mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 07:50 
Cytuj  
Ja jestem za kasacja :razz:

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 07:54 
Cytuj  
ja tez


_________________
"..and it will be a time of great strife,
when the moons are united in darkness and the dead shall walk the earth once more..."


Posty: 29
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 08:04 
Cytuj  
Ja rowniez, a to dlatego ze po tych 2 dniach gry sa juz bogowie (72 sily). Proponuje kasacje postaci, naprawe kilku malych bugow (butle zycia niedzialaja), wyregulowanie przyrostu statsow i postawienie servera

*

Posty: 62
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 10:04 
Cytuj  
A ja kce zeby logout trwal krucej np. 1min a nie 5 bo juz 2 raz sie zalogowalem i bylem duchem :sad: grrrrrrrrrr
A kasacja a no przydala by sie :razz:

*

Posty: 184
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 10:56 
Cytuj  
Chyba cie pojebalo ja wkopalem sie w nie dzilajacy tinkering,i chce robic postac od nowa.....i co przyrost mi zwolnicie podczas gdy 1 dniowi Bogowie beda pluc mi w twarz?
Jeszcze raz powiem ,serv jest oddany nie dopracowany(lol malo powiedziane:P)i najrossadniej by bylo zamknac go zaczac od poczatku w rozsadnych warunkach

ale z ciebie lolek samael ja sie wkopalem z niedzialajacy alchemy i poisoning powyzej 50% nie rosnie a teraz rosnie 0,1% na dzien wiec stol pysk mowie jeszcze raz

*

Posty: 149
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 10:57 
Cytuj  
Również jestem za :smile:


_________________
Born in a burial gown.
.................
Death Angel

*

Posty: 184
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 11:00 
Cytuj  
ja jestem na NIE

nie po to stracilem wolny czas zapierdalajac 29 godzin ciagle walka kopanie walka kopanie mikstury poison alchemy i poison zbugowane nie roslo i co mnie obchodzi ze jakiemus bubkowi mama zakazala grac i jest obrazony bo ma mniejsze staty jego problem to ja podziekuje stanowczo temu se4rwerowi bo nie po to zapierdalalem jak wol przez 29 godzin ponad zeby przez jakis almerow ktozy zamiast grac gadali tylko w grze i narzekaja ze inni sa tacy a oni tacy jak odpracujesz mi madralo te ponad 29 godzin ciaglej walki to pogadamy wiec mowie NIE

*

Posty: 184
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 11:03 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-14 09:04, DartMoor napisał:
Ja rowniez, a to dlatego ze po tych 2 dniach gry sa juz bogowie (72 sily). Proponuje kasacje postaci, naprawe kilku malych bugow (butle zycia niedzialaja), wyregulowanie przyrostu statsow i postawienie servera


a pozniej kupa znowu tak bedzie cos czuje ze zrobicie ta kasacje ale ja jestem przeciw stanowczo teraz wyjdzie to zobaczymy czy Ociec mialk racje

*

Posty: 91
Dołączył(a): 7.05.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 11:14 
Cytuj  
Ja was qwa nie rozumiem: jak sie GMi pytali, czy juz oddac wam server do uzytku, czy jeszcze troche poczekac, to wszyscy nalegali, aby juz mozna bylo grac. A teraz skolei wyskakujecie z watami, aby kasowac postacie. Po pierwsze Karaina mowila, ze ma juz nie byc kasacji. Po drugie to byl Wasz wybor - mogliscie sie nie zgodzic i poczekac, az bugi wszystkie zostana naprawione, a teraz wyskakujecie z watami. To Wasza strata, trzeba bylo myslec o konsekwencjach tego "TAK DAWAJCIE JUZ SERWER!!!". I nie mowcie, ze ci "silacze" sa nieuczciwi - bug byl, i Wy tez mogliscie go wykorzystac, to tak jak ze regami u maga - ma kazdego po 30, a potem jak juz wszyscy wykupia, to inni marudza, ze to jest nie fear. Powalilo Was chyba. Dlategoz tez opowiadam sie PRZECIW KASACJI POSTACI i nawet PRZECIW OBNIZANIOM STATYSTYK !!!
I abyscie wiedzieli, ze nie jestem stronniczy - mam 61 STR.

Kasacjom - 3x NIE !!! :razz:


_________________
"Smok i miecz to moi najlepsi przyjaciele."

**

Posty: 251
Dołączył(a): 4.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 12:17 
Cytuj  
BUUU.... lepiej juz obnizyc wszystkim sile do 60 i zwolnic szybkosc przyrostu statow , tyczys ie tez int'a i dex'a , a skille mozna by zostawic [ dlaczego 60? bo chce moja plyte nosic :smile: ]

*

Posty: 184
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 12:31 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-14 13:17, HEFAJSTOS {WK} napisał:
BUUU.... lepiej juz obnizyc wszystkim sile do 60 i zwolnic szybkosc przyrostu statow , tyczys ie tez int'a i dex'a , a skille mozna by zostawic [ dlaczego 60? bo chce moja plyte nosic :smile: ]


ej to jak macie obnizac rzadam rekompensaty za 3 dni nadaremnego cwiczenia zbugowanego poison i alchemy 0% nawet 0,1 nie przybylo no comment

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 13:10 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-14 11:56, Testament napisał:

Chyba cie pojebalo ja wkopalem sie w nie dzilajacy tinkering,i chce robic postac od nowa.....i co przyrost mi zwolnicie podczas gdy 1 dniowi Bogowie beda pluc mi w twarz?
Jeszcze raz powiem ,serv jest oddany nie dopracowany(lol malo powiedziane:P)i najrossadniej by bylo zamknac go zaczac od poczatku w rozsadnych warunkach

ale z ciebie lolek samael ja sie wkopalem z niedzialajacy alchemy i poisoning powyzej 50% nie rosnie a teraz rosnie 0,1% na dzien wiec stol pysk mowie jeszcze raz


Wlasnei o takich lamkach jak Testament ktorzy zostali uposledzeni umyslowo a panstwo polskie sie o nich nie troszczy
Wogule szczylu nie masz pojecia o czym mowisz
Wymakrowales sobie,i glos zabierasz synu bo nigdy statsa powyzej 60 wczesniej nei widziales noobasie zalosny.Skilla Tinkering poprostu nie ma nei dziala,zreszta co aj sie bede produkowal czekam na jakas konkretna decyzje Adminow.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 13:49 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-13 15:18, Mardaag napisał:
Moje osiagniecie to ze w dwa dni zrobilem 64 STR. LOOOOOOOOOOL . Ludzie to jest paranoja . Nie robcie z SoA sphere gdzie w 2h sie statscapa robilo. To trzeba jakos zmienic. Kasacja postaci albo cos.


lame


_________________
Obrazek

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 13:53 
Cytuj  
Dzeci drogie. Powiem krotko. SRAC MI SIE CHCE JAK CZYTAM TE WASZE POSTY... Chcecie kasacje? Dobrze, ale PO CHOLERE? Czego oczekujecie? Ze serw nie bedzie padal? Ze zwisow i lagow nie bedzie? Ze skille i statsy beda rosly normalnie i wszycy beda happy? DUPA! Naprawia jednago skilla, to potem okaze sie, ze inny jest zle ustawiny, ludzie sobie nabija go w chuj, a potem banda Mardaaga znow zacznie plakac, ze to nie fair i ze oni sie domagaja kasacji. CHODZI WAM(a na pewno zdecydowanej wiekszosci) TYLKO O TO, ZEBY POGRAZYC TYCH CO MAJA LEPSZE STATSY I WIECEJ KASY!!! Jestescie zalosni...
Chcecie kasacji, a robcie sobie mam to w dupie. 3 dni ostrego zapierdalania nadrobie sobie w nastepny weekend... Zastanowcie sie tylko nad tym co robicie. Moze wogole bedziemy robic kasacje co pare dni, tak aby wszycy mieli rowny start, co? Jesli tak bardzo nie mozecie przezyc, ze ktos jest od was lepszy, to niech obniza wszystkim ta cholerna sile do 60 i koniec. ALE PO CO KASACJA?
Zastanawiacie sie pewnie dlaczego jestem tak bardzo przeciwny tej kasacji. Powiem wam. Nie chodzi mi te 72 punktow sily, ale moje sztabki ktore kopalem non stop przez 3 dni, one sa dla mnie bezcenne, bo kopiec rude wykopuje 3 ore ironu(z 70 skilla, co INHO jest paranoja absolutna, przy tak wolno rosnacym skillu BS) z 10 jakis fajnych rud i 30 GOWIEN NIKOMU NIE POTRZEBNYCH(pokroju mojego "ulubionego" sun)... Zreszta co mi po 72 str, jesli kazdy woj mnie zajebie bo mam 7% skilla walki?

Sorry za niektore slowa, ale jestem ostro wkur****y... Pozostaje nam tylko liczyc na rozwage Admina...

_________________
"Jestem zaprawdę jeno wędrowcem, pielgrzymem na tej ziemi! Czyż wy jesteście czymś więcej?"

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Psyche dnia 2002-05-14 14:56 ]</font>

**

Posty: 229
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 14:32 
Cytuj  
Psyche nie chodzi mi oto zeby kazdy mial rowny start bo to jest nie mozliwe. Kasacje nie ma miec na celu zmniejszenia lagow , wyeliminowania padow czy cos takiego. Chodzi mi oto zeby statsy do czegos sluzyly a nie zeby tylko skill byl wazny. I nei oto mi chodzi na pewno ze mam slabsza postac choc to jest prawda bo teraz na takim servie gra za bardzo nei ma sensu. Zaraz ktos wyskoczy ze jak ci sie nie podoba to wypad. NIE . Ja chce grac na tym servie ale zeby byla wiekszosc rzeczy tak jak powinna byc ( nie mwie wszystko bo to nie mozliwe ) . Psyche kolejny raz ci mowie ze nie grales na sphere i nie wiesz co takie szybko przyrost moze zrobic z servem w przyszlosci. Jednym z glownych powodow jest to ze ludzie zaczna odchodzic a ja ci to gwarantuje. UO polega na bieganiu sobie po swiecie i treningu zeby byc jak najlepszym. A co cie bedize interesowalo jesli bedziesz mial statscapa i skillcapa. Zapewniam cie ze na poczatku bedziesz sie cieszyl , potem zacznesz ostre PKowanie a na koniec pomyslisz sobie ze to juz jest nudne. W takiej zaistnialej sytuacji jaka teraz jest nei bedzie frajdy ze zdobywania kolejnych punktow i % do skilli. wszystko bedzie w zasiegu reki gracza. A wiesz ze owoc zakazany najlepiej smakuje ( tylko sie na mnie nie wyzywajcie za to :razz: )

Moze da to wam troche do myslenia. I jeszcze prosze o spokojne wypowiedzi. Psyche sie juz troche uspokoil, potrafi opanowac emocje w przciwienstwie do Testamenta ktory gra od niedawna , nie ma za bardzo doswiadczenia ale rzuca kurwami na okolo. Wyluzuj stary.

NERESŁAW :grin:

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 14:56 
Cytuj  
a potem banda Mardaaga znow zacznie plakac


:lol: Psyche


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

**

Posty: 229
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 15:02 
Cytuj  
Eldi jak cie to tak bawi i nie masz nic waznego do powiedzenia na ten temat to idz sobie na Flames a nie bedziesz posty mi tu walil. To jest powazna sprawa co z tym wszytkim zrobic. A jak cos masz do powiedzenia ( cos madrego ) to powiedz. Tylko nie wal tu takim shitow.

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 15:29 
Cytuj  
Mardaag, ale ja wciaz nie widze sensu robienia kasacjii... Dlaczego nie zadowolisz sie obnizeniem sily, jesli tobie chodzi tylko o to, zeby statcapa nie nabic za szybko?


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 16:02 
Cytuj  
Bo skilleeeeee nei dzialaja,bo wszystko co nei jest walka nei rosnie,bo ci co po 1 dniu makra biegaja ze statami 80 i skilami (alias anatomy 70) juz skarbow nacieli a reszta to se mogla ,jak na stolasstweo sie nei da zarobic,Jak ktos nie makrowal,i gral se spokojnie a teraz ma wzrost statow wstrzymany a oni se biegaja po 70 nooby i pluja na ciebie,- bo bugi znow wszedzie bo vendory sa dogorynogami,bo mapy nei dzialaja,bo ,,,,,,,,,, bo....... bo......:razz:

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 16:10 
Cytuj  
I myslisz, ze po kasacji to zniknie? Nie rozsmieszaj mnie :lol:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.