wyglada walka z tamerem :wink:



Ja tam pamietam jak jeden tamer zadeptal nas (rats) a potem "samotrzec" oblegal ze 30 zoltkow w ich tower :grin:
Tak to jest - smoki nie maja lagow :smile:

*

Posty: 168
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lut 2002, 09:15 
Cytuj  
On nas deptal i deptal :smile:


Posty: 22
Dołączył(a): 5.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 lut 2002, 22:06 
Cytuj  
Cytuj:
2002-02-25 01:24, Coval napisał:
Zalosne... mowicie tutaj o jakiejs stracie czasu. /..../
Zamiast zmudnie rozwijac postaci zacznijcie sie BAWIC. /.../

__________________________

No wiec wlasnie USILUJE sie bawic, ale nie moge PRZED zbudowaniem postaci. Zrobilem sobie warriora i jedyna zabawa to demony, bo wyzej wszystko mnie zabija. Bawi mnie kopanie skrzynek, ale nie moge tego robic, poki nie mam sensownej postaci, ROZUMIESZ?
Wiec zamiats sie BAWIC siedze i klikam bezmyslnie na 100000000 mapek, zeby zrobic carto, potem biore 10000000 pudelek i trace czas zeby rosl lockpicking, a na koniec ganiam przez 100000000 godzin za jakimis swiniami i bykami, gadajac do nich bezsensowne rzeczy, wpatrzony w ekran czy zobacze upragniony niebieski komunikat...
Nie musze dodawac chyba, ze to kosztuje co miesiac jakies pieniadze.... ale to wlasnie chec zabawy powoduje, ze siedze i sie nudze robiac te locki, carto i inne g...., po czym sie dowiaduje, ze wlasnie te wszystkie godziny to sobie moge w d.. wlozyc. Tyle.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lut 2002, 00:21 
Cytuj  
Bez przesady. Przeciez nie usuneli mozliwosci kopania mapek. Tylko utrudnili solowanie ich, moze nawet pozbawili Cie takiej mozliwosci.

Nikt Ci nie kaze kopac od razu mapek 5-level. Bronie of vanq i tak schodza na psy - zastapia je kolorowe (te zrobione runicznymi mlotkami).

Zreszta wiekszosc gier opiera sie na klikomanii, dlatego makrowanie to normalna rzecz. Przeciez nie powiesz mi, ze recznie napierdzielales 1000000... mapek. Skrzynki tez otwiera sie makrem do 95 (dalej nie chce isc na player made). A taming to tak nudne, ze przy 85-90 warto zaczac zwyczajnie korzystac, zamiast nabijac.

Zreszta... ja nie bronie OSI, ale barding (wylaczajac SP) i taming sa przegiete - na dluzsza mete strasznie rozpierdzielaja gre. Lepiej zacznij sie martwic o wywazenie swiata po wprowadzeniu 250 stats (max 125 na jedno) i skille 120%. To dopiero wstrzasnie cala gra.

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 lut 2002, 08:55 
Cytuj  
heh
jak bedzie oczywiscie wyjdzie w praniu.
w sumie ja nie lubie zmian ale jezeli beda lepsze to chyba dobrze (tylko czy aby to bedzie zmiana na lepsze)
musze zaczac kopac te mapki co mi sie nazbieraly :grin:

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lut 2002, 12:35 
Cytuj  
osi nie powinno sie bawic w naprawianie rzeczy ktore dzialaja dobrze bo slabo im to wychodzi

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lut 2002, 15:30 
Cytuj  
Niestety nie mam UOA i tak Coval, napierdzielalem 100000 mapek... ogolnie bomba bo mi zaczal otwierac skrzynki przy lpick 77;/
Ja sobie poczekam jak to bedzie wygladalo i ew. wroce do tej postaci:)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lut 2002, 16:58 
Cytuj  
To zalezy czy masz skrzynki prepatch 14 czy post :wink:. Bo te po maja max level 2, a przed max level 4 (chyba, ze to juz naprawili, ale nie zauwazylem). Na tych lepszych da sie dojechac do 95, co prawda bedziesz otwieral te skrzynki od jakis 77, ale nadal bedziesz zyskiwal skilla.
Ja do 80 nabilem w jedna PH, na 5-ciu skrzynkach :eek:. Potem zrobilem super makro (z 4 godziny je przygotowywalem) i od 90 do 95 rowniez w jedno PH zrobilem.

Aaaaa bylbym zapomnial: gratulacje za wytrwalosc, ja GM Tailora robilem recznie przez prawie 2 lata, ale kiedys bylo o wiele trudniej (i bez ph). :smile:

**

Posty: 334
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 lut 2002, 18:45 
Cytuj  
eheh ja tam nei uzywam assista :/ za biedny jestem :<


_________________
Ashton

**

Posty: 334
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 lut 2002, 19:02 
Cytuj  
hmm najlepiej to niech rot z sp zabiora + dadza mozliwosc posiadania do 2ch charow + zrobia wiecej takich shardow i bedzie good :smile:


_________________
Ashton

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lut 2002, 19:35 
Cytuj  
Cytuj:
2002-02-26 22:19, XSiV napisał:
Sorry, ale po Ci remove traps?
Przeciez mozesz zdjac pulapki Telekineza!?


LOL? A jak? Telekineza mozesz sobie co najwyzej pomoc w Khaldun w otwieraniu puzzli przy tentaclu. Na Siege albo masz remove albo "banzai" - i albo dead blast albo przezyjesz :smile: Przy charze bedacym we frakcji raczej nie polecam.


_________________
Vhailor


Posty: 22
Dołączył(a): 5.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 lut 2002, 20:32 
Cytuj  
[quote]
2002-02-28 00:21, Coval napisał:
Bez przesady. Przeciez nie usuneli mozliwosci kopania mapek. Tylko utrudnili solowanie ich, moze nawet pozbawili Cie takiej mozliwosci.
----------------------
No wlasnie o to chodzi. Mnie bawi wykopywanie skrzynek SOLO. I to z kilku powodow. Jesli usuna mi te mozliwosc, najprawdopodobniej strace dobra gre, bo nie bardzo bede mial co tu robic, przynajmniej poki mam takie lacze jakie mam.
---------------

Nikt Ci nie kaze kopac od razu mapek 5-level. Bronie of vanq i tak schodza na psy - zastapia je kolorowe (te zrobione runicznymi mlotkami).
-------------------
Mnie nie chodzi o szmal ze skrzynek.... tylko o fun przy ich kopaniu... jedynki malo mnie bawia jakby.... A co do runicznych broni - tych dobrych bedzie niewiele i pewnie w tak idiotycznych cenach, ze normalne vanqi dalej beda kupowane, choc moze nie po 300K(silver vanq katana), ale to tylko lepiej. Akurat o to nie martwie sie wcale.
-------------------

Zreszta wiekszosc gier opiera sie na klikomanii, dlatego makrowanie to normalna rzecz. Przeciez nie powiesz mi, ze recznie napierdzielales 1000000... mapek.
-------------------
sorry.... wlasnie Ci to powiem. Nie makruje wcale.
-------------------------

Skrzynki tez otwiera sie makrem do 95 (dalej nie chce isc na player made). A taming to tak nudne, ze przy 85-90 warto zaczac zwyczajnie korzystac, zamiast nabijac.
--------------------
Totez nie nabijam, mam 84 tamingu i jak cos jeszcze urosnie to przez przypadek chyba.
-----------------

Lepiej zacznij sie martwic o wywazenie swiata po wprowadzeniu 250 stats (max 125 na jedno) i skille 120%. To dopiero wstrzasnie cala gra.
------------------------
Hmm a niby czemu? bedzie wieksze zroznicowanie postaci, fakt, ale na WLASNE TWOJE zyczenia sobie zrobisz chara, tak, jak bedziesz uwazal, ze jest lepiej. A tu (mysle o bard i taming)zmieniaja reguly gry w trakcie gry i nie masz zdnego wyboru. A przeciez naprawde jest w tej grze co poprawiac....

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lut 2002, 20:51 
Cytuj  
Mnie bawi wykopywanie skrzynek SOLO. I to z kilku powodow. Jesli usuna mi te mozliwosc, najprawdopodobniej strace dobra gre, bo nie bardzo bede mial co tu robic, przynajmniej poki mam takie lacze jakie mam.
Kopanie skarbow sie nudzi po 2 tygodniach. Solowanie w grach online na dluzsza mete tez jest nieciekawe. Masz jeszcze jakies 2 miesiace, wiec korzystaj.

Mnie nie chodzi o szmal ze skrzynek.... tylko o fun przy ich kopaniu... jedynki malo mnie bawia jakby.... A co do runicznych broni - tych dobrych bedzie niewiele i pewnie w tak idiotycznych cenach, ze normalne vanqi dalej beda kupowane, choc moze nie po 300K(silver vanq katana), ale to tylko lepiej. Akurat o to nie martwie sie wcale.

Przeciez od 3 level do 5 level fun jest praktycznie taki sam. A jesli masz tamera, to chcialem zauwazyc, ze fun'u to tam niewiele jest. Stoisz, patrzysz i ewentualnie leczysz smoka - cholernie ciekawe zajecie.

sorry.... wlasnie Ci to powiem. Nie makruje wcale.

Nastepny... powinni wam medale dac. Purpurowe serca chyba. Jednak meczennicy juz nie sa tak wielbieni jak kiedys. Ja sporo makrowalem, ale attended.

Hmm a niby czemu? bedzie wieksze zroznicowanie postaci, fakt, ale na WLASNE TWOJE zyczenia sobie zrobisz chara, tak, jak bedziesz uwazal, ze jest lepiej. A tu (mysle o bard i taming)zmieniaja reguly gry w trakcie gry i nie masz zdnego wyboru. A przeciez naprawde jest w tej grze co poprawiac....
Zroznicowanie to moze bedzie wieksze na poczatku. A z czasem wyjdzie na jaw, ze najlepsza postac to 5x120 + 100, czyli bedziesz mial mniej umiejetnosci. Mniej umiejetnosci na postaci = mniejsze zroznicowanie. Zreszta akurat ten pomysl wydaje mi sie cholernie dziwny...

Zmieniaja reguly w trakcie gry ... phi. Pograj sobie w szachy?! Reguly nie zmieniaja sie od setek lat.

Wybor masz, mozesz przestac placic i kupic sobie gre innej firmy.

Moim zdaniem, taming i barding to jedna z pierwszych rzeczy, ktore juz od dawien dawna powinny zostac zmienione. Sprobuj sie przejsc po dungeonach i jakis spotach high end monsterkow, ciekawe czy spawn nie bedzie zajety!? A moze ceny domkow Ci nie odpowiadaja? 10 mil za ville, nie masz tyle? Ojej, to jak bedziemy wiecej narzekali, to ceny spadna! Albo zrob sobie super tamera i kos 60k na godzine - juz po 170 godzinach bedziesz mogl sobie kupic :razz:, o ile ceny nie wzrosna.

*

Posty: 60
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lut 2002, 23:34 
Cytuj  
Cytuj:
2002-02-28 20:51, Coval napisał:

Nastepny... powinni wam medale dac. Purpurowe serca chyba. Jednak meczennicy juz nie sa tak wielbieni jak kiedys. Ja sporo makrowalem, ale attended.


to ja tez piers wypinam :smile:
Cytuj:

Zmieniaja reguly w trakcie gry ... phi. Pograj sobie w szachy?! Reguly nie zmieniaja sie od setek lat.

Wybor masz, mozesz przestac placic i kupic sobie gre innej firmy.

w szachach jest nieciekawa grafika ;P
a jesli chodzi o zakup gry innej firmy to wlasnie takie podejscie ma OSI, jednym slowem ma ludzi w d.....
Cytuj:
Moim zdaniem, taming i barding to jedna z pierwszych rzeczy, ktore juz od dawien dawna powinny zostac zmienione.

Fajnie... ja bym jeszcze zmienil dexerow, wycofal wszystkie bronie vanq, zabral mozliwosc uzywania magery, zlodziejom z GM powinna sie udawac jedna kradziez na 1000 i to przedmiotu nie ciezszego niz 1 stone, wszystkim dojebac podatek 40% zeby nie byli zbyt bogaci, opodatkowac szmal w banku, alchemikom zrobienie pota powinno sie udawac tylko jesli obok stoi GM mag swordsmanshipem oraz GM dexer bez magery i healingu.
Dopiero by sie zrobilo zabawnie :grin:

Cytuj:

Sprobuj sie przejsc po dungeonach i jakis spotach high end monsterkow, ciekawe czy spawn nie bedzie zajety!?

ostatnio nie chodze w takie miejsca ale AFAIR nie jest tak zle, mowie o SP bo gate in/gate out to inna bajka. To powinni wylaczyc w pierwszej kolejnosci poza kolejnoscia.. co to za wyprawa do dungeonu jak wskakujesz na spawn i wyskakujesz pod bank... fakt ze w takiej sytuacji tamer ma dobrze ale sprawdz na test center spacer ze smokiem np do elder gazerow albo grzekolwiek na high end monsterki... ciekawe ile kurw rzucisz zanim dotrzesz.. :razz:

Cytuj:
A moze ceny domkow Ci nie odpowiadaja? 10 mil za ville, nie masz tyle? Ojej, to jak bedziemy wiecej narzekali, to ceny spadna!

z ekonomii nigdy nie bylem dobry choc udawalo mi sie wyzyc z handlu.. ale nie sadze zeby spadly ceny deficytowego towaru.. IMHO jedyna szansa na spadek cen to nowe miejsca do zasiedlenia...
Cytuj:
Albo zrob sobie super tamera i kos 60k na godzine - juz po 170 godzinach bedziesz mogl sobie kupic :razz:, o ile ceny nie wzrosna.

Zrob to bez gate/recall do dungeonu... chociaz moze i by sie udalo.. np w wind na demonach.. musze pocwiczyc ;P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 mar 2002, 00:50 
Cytuj  
Moj komentarz dotyczny glownie regular shardow, bo wlasnie tam gram. Na siege ekonomia nie ulegla az takiemu spaczeniu przez tamerow (jak napisales: no gate in/out), ani bardow (difficulty based). Na siege wykazali sie chyba duperzy? :grin:

To, ze OSI nie potrafi przeprowadzic powolnych zmian to juz inna sprawa. Chociaz jak znam trammelitow to oni predzej przelkna jeden wielki nerf niz 10 malutkich. Sam mam high end tamera (no bez przesady ponad 90 taming, wogole to postac bliska ukonczeniu), ale mi na nim nie zalezy. Nigdy nie czerpalem zbyt wielkiej radosci z grania nim - cholernie szybko sie nudze :sad:. Moim magiem zas bardzo lubie grac, chociaz zarabiam 2-3 razy mniej.

A PvP to nie bardzo mam jak skomentowac, bo za malo sie w to bawie. Od tego mamy zastep dzielnych graczy na Siege. Jak sie nie podejmuje komentowania zmian w PvP.

***

Posty: 508
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 mar 2002, 01:52 
Cytuj  
PvP - afaik shardy hardcorowe maja sie oprzec tym zmianom - zatem pozostanie stare, dobre pekowanko.
Nie wiem, jak u was, ale na sp mapki sa po to, by zdobywac l33t sprzet wlasnie do pvp. Chodzi glownie o itemy invis, teleport, magic reflect, o bron vanq i power oraz armorek ivulner. Wbrew pozorom, wcale nie jest tego az tak duzo. Poza tym z chesta 5 lv wyciagam zwykle ok 15k kasy (5k skrzynka i ok 10k spawn). Mnie to bawi.


_________________
Vhailor

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.