mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 109
Dołączył(a): 5.03.2002
Offline
PostNapisane: 19 mar 2002, 21:45 
Cytuj  
Gubrin - dzieki - niektorzy maja sklonnosc do nadinterpretacji cudzych slow :grin:

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 mar 2002, 21:57 
Cytuj  
To jest forum dyskusyjne... większość wypowiedzi to interpretacje. A akurat Twojego posta Morn kilka osób odebrało tak jak napisało.


_________________
To nie skill lost... to LAG :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 mar 2002, 08:47 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-17 20:59, Mornelithe napisał:
eee tam. To gra RPG a nie diablo - ktos kto w rpg troszke pogral nie znajdzie w pomyslach ludzi tutaj zadnego czary-mary :grin: Nawet gdyby wprowadzic je wszystkie i 2 razy wiecej nie bylo by to w polowie tak skomplikowane jak normalne RPG
Infernal Hails! ;D



Hyh mam juz dosc jak ktos porownuje UO do diablo. Ja gram w d2 od poczatku jak tylko wyszlo i ciagle jeszcze gram, a tacy ludzie jak ty koles nie maja o tej grze zadnefo pojecia i wydaje im sie ze sie tylko biega i klika. Otorz jak robiz postac PvP to nie wystarczy tylko klikac, miec dobry sprzet i build ale tez trzeba umiec grac. A wogole to odpierdolcie sie od diablo.

A z UO nie ma co robic na siele RPG, bo nic nie zastapi lestycznych regol i MG. Nie kazdy tez moze siedziec 5h dziennie, a wlacza zeby sobie pograc z ludzmi i miec dobra zabawe i nie powinno sie w imie "szczytnych idei RPG" tracic z widoku tego ze gra musi cieszyc.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 135
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2002, 14:33 
Cytuj  
Dokładnie. Zbytnie komplikacja jeszcze niczemu nie wyszła na dobra. Pozatym o ile się orientuje to w klasycznym RPG też jest tendencja do upraszczania mechaniki. Więc po co my mamy na siłę utrudniać? Wystarczy, zę w realu jest ciężko...


_________________
"Life's for my own to live my own way"

*

Posty: 109
Dołączył(a): 5.03.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2002, 05:51 
Cytuj  
Hehe :smile:

*

Posty: 135
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2002, 06:36 
Cytuj  
Ja tez w Diablo trochę grałem. niczego szczególnego nie osiągnąłem, ale mi się podobało. Nie wiem dlaczego ktokolwiek porównuje d2 do UO. Przecież to diametralnie różne gry...


_________________
"Life's for my own to live my own way"

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 mar 2002, 11:24 
Cytuj  
Heh. Nie chce mi sie topica zmieniac w klotnie wiec powiem krotko. Nie obchodzi mnie czy grasz/grales/masz postac/jestes ignorantem, ale... D2 to d2, a UO to UO i texty o robieniu sobie z UO diablo to dno. Tak samo jak wszystkie texty o The SIMS uprawianiu kukurydzy itd. ktore byly do tej pory zamieszczane na tym forum. Czytajac cos takiego jestem urazony bo wqrwia mnie jak kolesie nie majac pojecia rzucaja sloganami. Z takim podejsciem to do Samoobrony albo do Radia Maryja... Bo kazdy gra jak lubi, a jak ktos mysli ze d2 to rpg to tez jego sprawa. Ja poprostu mam dosc traktowania ludzi ktory graja w diabla ajko tych co to tylko *klik* *klik* *lvl up*

A tak wogole to w d2c czy w d2exp?


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 58
Dołączył(a): 3.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 mar 2002, 15:20 
Cytuj  
Ehhh czy wy jeszcze nierozumiecie, ze ten serwer nijest standartowym serwerem Ultimy ? Jest to serwer dla ludzi lubiacych sie bawic, odgrywac postac itp ... jasne niezrobi sie z cRPG ksiazkowego RPG bo yo jest jak narazie niemozliwe, lecz mozna mocno ulatwic ludziom taka zabawe ... Jezeli chcesz sobie po prostu pograc, pozabijac i nie martwic sie o to, ze bedizesz musial pomyslec to odsylam na CL ... chociaz i tam mozesz nieznalezc tego co szukasz bo ostatnio zaczeli wprowadzac duzooo zmian ... i one maja za zadanie wprowadzic wiecej klimatu w ten szary polswiatek ...

Diablo ? Tak fajna gra, lecz niejest to RPG i dlatego mi nieprzypadlo do gustu ... Moze i widzicie w tym cos fajnego wasza sprawa ... Poroowniania UO do Dibalo maja za zadanie ukazanie bezsensownosci grania powerplay ... By miec 1 sily wiecej, by wkoncu moc zalozyc plyte ... Tepe kopanie rudy przez maga, czy brzdekanie na harfie przez wojasa ...

Czy uwazasz to za sensu gry ? Dla mnie jest wazniejsze odgrywanie postaci i szanuje tylko tych, ktorzy to robia ... Przez ludzi grajacych dla powerplay ta gra staje sie gra dla maniakow grajacych po 8 godzin dziennie by sie liczyc ...

Cos takiego chcemy wyeliminowac by kazdy mial szanse sobie pograc, miedzy innymi dlatego niema "chaosu" na ZS bynajmnije narazie a i potem niebedzie tego co jest na CL ...

Mimo wszystko uwazam, ze jak kto lubi grac dla power play to niech gra i nikt mu tego neizaqbrania sa przeciez inne serwery polskie i zagraniczne gdzie mozna porzucac lolami rotflami itp .. nie przejmujac sie glupimi klimatycznymi textami ... Jezeli chcesz grac tu to sie dostosuj a jak nie to trudno idz grac dalej w Diablo ...

Howgh.


_________________
"Jam jest kielich bez dna. Jam jest śmierć bez grobu. Jam jest imię bez imienia."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 mar 2002, 15:39 
Cytuj  
Gubrin spoks. ja jak gram w UO to garm dal zabawy a nie zeby miec plyte i zamek, ale nawet ty przyznasz ze fajnie byc silnym i nie music uciekac przed szkieletem. Nie powiesz mi ze sam nie cwiczyles zeby moc oswajac smoki. Niestety zeby robic czesc rzeczy pozniej w "normalny" dajacy sporo przyjemnosci sposob trzeba posiedzic, potrenowac troszke itd. jakby alchemik robil mikstury tytlko te ktore zurzywa albo na zamowienie to by nigdy chyba nie byl dobrym alchemikiem, mag tez stoi i cwiczy czary i to nie jest "powerplay"...

Sens jaki chce w tej wypowiedzi zawrzec jest bardzo prosty. Na poczatku trzeba wlorzyc wysilek w trening, a pozniej trenowanie na sile przestaje sie liczyc i miec sens, ale wpier trzeba miec jakis sensowny poziom umijetnosci i nie musi to byc od razu GM...

A juz odnosnie samego diablo to ja lubie od czasu wejsc i sobie pozabijac bezstresowo 9bo nie gram HC :grin: - ci to maja nerwy kolesie), odreagowac. Ja wlaczam D2 ktos inny qeja, a inny bije rodzine :wink: A jak gram w UO to mam inne zalorzenia i to jest all i EOD


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.