mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 17:07 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
jednak nie mialem przyjemnosci grac.


:wtf: :]

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 17:09 
Cytuj  
a to sorki :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 17:20 
Cytuj  
embe napisał(a):
Viracept napisał(a):
k4czy napisał(a):
Ja gram w WoWa od samiutkiego poczatku i jestem ogrymnym jego fanem, jednak musze stwierdzi ze Vanguard zrobil na mnie ogromne wrazenie (piekno tego swiata, grafika i wielkosc rzucily mnie na kolana), jednak nie mialem przyjemnosci grac.Nie wiem wlasnie czy nie zassac sobie i odpalic te free dwa tygodniu.Zal jednak sciska ze tak piekna gre mogli tak spitolic.


Nie ma triala. 2tyg free jest dla veteranów. Ludzie czytajcie ze zrozumieniem.

V.


k4czy chyba jest wlasnie veteranem jesli pisze ze "...rzucily mnie na kolana" :)


hehe moze to troszke glupio zabrzmialo gdy czlowiek, ktory nie gral w gre opisuje ja w super latywach, ale szczerze powiedziawszy to duzo czytalem i ogladalem sporo filmow z samej gry, byc moze to za malo zeby wydac jakis werdyk ale chyba moge napisac co mysle, nie?:P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 21:26 
Cytuj  
roball napisał(a):
Czy chodziło Ci o: "superlatywy"


robal jak juz kiedys napisalem musisz kupic sobie duzy mlotek ;]

a po drugie idz nabijac posty do twojego najbardziej inteligentnego tematu pt "flex"

*

Posty: 131
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 27 gru 2007, 08:29 
Cytuj  
Lufanga napisał(a):
mi wlasnie wyczerpala sie subskrybcja ktora wykupilem po jakiejs pol rocznej przerwie
uwazam ta kase za wyrzucona w bloto
zreszta popatrzcie na podejscie sony ich tegie glowy marketingu
free miesiac tylko dla ludzi ktorzy kiedys grali i sie mocno wk....li/znudzili ze przestali
Ci co graja musza placic
a Ci co nie grali nie maja szansy nawet tej gry zobaczyc


Polecam lekturę jeszcze "ciepłego" chatu z developerami przeprowadzonego przez serwis Warcry -> http://www.warcry.com/articles/view/devchat/2749-Vanguard-Developer-Chat-Log.2

Jest tam odpowiedź dlaczego nie ma triala w tej chwili, a nie ma go dlatego, że w kwietniu ma wystartować od nowa zaprojektowana n00b island, która lepiej wprowadzi nowych graczy w jakby nie patrzeć złożony świat VG.

Wszystkim niezdecydowanym radzę kupić grę za naprawdę małe pieniądze np. w http://tiny.pl/p9sq i wypróbowanie.
Opinie vetów, którzy mieli spore oczekiwania, których gra nie spełniła są dzisiaj średnio miarodajne. Powiem tylko, że jako gracz powracający do VG i zadowolony z poprawek, które wprowadzili, jeszcze 2 miechy temu bym powiedział "wyrzuć ten shit przez okno", a teraz tego nie powiem.
Dzisiaj fajnie się bawię we wszystkich 3 sferach, które VG oferuje, a które zajmują szmat czasu.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2007, 11:28 
Cytuj  
Heh robak, wypraszam sobie zeby taki szczyl wyzywal mnie od pajaca, poniewaz nie wiem czy zauwazyles ale ja tobie nie ublizylem.
Koleja rzecza jest to ze ja w przeciwienstwie do ciebie nie musze pisac CV i skomlec o prace poniewaz prowadze duza firme.
Zastanawia mnie tylko to czy tobie w twoim smiesznym zyciu tak sie nudzi ze latasz po wszystkich tematach i starasz sie poprawiac bledy innych?Mysle ze jakbym przewertowal twoje posto to bym znalazl o wiele wiecej bledow a nie sadze zeby mi sie chcialo to poprawiac.
Ale jesli ciebie to bawi to gratki :>
A teraz posluchaj co Ci powiem tepaku:

wyraz superlatywy pisze sie razem , jednak sformulowanie "opisywac cos w super latywach pisze sie oddzielnie" i proponuje mlotek 5kg


Ostatnio edytowano 28 gru 2007, 15:04 przez Kaczy, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 gru 2007, 11:46 
Cytuj  
k4czy napisał(a):

wyraz superlatywy pisze sie razem , jednak sformulowanie "opisywac cos w super latywach pisze sie oddzielnie" i proponuje mlotek 5kg


haha

Co to sa latywy? :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2007, 13:31 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
k4czy napisał(a):

wyraz superlatywy pisze sie razem , jednak sformulowanie "opisywac cos w super latywach pisze sie oddzielnie" i proponuje mlotek 5kg


haha

Co to sa latywy? :D


Hehe nie wiem :>

http://so.pwn.pl/lista.php?co=superlatywy

http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2576598

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2007, 13:34 
Cytuj  
A tak wogolepomijajac spor ortograficzny (bo jest to nie az tak istotne) to chcialem dodac dlaczego zawsze robal dzialal nie tylkomi na nerwy.
Jest to zakompleksiony malolat ( no moze teraz juz nie taki mlody,ale z mijajacymi latami nic sie w nim nie zmienilo),ktory zawsze i do wszystkiego potrafil sie doczepic mimmo ze swoja osoba zawsze malo przedstawial.Taki typowy szczur internetowy.Ludzi jego pokroju zawsze trzeba tepic :>,nie wazne jakim kosztem:D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2007, 21:35 
Cytuj  
Poprawieni bugow to jedno. Druga rzecz, jak pisal karol w tej grze nie ma endgamu. Dopoki nie zapelnia jednego serwa pvp i nie pojawi sie patch z endgame content raczej nie skorzystam z ich zaproszenia do powrotu. Nie mialbym nic przeciwko gdyby devsi wzieli sie do pracy i zrobili maly "relaunch".
@nice evil gnome avatar roball


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 gru 2007, 21:47 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Poprawieni bugow to jedno. Druga rzecz, jak pisal karol w tej grze nie ma endgamu. Dopoki nie zapelnia jednego serwa pvp i nie pojawi sie patch z endgame content raczej nie skorzystam z ich zaproszenia do powrotu. Nie mialbym nic przeciwko gdyby devsi wzieli sie do pracy i zrobili maly "relaunch".
@nice evil gnome avatar roball


Ktos, chyba zreszta na tym forum, juz kiedys powiedzial, ze nie wystarczy relaunch - trza VG zakopac, dol zasypac gaszonym wapnem i na podstawie dopracowanego silnika i zasad wydac nowa gre za jakies 2 lata.
Przykra prawda jest taka, ze tysiace graczy odeszlo nie z powodu bugow ale z powodu lekcewazacego podejscia do nich supportu. Dla mnie jesli support jakiejs gry przechodzi do porzadku dziennego nad dupowaniem kasy to albo jest bezdennie glupi albo po prostu sabotuje wlasna firme i wiecej doczynienia z kims takim miec nie chce.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 131
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 27 gru 2007, 23:24 
Cytuj  
@Karol, Tor

To wszystko prawda, szczególnie o lekceważeniu supportu w kwestii kasy. Co do engame'u to faktycznie oprócz APW na razie szału nie robi, ale imo jeśli starczy im czasu i chęci do releasu WH i AoC to powinno być lepiej.

Ja mam również niezbyt miłe wspomnienia z okresu luty-marzec jeśli chodzi o support a raczej jego brak, tym milej się rozczarowałem kilka dni temu.

Otóż ostatni patch "letko" zepsuł nagrody za questy dla United Races of Thestra (dla niewtajemniczonych sa to questy zbieracko-podóżnicze za które są bardzo sympatyczne nagrody). Jak wspomniałem ostatni fix zepsuł te questy czytaj dostawało się kasę a itemy wcinało.
Tak się złożyło, że zrobiłem 4 questy z tej serii i tbh nie zauważyłem, że jest zonk. Jak się zorientowałem to skrobnąłem ticketa bez specjalnych nadziei i logout. Na drugi dzionek whisperuje mnie GM z pytaniem jakie to były questy, nie pamiętałem nazwy więc sprawdził, wkleił mi itemki na chat z zapytaniem czy to te, a że byłem w dungeonie to podleciał i osobiście wręczył. Toż to szok! :D


Posty: 11
Dołączył(a): 27.07.2007
Offline
PostNapisane: 28 gru 2007, 10:20 
Cytuj  
dokladnie - ingame pomoc od gmow jest lepsza niz w jakimkolwiek innym morpgu jaki widzialem - pofaczyl mi sie kiedys quest tak ze mob ktorego spawnalem byl nieatakolwany, pomoc byla naprawde szybka. w eq dla przykladu wogole nie ma pomocy ingame a na odpowiedz supportu trzeba czekac kilka dni a pomoc i tak jest zadna (przez problemy przestalem grac znowu w eq2, choc trzeba przyznac ze teraz to gra to dla mnie ideal mmorpga)

vanguard oprocz braku endgame contentu (cos tam podobno jednak dodawali... ?) jest po prostu jakis taki mniej 'odquestowany' - to naprawde jest cos nie tak ze musze przetrzasac net w poszukiwaniu miejsc w ktorych moge pobawic sie na dajmy na to 35 levelu - dla przykladu w eq2 czlowiek jakby chcial robic wszystko na co sie natknie to az by sie przegrzal ;)

ps: znajomy pomagal naprawiac jeden ze sfaczonych questow i z tego co pisal byl w zwiazku z tym 1 ktory go zrobil :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2007, 14:45 
Cytuj  
roball napisał(a):
k4czy napisał(a):
Heh robak, wypraszam sobie zeby taki szczyl wyzywal mnie od pajaca, poniewaz nie wiem czy zauwazyles ale ja tobie nie ublizylem.
Koleja rzecza jest to ze ja w przeciwienstwie do ciebie nie musze pisac CV i skomlac o prace poniewaz prowadze duza firme.
Zastanawia mnie tylko to czy tobie w twoim smiesznym zyciu tak sie nudzi ze latasz po wszystkich tematach i starasz sie poprawiac bledy innych?Mysle ze jakbym przewertowal twoje posto to bym znalazl o wiele wiecej bledow a nie sadze zeby mi sie chcialo to poprawiac.
Ale jesli ciebie to bawi to gratki :>
A teraz posluchaj co Ci powiem tepaku:

wyraz superlatywy pisze sie razem , jednak sformulowanie "opisywac cos w super latywach pisze sie oddzielnie" i proponuje mlotek 5kg


Bawi mnie to jak sie pienisz. :)


hehe, uwierz mi ze ja sie nie pienie, bo w ten sposob bym sie znizal do twojego pozimu :> , ja poprostu ubolewam nad twoja glupota...


Ostatnio edytowano 28 gru 2007, 15:02 przez Kaczy, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 131
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 28 gru 2007, 14:57 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
roball napisał(a):
k4czy napisał(a):
Heh robak, wypraszam sobie zeby taki szczyl wyzywal mnie od pajaca, poniewaz nie wiem czy zauwazyles ale ja tobie nie ublizylem.
Koleja rzecza jest to ze ja w przeciwienstwie do ciebie nie musze pisac CV i skomlac o prace poniewaz prowadze duza firme.
Zastanawia mnie tylko to czy tobie w twoim smiesznym zyciu tak sie nudzi ze latasz po wszystkich tematach i starasz sie poprawiac bledy innych?Mysle ze jakbym przewertowal twoje posto to bym znalazl o wiele wiecej bledow a nie sadze zeby mi sie chcialo to poprawiac.
Ale jesli ciebie to bawi to gratki :>
A teraz posluchaj co Ci powiem tepaku:

wyraz superlatywy pisze sie razem , jednak sformulowanie "opisywac cos w super latywach pisze sie oddzielnie" i proponuje mlotek 5kg


Bawi mnie to jak sie pienisz. :)


hehe, uwiez mi ze ja sie nie pienie, bo w ten sposob bym sie znizal do twojego pozimu :> , ja poprostu ubolewam nad twoja glupota...


Oki Panie Mądry Właścicielu Firmy, szybciutko do księgarni po słownik ortograficzny, bo aż oczy bolą od tych ortów.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2007, 15:03 
Cytuj  
to z rozpedu :>


edited :>

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2007, 15:25 
Cytuj  
Przeniescie sie z czulosciami na PM. Kolejne posty OT beda usuwane.

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 28 gru 2007, 16:46 
Cytuj  
LoveBeer napisał(a):
dokladnie - ingame pomoc od gmow jest lepsza niz w jakimkolwiek innym morpgu jaki widzialem


kurde to chyba gralismy w innego VG
ja na tickety czekalem po pare dni - czasami znikaly bez odpowiedzi
raz dostalem chamska odpowiedz - moze WoW rozwydrzyl mnie za bardzo ale jak tam gadalem z GMem to przywital sie ladnie pozegnal zyczyl milej gry - pelna kultura
w VG nagle sie odzywa ani czesc ani spierdalaj
raz jeden jedyny trafilem na kulturalnego goscia

Hokan napisał(a):
Na drugi dzionek whisperuje mnie GM z pytaniem jakie to były questy, nie pamiętałem nazwy więc sprawdził, wkleił mi itemki

i tu znowu nawiaze do WoWa ;) - tutaj sredni czas oczekiwania na odpowiedz to jakies 15 min ;)

a placi sie ta sama kase

i zgodze sie z Karolem w 100%
sam pamietam jak zostalem jednym z niweielu krafterow ktorzy robili itemki z blacksmitha do sloopow - bo 99% kraferow odeszlo z gry albo sie nie oplacalo juz nic robic
krafting w VG byl ciezka robota i jak w jeden dzien ich fortuny znikaja to moze wnerwic
i z tego co ostatnio przegladalem forum VG nie bylo rzadnej odpowiedzi na temat dupow
mogli by napisac tak zjebalismy postaramy sie by wiecej sie to nie powtorzylo
albo nawet mogli sklamac ;)
ale oni mieli wszystkich w dupie i 0 odpowiedzi

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2007, 16:51 
Cytuj  
Lufanga napisał(a):
i tu znowu nawiaze do WoWa ;) - tutaj sredni czas oczekiwania na odpowiedz to jakies 15 min ;)

Moze na twoim serwie. Pare razy otwieralem ticket kolo 22, odpowiedzi doczekaalem sie na drugi dzien. Pomine fakt, ze juz mnie problem nie interesowal. Niestety w vg bylo podobnie.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 175
Dołączył(a): 5.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2008, 17:49 
Cytuj  
Duzo osob teraz gra?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.