mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2008, 18:44 
Cytuj  
Cytuj:
ja nie pisze o WL tylko o innych klasach, Wl wiemy ze potrafi dobiec pierwszy do orba


Cytuj:
exploit white liona polegajacy na tym ze jest przy orbie 5-10 sekund wczesniej


Wiemy ?

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2008, 19:23 
Cytuj  
Konrador imputujesz, ze WarCry popiera exploity/cheaty? To ma byc taki flamebait czy jak?

Tak czy siak, szkoda, ze jedyne, w co ludzie graja, to to walone TA. Poki co udalo mi sie 2 razy zobaczyc TD oraz jakis capture the flag raz (juz nie pamietam ktory, tak dawno to bylo). Nuda...dobrze, ze jest open RvR :D


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*

Posty: 116
Dołączył(a): 24.09.2006
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 11:45 
Cytuj  
to jakie boty polecacie ?xD Z tego co zauwazylem to sporo osob z tego korzysta.

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 11:47 
Cytuj  
mariobros napisał(a):
to jakie boty polecacie ?xD Z tego co zauwazylem to sporo osob z tego korzysta.


najlepiej bot o nazwie "mlodsze rodzenstwo" choc lepszy ponoc jest mityczny bot o nazwie "dziewczyna" :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 11:48 
Cytuj  
Bierzgal napisał(a):
2) Już, nie da rady tak robić. Zmienili działanie skilla.



Na serwach Eu nadal się da :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 13:14 
Cytuj  
Nie wiem na ile to aktualne, bo od dawna nie sledze WoW, a profesjonalizm onetu to cos, co nie istnieje, ale zobaczcie...
http://gry.onet.pl/1837087,,activision_ ... omosc.html
W skrocie, Blizzard wygral 6 duzych baniek od producenta mmoglidera... co na pewno ulatwi walke sadowa z producentami innych gowien tego typu innym producentom.
A.


_________________
www.miniwojna.blogspot.com

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 13:24 
Cytuj  
InkubPendragon napisał(a):
Nie wiem na ile to aktualne, bo od dawna nie sledze WoW, a profesjonalizm onetu to cos, co nie istnieje, ale zobaczcie...
http://gry.onet.pl/1837087,,activision_ ... omosc.html
W skrocie, Blizzard wygral 6 duzych baniek od producenta mmoglidera... co na pewno ulatwi walke sadowa z producentami innych gowien tego typu innym producentom.
A.

6 baniek?! lol no to się nie wypłacą a glider przepadnie

pozostają jeszcze gold sellerzy


_________________
Obrazek

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 14:23 
Cytuj  
Konrador imputujesz, ze WarCry popiera exploity/cheaty? To ma byc taki flamebait czy jak?

Nic nikomu nie imputuje, tylko po prostu stwierdzam fakty - w AOC wiele razy widzialem exploitujace WarCry. Nie ma co robic wielkich oczu w tej chwili i udawac zbulwersowanego, tylko trzeba pilnowac wlasnego podworka.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 20:09 
Cytuj  
Tak Warcry jest i bedzie be...jak nie exploity to ninja loot. Jak nie ninja loot to jeszcze cos innego sie znajdzie. Chujowa atmosfere i cheaty na szczescie dobrze maskujemy i dzieki temu jeszcze jakos ciagniemy.

Pilnowac pilnujemy, ale reki nie oddam, bo ktos moze miec w dupie zasady i przyjete reguly. Jak znajdziesz takiego, to daj mi znac, osobiscie go wyjebie.
A do tego czasu zluzuj. Bo generalizowac latwo, tyle ze to stawia Ciebie nie nas w kiepskim swietle.

On-top:
Wylazenie z grupy na scenerio traktujecie w ramach exploitu, czy nie?
Jest roznica miedzy wyjsciem z grupy heala, a dps w tym kontekscie?


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 7 paź 2008, 10:02 przez Rzeznik, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 116
Dołączył(a): 24.09.2006
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 07:30 
Cytuj  
Scenario fajnie sie gra jak masz zgrane clan party to naprawde mozna expa i renown wymiesc. Jak gram solo to zawsze wychodze z party i dostaje 2x wiecej expa niz najlepsi po mnie.
Exploity ? lol Na naszym serwerku T3 75% osob uzywa bota, dlaczego ? za malo osob by zagrac scenario ... Reportowanie gosci co uzywaja bota nic nie daje, GM sam odpisal ze nic nie moze zrobic jesli ktos mu odpowiada... Poczytalem o tym najlepszym bociku, ktory kosztuje chyba 30 czy 40$ i ma autamtyczne odpisywanie do GMa itp ... Podobno dopiero 1 osobe za to zbanowali. U nas jest gosc co nabil na mobach lvl 35, gdy nie zostalo rozegrane ani jedno scenario. Do tego jest rune priestem i online 20/7. Dodam ze jest on turkiem :P Jest u nas taka gildia The Turk, kazdy kto uzywa bota jest w niej :/

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 09:03 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Wylazenie z grupy na scenerio traktujecie w ramach exploitu, czy nie?

Nie traktujemy, tak samo jak dolaczanie do grupy gdzies na koncu. Nikt nikogo nie zmusza zeby gral z innymi w party, szczegolnie ze ich z niczego nie okrada, nie traca przez niego nic, ot moga sobie tez wyjsc z party jak im sie nie podoba.

Rzeznik napisał(a):
Jest roznica miedzy wyjsciem z grupy heala, a dps w tym kontekscie?

Po co wylazic healem z grupy??? Chyba ze mowimy o klasie ktora z definicji jest leczaca, a wylazi i dpsuje (ale to juz jest dps a nie heal)

Generalnie pewnie niektorzy za expoit traktuja wszystkie klasy leczace ktore robia dps.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 10:08 
Cytuj  
Po co wylazic healem? Dla farmy renown oczywiscie.

Ja jestem sklonny uznawac to za exploit, bo jednak zabierasz w ten sposob nie dokladasz sie do grupy w rownym stopniu co reszta expem (DPS), tudziez renown (Heal)

W sumie i tak najlepiej byloby gdyby zmniejszyli exp/renown za scenerio, a dodali go za objectives i keepy na ORVR. Moze ludzie przestaliby grac w sposob przypominajacy farme honoru na AV, a zaczeli poznawac przyjemnosc bicia sie na rozleglejszych i otwartych terenach.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 10:24 
Cytuj  
patrzac okiem farmera na keepach jest malo renown i exp ,wspolczynnik czas/exp to bezdyskusyjnie Scenario na keep warto isc dla funu ale nie po xp ,moim zdaniem powinni buffnac xp na keepach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 10:29 
Cytuj  
QFC napisał(a):
patrzac okiem farmera na keepach jest malo renown i exp ,wspolczynnik czas/exp to bezdyskusyjnie Scenario na keep warto isc dla funu ale nie po xp ,moim zdaniem powinni buffnac xp na keepach.


Tu bym sie nie zgodzil z toba.
Za przejecie + defend BO w T3 dostajesz 800 renowna a to tylko 2 minuty czasu. Za zdobycie Keepa 900 renown a trwa to 10 minut moze (jesli nie ma obrony duzej). Dodatkowo za przejecie Tiera (Bo + Keepy) w T3 dostajesz 20% bonus do renowna (rowniez na scenariuszach).
XP jako taki moze i jest mniejszy, ale jesli Keepa broni ktos to XP wzrasta bardzo duzo w porownaniu do scenariuszy.

Ogolnie wiec rzecz biorac, wszystko zalezy od sytuacji. czasami oplaca sie farmowac lepiej na scenariuszach a czasami na BO i Keepach.
A najlepiej jesli robisz i jedno i drugie.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 10:30 
Cytuj  
nie wiem czemu odnosze wrazenie, ze wiekszosc z was to farmerzy.
keepy sa wlasnie dla funu, a zmiany w xp w nich zeby zachecic farmerow do gry to jakis z dupy pomysl.
wole zeby bralo w tym udzial mniej ludzi, ktorzy robia to bo lubia niz banda, ktorej glownym celem bedzie zdobycie jak najwiekszej ilosci expa, co nie idzie w parze z teamplayem.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 10:46 
Cytuj  
A co to ma wspolnego z exploitami?

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 10:50 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nie wiem czemu odnosze wrazenie, ze wiekszosc z was to farmerzy.
keepy sa wlasnie dla funu, a zmiany w xp w nich zeby zachecic farmerow do gry to jakis z dupy pomysl.
wole zeby bralo w tym udzial mniej ludzi, ktorzy robia to bo lubia niz banda, ktorej glownym celem bedzie zdobycie jak najwiekszej ilosci expa, co nie idzie w parze z teamplayem.


Mi sie zdaje że to WoW zjebał tak ludziom muski.

Co by nie było, jestem długoletnim graczem wow-a i zamierzam grać w wotlk, moja wypowiedź nie miała na celu obrażać nikogo ;)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 11:12 
Cytuj  
jak dla mnie cel jakis musi byc cos do zdobycia bo inaczej po darmowym miech war mi sie znudzi , nie nolifuje ale nie gram w wara tez casualowo po 30 min dziennie bo w takim tempie grania mial bym na kilka lat , co do wowa to od zawsze pve "pierdole" bo tetris daje wiecej funu niz beznadziejne rajdy

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 11:13 
Cytuj  
edit-double post

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 paź 2008, 11:21 
Cytuj  
Shahray po prostu nie wiem, czy to bylo zamierzone przez mythic.
Jezeli nie, to jest to wykorzystywanie bledu w mechanice gry, jezeli tak, to wszystko gra i nie ma sie do czego przyczepic.

Mendol, pewnie sporo osob ma nawyki. Ja ostatnio zrezygnowalem z dolaczania do kolejki TA, bo ile mozna. Dolaczam do innych i co prawda mam scenerio raz na 30-60 minut, ale przynajmniej nie czuje, ze sie zmuszam do gry na nim.

Co do expa i zachecania farmerow do gry w open RVR: ja rozumiem, ze wolisz zeby grali ludzie, ktorzy chca cos wspolnie osiagnac, a nie graja, bo exp lepiej leci niz na scenerio, ale lepiej jak jest wiecej ludzi w strefie RVR bo to = wiecej funu jakby nie patrzec.
Keepy czesciej przechodza z rak do rak, wiecej wojny, wiecej ciekawych akcji = lifespan gry i jej miodnosc wzrasta.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 7 paź 2008, 12:12 przez Rzeznik, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.