mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 178
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 mar 2002, 21:29 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-04 20:36, tekbart napisał:
Wydaje mi sie ze nie chodzi o to zeby pozbyc sie wieloklasowosci wogole te ograniczenia nowosci i wogole to hmm i tak nic nie da ... wszyscy dazymy do niby jednego klimatu... przeciez to oczywiste ze moze istniec gorniko-kowalo-mago-wojownik ale to zadkas ... mozliwe jest wszystko ale ... jedno to przesada gramy by bylo nam latwo zabijac... i to wszystko dazymy caly czas do jednego ... a gdzie klimat ... gdzie wszystko ja w sumie nie mam nic przeciwko kowalo gorniko magowi ale ktory zachowuje sie jak nalezy nie teleportuje sie co piec sekund z ruda ... nie szasta kasa .. nie daje jak dobry dziadek najlepszych pancerzy kazdemu kogo spotka bo mu nie zalezy... czy nei powinien cenic swojej pracy... heh moim zdaniem powinni byc tacy kowale dla ktorych pieniadze to nie wartosc wartoscia jest czlowiek.... daja za zaslugi.... za dobroc meskosc ... albo za wyjatkowa okrutnosc (zaleznie od charakteru) zobaczcie jaka daje potege dobra bron i dobry pancerz jaka ona wartosc powinna przedstawiac...

Amen. :grin:


_________________
Here is the Door and there is the Way!

*

Posty: 155
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 mar 2002, 23:21 
Cytuj  
amen.. :smile:

"zobaczcie jaka daje potege dobra bron i dobry pancerz jaka ona wartosc powinna przedstawiac... "

moge to na stronke?
(kawalek z tego wyzej też :wink: )


Posty: 23
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 6 mar 2002, 15:35 
Cytuj  
Doskonale wiem, jaką wartosć przedstawia zbroja zrobiona przez dobrego kowala, tak samo jak i broń zrobiona przez tegoż. Chcę być kowalem tylko dlatego, żeby robić dla siebie zbroje i broń, w extremalnych wypadkach dla kogo innego. A to, że dobre się ceni, to chyba oczywiste.

*

Posty: 178
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2002, 16:23 
Cytuj  
Wlasnie nie :smile: Dobry Kowla kul wyjatkowej jakosci przedmioty za sama rude ... dla znajomych :razz:
Pozd.


_________________
Here is the Door and there is the Way!

*

Posty: 109
Dołączył(a): 5.03.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2002, 01:33 
Cytuj  
Fajnie gdyby byly rozne gatunki skory... Skora demona, smoka, gamemastera.. eee... no moze czegos innego ;D W kazdym razie zbroje z nich mogly by miec duzo wiekszy AR. Na przyklad zbroja ze skory smoczej miala by AR jak zbroja z jakiegos naprawde dobrego metalu... Krawiec moglby sie niezle popisac z czyms takim :grin:

*

Posty: 54
Dołączył(a): 3.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2002, 15:55 
Cytuj  
Hmm....pomysl wart rozpatrzenia :wink:

Z.

*

Posty: 112
Dołączył(a): 25.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2002, 16:13 
Cytuj  
calkiem niezle i dla magow w sam raz zamiast metalowej zbroi, tylko te biedne smoki i demony co na to powie ochrona srodowiska ?

Kane

*

Posty: 75
Dołączył(a): 6.03.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2002, 22:46 
Cytuj  
Phi, ochrona nie ma nic do gadania. Tego plugastwa jest i tak za duzo, a mnoza sie jak kroliki :wink:

*

Posty: 109
Dołączył(a): 5.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 mar 2002, 05:00 
Cytuj  
Hihi - obrona srodowiska? Juz widze bande elfow i druidow z transparentami albo przykuwajacych sie do smoka by nikt go nie zabil :grin:DD
Takie zbroje nie musialy by sie roznic kolorem od takich zwyklych, ufarbowanych. Natomiast wychodze z zalorzenia, ze takie zbroje wcale niekoniecznie byly by dla magow! Zbroja ze skory smoka, z luskami dla maga byla by chyba za ciezka :smile: Poza tym takie zbroje mogly by miec jakies f/x i nie byly by mozliwe do ufarbowania jak zwykle. I tak widzisz kolesia w skorze koloru koszmara czy tez czerwona i myslisz "albo ufarbowal zwykla dla picu, albo ma z demona/smoka...". Jako f/x... hm... Chyba nie jest duzy problem jakos zapisac w skrypcie ze np skora ze smoka chroni przed ogniem, czyli np. zapisac ze 1/3 / polowa dmg od fireballa, explosion, wybuchowych miksturek, albo redukowana szansa na krytyk z broni czy jakos tak. :smile: W kazdym razie w fantasy zbroje ze skor jakis potworow dorownywaly, a czasem nawet przewyzszaly zbroje wykute z nawet najbardziej niezwyklych metali. Alez to by byla jazda jakby woje mogli wybierac czy biegaja w royalu czy w skorzanej z demona. ^^

*

Posty: 58
Dołączył(a): 3.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2002, 15:53 
Cytuj  
Hej to znowu ja, wasz kochany lamer, z garscia jeszcze bardziej lamerskich pomyslow :razz:PP

A wiec od poczatku ...
Odnosnie kowalstwa chyba wszyscy sa zgodni, ze zbroje i bron powinna byc czyms zadkim i bardzo drogim ... Niestety dotychczas nawet niubias chodzil w zbroji expowej bo dostawal ja za grosze, a przeciez nieoto chodzi ... W jaskiniach wojownicy beda mogli sie teraz troche bardziej oblowqic wiec i na zbroje bedzie ich stac, a taki newbe musi pocwiczyc bo inaczej niema jak zarobic ...

Co do skor skurzanych rzeczywiscie powinny byc dawac one jakies FX, chociaz teraz sa one lepsze niz byly i gdy sie wprowadzi FX do nich moze sie okazac ze zelastwo pojdzie w zapomnienie :]]] Mozna za to wprowadzic FX do ubran itp ... jest to w planach niech tylko sie ktos za to wezmie :smile:))

Howgh.


_________________
"Jam jest kielich bez dna. Jam jest śmierć bez grobu. Jam jest imię bez imienia."

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2002, 16:55 
Cytuj  
Tak czytam to wasze forum i czytam... i mi sie podba :smile:, macie cool pomysly, to musze przyznac, wiec postanowilem wam pomoc :smile:, odwiwdzcie http://w1.315.telia.com/~u31518454/enterwop.htm. to stronka o jednym z zagranicznych serwow. W dziale advice mozecie aobczyc np fajne metalki, niektore z wlasciwosciami, jezeli to was zainteresuje to bylo to zrobione tak:
trzeba mie full seta z tego metalu, mozna nie miec 1 czesci (heater, gorget, cokolwiek) zeby jeszcze dawalo wlasciwosci, troche moznay urozmaicic swiat, np wojownik z Azure (taka skora, nie metal) a mag w malachicie ktory ma 50% na czar i medytacje :smile:, nie wiem czy ktos o tym slyszal, ale tam mozna niezle pomysly wziac/wymyslic na ich podstawie nowe.

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2002, 18:11 
Cytuj  
popatrze zaraz :}
co do ilosci pomyslow...
to jesi mam byc szczery ilosc ich nas przytlacza :smile:
staramy sie wprowadzic te najprostsze do zrobienia, a z biegiem czasu reszte...
i tak jestem szczescliwy ze dalo sie zrobic system nauki magii taki jak chcialem :smile:
wiec.. wszystko przyjdzie z czasem.. i skryptami :smile:
Gadget

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2002, 18:22 
Cytuj  
Gagdet -> Magia to u Was akurat najlepsza strona serwa, bede magiem, jezeli kiedys bedzie mi sie chcialo usiasc :wink: (goni mnie inny serw :sad:)

*

Posty: 109
Dołączył(a): 5.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 mar 2002, 20:33 
Cytuj  
Ja bede w tej komfortowej sytuacji ze nie bede dzielil czasu miedzy dwa servy. Oddam dobytek przyjaciolom i ide z piachami na cmentarz szukac smierci :smile: Zreszta i tak odechcialo mnie sie po tym jak dzieki lagowi a potem padowi serva stracilem konika ktorego mialem od pierwszego dnia grania ta postacia i mieszek regow wartych kolo 3,5 tys i mas akamieni szlachetnych i kasy (wracalem radosnie z fortu Orkow). Postac srednia wiec nie zal ja zostawic i zapomniec :smile:

A co do ilosci pomyslow to moze wyszczegolnic na co w danej chwili sa najbardziej potrzebne i ludzie skupia swa kreatywnosc na tych wlasnie rzeczach miast skakac miedzy kilkoma topicami o roznych rzeczach. :smile: Mozna by tak na zasadzie burzy mozgow - walimy jak najwiecej pomyslow nie oceniajac ich - byle wiecej - a Gmowie wybiora najciekawsze i potem sie dopiero podyskutuje :smile:

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2002, 22:01 
Cytuj  
Gadet -> Pytanko, na jakim emu stoi ZS? (POL?), bo jak co to moge pomoc w czyms niezwiazanym ze skryptami (i tak mam za duzo czasu :wink:), a jak sie poducze skryptow/powiesz mi jak moge sie jakos nauczyc, to chetnie poswiece troche czasu na to

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 mar 2002, 10:21 
Cytuj  
emulator na ktorym staje ZS to POL 094
pzdrwm
Gadget

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 mar 2002, 15:42 
Cytuj  
To jakby bylo cos w moim zakresie (narazie waskim :wink:) to z checia pomoge

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.