mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2002, 21:09 
Cytuj  
No to co ze zginę :smile:

Mam ładniejszego avatara :grin:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 cze 2002, 20:44 
Cytuj  
Ja chce zabic kilku noobow co pograli 3 dni i jzu zabijaja innych i tych co mnie okradli a noobami nie sa tylko starymi lamkami z SC
Andreas pod zadnym nickiem sie nie ukryjesz
PS:o co chodzi z ty jakims miastem shinjiego gdzie to jest?::D moze zostane tam Lordem:P
albo wezme miasto w kontrybucje:P

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 cze 2002, 23:38 
Cytuj  
hyhy od dzisiaj miasto shinjiego = dominum Adelgrim... lol :lol:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 01:41 
Cytuj  
Serro Carres jest niepodległym miastem , ciągle powstającym :smile: a juz atakowanym przez chaos :grin:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 05:52 
Cytuj  
Shinjii powiedz komu w dupe włazisz ze ktorys GM ma cie za swojego pupilka, wczoraj przez 1h nie moglem sie doczekac GMa, a ty prawie zawsze masz jakiegos w miescie, znudzilem sie czekaniem wiec z chłopakami uzadzilismy sobie najazd na jego miasto, wpadamy postka, jak sie pochwil dowiedzielismy maja prywatnego questa tylko dla mieszkancow miasta(teraz juz wim gdzie byli wszyscy GMi prostu super, ale to nie koniec atrakci) poslisy szukac shinjiiego i jego ekipy, poszukiwania okazaly sie owocne niestety ja pobieglem w droga strone (rozdzielilismy sie ) gdy dotarlem na miesjce okazalo sie ze na wolnosci biegal barlog ktorego utluk shinjii z moja ekipa bo jego gdzies sie zapodziala, po chwili komunikat od GM ze sinjii wlasnoreczne zabil Barloga, nie martwcie sie rzeczy z barloga my zakosilismy pelno magicznych zbroi i broni :lol: ktore oczywiscie mialy trafic w rece Shinjiiego and company. NO nic wpadamy do miasta zeby im rozbic ta imprezke, a tu co Shinjii na jakis schodach a nad nim napisy ze moc Barloga przepływa na niego no my wielkie lol i oczywiscie zostal w bardzo wymyslny sposob odgrodzony zeby nie mozna go bylo zabic, wiec zabralismy sie za jego ekipe nie trwalo to dlugo, wkoncu nasz pupilek zlazl z tych schodow to my na niego w trzech, chlopak byl goły i mial gora 10hp aale my go zranic nie moglismy :sad: teraz juz wie jak sobie z barlogiem poradzil biegal tak i sie nalewal przez nastepne 30 min. No poprostu super jak ta ma byc dalej to ja sie shinjii przenosze do ciebie moze wkoncu ktos na moje page odpowie?


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 08:48 
Cytuj  
hmmmmmmmmmm.... tylko tyle :smile:
btw to ciesz sie ze zakosiles magiczne zbroje :smile:
Wind siedzi w miescie shinjiego bo to jego robota, budowanie, ja na page przychodze moze raz dziennie... A co do GM i graczy (faworyzowania) to widze ze sie tego po prostu nieda uniknac o czym sie wczoraj przekonalem.... kasujac 10 spawnow pod samym domkiem, dla wygody, przed domkiem jakiego niwidzialem, ktorego dla graczy sie normalnie niebuduje, i na ktory prawdopodobnie gracza-wlasciciela stac niebylo, samm tego gracza lubie, i tylko dlatego ten domek jeszce stoi :/ Ale coz, pozostaje GMom sie nawzajem pilnowac.... Tzn inaczej, pozostaje yerpowi pilnowac innych GM bo oni sami robia numery kazdy coraz lepsze :/ Heheh chce ktos szope na drewno za 2k ? (tak tylko pytam....)

*

Posty: 154
Dołączył(a): 15.05.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 08:49 
Cytuj  
Anya jak ci nie potrzebna welna to mozesz oddac mi :razz: a ja ci moge dac skure:P
moze sie jakos zgramy:-D

*

Posty: 92
Dołączył(a): 14.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 08:53 
Cytuj  
Nie ma sprawy dam ci welny ile tylko chcesz za skory :grin:

***

Posty: 627
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 09:07 
Cytuj  
Anya ma monopol na owce :razz:


_________________
WE WILL, WE WILL...FLASH YOU!!!!!!

*

Posty: 92
Dołączył(a): 14.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 09:10 
Cytuj  
Chyba byla jakas epidemia bo mi kilka owiec padlo. Chyba musze wybrac sie na poszukiwanie owiec. Mam nadzieje ze gdzies sa :smile:

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 09:22 
Cytuj  
Ale bez przesady zaeby wlasnego questa mieli my chodzimy i sie nudzimy jak mopsy a oni sobie Barloga bija.
A co do respawnow to maja pare tez ladnych, najpierw byly terratiany drony latwe do zapicia 250gp soro regow i karmy chlopaki kasy potrzebowaly, teraz maja chyba z 7 zjaw bo czarow im trzeba. Ale co tam.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 09:52 
Cytuj  
Wiesz co, racje masz... Ehh zrobie z tym porzadek (z tym stawianiem spawnow itd) jezeli chodzi o cmentarz to sie nieczepiaj, kazde miasto ma oni tez... Ale stawiania spawnow ludziom pod domem albo w zagrodach to po prostu zabic... Ale wiecie co, zrobi sie skrypt zeby owce sie rozmnazaly... Albo nie owce.. kroliki :smile:

*

Posty: 149
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 09:54 
Cytuj  
Cytuj:
2002-06-17 09:48, bloob napisał:
hmmmmmmmmmm.... tylko tyle :smile:
btw to ciesz sie ze zakosiles magiczne zbroje :smile:
Wind siedzi w miescie shinjiego bo to jego robota, budowanie, ja na page przychodze moze raz dziennie... A co do GM i graczy (faworyzowania) to widze ze sie tego po prostu nieda uniknac o czym sie wczoraj przekonalem.... kasujac 10 spawnow pod samym domkiem, dla wygody, przed domkiem jakiego niwidzialem, ktorego dla graczy sie normalnie niebuduje, i na ktory prawdopodobnie gracza-wlasciciela stac niebylo, samm tego gracza lubie, i tylko dlatego ten domek jeszce stoi :/ Ale coz, pozostaje GMom sie nawzajem pilnowac.... Tzn inaczej, pozostaje yerpowi pilnowac innych GM bo oni sami robia numery kazdy coraz lepsze :/ Heheh chce ktos szope na drewno za 2k ? (tak tylko pytam....)



Nie podoba mi się to stwierdzenie z paru powodów: windnieje na nim moja ksywka, kiedy ja jestem tutaj uczciwy; siedzę w mieście Shinjego dlatego, że tam zawsze coś się dzieje (m. in. atak chaosu...) i z powodu poprawnej postawy i zachowywania klimatu u nich. U was, Eldi, tylko słychać kurwienie itp... Poza tym staram się być uczciwym GMem (nie ma u mnie nic za darmo i nikomu nie pomagam). Wracając do waszych page-ów to muszę z przykrością stwierdzić, że są one żałosne... jeśli widzicie jakiś bug to idźcie na naszą stronę i tam go zgłoście i tam macie pewność, że ktoś to odczyta. A że wam się nie chce to już nie moja wina. Ja poza tym odpowiadam na page, które uznam za mieszczące się w moim zakresie pojmowania/rozumienia i po prostu na takie, gdzie bym mógł coś zdziałać. Więc proszę do mnie pretensji nie mieć, że wolę siedzieć w Serro Carres niż w innych miastach bowiem tam gracze zajmują się budowaniem najwięcej i potrzebują często mojej rady lub pomocy, a że osiągnęli tyle to tylko dzięki ich pracy w SC włożonej. Jeśli chaos również zamierzałby podjąć jakieś większe osiągnięcie to niech czycha przychylności bogów. I jak tu nie być przychylnym tym, którzy się starają?

_________________
Born in a burial gown.
.................
Death Angel

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: DarkWind dnia 2002-06-17 11:00 ]</font>

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 10:28 
Cytuj  
Wind wiesz nie przeszkadza mi to ze siedzisz u nich i blokujesz meble i dzwi do domkow stawiasz, chca sie chlopaki buowac nie ma sprawy. Ale jak im robicie prywatne questy to cos nie tak? Albo to ze shinjii zaczol wczoraj zucac czary necro lol ostatni staly sie popularne tylko ja jakos o tym nie wiem.

Własnie zaczelismy sie organizowac zeby cos wiekszego zrobic, ale niestety nie moglismy z powodu problemow z kamieniem gildi, ktory byl spowodowany ostatnia cofka, w pegu zawsze ładnie prosze i stara sie logicznie wyjasnic problem, widac nie umiem tego robic, bo Gma sie nie moglem doczekac przez 1h chodz moje zgloszenie bylo drogie w kolejce. Widac nikt nie chcial mi pomoc.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 10:40 
Cytuj  
niechaj zbudują wieżę Babel zwaną która przyćmi osiągnięcia innych!
*pryk*
hmm
*pryk*
*pryk,pryk*
cholera


_________________
Obrazek

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 10:48 
Cytuj  
Eldi to miasto powstało od podstaw , ciężkoą pracą ludzi i wyrzeczniami :sad:

Co do spawnów to wy macie koło miast , w sumie w jaskinie lizardów , cmentarz , pare troli , gniazdo pająków , świątynie ognia :smile:

I śmiesz sie czepiac cmentarza z 8 headlessami i 6 tetrachów??? to śmieszne :smile:

Qwa wy jak debile siedzicie i makrujecie albo Pkójecie a my coś robimy i czy chcemy czy nie GM i tak zawsze chętniej podchodzą do graczy z inicjatywą , a co do questa to juz z 4 razy był w Aldheim najazd i nikt sie niepluł , a z Balroga wypadły 4 magiczne bronie z tego 3 wziął Dart :grin:

Nie puszczałem żadnych czarów?? co ty bredzisz??? i tak wygraliscie najzad :smile:

Ale Dart jest żałosny jako chaos ,z 3 i nnymi wpadłem do Dnstrip po tym jak Quinn i Dart wpadli do mnie i zabili pewnego gracza , walka rozgorzła na maXa a tu mi dart że zacząłem :grin:

Qwa z taką organizacją to wasz chaos mam w dupie :smile: tylko Eldorn jakos walczył :smile: Moi ludzie prawie wam dorównują :grin: i wjazd przegralismy minimalnie bo niemielismy żadnego maga :grin:

Wind siedzi u nas , prawda bo codziennie nowe budynki powstają i musi cos zablokowac ale sprzedac jakies elementy lub cześci domu , a inni GM poprostu
odwiedzją nas i oglądają miasto , bo jest co oglądac nie to co u was , ewolucja innych miasto skonczyła sie na 4-5 domkach nowych i koniec :sad:

Eldi ciesz sie póki mozesz ze jestes najlepszy , tylko poczekaj aż zaczniemy makrować anatomie :grin: wtedy nawet nie wystawicie nosa z Dnstrip :grin:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 12:14 
Cytuj  
To gdzie to miasto?..dajcie namiary przyjade z oficjalna wizyta dyplomatyczna:P

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 12:47 
Cytuj  
Jest tak ze komu sie chce, ten ma w niektorych sprawach latwiej ( ale bez przesady ). Prywatny quest? Nie beda GMi caly czas robic globalnych questow, a poza tym ze wzgledu na pewnien blad jeszcze kilka godzin wczesniej miliscie atak setek zomiakow na Dnastrip. Ze caly czas do niektoych na plus? Zeby bylo uczciwe czasami tez GMi i tym lubia poprzeszkadzac ( np nagly atak orkow w srodku lasu ). A co do tego.. tak sie zlozylo ze to on podniosl ten miecz, a atak wtedy na jego miasto dal nam pomysl na mega - questa...
I sie nie dziwcie, ze jak patrze komu by zlecic tego questa, to raczej wybiera sie kogos, kto nie morduje kazdego, kto chce cos wiekszego zrobic. Ot taka mala niegodziwosc, ale tak juz jest...

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 12:56 
Cytuj  
A mnie sie pytja dlaczego nei gram na SoA :razz:


_________________
"..and it will be a time of great strife,
when the moons are united in darkness and the dead shall walk the earth once more..."

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 13:28 
Cytuj  
Cytuj:
2002-06-17 13:56, Sqwa napisał:
A mnie sie pytja dlaczego nei gram na SoA :razz:




No i żałuj :smile:

Racja , wy mieliście zombi a ja tylko satysfakcje z questa i 5 minut niesmiertelności , a przeczytajcie co powiedział Yerpen - Mega - questa :smile:

To może nie jest koniec????


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.