mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 109
Dołączył(a): 5.03.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 21:05 
Cytuj  
Elan Morin.. ech... nie czytasz co ludzie pisza... zerknij na moja wypowiedz wczesniej bo w jej swietlne twoj post traci sens... Ja tylko czekam az w tym temacie pojawi sie info od gm'a jakiegos "mamy wolny czas, nikt nie wkurzal wiec mozemy to zrobic" i ja wtedy myk i macie co chcecie.

*

Posty: 109
Dołączył(a): 5.03.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 22:11 
Cytuj  
ech.. no ja madry jestem nieprzecietnie.. Pisze a tu pm czeka... Dobra ludziska. Moze cos sie uda zrobic jak tylko sie zmowie na ircu z Robertem.
Nishruu - ty tez brzdaksz na bambalajce to mozemy polaczyc sily. Co 4 rece to nie 2. Ja w kazdym razie zaczynam juz dobrego softa szukac. Jak sie uda to bard bedzie bardem a nie tylko poskramiaczem bestii. Tylko pytanie czy moje melodyjki wam podejda. :smile:

*

Posty: 109
Dołączył(a): 5.03.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 22:15 
Cytuj  
skleroza nie boli ale sie trzeba napisac. Jesli chcecie miec jako-takie pojecie w jakim stylu sprobuje to robic to sciagnijcie pare kawalkow solowego projektu Richiego Blacmore'a (tego od deep purple i rainbow jakby co mlodsi nie wiedzieli) o nazwie Blackmore's Night. Jak komus sie nie chce szukac to niech do mnie na [email protected] pisze to mu na ftp udostepnie dyskografie to sie umowimy co do czasu sciagania (za slabe mam lacze na to by ftp byl ciagle wlaczony). No... zapomnialem czegos? chyba nie... no.. to tyle. :smile:

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 07:43 
Cytuj  
Ja chetnie zaplumkam co nieco, jesli tylko bede wiedzial, co jest w planach :smile: i czy jestem w stanie to zagrac.

*

Posty: 109
Dołączył(a): 5.03.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 11:33 
Cytuj  
nie granie :smile: Tylko spisanie muzyczki do pliku midi. Najprosciej wziac jakis progs do pisania tabulatorek z konwerterem na nutki - idzie duzo, duzo szybciej. Bo przeciez sie nie przyznam ze juz zapomnialem co to za dzwieki te nutki przedstawiaja :>

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 14:12 
Cytuj  
Heheheh tabulaturek, ktore moge przekonwertowac do midi mam dziesiatki. Wszystkie tabulatury .gp3 da sie przekonwertowac na MIDI. Wiec, nie stanowi to zadnego problemu. Tylko powiedzcie, jakie to ma byc dlugie, bo niektore utwory sa po pare minut...

*

Posty: 93
Dołączył(a): 7.03.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 15:41 
Cytuj  
Niewiem jak to wygladac bedzie od strony technicznej ale na stronie taverny mephista jest taki ladny izba.mid :grin: mysle ze by pasowal :grin: :grin:


_________________
"Always look at the bright side of life...(tuDu tudutudutUD)"

*

Posty: 109
Dołączył(a): 5.03.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 01:56 
Cytuj  
Nish - dorwe cie na ircu to mi podeslesz ten progs. Mialem dotychczas 2 takie ale nigdzie nie bylo crackow a shareware byly tak okrojone ze szkoda gadac. :/ No wez - ogranicona liczba taktow, 5 intrumentow do wyboru... Glowna nagrode zdobyla wlasnie wylaczona konwersja na formaty dzwiekowe. :/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.