mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość

Posty: 4
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 15:03 
 
Gadget napisał: "mnie naprawde jest juz obojetne czy ten serwer bedzie czy nie
wlasnie dzieku takim ludziom co potrafia krytykowac, a sami dupy nie rusza..."

Drogi Gadgecie
Z miłą chęcią bym pomógł w tworzeniu tego serwera, lecz za bardzo nie wiem jak. Wy się na tym znacie i odwaliliście kawał dobrej roboty, ale błedów się nie uniknie. Jeżeli coś mogę zrobić to daj znać a na pewno jeśli tylko będę w stanie pomogę.

dalej Gadget napisał: "ponadto zwarz cherbatnik, ze ja pamietam twoje jazdy na DZ ... co do "pakowania popstaci""

Gadget, dobrze wiesz, że nie oto mi chodziło, moja postać na DZ była wojownikiem, fakt że była napakowana. Nie zapominajmy jednak, że napakowana ciężką pracą a nie dzięki koneksjom. Nie jest to zazdrość, lecz czuję lekki niesmak widząc jak jedni ciężko pracują a inni się chlubią tym, że mają to za darmo.


Posty: 27
Dołączył(a): 23.03.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 15:08 
 
Coz temat jest walkowany po raz n-ty. Nigdy sie w tych kwestiach nie wypowiadalem wiec zrobie to teraz. Ciekawe Razielu co bys powiedzial gdyby to tobie przypakowano postac, moim zdaniem to zazdrosc. Po drugie tak jak zostalo napisane, czy ktokolwiek placi za ten serwer? Wiec narzekanie jest tuataj co najmniej nie na miejscu. Tu powinny pojawiac sie sugestie wiec jesli chcesz cos zmienic to zasugeruj od razu jak. GM'i odwalaja qpe dobrej roboty i moim zdaniem nie ma na co narzekac. Co cie to obchodzi ze kogos tam przypakowano gorzej ci sie przez to gra, bo mi nie...


Posty: 4
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 15:13 
 
Kamikadze słonko, czytałem wszystkie topiki na tym forum :smile: co nie zmienia faktu, że pomimo to że się o czymś pisze to problem pozostaje wciąż żywy.

Wierny fan dawnego DarkZone, Raziel.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 15:35 
 
Nikt Razielu nie mial na celu gnojenia ciebie. Wszyscy sa juz lekko zmeczeni i poirytowani tymi samymi topickami. Najpierw milion topickow o banitach teraz milion topickow o przypakowywaniu postaci. Po co? GMowie i tak zrobia co beda chceli. To ich swiat. Oni sie nim zajmuja i oni go tworza. Oni rozdaja staty i oni zabieraja. Skoro to ich wlasnosc ( Nie wlasnosc spoleczna ) to moga robic co chca. Gdy MG prowadzi sesje to tez przypakowywuje kogo chce. On jest wyrocznia i podejmuje decyzje ostateczne. ( No chyba ze gracze maja jakies argumenty jak zgrzewka Pilsnera, chipsy czy duzy zapas k10 :smile: ). Konkluzja jest jedna. Gramy dzieki uprzejmosci. WIec szanujmy to. Mi tez nieraz zachowanie GMow wcale sie nie podoba. Ale wtedy uswiadamiam sobie, ze nie gram dla nich tylko dla siebie. I wieksza satysfakcjie przynosi mi +0,1 wypracowane niz otrzyname +40. Dziekuje i przepraszam za dlugi post.

T.

*

Posty: 178
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 16:10 
 
Cytuj:
2002-05-08 12:56, Gadget napisał:
oo niegopie...
Xanciq.. wprowadzmy oplaty - bedzie post z marudzeniem - bedzie pytanie o wysokosc oplaty :razz:
ciekawe hyhy :razz:
G


Gajecik oplaty ...:smile: w sumie wkoncu byscie cos z tego mieli .. :grin:
Barul Post pochwalny byl jus ... :wink: widac juz za duso czasu minelo .. trzeba nastepny spłodzic :wink:
Mi tez sie bardzo podoba :>
Thats Ol Folks. :>


_________________
Here is the Door and there is the Way!

*

Posty: 60
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 18:29 
 
ehhh.... dodam tylko tyle ze na ZS gram dlatego bo mi pasuje i mam gdzies ze kogos rasuja bo to niemoja dzialka ... ja mam to co mam i jestem zadowolony a pozatym proponuje skasowac ten temat :grin:


ps: Elfy RULEZZZ :grin:

zacytuje pewna stopke :grin:
"Glupota nieboli, przez nia cierpia inni"
wale z pamieci wiec moglem sie pomylic :grin: ale to sparwdza sie w zyciu a ten temat jest tego dowodem :wink:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Cyrkon dnia 2002-05-08 19:38 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 20:21 
 
I to by bylo na tyle.. starczy bicia piany. czas zajac sie innymi rzeczami i o inne sprawy sie poczepiac.

Jako ze mam takie prawo, to z niego skorzystam: Uznaje temat za zamkniety.

Amen

X.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.