mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 14:27 
Cytuj  
Gralem wasciwie malo bo to tylko poczatkowe krainy ale wiedzialem co mnie czeka po filmach i opowiesciach podjarancyh ludzi na vencie :)
Zaznacze ze jest to opinia wylacznie samego wygladu gry i poczatkowych krain, poczatkowych skili i contentu.

Plusy:
- swietnie dopracowane animacje postaci
- bardzo dobrze zrobione tekstury itemow
- mobki zroznicowane i ladnie wykonane
- duzo questow, ktore sa latwe i przyjemne
- dobre UI, spore miozliwosci konfiguracji
- ladne animacje i efekty spelli/skili
- bardzo dobra wydajnosc
- bardzo dobre dopracowanie wszystkiego, ta gra poprostu dziala dobrze

Minusy:
- bardzo kiepsko wykonany swiat, jedynie woda jest wykonana dobrze, tekstury terenu to juz tragedia, nie ma trawy nawet, a na dystansie zjazd do jakosci gier z przed 10 lat
- system walki, nadal to samo w kolejnej grze
- przyklejanie sie do celu w walce
- mala dynamika walki, slamazarnosc na poziomie lotro
- klaustrofobiczne zony
- boty, nawet na becie wczoraj byly
- muzyka na poziomie azjatyckiego kiczu, a dzwieki reszty to poprostu tragedia
- brak zachety by po zrobioniu stu questow robic nastepne sto
- przy odinstalowywaniu wywalilo blad i trzeba bylo restartowac kompa


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 14:31 
Cytuj  
Pogralem chwilke i musze powiedziec ze jestem podwrazeniem, napisal bym cos wiecej ale wracam grac bo masakra...

na plus napisze ze pvp jest i to calkiem fajne, miło mnie zaskoczylo.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2009, 21:59 
Cytuj  
DenizenKane napisał(a):
Dzisiaj pograłem pierwszy raz (EU beta). Zrobiłem 10 lvl i muszę przyznać, że ostatni raz tak dobrze bawiłem się grając w klasycznego wowa (raidując Xroads).

ja mialem identyczne wrazenie jak gralem w chinskiego retaila. z minusow to liczylem na jakis bardziej rewolucyjny system walki (cos pokroju aoc na przyklad), ale ogolnie to bylem zaskoczony, ze jakiekolwiek mmo bylo jeszcze w stanie mnie porwac.

Tak cos mi sie wydaje, ze dni WoW'a dobiegaja konca bo juz sam interfejs w AION sprawia, ze wszyscy gracze wowa odnajda sie w nim po 15 minutach. A graficznie i klimatycznie jest duzo lepiej. Co do rajdow to sie nie wypowiem bo przestalem grac wczesnie nie chcac sobie psuc zabawy.

Pamietam jak mowilo sie, ze AoC, WAR, AION to trzy tytuly, ktore moga odebrac wowowi palme pierwszenstwa jesli chodzi o popularnosc. O ile AoC (liczylem bardzo na ta gre - ufalem Funcomowi) i WAR to dwa faile, o tylko AION chyba juz mozna powiedziec - to sukces. Wow poniekad sam sie zdyskwalifikowal biednym wotlk'iem z jedna instacja na krzyz i polrocznym czekaniem na kolejna.


Posty: 22
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 lip 2009, 06:52 
Cytuj  
Jeszcze w to nie gralem a juz wieje nuda praktycznie nic nie jest dodane czego by nie bylo w innych mmo a z filmikow i opisow wychodzi ze naprawde tak jest(latanie to podnieta dla malolatow i panienek;) . Nastepna masowka dla 15 latkow. Kiedy wrescie zrobia cos sensownego dla starszych i bardziej wymagajacych graczy:/

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2009, 07:58 
Cytuj  
juz zrobili-saper ;)

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2009, 08:15 
Cytuj  
@Greeq - sukces w Azji to nie to samo co sukces w Europie. A gadanie typu, ze AION przycmi WoW mozna raczej wlozyc miedzy bajki. Na pewno bedzie mial bardzo spora liczbe aktywnych kont bo jest gra mila, lekka i przyjemna, podobnie jak WoW. Jednak obawiam sie, ze endgame Aiona raczej szybko sie ludziom znudzi, a ci pewnie i tak wroca do rajdowania w wow.

@Sebao2 - moze kiedys zrobia Park Geriatryczny Online... :lol:


Ostatnio edytowano 16 lip 2009, 11:46 przez Wedge, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2009, 09:09 
Cytuj  
sebao2 napisał(a):
Jeszcze w to nie gralem a juz wieje nuda praktycznie nic nie jest dodane czego by nie bylo w innych mmo a z filmikow i opisow wychodzi ze naprawde tak jest(latanie to podnieta dla malolatow i panienek;) . Nastepna masowka dla 15 latkow. Kiedy wrescie zrobia cos sensownego dla starszych i bardziej wymagajacych graczy:/


wnioskujac z Twojego posta to na pewno w zyciu nic nie zrobiles, skoro bierzesz za swietosc to co zobaczyszy, przeczytasz a sam nie sprobujesz...

Nie chce przytaczac jakich przykladow ale piszezs pan bzdury. Jak mozna sie wypowiadac na temat czegos o czym sie nie ma najmniejszego pojecia ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2009, 09:44 
Cytuj  
[quote="Wedge"]rajdowania w wow.

quote]

Rajdowanie w WoWie to sie skonczylo jakies po wyjsciu WOTLK takze mysle ze raczej nie bedzie do czego wracac.


Posty: 22
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 lip 2009, 12:16 
Cytuj  
TO zle wnioskujesz juz tyle zrobilem i zaliczylem ze teraz wystarczy jak poczytam. ;) I pewnie jak zrobisz w zyciu tyle co ja to dojdziesz do tych prawidlowych wnioskow.

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2009, 14:56 
Cytuj  
sebao2 napisał(a):
TO zle wnioskujesz juz tyle zrobilem i zaliczylem ze teraz wystarczy jak poczytam. ;) I pewnie jak zrobisz w zyciu tyle co ja to dojdziesz do tych prawidlowych wnioskow.


prosze czytac ze zrozumieniem i wyciagac wnioski z tego. Nie napisales nic konretnego procz samopochwaly. Pisz o Aionie a nie o swoich medalach i orderach ;)


Posty: 22
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 20 lip 2009, 08:46 
Cytuj  
Wrócimy do tematu jak ludziska troche pograja i ocenia Aiona tak samo jak WAR i AoC nastepny przecietny mmo . Aktulalnie gram w AOC i jest to gra ktora ma spory potencjał ale nadal brakuje miodnosci ktora powoduje ze mozna przy niej spedzic kupe czasu . Oczywiscie zawsze sie znajdą osoby dla ktorych to bedzie ta jedyna wyjatkowa gra. Wiec wracajac do wnioskow zdana z tych gier nie osignie statusu jaki ma WoW (obecnie nie gram w ta gre i nie jestem jej fanem)

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2009, 13:10 
Cytuj  
sebao2 napisał(a):
Wrócimy do tematu jak ludziska troche pograja i ocenia Aiona tak samo jak WAR i AoC nastepny przecietny mmo . Aktulalnie gram w AOC i jest to gra ktora ma spory potencjał ale nadal brakuje miodnosci ktora powoduje ze mozna przy niej spedzic kupe czasu . Oczywiscie zawsze sie znajdą osoby dla ktorych to bedzie ta jedyna wyjatkowa gra. Wiec wracajac do wnioskow zdana z tych gier nie osignie statusu jaki ma WoW (obecnie nie gram w ta gre i nie jestem jej fanem)


Nie ma to jak poparta argumentami wypowiedź. Wnioskujesz to na podstawie - niech zgadnę - zmiennych warunków meteorologicznych w Polsce? Poza tym, co wspólnego ma to, że grasz w AoCa, z tym jaki będzie AION? Srsly. AoC to fail, o tym wszyscy już wiemy, ale AION jeszcze nie wyszedł, więc? I dont get your logic mr sherlock.

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2009, 14:23 
Cytuj  
Zapomniales, ze AION juz jest i sporo osob gra/gralo w chinskiego retaila.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2009, 13:08 
Cytuj  
Perfect World Int... Oferuje chyba to samo co Aion .... Nie wiem na początku byłem podekscytowany tą grą ale teraz .... Chyba po prostu już w za dużo mmo sie nagrałem i sama myśl o nowym tytule gdzie będę ZNOWU od zera zaczynał, zabijając 10 000000 stworków by zrobić następny level po prostu mnie odstrasza .... Wiem że nie będę miał czasu grać w 2 mmo + Xbox. Poczekamy zobaczymy ....

Następna sprawa Aion będzie miał dość duża konkurencje na froncie "bezmyślnych mmo".


http://www.youtube.com/watch?v=ogJJCCzfW2A

Mabinogi Heroes :wink:

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2009, 14:23 
Cytuj  
Nie wiem kto wymyslil ten tandetny filmik, ale przynajmnij polowa z zaprezentowanych tam gierek to nie sa MMO tylko jakies diablopodobne wyzynki.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2009, 14:58 
Cytuj  
Ja gralem calkiem sporo w chinskiego retaila, oplacilem miesiac wiecej i dalem sobie spokoj. Gra sama w sobie jest ok ale to tylko dlatego ze czlowiek oglada cos nowego. Niestety szybko sie nudzi, bo nie ma w tej grze niczego wyjatkowego co by sprawialo ze chce sie grac.
Wybierajac pomiedzy Wow a Aion wybiore Wow, ale to tylko z tego powodu ze niechce mi sie zaczynac od nowa gry ktora w zasadzie niczym specjalnym sie nie rozni od Wow.

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 29 lip 2009, 18:06 
Cytuj  
w Wowie masz 2 trby do wyboru:

1.PVE zamkniete w instancji

lub - tu mozna wcisnac farmienie golda po to zeby miec golda na potrzeby punktu 1 i 2

2.PVP zamkniete w instancji (czyt. Areny ,BG's)

to juz przypomina Multiplayer game a nie MMO.


Posty: 22
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 lip 2009, 07:32 
Cytuj  
Pewnosci nie mam czy to bedziec przecietna gra ale wszystko wskazuje ze tak:) . A widze ze wiecej osob tak do tego podchodzi np:Escaflone i druzil . Nie mam zamiaru nikogo odciagac od tej gry raczej chodzi mi bardziej o to ze od jakiegos czasu nic nowego nie powstaje wszystko jest do siebie podobne jesli chodzi o założenia i sposob rozgrywki . Jak ktos gral w kilka tylulow to jak by gral w szystkie mmo. Liczylem na to ze AoC tu namiesza soposobem walki ,rozłożeniem skilli itp ale jakos nie bardzo to im wyszlo (oczywiscie to tylko moja opinia) Za to lokacje w AoC maja rewelacyjny klimacik.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2009, 07:41 
Cytuj  
Ja nie potrafie zrozumiec czego ludzie sie czepiaja i mowia ze gra kopiuje z innych.To jest najlepszy sposob, pozbierac wszystkie najlepsze cechy aktualnych gier mmorpg i stworzyc cos wlasnego w innym klimacie.Zreszta WoW (moim zdaniem najwiekszy winner i zwyciezca w gonitwie gier mmorpg - aktualnie jak dla mnie gra juz zeszla na psy) zrobil tak samo, wyciagnal co najlepsze ze wczesniejszych gier i stworzyl swoje zlote dziecko.
Takze ja bym nie skazywal Aiona na porazke z racji tego ze zaczerpnol b. duzo z WoWa , wedlug mnie to tylko i wylacznie + tej produkcji.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2009, 07:57 
Cytuj  
Aion jakąś rewelacją nie jest, jednak ma dużą (a biorąc pod uwagę premiery mmo z ostatnich lat wręcz gigantyczną) zaletę - jest grą kompletną. Wszystko śmiga tak jak miało działać w założeniach twórców, silnik jest świetnie zoptymalizowany, devsi nie muszą więc walczyć z wiatrakami naprawiając to czego najczęściej nie da się już naprawić. Zgadzam się, że AoC miał lepszy klimat i fajniejszy system walki, że WAR ma swoje zalety, DFO ma full loot itp itd, ale co z tego skoro same gry są średnio grywalne. Wersja azjatycka gry ma swoje wady - głównie grind, ale mam nadzieję, że zostaną naprawione w wersji europejskiej. Ja traktuję AIONa jako poczekalnię na coś lepszego, jeśli się w końcu doczekam ;) Nie wiem też jak długo będę w to grał (chińską wersję już praktycznie olałem głównie z braku czasu i niedalekiej premiery eu), ale AION nie jest tytułem przeciętnym, choć może po tylu failach ostatnich lat, obniżyłem nieco wymagania :har: Ot, dobra i dopracowana gra w którą można się śmiało jakiś czas pobawić.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.