mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**

Posty: 370
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 mar 2002, 17:49 
Cytuj  
No w sumie to GM mogli by troche info rzucic. Ale z tego co wyczytalem to moje propozycje sa nawet do przyjecia. Moja koncepcja jest taka.
Kazdy zawod moze na sibie zarobic tak zeby nie musial miec innego skilla na ktorym bedzie zarabial po to by uczyc sie innego. Typu Mag lowi ryby zeby mugl sie uczyc magi bo go nie stac na regi. Wedlug mnie mag powinien zarabiac piszac scrolle i je sprzedajac. W koncu to uczony medrzec.

Co do kowali to mysle tak. Jezeli wojowie beda mogli zarobic na potworkach to bede kupowac lepsze zbroje u kowali, ktorych bedzie mniej poniewaz zostana tylko ci co bede to lubieli. Cenny wiec wzrosna i nie trzeba bedzie sprzedawac wyrobow vendorom w hurtowych ilosciach.

To wszytko jest przy zalozeniu ze nie bedzie mozna laczyc klas dowolnie co nie jest pewne bo nie moge jednoznacznie nigdzie wyczytac. Raz czytalem tak a raz inaczej. Bo magiem mozna sie bedzie tylko urodzic, a kowal bedzie mogl sie uczyc walki. Czy jakos tak to bylo.

Zreszta wszytkie moje txt w tym topicu to moja wizja i kazdy moze sobie swoja napisac. Wiec jak cos to piszcie swoje zdanie i juz. Bo lubie miec jasne co gdzie i dlaczego a nie tylko ze jest nieokreslone ale zle.


_________________
Głupota nie boli głupich. Za nich inni cieprią ...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.