mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość

Posty: 5
Dołączył(a): 11.03.2007
Offline
PostNapisane: 17 mar 2007, 11:12 
Cytuj  
mmofps to nie są mmorpg, ale zawsze można spróbować... możesz polecić jakieś darmowe tytuły jeżeli istnieją?

A co było takiego wspaniałego w sigonyth ?

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2007, 13:35 
Cytuj  
jako takiego stricte mmofps to obecnie chyba tylko planetside (nie wiem czy jeszcze jest możliwość grania za friko - ale max 6 lvl, potem już nie rośnie)
z takich gdzie się tworzy roomy, to warrock bądź soldier front

natomiast huxley zapowiada się na hicior, a hellgate london - to w sumie jeszcze niepewna sprawa (choć filmiki wprawiają w osłupienie) ale też ma być to strzelanina

a co do sigonytha ... klimat, naprawdę klimat który powstawał podczas tworzenia giery
pare filmików, trochę screenów, cały lore + wpizdu możliwości
a co lepsze, można było zostac np. kelnerem w knajpie
oraz sam postnuklearny świat

niestety, projekt zdechł a ja budzę się spocony z krzykiem na ustach ;)

VCO: całkiem fajna sprawa, ale na dłuższą metę solo-graczom odradzam, bo nic z takiego grania nie wyjdzie


_________________
MO - the last hope of mmoRPG


Posty: 40
Dołączył(a): 18.12.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2007, 12:06 
Cytuj  
second life ;] :roll:


Posty: 27
Dołączył(a): 8.08.2006
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2007, 13:36 
Cytuj  
Sadze, ze we wszystkich mmo wystarczylo by to, ze spawn danego potwora nie powinien byc dokladnie okreslony (np, przy miescie sa cale stada wilkow i tym podobnych, i tylko w tym miejscu mozna je spotkac). Powiedzmy, ze spawny powinny byc "ruchome" i mieszane. Mam nadzieje, ze ktos zrozumial o co mi chodzi, jest to dosyc trudne do opisania v.v .


Posty: 42
Dołączył(a): 4.03.2007
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2007, 11:40 
Cytuj  
a ja mam takie zapytanie.. co to jest ten grind? :)


Posty: 16
Dołączył(a): 9.03.2007
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2007, 12:03 
Cytuj  
monotonne zabijanie potworow w celu zdobycia expa.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2007, 12:34 
Cytuj  
grind z ang. harówka


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*

Posty: 57
Dołączył(a): 19.04.2007
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2007, 17:13 
Cytuj  
zeeed napisał(a):
Nie mówię, że nie chce bić mobów, ale nie powinno to według mnie być sensem i jedynym celem rozgrywki.


zeeed napisał(a):
Grając w normalne RPG ( single playerowe ) nigdy się nie nudziłem.


jest pewne rozwiązanie ale nie będzie obfitowało w setki graczy, jeśli szukasz czegoś mniej monotonnego to jedną z opcji może być Neverwinter Nights. Do wyboru, H&S i dogrywanie poziomu na sesjach z MG... ale jak wszystko ma swoje minusy.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.