mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość

Posty: 18
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 16:32 
Cytuj  
Od poczatku rzeczywiscie ktos niezle was w konia zrobil jazli ja mam takie statsy to kurcze moze sie ukryla ale niech sie pojawia bo chciala bym takie po drugie c odo kupna sprzetu powedzcie cene moze sie zgdodzimy bo czemu nie bo prawda jest taka ze osobcsicie uwazam ze jestesmy wrogami tylko w UO i uwazam ze reszta nas bardzo laczy bo i wami gardza i nami i wy chcecie klimatu i my i wy i my widza uo nie jako chodzenie i kopanie ale jako zabawe... no ale moze sie myle :smile: a co do bitwy ja bym chetnei zawalczyla chocby dla frajdy dla tego by cos sie dzialo a paupia no czmeu nie ale dopiero w poniedzialek lub okolice :smile: pmowiliscie 30k za zbroje damy 50 za wszystko co wy na to ( + jedzeni bo chyba poczebujecie)

**

Posty: 219
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 19:30 
Cytuj  
hmm jedzenie mowisz nie no nie jest tak zle po zatym z kasa u nas jest niewielki problem a poza tym sama twoja zbroja jest warta ponad 50k nie mowiac o reszcie jakas halecza exp z mitha kilka innych halke pare tarcz wloczni katany heh moze sklep otworzyc :smile: aha wlasnie wendora kupilem i korci mnie zeby go w jakas plyte ubrac :smile:

*

Posty: 68
Dołączył(a): 12.03.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 19:50 
Cytuj  
A niechcialbys odsprzedac mojej halki z mitha?o ile mi wiadomo to ona dobrej jakosci byla a nie exp!Ale moze kupilem taniej lepsza jakosc!Jak bys chcial odsprzedac to powiec za ile!


_________________
Peace and love :P

*

Posty: 102
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 19:54 
Cytuj  
Po pirewsze nie dzazyłem wam jeszcze podziekowac za sprzety mi osobiscie nic sie nie przyda ale chłopaki sa w niebo wzieci. Po drugie ta bitwa to świetny pomysły ale nie ma zabardzo gdzie! Wiksze pola sa zajete przez battelmagów którzy nas nie lubią. I jest jeszcze sprawa techniczana np. czy po zgonie można bedzie wrucić i dalej wakczyć? A takze kwestie kto bedzie walczył prety vs my czy prety/magowie/elfy vs my. Pozostaje nam sie tylko umówic na dany termin i do boju.


_________________
This is who we are.

*

Posty: 68
Dołączył(a): 12.03.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 20:02 
Cytuj  
I jeszcze po ilu!


_________________
Peace and love :P

*

Posty: 102
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 20:22 
Cytuj  
Jak dla mnie to oczywiste wszyscy na wszystkich całą potęcja jaka tylko zdołmy zebrac!!!


_________________
This is who we are.

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2002, 11:08 
Cytuj  
Co do bitwy Vissena sie zgodzila na Red vs Prets i tak mi sie wydaje byc sprawiedliwie, od nas bedzie chyba nie wiecej niz 10 osob, czyli liczymy ze nie bedzie Was wiecej niz.. powiedzmy 15 (macie lepsze itemy, z Krwawnika malo kto kuje dobre rzeczy, a jak Mithril dziala chyba kazdy wie). Co do kasy.. hmm.. jak Kami powiedzial, kasa to nie problem raczej, ale niech uklad 100k vs Wasza zbroja + 2 tarcze + ta halka na pierwsza bitwe bedzie.

Skoro ustalilismy, o co walczymy (poza sprawdzeniem sil), teraz jeszcze czas i miejsce batalii. Aiku ma racje, nie ma sensu walczyc tam, gdzie jeden Battlemage moze nas wszystkich skosic bez mozliwosci walki. Porozgladajcie sie jeszcze po swiecie, skoro Fire nie chcecie. Tylko pamietajcie, ze my nie wszedzie mamy dostep.. straznicy przy portalach etc.


_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2002, 13:40 
Cytuj  
Ilosc tarczy sie gwaltownie zwiekszyla do ok 10...


_________________
Mejk lof nou łor!

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2002, 13:52 
Cytuj  
Mam pytanie Vis... Ile masz sily? O ile sie nie myle na plyte trzeba 60 sily. Tak jakos mi utkwilo w pamieci np kto mial 50 i do tej pory pamietam o 3 pierwszysch osobach z tarcza piechoty.... Jakos sobie nie wyobrazam jak moglas tyle zrobic sily. Ludziom daje to do myslenia... acha daje tez do myslenia: "zabral Vissene do palacowej sali treningowej, i tak dlugo ja tam trenowal, az stala sie silniejsza i zreczniejsza" ten cytat z "wiesci". Jak to jest?


_________________
Mejk lof nou łor!

*

Posty: 68
Dołączył(a): 12.03.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2002, 19:53 
Cytuj  
Vis bedzie w poniedzialek dopiero!


_________________
Peace and love :P

**

Posty: 219
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2002, 08:48 
Cytuj  
Jazon jak sadze ( doszlem po zaginionej halce ) masz na imie Scar :smile:

*

Posty: 68
Dołączył(a): 12.03.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2002, 09:17 
Cytuj  
Nistety to nie ja!to jak bedzie z moja halka?odsprzedasz?

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2002, 09:58 
Cytuj  
Poszukam tej halki a nuz ostala sie.. a co do bitwy, skoro Vis nie ma do niedzieli, chyba musimy poczekac (nie sadze, zebyscie walczyli bez dowodcy).


_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2002, 08:52 
Cytuj  
Czy przyszla sobota odpowiada pretorianom? Powioedzmy godzina 19? Ktorys z kroznikazy bylby hmmm.... sekundantem. Na jego znak bitwa by sie rozpoczela. Pozwolicie ze wybierzemy jakies ladne pole bitwy, niezalesione itp, tylko trawka :smile: . Pozostaje jeszcze sprawa pieniedzy i ilosci wojownikow. Mozemy sprobowac wystawic 10, wy tez. Wam uda sie napewno nas moze byc mniej ale bitwe przyjmiemy i tak. Proponujemy walke o 100k. Kronikaz po tym jak da sygnal odsunie sie z pieniedzmi i wreczy je komus kto przezyje. Teraz reszta zalezy od was

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2002, 21:51 
Cytuj  
Ehh cos chyba nie wyszlo.. jutro postaram sie jakos spotkac z Vissena, moze wpadne na wieze i sie jakos dogadamy.. bo trzeba by zrobic jakas bitwe.


_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..

*

Posty: 59
Dołączył(a): 6.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2002, 22:34 
Cytuj  
Dajcie znac jak juz ustalicie termin i godzine. Wezme popcorn i wpadne pokibicowac :smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.