mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 168
Dołączył(a): 25.03.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 15:22 
Cytuj  
ehh


_________________
i pamietaj,szacunek to wszystko ;P

**

Posty: 229
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 19:04 
Cytuj  
Ivan---> Po pierwsze nie da sie chwilowo dostac na stanowisko GMa bo ich po prostu jest wystarczajaco duzo. Po drugie jesli nei siedzisz wystarczajaco na SC to za bardzo nie masz szans ( moze sie myle ale watpie )
Po trzecie GMowanie nie jest zabawa jak nie ktorzy mysla tylko ciezka praca
(SKRYPTY=MASAKRA) . Po czwarte nie uwazam zebys w ciegu nastepnego miesiaca dwoch dostal GMa. Po piate to nie ma sensu tak sie narzucac, byc nachalnym bo to i tak nic nie da. Po szoste.......... to juz nie ma sensu.
Nie da sie byc GMem z dnia na dzien ani z tygodnia na tydzien chyba ze nie ma innych GMow, a Gmow jest teraz nadmiar/w sam raz.
Pozdrowka i NERKA.

PS. Odnosnie kasy- jesli GM sobie wymysli ze ci zabierze te 25k to ci zabieze a oto kilka powodow:
a) to byl bug ze je dostales
b) okradli bank i akurat twoja skrytke
c) rzeczy ktore gracz stracil podczas padu nie sa mu oddawane ( bo tak to bym sobie mogl powiedzec ze stracilem 100000K i GM musialby mi to oddac????NO FUCKING WAY)
d) musisz sie do tego przyzwyczaic i dziekuj i czcic swoich Bogow za to ze zyjesz i nie giniesz za czesto z ich reki :grin:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mardaag dnia 2002-04-19 20:09 ]</font>

*

Posty: 168
Dołączył(a): 25.03.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 19:24 
Cytuj  
spoxo,fajne masz podejscie do graczy,no coments,ehh


_________________
i pamietaj,szacunek to wszystko ;P

**

Posty: 229
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 19:26 
Cytuj  
Tak jest i sam jestem graczem . A ze tak sie dzieje to mi wisi i si etym nei przejmuje BO TO TYLKO GRA.

*

Posty: 168
Dołączył(a): 25.03.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 19:27 
Cytuj  
ehh,a wogole to nie mogl byc bug ze dostalem 25k ,GM dal mi osobiscie,z reki do reki.!

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 19:37 
Cytuj  
LOL!

**

Posty: 229
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 19:41 
Cytuj  
no to ci powiem teraz historyjke ktora miala miejsce na SC . a oto ona :razz:

Byl sobie pewien mag. Chodzil on po swiecie. Ciezko trenowal aby byc wystarczajaco dobry aby zabijac kogo by chcial :razz: ) Znalazl tam pewna szate. Wlozyl ja do skrytki w banku i o niej zapomnial. Po pewnym czasie podczas przygody rowniez w Minoc Mag ten zdobyl druga podobna szate. Gdy zaczal je przymieszac i badac okazalo sie ze byly one magiczne i chronili lepiej niz nie jeden pancerz. Ale jak Bogowie sie o tym dowiedzieli ze niewlasciwy przedmiot znalazl sie w rekach smiertelnika po pozorem PADU szaty zostaly mu zabrane. Mag ten zalamany wrucil do codziennego treningu i zeyje i podrozoje do dzis po Sosarii.


Szata byla stworzona przez GMa i Mag ja dostal w sumie za questa ale te rzeczy nei mialy wpasc w rece smiertelnikow i zostaly im zabrane. Bo to byly ZBUGOWANE szaty. I nic na to mag nei mogl zrobic. :razz:

NERKA :grin:

***

Posty: 793
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 19:47 
Cytuj  
Nie musimy ci nic oddac.


_________________
" Uniosłeś przeciw mnie miecz źle zrobileś
dosiegnie cię cień nocy...o blasku poranka..."

**

Posty: 229
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 19:51 
Cytuj  
Butcher jesli to jest do mnie to ja o tym wiem. Ale motyw z szata jeszcze byl za Szerszenia, Thaxyllisa, Yerpen. Mi nie musisz tego tlumaczyc bo ja rozumiem wyzszosc Bogow. :razz:

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 20:07 
Cytuj  
eheh ja dzisiaj zobaczylem jak na pewnej wyspie siedzialo 4 wojownikowi mag, walczyli oni z malutkim niepozornym kaplanem.... niedaleko byl healer.. i mial pelne rece roboty... a smierc zbieral swe zniwo po stokrcoc.... Jeden z nich zawolal mnie na page... i nie zgadniecie co mi zaoferowal :smile:
Damy ci 100k jak zabijesz tego maga :smile:
Myslalem ze swiat zawirowal i sciany sie do mnie przyblizaja :smile: taki duzy, ogromniasty LOL :grin:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 20:16 
Cytuj  
Bloob hmm tylko nie mow ze to ktorys ze starych graczy ci sprzedal taka propozycje bo nie uwieze ?
Qrde skad ci ludzie sie biora - niedlugo beda wzywac GM zeby pomugl im zrobic siusiu :grin:

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 22:17 
Cytuj  
Nie starych, tego nawet nieznalem...
btw tego kaplana sprawdzilem... ale paker :smile:
Mysle ze on te tytany obok to choduje jako zwierzatka domowe :smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.