mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 255
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 mar 2002, 23:42 
 
Prosze cie Szerszen przywruc mu status GM, to po czesci i moja wina bo Wilk i kul dla mnie tyle ze ja mu zaplacilem i ja dalem material do kucia.


Posty: 1
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2002, 23:42 
 
Jestem nowy , gram od 5 dni i w czsie tego czasu ktoś , niewiem kto zmienił mi imię :sad:

Dałem helpa i.... zjawił się wilk , pomógł mi i jak się go o coś pytałem to zawsze odpowiadał , to dobry GM :smile:

A jak go nie przywrócicie :smile: to pogadamy inaczej :smile:)))))


_________________
This is the land of Love & PeacE


Posty: 1
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2002, 23:48 
 
Gram w UO od niedawna zaczolem jakis 14 dni przed tym wielkim padem. Od kiedy server wstal gram na SC. Wilk nieraz mi pomogl. Prosze GMow zeby dali mu jeszcze jedna szanse. Kazdy pelnia bledy, czlowiek sie cale zycie uczy na bledach, napewno cos takiego sie juz nie powtorzy

*

Posty: 131
Dołączył(a): 16.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2002, 23:50 
 
Wilk na Gm`a ! - on jedyny jakos z nami zyje, pomaga itd...

**

Posty: 229
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2002, 23:51 
 
W sumie to Wilk w takiej sytuacji powinnien staracic GM'a ale lubie go i powinniscie ( cala reszta Olimpu ) dac mu jednak ta druga szanse. Nu Pagadi Wilku. Trzymaj sie.


Posty: 10
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 mar 2002, 23:52 
 
no jak widac pomógł za bardzo. Ale beknąc za to powinien Butcher a nie Wilk.

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2002, 23:52 
 
HMMMMmmmmm? NO nie wiem dobry z niego GM byl.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*

Posty: 102
Dołączył(a): 15.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 mar 2002, 23:53 
 
Game Master przedewszystkim powiniem byc odpowiedzialny. Wilk zlamal zasady. W sposob znaczny spomogl gracza. Wniosek jest prosty nie jest wystarczajaco odpowiedzialny na GMa. Dlatego przywrocenie mu statutu GM byloby niekonsekwentnym, destrukcyjny dla shardu krokiem adminow.

_________________
"On mi się nie podoba." - Dlaczego? -
"gdyż mu nie dorównywam." - Odpowiedział kto tak kiedy?

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Conrad dnia 2002-03-22 23:56 ]</font>


Posty: 31
Dołączył(a): 27.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2002, 23:53 
 
Przeczytalem tylko 1 posta i powiem:

Oszaleliście !?!?!?!?!?!?!

Gdyby nie Wilk juz dawno bym nie gral na tym serverze, tylko on mi pomagal jak wzywalem GM'a. On pomagal mi w sprawach waznych jak i mniej waznych i nigdy nie ignorowal nawoływania innych.

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 mar 2002, 23:56 
 
Szerszen cos ty sie taki zasadniczy zrobil.
O ile pamietam Rastafa nie takie rzeczy robil .....
Wybacz mu, a bedzie Ci wybaczone :lol:

**

Posty: 255
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 mar 2002, 23:57 
 
Conrad co ty pierdolisz ???

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 00:10 
 
Conrad, za jeden blad nie powinno sie skreslac czlowieka. Mamy to do siebie ze uczymu sie cale zycie i uczymy sie glownie na bledach. Jestem pewin ze Wilk zaluje swojego bledu i wiecej go juz nie popelni...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 00:11 
 
Dobra wtrace swoje tzw. trzy grosze.

1. GM'y maja tu regulamin, ktory jasno okresla co i jak w takim wypadku sie dzieje z GM'em - ode mnie zalezy czy i w jakim stopniu jest on zastosowany. Jeden z punktow tego regulaminu mowi ze GM nie ma prawa w zaden sposob materialnie wspomagac graczy - pochodzi on jeszcze z czasow Sphere gdy ludziom "zamarzyly sie" ogrodzenia wokol domkow i GM'y spedzaly godziny nad robieniem "ladniejszego otoczenia".
Konsekwencje: kasacja wszelkich kont danego GM'a, kasacja konta gracza.

Kazdy ebz wyjatku GM akceptuje ten regulamin gdy jest przyjmowany.

2. Nie byla to pierwsza wpadka Wilka, wczoraj dzieki niemu Minoc zmienial swoj wyglada na hm... dosc pierwotny. Rozumiem ze taki wam bardziej odpowiada. Konsekwencja bylo obnizenie statusu Wilka o jeden stopien - na seera.

3. Po dzisiejszej wpadce Wilk otrzymal status Councelora czyli jeszcze nizszy. Trzecia wpadka oznacza zastosowanie odpowiedniego punktu regulaminu w calej rozciaglosci.

Tak macie racje ten server rozni sie... od innych - my tu mamy regulamin dla GM nie dla graczy, ale wszystkie punkty w nim sie znajdujace zostaly spisane na skutek takiego a nie innego postepowania graczy wobec nas. Stworzyliscie je wy i tylko ten regulamin pozwala na utrzymanie porzadku.

Skonczylem.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 75
Dołączył(a): 18.03.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 00:11 
 
GM-owie jak już mówiłem ROBIENIE BŁĘDÓW JEST LUDZKIE! PRZEBACZANIE TESZ. Każdy z nas robi błędy. Każdy nas ich nie chce robic. Każdy mazy o tym by byc "bezbłędny" ale nawet co robimy zdażajom sie nam błedy. I myślem że drodzy GM-owie tesz robiliscie w swoim życiu błędy. Ale błedy sie naprawia na błędach sie uczy. Dajcie znów posade GM Wilkowi, dajcie mu chociaż tą szanse by naprawil swój błąd.

*

Posty: 62
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 00:14 
 
ODDAJCIE NAM WILKA!!!!

*

Posty: 75
Dołączył(a): 18.03.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 00:14 
 
Heh zbyt szybko te posty lecom nie zdążyłem nawet napisac tamtego a juz nowe :wink:

*

Posty: 75
Dołączył(a): 18.03.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 00:15 
 
HEH bo bedziemy stajkować! :wink: Zobaczycie moc ludu! :wink: Zwolamy pospolite ruszenie :wink:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 00:16 
 
A kto wam powiedzial ze ja jestem czlowiekiem?

A pozatym darujcie sobie glodne kawalki o Wilku najlepszym GM'ie. Ma on na serwerze swoja role tak jak kazdy z nas. Ma ja wypelniac dobrze. Mam nadzieje ze nauczy sie szybko dystansu do graczy. Sami go tego uczycie.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 00:22 
 
Rozumiem cie Szerszeniu, ale powiedz mi jeszcze jedna tylko rzecz. Zakladajac, ze Wilk bedzie dobrze sprawowal sie na swojej nowej posadzie i jesli nauczy sie tego "dystansu" przywrocicie go na GMa? Po drogie, kogo chcecie dac na jego miejsce(zdajecie sobie sprawe z tego, ze niektorzy gracze beda sie odnosic, hmm... chlodno w stosunku do osoby, ktora przyjdzie na miejsce Wilka)


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***

Posty: 514
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 00:23 
 
dzieki za wasze wypowiedzi :smile: jednak ja pogodzilem sie z zaistniala sytuacja. obawiam sie ze tym rzem poprostu pokpilem sprawe w sposob zasadniczy. No coz tym razem zrobilem o dwa blendy za duzo...


_________________
"Est suloris Oth mithas - Uzarania zniszczenia świata zawsze jest jego początek*

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.