mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 13:42 
Cytuj  
JA na noxie mialem lagi prawie caly czas ja nie wiem jak wy to robilscie ze nie mielscie, wiekszosc z was pisze 3 razy taki sam prawie post po co?? I wogule chcecie NOxa ale tylko w tedy gdy odzyskacie stare postacie, a to razzej jest nie mozliwe jak juz bysmy mieli przechodzic do naxa to od zera zapewne. Co do zaludnienia jak tylko Gmi naprawia najwieksze bugi i zapanuja nad zwisami to napewno swiat sie zaludni.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

***

Posty: 793
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 13:43 
Cytuj  
Jasne ze 1 starczy panowie i panie ja popieram NOX!!!!!!

Wiem ze sie powtarzam ale.......


_________________
" Uniosłeś przeciw mnie miecz źle zrobileś
dosiegnie cię cień nocy...o blasku poranka..."


Posty: 29
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 13:44 
Cytuj  
Niechce mi sie wszystkeigo czytac ale ci co mnie pamietaja to chbya wiedza ze wole NOXa oczywiscie tylko i wylacznie ze starymi postaciami :smile: Ktos tam pisal ze by chetnie zobaczyl tych twardzieli z NOXa :smile: Hehe... a ja chetnie bym sie przedstawil :smile: Pozdrawiam wszystkich starych graczy... nie gram juz zreszta na SC odkad dowiedzialem sie ze wszystko trzeba zaczynac od nowa. Na noxie bylo fajnie a teraz to nawet nie cche mi sie sprawdzac :smile: Pozdrawiam wszystkich
wasz oddany
Profian

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 13:45 
Cytuj  
Eldron nie gadaj glupot, nic sie nie ustatkuje na polu bo juz kazdy olal SC wlasnie przez pola, a stare postacie chcemy bo chyba nimi gralismy i mamy prawo grac dalej, jak chcesz to przeciez ja ci nie bede bronil grac od poczatku


_________________
"..and it will be a time of great strife,
when the moons are united in darkness and the dead shall walk the earth once more..."


Posty: 10
Dołączył(a): 10.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 13:46 
Cytuj  
Jesli chodzi o noxa bylo by tam fajnie byl owogule 10 razy lepiej niz tu ale poworot do starych kozakow gdzie jakies lamy siedzace dniami i nocami przed kompem robili co chcialy jakos to jeszcze da sie przezyc ale najgorsze byl oto kucie z zelaza wszystkiego i pare innych mniejszych wad ale nox byl o wiele lepszy jego grywalnosc byla wypasiona tyle moge powiedziec


_________________
Miej serce i patrz w serce jesli chcesz poznac swiat inaczej ciemnosc zwyciezy wszystko

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 13:48 
Cytuj  
Mi to zwisa, bo w sumie i tak juz w To nie gram, choc zobaczymy, ale milo by bylo czasem wejsc i Spotkac sie ze starymi Wielkimi Magami i Wojownikami z SC(NOX).
Aczkolwiek tak jak mowilem mi to Zwisa, poprostu zostalem poproszony o wypowiedzenie sie w tym Temacie.
Pozdr dla calej Starej ekipy Graczy ( GMow ) z SC.


_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :DDD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 13:58 
Cytuj  
Wypowiedz Raista nie wymaga chyba glebszej oceny widac ze koles chce sie pobawic swoim magiem:P Jestem za POL'em
Decyzja nalezy do GM jaki emu bardziej im si eupatruje z mojej strony wazne sprawy:
-postac
-mozliwosc latwego zmieniania swiata
-mozliwosci rzemieslnicze
-brak lagow i zwisow
-Mozliwosc rozwoju watkow fabularnych ,a to jest mozliwe tylko przy jako takiej liczbie graczy

Pozatym przychodza tu sobie ot tak ,odeszli jak tylko stracili postacie ,jasne pierdolic tych co zapieprzali na POl'u caly ten okres wrzucic do kosza bo oni tak chca ,zeby tylko mogli sie pobawic swoimi bohaterami,
Jak chodzi o Emu to mze zaczniemy od nowa na NoXie tym nowym od poczatku

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 14:01 
Cytuj  
2002-04-23 15:01, Psyche napisał:
Hmm ja tez jestem za noxem, ale ludzie poczekajcie na nowego Pola. Pani Admin twierdzi ze uleczy on serwer z lagow i zwisow. Dajmy jej szanse(jak bysmy mieli wybor :razz:). Jesli nowy Pol bedzie dzialal tak ja stary dobry Nox(bez zwisow), to ja wolalbym zostac. Natomiast jesli zwisy wciaz beda nas dreczyc to powrot do korzeni bylby chyba najlepszym wyjsciem...

Aha jeszcze jedno mysle ze dyskusja o tym czy zaczynac na noxie, ale od nowa nie ma wogole sensu. Kolejnego armagedonu nikt nie przezyje...

_________________
"Jestem zaprawdę jeno wędrowcem, pielgrzymem na tej ziemi! Czyż wy jesteście czymś więcej?"

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Psyche dnia 2002-04-23 15:04 ]</font>

**

Posty: 270
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 14:06 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-23 14:58, Samael ze Wzgórz napisał:
Wypowiedz Raista nie wymaga chyba glebszej oceny widac ze koles chce sie pobawic swoim magiem:P Jestem za POL'em
Decyzja nalezy do GM jaki emu bardziej im si eupatruje z mojej strony wazne sprawy:
-postac
-mozliwosc latwego zmieniania swiata
-mozliwosci rzemieslnicze
-brak lagow i zwisow
-Mozliwosc rozwoju watkow fabularnych ,a to jest mozliwe tylko przy jako takiej liczbie graczy

Pozatym przychodza tu sobie ot tak ,odeszli jak tylko stracili postacie ,jasne pierdolic tych co zapieprzali na POl'u caly ten okres wrzucic do kosza bo oni tak chca ,zeby tylko mogli sie pobawic swoimi bohaterami,
Jak chodzi o Emu to mze zaczniemy od nowa na NoXie tym nowym od poczatku



A mysmy nie zapieprzali dzien i noc przez 3 miechy (czy ile tam byl NOX) zeby miec takie postacie???

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 14:11 
Cytuj  
Samael, Ten 'koles' potrafilby wszedzie zrobic lepszego maga w tydzien niz Ty w miesiac, lecz nie kazdemu podoba sie wizja robienia co miesiac/dwa nowej postaci z powodu zmiany Servera.
Cytuj:
strony wazne sprawy:
-postac

Ehhh, ja pracowalem Caly czas by miec dobra postac, od kad tylko postawili nowy server.

Cytuj:
-mozliwosc latwego zmieniania swiata

Coz, wszedzie mozna zmieniac latwo Swiat tylko trzeba miec odpowiednie narzedzia.

Cytuj:
-mozliwosci rzemieslnicze

A Wczesniej ich nie bylo ?
Cytuj:
-brak lagow i zwisow

Zwisy na poczatku czesto gesto sie trafialy, pozniej gdy odbugowali, zwis byl raz na jakis czas :D

Cytuj:
-Mozliwosc rozwoju watkow fabularnych ,a to jest mozliwe tylko przy jako takiej liczbie graczy


Tutaj mnie najbardziej rozsmieszyles :DDD
Kiedys grala jak to powiedziales 'jako taka ilosc graczy' Pozatym, to nie zalezy od Servera tylko od Graczy, ehhh.
---
Poprawilem kilka rzeczy oraz dodalem kilka rzeczy ;->



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ogr dnia 2002-04-23 15:15 ]</font>


Posty: 10
Dołączył(a): 10.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 14:22 
Cytuj  
Xiver ty juz lepiej nic nie mow na noxie miales postac ale byles najwiekszym dupkiem jak i frajerem przolkazji moze mnei zabiles i mojego brata ale jak myslisz ze gryfin przestanie cie wkurwiac to sei myslisz:) ja tam do ciebie nic nie mam bo z glupkami nei obcuje ale ja moge tam wejsc wkoncu mam zbroje z blooda ktora zajebalem wampirowi tylko ciekawe czy to wszystko bedzie ale zobaczymy .
Tylko noxie wroc:)


Posty: 10
Dołączył(a): 10.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 14:29 
Cytuj  
W sumie nowe postacie to jest do przemyslenia ale co my tu mozemy wszystko w rekach Adminow.
Jak zdecyduja tak bedzie

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 14:30 
Cytuj  
BlackKnight, Jak masz cos takiego pisac, to lepiej nic nie pisz ;}
Ale nuda :razz:


_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :DDD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "


Posty: 10
Dołączył(a): 10.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 14:31 
Cytuj  
W sumie tak:P

**

Posty: 270
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 14:31 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-23 15:22, BlackKnight napisał:
Xiver ty juz lepiej nic nie mow na noxie miales postac ale byles najwiekszym dupkiem jak i frajerem przolkazji moze mnei zabiles i mojego brata ale jak myslisz ze gryfin przestanie cie wkurwiac to sei myslisz:) ja tam do ciebie nic nie mam bo z glupkami nei obcuje ale ja moge tam wejsc wkoncu mam zbroje z blooda ktora zajebalem wampirowi tylko ciekawe czy to wszystko bedzie ale zobaczymy .
Tylko noxie wroc:)



no wiesz, jak ktos jest PK to zabija ludzi... najlepsi sa tacy co jak sie ich zabije to jada z ryjem ze bylo nie fair, bo ja nie mialem zbroi itp. huj mnie to obchodzi czy ktos ma zbroje czy nie (pamietam jak Gunaf rozjebal 3 gosci na cmentarzu bez zbroi a oni potem sie zaczeli pluc), widze ze ktos nie jest NB to go wale i lootuje... proste & logiczne (widac niektrzy tego jednak nie kapuja)


Posty: 10
Dołączył(a): 10.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 14:40 
Cytuj  
Ael ty nie jestes Pk ty jestes debilem:P
Dobra nie jade cie tak bo to nie ladnie ale kurwa jak siedze z trzema kumplami cwiczac a ty wpadasz mnie tluc i mowie ci ze teraz nie moge walczyc to i tak podchodzisz i mnei lejesz kurwa moglbym zginac jakbys chociarz jakiegos kodeksu przestrzegal a ty jestes dupek i mow se co chcesz i Pk to nie zaden Berserker ze napierdalasz wszystko co sie rusza.
P.S
Pizda jestes(Gryfin)

**

Posty: 270
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 14:47 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-23 15:40, BlackKnight napisał:
Dobra nie jade cie tak bo to nie ladnie ale kurwa jak siedze z trzema kumplami cwiczac a ty wpadasz mnie tluc i mowie ci ze teraz nie moge walczyc

LOL
Cytuj:
moglbym zginac jakbys chociarz jakiegos kodeksu przestrzegal

hehe tak, robcie kodeks PK, z checia poczytam (np. Jak ktos niema ochoty na walke - nie zabijaj go)
Cytuj:
P.S
Pizda jestes(Gryfin)

to bylo do gryfina...

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 14:51 
Cytuj  
PK to berserker, tylko pownien oszczedzal noobow, a prawda taka e PK podobnie jak choas to nie Karitas, PK gowno obchodzi czy ich ofiary maja czas zginac czy nie, to inni moga caly czas mowic z nie maja czasu ginac, PK straca prace przez takie rozumowanie

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 15:19 
Cytuj  
Drizt nie znalem cie od tej strony no no nie poznaje kolegi:D
[quote]
2002-04-23 15:11, Ogr napisał:
Samael, Ten 'koles' potrafilby wszedzie zrobic lepszego maga w tydzien niz Ty w miesiac, lecz nie kazdemu podoba sie wizja robienia co miesiac/dwa nowej postaci z powodu zmiany Servera.
[
Nie przecze jego umiejetnoscia (ale watpie:P)
pozatym ja potrafilbym zrobic lepszego rzemieslnika w tydz niz on w miesiac:D
Ale nie chodzi o to wszyscy wlozylismy wiele godzin pracy w nasze postacie i nikt nei chce ich tracic ani ja swojej z POl'a ani wy z NOX'a(eh wy juz staciliscie i uciekliscie z SC:P)Jedyne sprawiedliwe wyjscie to zaczac od nowa ,phi nie to nie gramy na POL'u

Co do mozliwosci NoX vs POL to jeszcze na Noxie marudzilem o rozne szczegoly zwiazane ze swiatem,mowiono "to wina emu" no skoro wina emu a na Pol'u sa to po co mi NoX
System rozwoju bardziej mi sie podobal na NoXie ,ale do tego sie przyzwyczailem i wcale nei jest taki zly ,n adowod jest sporo postaci juz naprawde mocnych majacych cechy po 100(ale nie gramy dla cyferek nie?:P)
POL jest fajny czego checie chodzcie grac nei marudzic:P co nie lubicie byc NB?:P no ja tez nie:P dlatego pieprze takie zmiany na NoXa P: .ale od nowa z rownymi szansami mozemy wystartowac i stworzyc ten kliamt SC an nowo ,trza tylko ludzi i dobrej woli..

***

Posty: 674
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 16:05 
Cytuj  
Sam ale jak tu grac ja ja chce sie wkrecic w klimat ultimki a tu niedosc ze lagi ale na to ostatnio juz nie nazekam
i te ciagle pady :sad: :sad: :sad:


_________________
_-=[k]=-_
kryzys

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.