mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 01:54 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-05 00:51, lobo_17 napisał:
ehh Shinji przyrost BS nie zalezy od ilosci rudy. mozna tak zrobic ze nawet przy tylko jednej rudzie nie masz szans na zrobienie granda w miesiac :grin:



Wyobraż sobie że wiem od czego zalezy BS lepiej od ciebie :cool:

Ale chodzi o to że jak masz 20 rud i wydobywasz ich 2 razy więcej to szybciej robisz GM , nie?????

A na AW ma się ich 61 i kopie się ich po 2 , i szansa ze ci wpadnie te 8 rud które możesz kuż przy 35% bs jest bardzoooooo mała :razz:

I w tym momencie zdobycie GM w 2 tygodnie samemu jest nierealne :razz: , hehehehehehe......

Wiem co mówię , jestem tam 2 najlepszym kowalem :razz: i najlepszym kowalem który zaczą grę z nowymi rudami :cool:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

*

Posty: 102
Dołączył(a): 23.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 04:16 
Cytuj  
SAM JESTES PSEŁDO KOWALEM JAKOS NA SC NIE OSIAGNOLES GM, CO DO RUD TO DLA MNIE NIEMA ZNACZENIA ILE ICH BENDZIE I TAK BENDZIE SIE TRZEBA NAKOPAC ZEBY COS KONKRETNEGO WYKUC WIEC CZY BENDZIE 61 CZY 20 TO BEZ ZNACZENIA, CHCIAL BYM WIEDZIEC CZY BENDZIE MOZNA UROBEK WYRZUCAC W KOPALNI ALBO CZY PRZY ZBYT DUZEJ WADZE BENDZIE MOZNA SIE PORUSZAC BO JAK MA BYC TAK ZE NAKOPE ZADUZO I STANE JAK WRYTY BEZ MOZLIWOSCI POZBYCIA SIE CZESCI UROBU TO BENDZIE CIAGLE WOLANIE GM O POMOC BO SIE RUSZYC NIEBENDZIE MOZNA(SPOTKALO MNIE TO NA CL jak sie za duzo nakopalo to niemozna bylo sie ruszyc koszmar)

_________________
Istota okrucieństwa jest rozpoznawana zarówno przez ofiarę jak i oprawcę - przez wszystkich

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Night Spider dnia 2002-05-05 05:17 ]</font>

*

Posty: 102
Dołączył(a): 23.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 04:34 
Cytuj  
Co do pomysłu z żylami jest całkiem znosny tylko go dopracowac tżeba, że jak znajdziesz rude to wykopiesz 10-20 rudy i koniec danej żyly a nie ze mozesz potem bez konca ja eksploatowac to bylo by bezsensu, hmmm co do ilosci to moze zróbcie cos pośredniego miedzy 20 a 61, im wiecej rodzajaów to nie znaczy że lepiej to tylko kolejne utrudnienie i nic pozatym.

_________________
Istota okrucieństwa jest rozpoznawana zarówno przez ofiarę jak i oprawcę - przez wszystkich

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Night Spider dnia 2002-05-05 05:34 ]</font>

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 08:00 
Cytuj  
Hmmmmm........... Spider po pierwsze na SC nie miałem kowala :razz:

Ludzie mozna mieć przy sobie 411 wagi więcej nie mieści sięw plecaku , w banku możesz miec ok 3 plecaki a w beczce 2 , można się ruszyć z maksymalną wagą ale nawet przy sile 100 stamina schodzi bardzo szybko :cool:

10-20 to za mało proponuje ok 25-50 :grin:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 10:06 
Cytuj  
Przepraszam, czy powiedziales, ze w banku mozna trzymac tylko 3(slownie trzy) plecaki? Toz to paranoja jest... Rozumiem, ze to bedzie zmienione.


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

**

Posty: 278
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 12:04 
Cytuj  
ciagle sie klucicie miedzy 20 a 60 rodzajami rudy. zrobcie 40 i wtedy kazdy bedzie happy :cool:


_________________
Diabeł jest optymistą, o ile sądzi, że może to uczynić ludzi gorszymi.

*

Posty: 57
Dołączył(a): 26.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 12:36 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-05 02:54, Shinji Ikari napisał:
Cytuj:
2002-05-05 00:51, lobo_17 napisał:
ehh Shinji przyrost BS nie zalezy od ilosci rudy. mozna tak zrobic ze nawet przy tylko jednej rudzie nie masz szans na zrobienie granda w miesiac :grin:



no to qrde co za duzo to nie zdrowo no nie? :razz:
najlepiej jest aby bylo ciut wiecej rud ale nie za duzo - gdzies tak mniej niz 45, no i przy kopaniu nie powinno byc takiego rozdrobnienia, bo za hyja sie nic nie wykopie :lol:

Wyobraż sobie że wiem od czego zalezy BS lepiej od ciebie :cool:

Ale chodzi o to że jak masz 20 rud i wydobywasz ich 2 razy więcej to szybciej robisz GM , nie?????

A na AW ma się ich 61 i kopie się ich po 2 , i szansa ze ci wpadnie te 8 rud które możesz kuż przy 35% bs jest bardzoooooo mała :razz:

I w tym momencie zdobycie GM w 2 tygodnie samemu jest nierealne :razz: , hehehehehehe......

Wiem co mówię , jestem tam 2 najlepszym kowalem :razz: i najlepszym kowalem który zaczą grę z nowymi rudami :cool:










_________________
Templum

*

Posty: 57
Dołączył(a): 26.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 12:38 
Cytuj  
qfa dalem swoj tekst do cytatu :razz:


no to qrde co za duzo to nie zdrowo no nie? :razz:
najlepiej jest aby bylo ciut wiecej rud ale nie za duzo - gdzies tak mniej niz 45, no i przy kopaniu nie powinno byc takiego rozdrobnienia, bo za hyja sie nic nie wykopie :lol:


_________________
Templum

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 12:44 
Cytuj  
2002-05-05 02:54, Shinji Ikari napisał:


Wiem co mówię , jestem tam 2 najlepszym kowalem :razz: i najlepszym kowalem który zaczą grę z nowymi rudami :cool:

-----------------------------------------------------------
Shin zapomniales dodac ze kowali jest dwuch. :lol:






[/quote]


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*

Posty: 57
Dołączył(a): 26.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 12:59 
Cytuj  
buahahaha :lol: :lol:


_________________
Templum

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 13:32 
Cytuj  
Nie aż tak źle :grin:

Jest 4 kowali z 70% bs albo więcej i ja jestem jedynym który zaczynał od nowych rud :grin:

Ja proponuje zostawić i sprawdzić jak to wyjdzie w praniu , jak nie spodoba się to się zmniejszy do 40-50 , a jak spodoba to zostawi :razz:

Ilu graczy z SC było na AW kowalami???????? ci którzy nie byli niech nic nie mówią , a pozatym na SC miało być podobno 61 rud , ale Szaremu sie nie chciało :lol:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

***

Posty: 793
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 14:45 
Cytuj  
Na SC 61 rod?? Chyba cie topi. Zostana te ciekawsze rudy ale nei ALL z AW.


_________________
" Uniosłeś przeciw mnie miecz źle zrobileś
dosiegnie cię cień nocy...o blasku poranka..."

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 16:06 
Cytuj  
Dobra bucz zmusiłeś mnie :razz: , możecie go zabić za mojego posta :grin:

61 rud wyróżnia Aw a zaniedługo SoA z innych shardów polskich na których jest ich mniej , 61 daje ogromny wybór.Teraz rzeczywistością stanie się handel rudami , nie tak jak na SC każdy brał wszystkie , teraz z braku miejsca w banku bardzo możliwe że ruda będą wymieniane na inne , i rzadkością będzie spotkać 2 postacie z takimi samymi zbrojami , i to jest piękne błagam nie zmieniajcie tego , dla zachcianki 10 graczy górników.

No i jeszcze chodzi o ilosć wydobytej rudy , w sumie mało gdy na 100 mining koie sie 5 ironu i 3 innej rudy , ale prowadzi to do wyższych cen zbroi oraz zwolnieina tępa gry.Jeśli zdecydujeci się zmniejszyc rudy i zwiekszyć ilość wydobycia , powtórzy się sytuacja z SC w tydzień pojawią się GM Bs , i znowu każdy będzie biegał z exp platami z niewiadomo czego , inne skille są wolne ale BS musi być koniecznie szybki , czemu?????????????

Teraz czas na rudy któe bym , jesli by trzeba było odrzucił:

Iron - To musi zostać :smile:
Cloates -Można zostawić , ale nie trzeba.
Gold - Powinien zostać , może zastąpić bronz.
Medieva - Powinien zostać , ładny czerony kolor , kolesny czerwony jest osiagalny DUŻO póżniej......
Dragon - Zostawić , piękan ruda i jaka szlachetna nazwa :smile:
Porcelain - To do wyboru , czy silver czy porcelain.
Bronz - Gold może go z powodzeniem zastąpić. chociaż silver brzmi lepiej.
Silver - To do wyboru , czy silver czy
porcelain , chociaż silver brzmi lepiej.
Orc - Hmmm można olać , i nazwa i kolor niezbyt ciekawe.....
Blackrock - To powinno zostać jedyna ruda o takim wyjątkowym kolorze.
Sun - Hmmm , może wyrzucić ponieważ i tak przy 55bs ma się fire który jest ładniejszy.
Daylight - Piękna ruda , żal ją wyrzucać.....
Golden - Hmmm... czy ja wiem??? mi na niej niezależy , ale pewnie się spodoba ludzią.
Rain - Jeden można śmiało wyrzucić , wolałbym rain bo brzmi gorzej :smile:
Ice - Jeden można śmiało wyrzucić , wolałbym rain bo brzmi gorzej :smile:
Fire - Lepiej olac sun i zostawić Fire , ładnie wyglada w kontarście z ice.
Wins - Piękny jasny kolor , bez tej rudy popełnie samobójstwo :grin:
Earth - Można zostawić z Ice i Fire ładnie wygląda , pozatym może zastąpić gold , ze względu na lepsze parametyr obronne.
Forest - dobra ruda ale nie musi zostać.
Catalline - Należy do 7 podobnych różowych rud proponuje żeby 2-3 z nich zostały.
Atalso - to co wyżej.
Atlantis - to co wyżej.
Kalynial - to co wyżej.
Kalynial Nightmist - to co wyżej.
Atlanta - to co wyżej.
Rose - to co wyżej.
Proponowałbym Atlantis , Rose i Kalynial.
Ihmaa - kolor ciemniejszy od Cloates ale znacznie lepszy , można zostawić.
Blackthorn - ciekawy i dziwny kolor jasno rózowy , ja bym go zostawił.
Red Gold - ładny czerwony , no i gold :smile:
Black Gold - ciemne złoto.
Silver Gold - trochę jaśniejszy od Golden , mozna olać.
Platinium Gold - ciekawy kolor i jaka nazwa niedość że platyna to jeszcze złota :grin:
Atan Gold - piękny kolor , to musi zostać.
Gold Rock - podobne do black gold , można olać.
Bronze Platinium - może ale nie musi zostać.
Silverrock - w sumie podobny do blakc gold , ale mógłby zostać.
Walliamite - najlepsza ruda brązowa , powinna zostać.
Mondanian - piękna ruda i dobra na zbroje , musi zostać.
Islandite - tak jak z ice i rain , jedna powinna zostac ocena jest jasniejsza.
Ocean - tak jak z ice i rain , jedna powinna zostac ocena jest jasniejsza.
Dark - najciemniejsz z niebieskich , powinna zostać.
Thorus - wspaniała ciemnozielona ruda , następca Dragon.
Mediamite - miłą zielona ruda , ale nie konieczna.
Goatya - może zostać i byc następcą silver.
Rockar - Jedna z 5 niebiesko-zielonych , ładnie wyglądają ale tylko 2 powinny zostać.
Animor - jak wyżej.
Atlantime - jak wyżej.
Inghamite - jak wyżej.
Eclipse - jak wyżej.
Proponował bym Eclipse i Atlantime.
Absolute - może być następcą fire.
Empire - ciekawa nazwa i bardzo ciekawa ruda.
Evil - no to musi zostać piękny ciemnoczerwony kolor.
Order - MUSZI ZOSTAĆ , BO PRZESTANĘ GRAĆ!! :grin:
Chaos - Tą rudę trzeba zobaczyć , krwisto czerwona pasuje do murdera :grin:
Mytril - powinna zostać ze waględu na wyglad , nazwę i własciwości.
Ultimate - to też , jedyna ruda o takim kolorze , najlepsza musi się wyrózniać.

Hmmm niepamiętam więcej :cool:

Mam nadzieje że ten post wpłynie na decyzję w sprawie rudy :grin: i chyba widać po poscie że mi zalezy :grin:






_________________
This is the land of Love and Peace :grin:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Shinji Ikari dnia 2002-05-05 17:06 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Shinji Ikari dnia 2002-05-05 17:54 ]</font>

**

Posty: 229
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 16:24 
Cytuj  
Shinji ja cie kurwa ostrzegalem i nadal ostrzegam . Bez takich textow ze SC bylo do dupy a AW rulezzz. :mad:

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 16:38 
Cytuj  
Wiesz zawsze byłeś moim najzacieklejszym przeciwnikiem na forum :grin:

Ale czy ja tam napisałem że SC jest gorsze od AW???? nie , może wynikać że wedłóg mnie jest prościej grać kowalem na SC i to wszystko , czas kupić okulary :lol:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

**

Posty: 229
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 16:43 
Cytuj  
Ja ich nie potrzebuje ale jak ty je nosisz to jak sie spotkamy to lepiej zebys je szybko sciagnal bo szklo psuje wzrok :grin:

NERESŁAW :grin:

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 16:55 
Cytuj  
Hehehe...... wiesz nas będzie 2 Tomassusa też chciałeś zbić :grin:

Poradzisz sobie?????????


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 16:56 
Cytuj  
potezny LOL. Shinji, powiedz mi jak ty sobie wyobrazasz wojownika w PORCELANOWEJ ZBROI? :lol: teraz gdy wiem jakie sa rudy na AW to nie dziwie sie jak oni do 61 dobili. 7 rozowych rud rozniacych sie tylko nazwa z 6 typow zlota. Wogole kto slyszal o "Silver Gold", "Black Gold" tez bym wywalil bo tak sie okresla rope naftowa a to jest raczej kiepski material na bron/zbroje :lol: Wiecie to nie jest problem zucic 61 rud pozmieniac im Nazwy i kolorki.

Dla mnie rudy to:
Iron, Bronz, Copper, Old Copper, Shadow, Azurit, Silver, Gold, Mythril z SC a z AW po nazwach zostawilbym: Ocean, Daylight, Dragon(nie grlaem na AW, ale niektore nazwy naprawde mnie rozbawily) Wprowadzilbym jeszcze na przyklad Tytan(tak jakt to jest na NL bodajrze) i jeszcze pare, zeby dobic do powiedzmy 30-35. Wedlug mnie taka liczba jest w miare sensowna.

_________________
"Jestem zaprawdę jeno wędrowcem, pielgrzymem na tej ziemi! Czyż wy jesteście czymś więcej?"

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Psyche dnia 2002-05-05 18:07 ]</font>

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 17:23 
Cytuj  
Napisałem które można spokojnie wyrzucić to się nie czepiaj mnie :cry:

Ty nigdy nie widziałeś potrcelany na AW , kierujesz się dzisiejszym światopoglądem , a może w świecie SoA Porcelana to będzie wytrzymały kruszec???????

Chciałbym 61 , ale widzę że tylko ja :grin:


_________________
This is the land of Love and Peace :grin:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Shinji Ikari dnia 2002-05-05 18:26 ]</font>

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 17:27 
Cytuj  
NIe czepiam sie. Nie wiem jak te rudy wygladaja, ale jesli sa jakies ladne to oczywiscie zostawic je. Poprostu uwazam ze bezsensem jest trzymanie 7 rozowych rud rozniacych sie nazwa, porcelany i 6 rodzajow zlota.
I jeszcze jedno, co do ilosci wykopywanej rudy. Mysle ze systyem zblizony do tego na SC bylby dobry. GM miner wykopuje 10 ironu i 5 kolorku. 50% skilla pozwala na 5 ironu i 2-3 kolrku(jakies gorsze np braz i copper)
A i koniecznie musi byc malachit. Przepiekna ruda... :grin:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.