mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 mar 2002, 21:05 
Cytuj  
bloob nie wiem jak kogo ty widziales ale ja naliczylem 4 czlonkow CHAOSU ktorzy walczyli. Jakos zawsze bylo tak, ze jak bylem sam a 6 na mnie i jakos szczescia nie mieli bo bylem zaraz po Taunisie :grin:. Nawet wygrywalem z Profianem bez potow :grin:.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 mar 2002, 21:08 
Cytuj  
A juz wiem o kogo ci chodzi. O ta gildie co zabijala w Minoc a jak straze wylaczyli to szybko gineli z reki Taunisa, mojej i Xivera :grin:. Ale oni pozniej zostali Orderem bo ich wszyscy loili jak byli w chaosie :grin:. Profian bo byl Order a my bo nie lubimy konkurencji :grin:.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 26 mar 2002, 21:55 
Cytuj  
Taunis to po co nazywac to odrazu hucznie chaosem. Nazwijmy to Gildia mordercow, banitow i rabusiow majacych przyjemnisc z walki 16 na NB :razz: i nie obrazajmy prawdziwego chaosu ( sadze ze pomysl zaczerponal ktos nieudolnie z WFRP )

*

Posty: 102
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 28 mar 2002, 05:32 
Cytuj  
Nikt nie mówi koniecznie o walce 16/1 le jaka pszyjemność mazna mieć z gry gdy sie morduje bez końca tepe stworki!!! Wiksza wojenka co jakiś czas to fajna zabawa nie prawdasz? Inni tez moga sie zorganizować i ich trzepać!

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 mar 2002, 18:43 
Cytuj  
Ja mam wiele innych przyjemnosci z gry niz "trzepanie" NB.


Posty: 27
Dołączył(a): 29.03.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 00:07 
Cytuj  
dopuszczenie chałosu na zs bedzie przyrownaniem tego sharda do clse. tam juz sie syf robi od chałosu. niech sie chałos grzmoci. owszem, jakis gang czy inna gildia mordercow i rabusiow moglaby dodac klimatu, ale nie chałos, ktory jest bezplciowy jak ameba.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 00:15 
Cytuj  
Mha witam na forum :smile:

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 00:30 
Cytuj  
jak juz napisalem... na razie dzialania sa zgodne z klimatem...
ponadto jak bylo w wielu innych topikach... jest chaos i Chaos...
Gadget

**

Posty: 219
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 30 mar 2002, 16:49 
Cytuj  
"Gadget" - napisal. jest chaos i chaos dokladnie ten chaos co byl na cl-u juz zostal zakopany wraz ze zniama swiata i nie bedziemy mordowac , ( jak nie ktorzy juz mowia byl chaos i bedzie chaos a ludzie sie juz zbieraja ) nie rozumiem tylko jednego czemu ktos mowi na ten temat skoro nigdy do nas nie nalezal ( albo sie ukrywa pod innym pseudonimem ale to bez sensu ) wypowiada sie na temat naszych miby zamiarow po co i dlaczego ?? chcesz nam bydlo zrobic??? czy chcesz zeby powstala taka organizacja jak chcesz to nie ma sprawy powiedz jak masz na imie w na zaginionym swiecie i nie ma problemu bedziesz mial mordowanie i kradzieze tylko ze bedziesz jedynym celem + ten kto sie za toba postawi i jeszcze jedno ktos tam mowi ze sie nie boji to w sumie ma troche racji bop nie zamiezamy ( znowu sie powtarzam ) bic ludzi bez powodu ( dosc wyraznego i jasnego dla wszystkich - tylko obona naszego imienia i tyle ) a skoro ktos to rozpowiada to jest glupcem i mysli ze ludzie sie podburza ale mnie to nie rusza a co do saterj ekipy to zawsze sie trzymala razem i zawsze bedzie i :smile: ostatnie co chcem powiedz to to ze jako kryminalisci nigdy nie mielismy tak zle jak sie to mowi a z iloscia zgonow i walkami to zawsze wychodzilismy do przodu i nie nazekalismy na to a ludzie i tak wymiekali i beda wymiekac bo dalej sie niczego nie nauczyli mozna byc w 4 na 40 i itak wygrac jesli tylko przeciwnik jest glupi albo nie potrafia wszyscy dzialac w grupie a tego jak ogladam pretorian i to co sie dzilo na wczorajszym quescie ( pod healerem na wydmie stos zwlok hle hle ) to maja taktyke tak przerazajaca ze szok my sie trzymalismy razem i jakos bylo zaliczylem raz zgona inni od nas tez nie zawiele a hehe jakies goscie stoja pod healerem i kilka orkow i ciagle sie wskrzeszaja a orki ich morduja hehe zaliczyli chyba po 10 zgonow na leb to chyba nie sa najinteligentniejszymi ludzmi ... thx papa

**

Posty: 370
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 mar 2002, 17:55 
Cytuj  
W sumie tak sobei czytam i czytam ...
I nic produktywnego nie ma w tych postach. Dlaczego? No proste jak na razie gildia nie istanieje, zgonow PK tez nikt nie zanotowal w liczbie wiekczej niz 10 (podaje na wyrosy).

Wiec nie wiem o czym mowa. Jak ktos chce sobie postawic gildie cos ale Pretorianie tylko w innym wykonaniu to czmu nie? Powinna taka byc dzieki czemu nie bedzie moza wybierac kogo sie chce za angarzowac na wyprawe.

Wedlug mnie GM takze powinni takawo informowac o Questach. Np. na zasadzi ida dwie gildie jedna z jednej strony druga z drugiej i ktora dojdzie pierwsza lub wykona ten quest ta dostaje nagrode (lub co tam mialo byc), a druga odchodzi zawiedzona.

Reasumujac. Jezeli nie bedzie PK z zadnej strony to czmu nie zrobic tego co powyzej opisalem. A wasnie miedzy ludzmi mozna rozwiazac cos na zasadzi pojedynkow, ze jakas grypa ludzi sie umawai w miejscu gdzie bede one realizowane (jakis plac wyznaczony lub cos takiego).

Wiec prosze przeczytac uwaznie, a potem skometowac. Tylko juz nie wypisujcie takich bez sensow. Uznajcie posty powyzej za niebyle i jak cos jeszcze macie miedzy soba to idzcie sie powalic po glowych np. w sali treningowej.


_________________
Głupota nie boli głupich. Za nich inni cieprią ...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.