mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2002, 08:30 
Cytuj  
Hitman napisal:
wyobraz sobie alchemika ktory cwierc zycia spedzil mieszajac mikstury i jest arcymistrzem i umie : alchemy,tasteid,poisoning,zielarstwo,resist spell,anatomie i lucznictwo... konia z rzedem jesli do takiego podejdziesz zatruje sobie luk najsilniejsza mikstura i podrzuci ci wybuchowa buteleczke. Walczy niczym wyjebisty wojownik a przeca wiekszosc zycia miesza mikstury... polaczenie ktore nie powinno miec miejsca.
--------------------------------------------

A niby dlaczego? Sa rozne sposoby na zabicie wroga, nie koniecznie cale zycie trzeba siedziec i cwiczyc miesnie, czasem trzeba pomyslec... A swoja droga wiesz jak "pedzi" alchemia? Zrobic postac o jakiej pisales to nie jest takie proste i jak ktos poswieci tyle czasu na wycwiczenie czegos takiego to chwala mu ze mial cierpliwosc i nagroda w postaci takiej... postaci :razz: czyli bardzo dobrego kilera

*

Posty: 112
Dołączył(a): 25.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2002, 08:57 
Cytuj  
killera a ty wiesz ile obrazen zadaja mikstury ???? jak nie zapytaj Pana " Arui "
zlapal jedna sredniej mocy jak mu rzucilem
spadlo mu cirka 3/4 energii najsilniejsza by go zmiotla jak rakieta Patriot taliba :]

Slimaq pomysl z magicznymi rozdzkami itp zajebisty tylko takie zabawki to po questach byc powinny dostepne

Kane

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2002, 15:17 
Cytuj  
GAD... czyja uwaga ? :smile: Bo sie zgubiłem...


_________________
To nie skill lost... to LAG :)

*

Posty: 55
Dołączył(a): 16.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2002, 16:45 
Cytuj  
Co do zapominania w czasie to przeciez nie spadnie ci po godzinie grania. chodzi o to zeby wlasnie te przypadkowe 0.1 - 0.2 spadalo i oczywiscie tylko jak jestes w grze a nie na Mazurach (LoL). Co do strzalek to nigdy niedzialaly tylko polecenie .skills zreszta na wszystkich znanych mi darmowych shardach :razz:

pozdrawiam
slimi

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2002, 18:56 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-12 08:57, Hitman vel Kane napisał:
killera a ty wiesz ile obrazen zadaja mikstury ???? jak nie zapytaj Pana " Arui "
zlapal jedna sredniej mocy jak mu rzucilem
spadlo mu cirka 3/4 energii najsilniejsza by go zmiotla jak rakieta Patriot taliba :]

Uwielbiam niesprecyzowane przyklady... :smile: Kane z calym szacunkiem... Jak juz cos piszesz to staraj sie operowac na konkretach. Skad moge wiedziec ile HP ma Twoj kumpel ??? Mam go szukac i sie pytac zeby zrozumiec Twoja argumentacje?

Slimaq pomysl z magicznymi rozdzkami itp zajebisty tylko takie zabawki to po questach byc powinny dostepne

No wiec Kane... masz znowu pecha. W sprawie alchemi zmiany zaczely byc juz widoczne na starym DZ a na ZS alchemia bedzie juz zupelnie inna. Mam nadzieje ze masz o tym chociaz czastkowe pojecie bo na pewno sledzisz topici na forum. A wiec FAKTEM juz jest ze aby dorobic sie do Twoich rodzynkow trzeba bedze naprawde poswiecic duzo czasu. Nie wiem czy nie wiecej zeby stac sie smiertelnym zagrozeniem machajac toporkiem. Organizowanie tutaj jakis questow... hmm samo w sobie nie jest zle. Ale nie czepiajmy sie konkretnych skilli lub konfiguracji ktorych dzialnia nie mozemy jeszcze ocenic (a przynajmniej wiekszosc z nas wypowiadajacych sie tu) Skoro juz alchemicy maja sie fatygowac sie po lepsze mikstury (co jest zwykle zawdzieczaja swojemu skillowi) to dlaczego by nie wprowadzic podobne ograniczenia dla innych profesji (gornik, zielarz, drwal) Ale to juz temat na inna bajke... to tak dla dalszych przemyslen

POzdrowienia


_________________
To nie skill lost... to LAG :)

*

Posty: 112
Dołączył(a): 25.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2002, 20:59 
Cytuj  
ok precyzuje mial 45 hp standardowo
silniejsza mikstura by go zabila

co do sprawy drugiej no forum czytam dokladniej niz ty bo slimaq mowil ze rozdzki byly by dla magow :wink:))

Kane

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2002, 22:19 
Cytuj  
FAKT masz racje :smile: Tekst o Slimim zapomniałem wyrzucić i jak zacząłem rozpisywać się o alchemi coś mi się ubzdurało że mówiłeś o questach też dla alchemików :smile: My mistake.

Co do 1 sparwy. THX za sprecyzowanie. I odrazu komentarz. Widziałem bardzo podobny do opisanego przez Ciebie pojedynek Master Alchemika z całkiem niezłym Wojownikiem. Pomijam tu sprawę iż 45 siły to niby standard (ale mikstury wyższego poziomu dla alchemika to sprawa zupelnie odbiegajaca od standardu) bo tyle maja poczatkujacy wojownicy. Hmm okazało się że z tym rzucaniem mikstur to jednak nie jest aż taki luksus...

P.S. Tak w sumie to zawsze druga strona moze kupic podobne miksturki u znajomego alchemika :smile: Tym bardziej ze HP alchemika rzadko przekracza 60. Żywotność np Wojowników już takowa może być.
P.S. Co do broni przywiązanych do profesji to jednak chyba powinnismy zostawic to poziomowi skilla. Nadal ciezko mi sie zgodzic zeby mag nie mogl nauczyc sie wladać mieczem (moze sie powtaram ale istnieja w koncu WarLocy) a wojownik nie potrafił wziąc do ręki różdżki. Dobry wojownik walczy tym co ma pod ręką (dlatego lepiej mu sie pod nią nie nawijać :smile: )
P.S. Dobra zmieniam Topic :smile: Mam kilka ciekawych spraw zwiazanych z innych dziedzin UO ale o tym niedługo...

_________________
The Inner Voice

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Daimonion dnia 2002-03-12 22:27 ]</font>

*

Posty: 55
Dołączył(a): 16.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2002, 22:26 
Cytuj  
Kane a niepomyslales ze mikstury moze kazdy rzucac a nie tylko alchemik???

chytam i wiele argumentaci jest wogule nieprzemyslanych i zalosnych a wiec juz nieczytam..

Slimi

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 mar 2002, 22:27 
Cytuj  
dobra mikstoorka sily i juz alcheemik ma +50 str...

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2002, 22:29 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-12 22:27, Gadget napisał:
dobra mikstoorka sily i juz alcheemik ma +50 str...

GAD... ta sama miksture ktoro moze wypic wojownik mający kase no i... znajomych z interesu :smile:?

P.S. A moze te mikstury tez ograniczyc ? :smile: :smile: :smile: Dajcie troche pożyć alchemikom :smile: Aż tylu ich chodziło i rozjeżdżało innych uczciwych ciężko pracujących na swe umiejętności przedstawicieli innych profesji ? :smile:
_________________
The Inner Voice

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Daimonion dnia 2002-03-12 22:32 ]</font>

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2002, 22:36 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-12 22:26, Slimaq napisał:
chytam i wiele argumentaci jest wogule nieprzemyslanych i zalosnych a wiec juz nieczytam..


Slimi nie denerwój się bo będziesz potem miał nadciśnienie ! :smile: :smile: :smile: A tak serio to chyba po to jest to FORUM żeby przedstawiać i dyskutować o argumentacjach więc nie wiem po co czepiać się tu Kana.


_________________
To nie skill lost... to LAG :)

*

Posty: 112
Dołączył(a): 25.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 mar 2002, 01:44 
Cytuj  
...no comments, ale dlaczego wy myslicie ze gralem alchemikiem ??? ja te miksturke a raczej dwie kupilem u vendorka za 150gp sztuka :->...
ale tak sobie mysle caly czas i przed sekunda wlasnie wpadl mi do glowy pomysl jak rozlozyc 700 punktow skillcapa zeby biedny zielarz byl maszyna do zabijania...

i tu riposta dla 60 hp alchemik to nie mag czarowac nie umie mozew ciezkiej zbroi lazic to tak gdyby jakis woj mialby podejsc

i co do maga z mieczem: aaaaalez mag mial by mozlwosc korzystania z "ostrza" sztylet i kryss np.

Kane

*

Posty: 135
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 mar 2002, 06:37 
Cytuj  
Wg. mnie wszelkie ograniczenia co kto może używać są bez sensu. Jak taki mag będzie chciał walczyć wielkim dwóręcznym toporem to czemu nie? A to, że przy okazjji prawdopodobnie z braku zdolności jakby tym machać zaczął to by pozabijał wszystkich swoich kumpli a na końcu siebie to jego sprawa :wink: Bo tak jak już ktoś kiedyś napisał - co, ręce ma niezgodne? ZA bardzo się zwierają od trzymania różdżek i trzonek topora za szeroki by go chwycić? Bez sensu...


Posty: 2
Dołączył(a): 1.03.2002
Offline
PostNapisane: 13 mar 2002, 13:49 
Cytuj  
Tylko powiedzcie mi po co ograniczac magom walke mieczem czy nie widzieliscie maga z mieczem np taki Gandalf. A poza tym jaki mag bedzie mogl machac mieczem jak nie bedzie mial wystarczajaco duzej sily.

*

Posty: 54
Dołączył(a): 3.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 mar 2002, 14:54 
Cytuj  
"Taki Gandalf.."

taki gandalf to postac stworzona przez pana Tolkiena, a jego nie zapraszalismy do wspolpracy i co wiecej staramy sie nie wplatac lub wrecz wyplatac watki z jego tworczosci.

Z.

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 mar 2002, 00:44 
Cytuj  
Brutale...:smile: a facet tak sie starał żeby z niego czerpano... Hmm Zezary a te rasy co chcecie wprowadzić... jak je "wypleciecie" z Tolkienowszczyzny :smile:


_________________
To nie skill lost... to LAG :)

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 mar 2002, 08:41 
Cytuj  
kazdy gimil i legolas gandalf i inne takie benda hmn... exterminowane w trybie przyspieszonym.
z Cor POr na konto wlacznie
G.


Posty: 3
Dołączył(a): 14.03.2002
Offline
PostNapisane: 14 mar 2002, 12:47 
Cytuj  
Nie wydaje wam sie że Gandalf miał być jedynie potwierdzeniem ze magowie moga uzywac broni takich jak wojownicy?

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 mar 2002, 20:09 
Cytuj  
GAD... chodziło mi o to że... w ogóle rasy typu krasnolud i elf... przecież to wszystko jest zaczerpniete z Tolkiena... :smile:


_________________
To nie skill lost... to LAG :)

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 mar 2002, 22:24 
Cytuj  
a to ciekawe?
oznaczalobyto iz hmn... tworca elfow i krasnolodow jest mister tolkien?
ciekawe teorie, ale radzilbym zainteresowac sie czym innym.. moze na tamtym polu odnosilbys wieksze sukcesy?
[na polu nie ozacza rolnictwa - zeby nie bylo...]
Gadget

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.