mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 22:42 
Cytuj  
> O mamusiu poczytaj lepiej watek od poczatku, prosze...

O tatusiu... naucz sie czytac ze zrozumieniem..

> Nie specjalnie wiem o co ci chodzi ? Chca > wychodza, nie chca nie wychodza, w czym problem ?

A moze chca wyjsc tylko "nie idzie" przy tym nie zginac..
Nie moze byc tak ze paru silniejszych w drastyczny sposob ogranicza pole dzialania slabszych.

> Owszem nie zabiore i nie chce.

Dopoki ktos Ci nie przywali..

>Nie chce nikomu nic narzucac,a wrecz przeciwnie. Skad ci to przyszlo do glowy ?

> A tego juz nie za bardzo rozumiem, prosze o wyjasnienie.

To sie ironia nazywa

ziaff...

*

Posty: 50
Dołączył(a): 12.03.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 08:30 
Cytuj  
> O tatusiu... naucz sie czytac ze
> zrozumieniem..

Wlasnie nad tym pracuje :grin:

> A moze chca wyjsc tylko "nie idzie" przy
> tym nie zginac..

No to juz bylo walkowane w wielu watkach. W kazdym razie przedstawie Ci, jak ja to widze. A jest to tylko moje zdanie i watpie zeby ktos mnie przekonal, do jego zmiany: :grin:

> Nie moze byc tak ze paru silniejszych w
> drastyczny sposob ogranicza pole dzialania
> slabszych.

Hmm... Odwieczne prawo natury, moje dziecko :wink:
Pozatym, slowo "drastyczny" ,moze by roznie odbierane. Jesli przez "drastyczny" rozumiesz 10 PK wpadjacych do kopalni i wybijajacych co do nogi wszystkich gornikow i ich lamy packi (bo widzialem kilka takich akcji) to masz calkowita racje.
Ale jesli przez "drastyczny" rozumiesz czajenie sie na ludzi po za granicami miasta to sie z toba zgodzic nie moge.

> Dopoki ktos Ci nie przywali..

Oj, zebys wiedzial ze przywalil i to nie raz. Ale ja nie zabralem sie za narzekanie, jaki to swiat jest zly i niesprawiedliwy, tylko ostro wzialem sie za siebie. Nastepnym razem, to ja mu przywale, a nie on mi :grin:

> To sie ironia nazywa

Wlasnie do konca nie bylem pewien. Ale teraz juz wiem, dziekuje za wyjasnienie :smile:

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 15:05 
Cytuj  
> Oj, zebys wiedzial ze przywalil i to nie raz. Ale ja nie zabralem sie za narzekanie, jaki to swiat jest zly i niesprawiedliwy, tylko ostro wzialem sie za siebie. Nastepnym razem, to ja mu przywale, a nie on mi :grin:

Swiat jest zly i niesprawiedliwy ale uo to gra.. a gra w ktorej ktos Cie gnoi to nie jest przyjemnosc... wiec jak 5 osob sie zabawi niezle a wskutek tego inni odejda... decyzja nalezy do GM

> Wlasnie do konca nie bylem pewien. Ale teraz juz wiem, dziekuje za wyjasnienie :smile:

Do uslug

Pozdrawiam
Ziemni

*

Posty: 50
Dołączył(a): 12.03.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 15:30 
Cytuj  
> Swiat jest zly i niesprawiedliwy ale uo to
> gra.. a gra w ktorej ktos Cie gnoi to nie
> jest przyjemnosc... wiec jak 5 osob sie
> zabawi niezle a wskutek tego inni
> odejda... decyzja nalezy do GM

No ba, zgadzam sie. Chamskie zachowania sa niedopuszczalne w uo (mimo ze RL takie sa na kazdym kroku). Tylkoe chamskie zachowanie to imo nie zabicie kogos i okradzenie zachowujac klimat. Ale np. wykonanie tego samego "zabiegu" poprzedzone slowami: "zaraz ci pierdolne glupi kutasie, bo tak..." jest niedopuszczalne i takie rzeczy powinny byc "nagradzane" banem.
Mi chodzi raczej o sytuacje gdy ktos ginie/zostaje okradziony za granicami miasta od PK i ma wielkie pretensje ze zginal. Potem pisze na forum ze PK/chaos/itp to debile i ze wogole wszystko jest do dupy (tylko pasta jest do zebow :smile: ).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.