mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***

Posty: 627
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 21:20 
Cytuj  
hehe to sa ogromne pieniadze za ten "game time" ponad 120 zł. To wiecej niz kosztuje gra. Jak tu wyzyc??!!

_________________
Pamiętaj, że zło nie śpi.
Czeka aż zaśniesz...a wtedy wyje ci wszystko z lodówki i skorzysta z twojej toalety!

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: zbrojmistrz dnia 2002-04-29 22:20 ]</font>

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 22:18 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-29 22:20, zbrojmistrz napisał:
hehe to sa ogromne pieniadze za ten "game time" ponad 120 zł. To wiecej niz kosztuje gra. Jak tu wyzyc??!!

_________________
Pamiętaj, że zło nie śpi.
Czeka aż zaśniesz...a wtedy wyje ci wszystko z lodówki i skorzysta z twojej toalety!

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: zbrojmistrz dnia 2002-04-29 22:20 ]</font>

Trzy miesiace grania bez padow, bez stresow ze skill nie rosnie, ze nie udaje sie np zrobic keg czy runebook. Trzy miesiace zabawy w UO a nie ciaglych nerwow i czekania na up serva - masz racje to KUPA KASY :sad:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 22:37 
Cytuj  
Zreszta z mojej strony EOT osi mi nie placi za reklame bo nie ma co reklamowac, jak byscie nielubili grac w UO to by was na tym topicu nie bylo :grin:
Jak ktos chce sie pobawic na osi a ma orginalny uo:lbr to ma miesiac za DARMO - TOTAL FREE w cenie klijenta. Jesli komus niepotrzebne konto i kod upgrade do LBR to ja chetnie przyjme :grin: to tyle.
Milej zabawy na SC i wielu milych chwil spedzonych nad jedna z ciekawszych gier :grin:

PS : Ktos jesli sie zastanawia czemu poszlem grac na osi z tak wspanialego free jakim jest SC odpowiedz znajdzie w wielu juz opisanych topicach. Suma sumarum robilem postac na NOX kilka miechow zarywajac noce, powtarzajac te same czynnosci, czekajac na up. W kolko krojac te same steki, lawiac te same ryby itd... kiedy juz mialem postac ktora moglem grac- ooo zapewne gorsza niz moi koledzy z serv a napewno o wiele gorsza niz niektozy z was uniemozliwiono mi nia gre wraz ze zmiana emu. Zreszta to juz nie ma znaczenia. JA poprostu przedkladam swiety spokuj nad nerwy - przy UO chce relaksu.

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 17:00 
Cytuj  
Ok, ja mam pytanko na temat UO:LBR do gmow i admina. Czy majac UO-RICE i klienta 3.0.3 bedzie mozna grac na SoA(podobno tak, ale to sa "nieoficjalne" dane :razz:) i czy bedzie do tego potrzebny pakiet SC-INSTALL? Jednym slowem, co trzeba miec, zeby SoA chodzilo bezproblemowo?


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.