mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 mar 2002, 20:56 
Cytuj  
ja bym z przyjemnością został ranger-bard ale jakie skille będę potrzebował dla rangera? napewno animal taming, animal lore, archery, bowcraft, ee tracking (niewiem jak działa ale słyszałem, że to dla rangera) i może musicianship i provocartion i być może healing większość zrobie powyżej 70 i będę rangerem :smile:


_________________
Obrazek

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 26 mar 2002, 21:50 
Cytuj  
Nie ma jakichs skillowych wymagan. Do gildi rangerów bedzie mógł wstąpić każdy, którego egzystencja związana bedzie z lasem. Wiem, ze brzmi to nieco wyniośle ale nie wiem jak to inaczej nazwać.
Zantchorze jak pisalem oczywiscie rangerzy podejma sie wytropienia takiego delikwenta jesli ktos im zaplaci ( juz o tym pisalem ).
Teraz postualty:
Mysle ze podstawowym zalozeniem gildii jest jej neutralnosc. Jej zadaniem bedzie ochrona spojnosci i rownowagi przyrody, a takze pomoc i ochrona dla jej czlonkow. ( Wiem ze to troche smiesznie brzmi jesli chodzi o gre komputerowa, jednak ja Ultime traktuje jak gre fabularna i niektore postualty moga nie miec scislego odzwierciedlenia w mechanice gry ).
Kazdy ranger powinien z rozmyslem kozystac z darow jakie daje natura. Nie powinien niszczyc lub zabijac dla przyjemnosci niewrogich zwierzat ( jelenie, sarny ). Jednak powinien wypleniac z lasu pomioty zla.
Mysle ze dobrym postulatem bedzie zakaz zabijania zwierzat domowych ( koty, psy, krowy, byki, kozy i inne...wyjatek to kury bo o ile wiem tylko z nich mozna uzyskac piora ). Sa one dla tamerow i im zostawmy zajecie sie nimi. To wstepne zalozenia prosze o komentarze.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.