mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 18:10 
Cytuj  
A tak przy okazji... Z tego zywiolaka nic nie wypadlo. To jest bug czy po prostu nic nie maja? Istnieje tez mozliwosc ze skroil to taki jeden ktory krecil sie kolo nas... Gad jak to jest?


_________________
Mejk lof nou łor!

**

Posty: 219
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 18:22 
Cytuj  
Gadzet spoko spoko dziejszy quest jest nasz :smile: juz my im pokazemy jak sie questy macha :smile: a co do zgrania to na poczatku chcialem byc w gildi pretorian ale po tygodniu tlumaczenia im i pokazywaniu sposobow na stworki i nauke oni mieli to w dpupie , a wiec doszlismy do wniosku ze skoro tak spoko stara gwardia sie bedzie trzymala dalej w kupie i kto nam podskoczy pretorianie buhaha najwyzej boska sila ... ale i tak nie bedziemy pk ( tylko dwie osoby maja przeje.. ale to one same doskonale i wiedza za co beda zdychac az im skilli braknie ) hle hle hle nom tyle a tak wogule to jesli tak dalej bedzie jak bedzie a jest u was bosko questy klimat itop to nikt ty raczej nie bedzie pk a jesli tak sie stanie dajcie nam znac my juz go oduczymy tego w starym dobrym pk stylu ( tu akurat mamy zajebise doswiadczenie ) :smile:


Posty: 33
Dołączył(a): 12.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 18:37 
Cytuj  
A no i pamietajcie my niejestesmy CHaosem!!!!!
Dahr'Amahr

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 20:48 
Cytuj  
Tylko dwie osoby maja przejebane... - i wy macie sobie roscic prawo kto ma miec przejebane a kto nie? Ten mi sie nie podobal to zajebie go 50 razy... Spox - proponuje zwiekszyc skill-lossa na murderze.

**

Posty: 370
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2002, 22:55 
Cytuj  
A propo tego questu to jak tak dalej pojdzie i mi jakis pospieszalski, ktory nie zaczekal na kase, ktora nam zostal (30k na 6 bo 4 zwialo wczesniej). Bedzie dalej pieprzyl glupoty i ploty rozsylal, ze niby ja to buchnoalem to bede sie domagal sadu i uniewinnienia mnie bo zaczyna mnie to wkurzac jak gosciu mowi ze mu rabnolem 270k. A ciekawe jestem jak bym to uniols nosac jeszcze rude. Jakis nie powazny gosciu.

A tak pzry okazji to pod koniec juz jako taka walka szla. Tylko szkoda ze nie wiedzialem o tym wczesniej bym wiecej regow wziol no i odtrutki.
Acha i kto powiedzial, ze kowal musi umiec walczyc. hehe Ja tam potionki robilem i cos zgrac ludzi probowalem i nawet to poszlo niezle pod koniec. Tylko fakt jest faktem, ze potzreba duzo im duzo walki razem.

HMmmm
Czy kowal moze zostac dowodca w gildi Pretorian bedac jednoczesnie w gildi rzemiosla.


_________________
Głupota nie boli głupich. Za nich inni cieprią ...

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 mar 2002, 00:28 
Cytuj  
Kamikaze te dwie osoby strasznie sie was boja. Chyba zwiatruje sie z tego sharda bo mnie strasza swoja wszeteczna sila. OOO i beda dyktowac warunki tutaj. No No. Mozecie najwyzej tutaj postraszyc. Heh amatorka jakich malo. A co z zalozeniami waszej extremalnie wspanialej gildii bo jak czytalem czesc to mnie nosilo ze smiechu po podlodze. Pozdrawiam heh

*

Posty: 76
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 mar 2002, 02:53 
Cytuj  
ehm? a ja mam takie pytanie..
o jaka STARA GWARDIE ci chodzi?
bo serwer jest w miare nowiusi i tu NIE MA PRAWA istniec jakokolwiek stara gawrdia
na ircu, w realu, wherever, mozecie sie qmplowac, ale w UO znacie sie od tygodnia, kapiszit?

BTW, ja zabilem licza (we 3) i kilka orkow sam (wszystkie pod poludniowa brama delucji)

tesz jestem z tego strasznie dumny.
_________________
"Mozesz mnie bic kijem baseball'owym a i tak sie bede smial"

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: BIGos dnia 2002-03-30 02:54 ]</font>

*

Posty: 178
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 mar 2002, 09:00 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-29 00:03, Templair napisał:
NEO tez nie mial,a wszedl :smile: Chociaz czekaj Mial Kung-FU na GM :smile:

Ee no jak jakies kung - Fu potrzebne to ja Sie polecam :grin:
Pozd.


_________________
Here is the Door and there is the Way!

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 mar 2002, 18:24 
Cytuj  
Mam pytanie do GMow:
czy mozna zrobic zeby zywiolak cos przy sobie mial? Ubilismy 2 ale nic nie zostawil. Powinna byc za niego jakas nagroda w koncu ryzykujemy sttsy... :smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.