mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 184
Dołączył(a): 7.07.2007
Offline
PostNapisane: 30 lip 2007, 01:26 
Cytuj  
Oberst napisał(a):
Nie dałem edit gdyż to nowe podanie jest ;) Tylko,że kolega kazał mi przekazać :D


Post pod postem nie jest tolerowany... A po to jest opcja edit, aby ten problem rozwiązać i naprawić w jakiś sposób.

EDIT: Zrobilem literówkę i użyłem teraz opcji "Edytuj". Pomaga? Pomaga...

I nie jestem tutaj jakimś "fanatykiem" jak niektórzy i nie będe ci wytykał ortów , czy błędów stylistycznych ale o edicie trzeba pamietac ;)

Pozdro

*

Posty: 114
Dołączył(a): 11.06.2007
Offline
PostNapisane: 30 lip 2007, 11:33 
Cytuj  
DO VOLWERINA (UFOLA :) ) :
Niestety nie ma miejsca na miasto :( 5 godzin straciłam i nie ma :( Będziemy banować a czy się uda, zobaczymy. Na razie do gildii nie będę przyjmować, bo ciężko byłoby się gdziekolwiek teleportować i expić z powodu braku miast na port liście. Narazie siedźmy wszyscy u Furiata :) a dopiero przed samą wojną poprzyjmuję :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 55
Dołączył(a): 16.07.2007
Offline
PostNapisane: 30 lip 2007, 11:57 
Cytuj  
hmm patrzalem na mapke dzis i znalazlem cala mase pustego miejsca na południowym wschodzie może tam sie uda przejscie sie tam zajmnie parenascie minut ale jak tam chcesz


_________________
A poco mi opis??


Posty: 29
Dołączył(a): 2.08.2007
Offline
PostNapisane: 3 sie 2007, 11:14 
Cytuj  
OK, chętnie dołącze...?
już robie postać na brailli.... bo do tej pory grałem na Rademption...
napsizcie czy tak gildia wypaliła?? i czy coś się dzieje? czy sprawa wygasła?

*

Posty: 114
Dołączył(a): 11.06.2007
Offline
PostNapisane: 3 sie 2007, 13:06 
Cytuj  
Sprawa nie wygasła. Zbieramy kasę na bane


_________________
Obrazek


Posty: 29
Dołączył(a): 2.08.2007
Offline
PostNapisane: 3 sie 2007, 19:20 
Cytuj  
po jak cho... za rpzeproszeniem.... gram na tym serwerku od 1 dnia z kolegą, a znaleźliśmy kilka miejsc na miasto wolnych... :P ale dobra mozemy banować ja jestem arcoix > rauge > scaut 13 lvl dopiero... kolega healer elf > chennaler ...

narazie mam problem z kompem bo dokupiłem 1 giga ramu i too co się stało:

z moim kompuetrem dzieją się dziwne rzeczy... kupiłem RAM 1 giga (wsadzam, odpalam kompa i przez jakiś czas wsyztko ok) po jakimś czasie zwis i pisk z głośników...odpalam o na nowo... "CPU isn't runing! shutdonw now? (Y/N) wyłączyłęm go wyjołem nowy ram... znwou ta sama informacja dałem N i kolejna informacja czy chce coś tam instalowac dałem że nie i żeby go odpalił na starych ustawieniach... odpalił się... wchdoze w mój komputer właściwości i mam procesor 1,05 a miałem 1,75!!!!


Mi się wydaje że mam coś nie tak z kompem, ale kolega po zwodówce informatycznej mówi ze to nci dziwnego wystarczy w biosie pare rzeczy ustawić...
jutro zanosze kompa do znajomego komuterowca... moze on zaradzi narazie z tego powodu nei ram...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2007, 20:23 
Cytuj  
Khe, khe gracie jednego dnia a zescie znalezli miejsca na miasta, gdzie na noob island?
Prawda jest taka ze od lat nie ma wolnego miejsca.


_________________
Obrazek

*

Posty: 55
Dołączył(a): 16.07.2007
Offline
PostNapisane: 4 sie 2007, 00:40 
Cytuj  
kozas ma racje arven latała po całym świecie i nic nieznalazła trza banować i tyle :D


_________________
A poco mi opis??


Posty: 29
Dołączył(a): 2.08.2007
Offline
PostNapisane: 4 sie 2007, 14:34 
Cytuj  
hmmm ja mam narazie inny problem zaniosłem kompa do serrwisu zrobili mi go
działą wsyztko niby ok
komputer chodzi normalnie i da się pracować
ale jak odpalam jakom kolwiek gre to się po chwili zawiesza i słychać dziwny pisk z głosników taki jakby ajkieś spięcia... wie moze ktoś co to moze być?

PS: ja nie miałem czasu grac grałem tylko 30 minut i mam arcoixa > scouta 12 lvl, ale adda (kolega) grał troche i wbił chennlarem 34 lvl...

Ja nie jestem noobkiem :] tylko zmieniliśmy z kolegą serwer żby do was dołączyć :P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2007, 15:43 
Cytuj  
Koror napisał(a):
ale jak odpalam jakom kolwiek gre to się po chwili zawiesza i słychać dziwny pisk z głosników taki jakby ajkieś spięcia... wie moze ktoś co to moze być?



Docisnij kabelek ^^
A tak serio to zasilacz albo plyta glowna raczej.


_________________
Obrazek


Posty: 29
Dołączył(a): 2.08.2007
Offline
PostNapisane: 4 sie 2007, 16:34 
Cytuj  
ale co zasilacz albo płyta główna?? przecież wsyztkod ziała ok tylo jak odpalam jakąś gre to odrazu zwis i pisk z głośników :/

hmmm, a macie już jakiś cel do banowania? przyda wam sie scout :]? wbił bym szybko jakiś sensowny lvl... gdyby mi gry działały :/

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2007, 18:12 
Cytuj  
Po prostu gry sa bardziej wymagajace i twoj zasilacz moze nie wyrabiac.
Odkurz go w srodku to moze pomoc, choc watpie( ale i nie zaszkodzi)


_________________
Obrazek

*

Posty: 117
Dołączył(a): 27.02.2007
Offline
PostNapisane: 5 sie 2007, 09:45 
Cytuj  
jedna rada odnosnie bana: jest sporo miast o populacji 2-5 (przynajmniej na wrath), sa to dosyc smaczne kaski ale przed atakiem umiesc szpiega w gildii. dowiedz sie wszystkiego o sojusznikach, bo choc w gildii sa 3 osoby, na ban moze przyjsc 50. i jak juz banujesz miasto to postaraj sie zajac takie z dobra lokalizacja (w poblizu fajnej strefy). skoro znasz polaka, ktory ma nacje to nie martw sie, powinien Ci pomoc.

*

Posty: 114
Dołączył(a): 11.06.2007
Offline
PostNapisane: 6 sie 2007, 14:10 
Cytuj  
AKTUALNOŚCI:
potrzebujemy 20 mil. bo raczej nie weźmiemy najemników. Ich Nacje tak się rozrosły, że raczej nie będą chcieli.


_________________
Obrazek

*

Posty: 117
Dołączył(a): 27.02.2007
Offline
PostNapisane: 7 sie 2007, 09:26 
Cytuj  
lol nie spotkalem sie z rekrutowaniem najemnikow w tej grze. az tak zle z populacja w Twojej gildii? i razem ze wszystkimi czlonkami zacznijcie robic jakies postacie na tego bana (druid, deflock - looknijcie na angielskie forum o sb, najlepiej jak uda sie wam dostac acess na forum jakiejs dobrej gildii. tam znajdziecie mase poradnikow do robienia postaci na bany). i w zaleznosci jakie miasto atakujesz (jak potezna jest nacja i ile maja sojusznikow) to potrzebujesz od 20 do nawet 50 ludzi. i watpie czy 20 mill to dobra cena. pozatym raczej staraj sie oszczedzac na miasto, a ludzi na bana kombinuj z sojuszy (Twoich sojuszy, musisz miec jakies).


Posty: 12
Dołączył(a): 7.08.2007
Offline
PostNapisane: 7 sie 2007, 18:59 
Cytuj  
czy chcecie jeszcze kogoś do gildii?....tak w ogule to widać was na mapie???....jak tak to gdzie i jak zostać członkiem??

*

Posty: 114
Dołączył(a): 11.06.2007
Offline
PostNapisane: 8 sie 2007, 11:49 
Cytuj  
Z gildią jest tak:
gildia istnieje, ale wszyscy członkowie są u Furiata w Deus Vult (ja też :) ) bo inaczej nie byłoby gdzie się szkolić. Aby zbudować miasto musimy zniszczyć inne-zbanować. Na to potrzeba kasy, którą zbieramy. Jak będziemy mieli potrzebną gotówkę, pójdziemy na wojnę, zniszczymy jakieś słabe miasto i postawimy swoje. Przed samą wojną wszystkich chętnych polaków przepiusze z DV do naszej gildii. Narazie wszyscy zapisujemy się do DV szkolimy się i zbieramy kasę. I czekamy :)
DO VASEROTHA:
Może przepiszesz się do naszego servera? :) Zapraszam


_________________
Obrazek


Posty: 12
Dołączył(a): 7.08.2007
Offline
PostNapisane: 8 sie 2007, 19:27 
Cytuj  
nie no ja bardzo chętnie tylko gdzie jak i kiedy moge sie zapisać???...ale o co biega z tym serwerwm??...to w końcu na brailli?? kasy mam narazie jakieś 30 000 więc nie dużo ale zawsze coś:)
sie zwe:
Mawgan Branderwill
Aelfborn Prelate

level 16 ale zaraz bedzie 17
no nowy jestem:)

*

Posty: 117
Dołączył(a): 27.02.2007
Offline
PostNapisane: 8 sie 2007, 19:44 
Cytuj  
heh... wiesz dlaczego denerwuje mnie moj serwer (wrath)??? za duzo azjatow tam jest (japonce, koreance i ich wkur.... krzaczki ktore zwa pismem... z nimi sie nie da dogadac bo moze 10% powie cos wiecej po ang niz: hi, fuck you, bye, die! NIKT ICH NIE LUBI a maja ponad 20 miast i jeszcze wiecej gildii.......) a z tego co wiem to na Twoim jest ich 5 razy wiecej xD ale oczywiscie, pomoge (chyba). musze tylko zalatwic kilka spraw na wrath i wybrac jakas fajna postac do pomocy Tobie. pozatym wiesz... glupio zaczynac bez niczego, a naciagaczem/zlodziejem zlota od znajomych nie jestem wiec bedzie raczej ciezko. ale badzmy dobrej mysli :)


Posty: 12
Dołączył(a): 7.08.2007
Offline
PostNapisane: 8 sie 2007, 21:24 
Cytuj  
na koreańców sie nie skarżę bo jakoś ich nie spotykam.....pomocy pilnie mi nie trzeba....chciałem sie tylko dowiedzieć co do tej gildii

ot tyle

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.