mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**

Posty: 219
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 09:11 
Cytuj  
ejj no magowie nie lamac sie pretorianie tez mieli unikatowe tarcze heh teraz mamy ich tyle ze morzemy dywan z nich zrobic poprostu zabierze sie kilku magom patyczki i po problemie a jak nie beda chcieli grzecznie oddac no coz to sie im zabierze :smile:

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 09:16 
Cytuj  
Ale denerwuje mnie to ze jedni maja takie wynalazki a inni nie. Wy przynajmniej mogliscie nosic inne tarcze. OOOO a moze tylko pretorianie beda mogli walczyc z tarczami? Albo lepiej, kazdy kto nie jest pretorianem nie bedzie mogl uzywac miecza? Nie musimy miec superwypasowychdanychprzezgmowpal ale zwykle chebanowe kije z ktorym bede mogl rzucic jakis czar!!!


_________________
Mejk lof nou łor!

*

Posty: 113
Dołączył(a): 2.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 09:27 
Cytuj  
Aiku: jak nie wiesz o czym mowisz to nic nie mow. A zeby nie bylo to wyciagne cie z tej glebokiej studni niewiedzy. Tych rozdzek na calym swiecie jest hmm 5? (jesli dobrze licze) i moj drogi tak, sa tylko dla Zakonu. A dlaczego? Poczytaj historie to sie dowiesz.

Khraan zly

**

Posty: 219
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 10:43 
Cytuj  
Alien hmm mowisz dla zakonu :smile: poczekaj jak cie spotkam to podadamy co jest dla zakonu a co nie eheh tarcze tez byly tylko dla pretorian muahahahah wyrwe z ciebie ten kij czy bedziesz zywy czy w krainie wesolego duszka muahahahha
ale mam dzis jazdy nie :smile:

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 10:46 
Cytuj  
Hmmm.... z glebokiej studni niewiedzy nie udal ci sie mnie wyciagnac poniewaz w niej nie bylem. Nigdzie nie twierdzilem ze tych lasek jest multum. Tyle ze to po prostu nie trzym sie kupy. Nieodlaczny atrybut maga, kij/laska/rozdzka miejscie sobie te wasze zajebiste kije kladace woja jak tylko na nia spojzy, my chcemy miec mozliwosc czarowac w ZWYKLYCH! Sa tylko dla zakonu... jakos w histori swiata nie jest napisane ze to wielkie boskie kije zniszczyly swiat a po kataklizmie wszyscy magowie ktorzy przetrwali zostali uposledzeni i nie potrafia nalezycie sie nimi poslugiwac. Na koncu Wielki przywodca Kij eksplodowal dzielac sie na 5 mniejszych kijow ktore zdradzaja odwieczny sekret swoim wlascicielom "jak sie mna poslugiwac?"


_________________
Mejk lof nou łor!

*

Posty: 113
Dołączył(a): 2.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 10:58 
Cytuj  
Hmm Aiku.. az zaniemowilem :> Obejrzyj sobie kiedys ta rozdzke (bo to nie kij). Wystarczy jeden klik na przedmiocie... A co do maga z kijem? przeciez nikt ci nie kaze z takim lazic! mozesz troche porpgowacm a ze nie potrafisz wykorzystac zasobow technicznych uo to nie moja wina. Boisz sie iz nie bedziesz mogl czarowac z kijem w rece? To nie laz z kijem. Prosta konkluzja. A zeby cie wyciagnac ze studni niewiedzy (skoro wczesniej w niej niebyles to teraz juz jestes :smile: ) to ja osobiscie nie nosze zadnej laski/kija. A dlaczego? Bo jak moja postac czaruje to wykonuje skomplikowane gesty i wypowiada odpowiednie slowa. A do tego trzeba miec lapki wolne.

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 11:17 
Cytuj  
No wlasnie dlatego nie chodze z kijem, ale chcialbym. Nie tylko ja. Jak juz mowisz o wykonywaniu gestow... a rozne sposoby na czarowanie, skomplikowane gesty mozna zastapic slowami lub rownie skomplikowanymi ruchami kija.


_________________
Mejk lof nou łor!


Posty: 16
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 12:00 
Cytuj  
Dajcie magom mozliwosc czarowania z kijem, niech to bedzie nawet najprostsza laska - niekoniecznie jakas dodajaca +20% magery czy czegos innego.
Zwykly prosty kij.


_________________
Pozdrawiam Mandark
[Nie kradnij - rzad nie lubi konkurencji]

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 14:41 
Cytuj  
Wlasnie! Polac mu!


_________________
Mejk lof nou łor!

**

Posty: 219
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 22:46 
Cytuj  
no to problem z kijem may juz rozwiazany muahaha dzieki magu z zakonu . Ziemniaczku czemu tak zwiewales od nas pociagnales wroty az sie kurzylo no i dobiegles do banku jak slyszalem ...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: kamikaze dnia 2002-04-29 23:50 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.