mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2002, 14:08 
Cytuj  
Mardaag poszukaj we wczesniejszych topicach to znajdziesz kolesia ktory w jeden dzien zalozyl z 6 topicow :grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2002, 14:55 
Cytuj  
Hmm szerszen kup sobie piwo i poogladaj gole baby :smile: To na rozweseleni powinno pomoc :grin:

*

Posty: 149
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2002, 15:26 
Cytuj  
Z tego się robi poradnik dla zestresowanych GM :razz:. Mnie zawsze odpręża świeża marchewka :wink:.
Obrazek


_________________
Born in a burial gown.
.................
Death Angel

**

Posty: 229
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2002, 17:00 
Cytuj  
Drizzt-----> Eldorn zalozyl kiedys topic " Do milosnikow SC" . Z tego co wiem nie zostal jeszcze zamkniety wiec tam mozna dziekowac GM'om itp. A co do Ikari to naprawde przesada. Jak sie zaklada topici to z glowa. Taki zeby byl sensowny temat zeby ludzie sobie przyszli i pogadali o czyms konkretnym. Nie dawno byly topicy po 50 stron. I bylo spokojnie . Jak serva nei bylo to sie zakladalo topica raz na 3 tygodnie a teraz zamiast grac czy nei weim co to sie takie bullshity zaklada. Dla mnie to nie ma sensu.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2002, 17:09 
Cytuj  
O to mi kurde łazi , że może niepamiętasz topica który założył Szerszen????????

Stary a ty zamiast takich postów mógłbyś zrobić to do czego jest przeznaczony ten topic , a nie zrobiłeś :sad:

A co do innych , to co????

1 o mojej gildii :smile:
2 o rudzie , to jest ważne ale ciebie to wali , bo nie jesteś górnikiem :smile:
3 o anavil i forge , dla kowala i górnika ważych rzeczach :smile:
4 o wdzięczności dla GM :smile:

Żaden z tych topiców był pusty , na każdym była niezła ilość postów , jak cie to tak boli to sam załóż , co???????? nawet 10 tygodniowo zakładaj jak chcesz , pozwalam ci :grin:

Zobacz ile topiców jest z 2-3 postami???? , potem pomyść i popatrz na moje , i co widzisz??????

Wybacz stary ale gdyby moje topici były niepotrzebne , to nie byłoby na niech postów , a na ich brak nie mogą narzekać , racja?????????????????

Ale żebyś się cieszył to do końca kwietnia żadnego nie założę , pasi ci to??????????


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2002, 17:47 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-14 18:09, Shinji Ikari napisał:
(...)do końca kwietnia żadnego nie założę , pasi ci to??????????


hehe :wink:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

**

Posty: 229
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2002, 19:27 
Cytuj  
O rudzie i anvilu to sie na sugestiach umieszcza a nie tutaj. A co do tych postow to poczytaj sobie je jeszcze raz i zobacz czy na wszystkich jest mowa o temacie w topicu. Pozatym z tego co pamietam to w na poczatku posty w twoich rzekomo waznych topicach sa same bluzgi ze nei potrzebny ze cos tam. Ale oki niech ci bedzie nie bede sie klucil bo to nie ma sensu.NERKA.

***

Posty: 514
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2002, 19:59 
Cytuj  
:smile: brawo za oryginalny topic :smile: odrazu zrobilo sie milo :lol:


_________________
"Est suloris Oth mithas - Uzarania zniszczenia świata zawsze jest jego początek*

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2002, 20:05 
Cytuj  
Mardaag ty sie na mnie uwziąłeś?????

A może ty mnie kochasz??? :grin:

Jak masz do mnie jakiś problem to napisz prywatną wiadomość , dobra????? a nie będziesz tu imponował znajomośćią etykiety forumowej (ale to brzmi :grin:) i gnojeniem mnie :sad:


Poczytaj mój poprzedni post , żal mi ciebie wiesz???? nawet nie dorzuciłeś sie do podziękowań a piszesz tu już 3 posta :sad:

Chcesz to zabij mnie na SC ale nie zaśmiecaj , topica takimi postami a jak już chcesz mnie gnoić to idz na "sugestie" :smile:

Jeśli chodzi o SC to mam gdzieś ciebie i darta , ja bym was chciał zobaczyć po pierwszym miesiącu grania.... albo nie , szkoda by było wzrok marnować :razz:

A od mojej gildii się odp#$@^& , tak będzie lamerska , słaba i pewnie szybko ją zniszczy chaos :smile: ale mam na tyle ambicji że ją zrobię choćby była w namiocie :smile:

I mam gdzieś ile grasz , czy 3 lata czy 10 :smile:
niegdy bez powodu nikogo nie zaatakowałem , albo w samoobronie albo w obronie innych i jestem z tego powodu dumny :cool:

Mam do ciebie prośbę nie pisz już więcej na tym topicu , chyba że chcesz podziękować GM , czego jeszcze nie zrobiłeś :sad:













_________________
This is the land of Love and Peace :grin:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Shinji Ikari dnia 2002-04-14 21:05 ]</font>

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2002, 20:07 
Cytuj  
Kurde teraz rozpiera mnie duma :smile:

Wilk dobrze wypowiedział się o moim topicu :grin:

Gdyby wszyscy GM się wpisali to bym się spu......... :smile:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

***

Posty: 514
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2002, 20:16 
Cytuj  
:smile: oj Shinier uwazaj moze jakis balonik czy cos jeszce kimono se pobrudzisz albi gejsze zgorszysz :lol:


_________________
"Est suloris Oth mithas - Uzarania zniszczenia świata zawsze jest jego początek*

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2002, 20:28 
Cytuj  
Shinji drogi Wilku , Shinji :grin:

Chyba byś niechciał żeby ktoś cię nazywał Worku :razz:

A co do gejszy to , pare się ma :grin:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

**

Posty: 229
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2002, 14:54 
Cytuj  
Moze troche przegilem ale naprawde biegam po forum i co chwile nowy topic. ( dla mnei to jest bez sensu ale oki niech wam wszystkim bedzie ) a propo GMow to pytanko co teraz z SC sie stanie . Mam wielka nadzieje ze bedzie jak dawniej a moze i lepiej ale ( przykro mi ze to mowie ) watpie w to. Trzymam kciuki za wszystkich GMow tych ktorzy zostali i za tych co dopiera zostana. Dzieki wam wszystkim za trud waszej pracy ( mam nadzieje ze teraz sie spu...... Shinji ). NERKA.

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2002, 15:08 
Cytuj  
Ja tez mam nadzieje ze nie jest to poczatek konca serwera, bo jak za tydzien ktos powie ze koniec z serwerem to sie nie zdziwie moze Wilk albo lepiej Yarpen cos napisze i powie ze da sobie rade bo jakos kiepsko to widze. Wiem ze pesymistycznie wyglonda ale takie sa realia.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2002, 15:26 
Cytuj  
Teraz jestem smutny i się napewno się nie spu...... :sad:



_________________
This is the land of Love and Peace :grin:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Shinji Ikari dnia 2002-04-15 17:50 ]</font>

*

Posty: 54
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2002, 12:50 
Cytuj  
Moim osobistym zdaniem Yerpen sprawdzi się w roli Admina naczelnego :wink:. W Bractwie Magii odznaczał się wyjątkowym zaangażowaniem i jako ostatni odszedł po nawałnicy tragedii. Nie ma powodu do obaw.


_________________
Come away, come away death
And in sad cypress let me be laid
Fly away fly away breath
I am slain by a fair ornell maid
My shroud of white, stuck all with yew,
O! Prepare it!
My part of death, no one so true
Did share it
---

***

Posty: 793
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2002, 15:37 
Cytuj  
Znam tez Yerpena z Bractwa Magii bylem u niego w gildii. Yerpen umi dowodzic i sie napewno poradzi w roli ADMINA


_________________
" Uniosłeś przeciw mnie miecz źle zrobileś
dosiegnie cię cień nocy...o blasku poranka..."

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 15:04 
Cytuj  
Przypomniala mi sie pewna rzecz...
Poszukalem chwile i znalazlem :smile:
-CO TO JEST TO ZOLTE Z SZERSZENIAMI W SRODKU?
-Kordinal wiosenny

Terry Pratchett - "Mort"

I teraz pytanie:
A moze zmienimy nazwe serwera ze "strefa cienia" na inna...? :smile:

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 16:34 
Cytuj  
Proponuje "Swiat Dysku" :lol:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 18:12 
Cytuj  
Nie zrozumiales :smile:
Ja mam na mysli "Kordinal wiosenny", to przyciagnie ludzi :grin:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.