mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 22 sie 2009, 20:02 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
no cóż , po prostu jest różne rozumienie dobrej zabawy przy grze, choć niektórzy tego nie rozumieją


Myślę, że tylu ilu graczy tyle różnych definicji "dobrej zabawy". Niezmiernie ciężko jest również zdefiniować pojęcie typu grind - dla jednego gracza ubicie kilkudziesięciu mobów w przeliczeniu na kilkanaście minut gry to po prostu rozrywka, dla innych - męczarnia. Chyba nie ma sensu tego przyrównywać i lepiej zakończyć na stwierdzeniu, że jest to kwestia gustu, a o tym, jak wiemy, się nie dyskutuje :)

Ps. W każdym bądź razie, jeśli ktoś poczuł się dotknięty moją opinią o Aionie to sorry, efekt nie zamierzony - przedstawiłem jedynie własne, indywidualne odczucia.


_________________
For the pony!

**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 14:38 
Cytuj  
Grind heh , pamietam jak w wowie w okolicy 15~~ lvlu juz mi sie odechcialo lvlowac i zatrzymali mnie przy tej grze tylko znajmi i bum 4 latka zlecialy.Wiec zniechecanie sie takim elementem jest troche na wyrost.Szczegolnie iz jak juz pare osob pisalo release bedzie 1.5 i roznica jest _duza_ w levelowaniu.Prawda jest taka ze jak sie gra samemu to i najlepsza gra na swiecie czesto wydaje sie nudna i monotonna.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 15:41 
Cytuj  
TaoTao napisał(a):
Grind heh , pamietam jak w wowie w okolicy 15~~ lvlu juz mi sie odechcialo lvlowac i zatrzymali mnie przy tej grze tylko znajmi i bum 4 latka zlecialy.Wiec zniechecanie sie takim elementem jest troche na wyrost.Szczegolnie iz jak juz pare osob pisalo release bedzie 1.5 i roznica jest _duza_ w levelowaniu.Prawda jest taka ze jak sie gra samemu to i najlepsza gra na swiecie czesto wydaje sie nudna i monotonna.

Dla mnie taki element, jest zbyt istotny zebym sie niezniechecil ;p.
Niestety jebanie mobow od jakiegos czasu mnie nie bawi w takiej formie jak jest w wiekszosci mmo:
a) stanie jebanie moba na autotargecie to masochizm
b) mogloby to poratowac jakas niesamowita uhm jakosc grafiki jak w AoC, ale zadne mmo, nawet placow u stop nie moze AoC lizac pod tym wzgledem.

Aion jest ok. ale po tym co blizzard zapowiedzial w Cataclysm ? Who cares...


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 16:08 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Aion jest ok. ale po tym co blizzard zapowiedzial w Cataclysm ? Who cares...

Blizzard zawsze zapowiada, ale wychodzi jak zwykle kicha. Pamiętam te epickie bitwy :lol: o wąwóz alterac, epickie walki w Nagrand :lol: , wspaniałem outdor pvp :D w plaglandzie polegające na "zdobywaniu" wieżyczek przez frakcje czy bitwy w wintergrasp... trudno to nazwać inaczej aniżeli żalem.pl Jedyne pvp jakie w tej grze miało ręce i nogi to były na początku walki w Astranatar czy tTarren Mill, gank festy w Tyrsie czy drodze do MC później już było tylko gorzej.... Z chęcią kupię kolejny dodatek, ale nie liczę, że zabawy starczy na dłużej niż miesiąc. Przed każdym dodatkiem do wowa ludzie się ciśnieniują a potem okazuje się, że cała gawiedź kiśnie w jakimś mieście a całe kontynenty świecą pustkami z małymi przerwami na zbieranie ziółek czy kopanie skał... Obawiam się, że i tym razem będzie podobnie spotkanie kogoś w outlandzie będzie graniczyć z cudem to samo z kontynentem z WOTLK... Ludzie z nudów po miesiącu zaczną lvlować 1093237899827376643 alta jak zwykle.


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 16:33 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Aion jest ok. ale po tym co blizzard zapowiedzial w Cataclysm ? Who cares...


Co kto lubi, dla mnie nowy exp wowa to porazka :<


_________________
Obrazek

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 17:58 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Aion jest ok. ale po tym co blizzard zapowiedzial w Cataclysm ? Who cares...


Co takiego zapowiedzieli?:O Kolejny dodatek, który standardowo coś ma wnieść nowego? Póki nie podali żadnych szczegółów wstrzymał bym się z entuzjazmem. Rated BG jak już napisałem zapowiadają się na fail (być może kolejny ukłon w stronę casuali), inne rzeczy, które dodają są spoko, ale niczego uber nie wnoszą (ciekawi mnie te Path of Titans).


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 18:17 
Cytuj  
Kefas napisał(a):
iniside napisał(a):
Aion jest ok. ale po tym co blizzard zapowiedzial w Cataclysm ? Who cares...


Co takiego zapowiedzieli?:O Kolejny dodatek, który standardowo coś ma wnieść nowego? Póki nie podali żadnych szczegółów wstrzymał bym się z entuzjazmem. Rated BG jak już napisałem zapowiadają się na fail (być może kolejny ukłon w stronę casuali), inne rzeczy, które dodają są spoko, ale niczego uber nie wnoszą (ciekawi mnie te Path of Titans).

Rated bg to najlepsza zmiana z calego dodatku. Potem nowe sciezki rozwoju postaci, i kompletnie przerobione talenty.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 18:23 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Kefas napisał(a):
iniside napisał(a):
Aion jest ok. ale po tym co blizzard zapowiedzial w Cataclysm ? Who cares...


Co takiego zapowiedzieli?:O Kolejny dodatek, który standardowo coś ma wnieść nowego? Póki nie podali żadnych szczegółów wstrzymał bym się z entuzjazmem. Rated BG jak już napisałem zapowiadają się na fail (być może kolejny ukłon w stronę casuali), inne rzeczy, które dodają są spoko, ale niczego uber nie wnoszą (ciekawi mnie te Path of Titans).

Rated bg to najlepsza zmiana z calego dodatku. Potem nowe sciezki rozwoju postaci, i kompletnie przerobione talenty.


Ta. Koks, będzie można lechować arena pointsy i mieć najlepszy gear PvP bez większego wysiłku. W small bracketach może lechowanie będzie trudniejsze, ale na AV/tym nowym bg nie widzę problemów. Z resztą się zgodzę, że mogą to być bardzo dobre zmiany, ale zależy to od wykonania :) .


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 19:02 
Cytuj  
Z tym leechpwaniem to mzoe byc ciezko bo punkty dostaje sie tylko za win wiec jak w ktirym steamie beda sobie ludzie "leechowac" to raczej o zwyciestw bedzie ciezko.Wyobraz sobie ze ludzie beda robic te bg w teamach gildiowych i nie tylko i bedziesz trafial zazwyczaj na zorgaanizowanych przeciwnikow. Powodzenia w leechowaniu bedziesz tylko tracil czasi dostawal w dupe.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 19:09 
Cytuj  
Mi sie tam pomysl zajebiscie podoba i mam nadzieje ze nie skopia potencjalu ich zalozen :)


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 19:32 
Cytuj  
bardzo Was proszę - nie psujcie kolejnego działu wątkiem WOW-a
ja osobiście nim rzygam i za cholerę nie wiem czemu przy okazji każdej gry ktoś musi co rzucić o WOW-ie???
powinny być bany za pisanie o jakiejś grze w dziale dotyczącym innej gry- każda ma swój dział - tam możecie się wypowiadać - czytam dział Aion-a bo mnie interesuje - nie zaglądam do działu WOW-a i NIE CHCE CZYTAĆ O WOW-ie w tym dziale

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 21:05 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Z tym leechpwaniem to mzoe byc ciezko bo punkty dostaje sie tylko za win wiec jak w ktirym steamie beda sobie ludzie "leechowac" to raczej o zwyciestw bedzie ciezko.Wyobraz sobie ze ludzie beda robic te bg w teamach gildiowych i nie tylko i bedziesz trafial zazwyczaj na zorgaanizowanych przeciwnikow. Powodzenia w leechowaniu bedziesz tylko tracil czasi dostawal w dupe.


W tej chwili jeśli zapisujesz się grupą dostajesz grupę. Jeśli pojedyńczo też trafiasz na pug. Da się to obejść, ale nie zawsze uda się w 100%. Na AV 5-10 ludzi afkujących nic nie zmieni jak pozostali będą robić to co trzeba.


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 21:19 
Cytuj  
Kefas napisał(a):
Vercin napisał(a):
Z tym leechpwaniem to mzoe byc ciezko bo punkty dostaje sie tylko za win wiec jak w ktirym steamie beda sobie ludzie "leechowac" to raczej o zwyciestw bedzie ciezko.Wyobraz sobie ze ludzie beda robic te bg w teamach gildiowych i nie tylko i bedziesz trafial zazwyczaj na zorgaanizowanych przeciwnikow. Powodzenia w leechowaniu bedziesz tylko tracil czasi dostawal w dupe.


W tej chwili jeśli zapisujesz się grupą dostajesz grupę. Jeśli pojedyńczo też trafiasz na pug. Da się to obejść, ale nie zawsze uda się w 100%. Na AV 5-10 ludzi afkujących nic nie zmieni jak pozostali będą robić to co trzeba.

Mogles nie zauwazyl ale tylko weekendowe bg beda ranked. Wiec hf&gl winning na WSG, AB, Tym z bg z WOTLK i EoTS.

Zreszta to bez znacznie, areny to był najwiekszy fail blizzarda. Dobrze, ze wkoncu raczyli sie do tego przyznac.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 21:59 
Cytuj  
Kefas napisał(a):
Vercin napisał(a):
Z tym leechpwaniem to mzoe byc ciezko bo punkty dostaje sie tylko za win wiec jak w ktirym steamie beda sobie ludzie "leechowac" to raczej o zwyciestw bedzie ciezko.Wyobraz sobie ze ludzie beda robic te bg w teamach gildiowych i nie tylko i bedziesz trafial zazwyczaj na zorgaanizowanych przeciwnikow. Powodzenia w leechowaniu bedziesz tylko tracil czasi dostawal w dupe.


W tej chwili jeśli zapisujesz się grupą dostajesz grupę. Jeśli pojedyńczo też trafiasz na pug. Da się to obejść, ale nie zawsze uda się w 100%. Na AV 5-10 ludzi afkujących nic nie zmieni jak pozostali będą robić to co trzeba.

ale chodzi o to ze zmieni sie podejscie ludzi i bedzie duuuuzo wiecej zorganizownych grup skupionych na graniu na jednym bg w danym tygodniu bo bedzie sie to oplacalo. Ciezko bedzie trafic tak zeby sobie polowa temu twoje afkowala a i tak wygrac. Mowili cos ze nie bedzie dalo sie farmic w tym sensie ze bedzie jakas okreslona licba punktow mozliwa do zdobycia obliczna na podstawie tego gdzie byles w rankingu w zeszlym tygodniu czy jakos tak, Tak wiec ci afkujacy nie beda w nim wyzej niz zorganizowani dobrzey gracze wygrywajacy wiekszosc gier a co za tym idzie beda sobie ciulac te punty pewnie podobnie jak ludzie faiujacy na arenach.No i pewnie beda tez wymagane jakies ratingi czy miejsce w rankingu zeby moc kupowac niektore itemki. Pewnie pojawi sie wiecej gldi ktore skupaic sie beda glownie na graniu bg i wogole mysle ze moze byc fajnie.

**

Posty: 400
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 22:28 
Cytuj  
wypierdalać z tym wow-em stąd.


_________________
Obrazek

*

Posty: 147
Dołączył(a): 26.09.2006
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 22:31 
Cytuj  
nie mozna sie ustrzec porownan do WoWa, gdyz wow jest byl i bedzie krolem MMO

Fanboyem wowa nie jestem bo konto dawno sprzedalem i nie mam zamiaru wracac

Co do aiona to po tym co widzialem, mysle ze bedzie z nim podobnie jak z who i aoc...niestety ;(


_________________
Lumi ud rogue BL

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 23:21 
Cytuj  
lumi noob:|
Ja mysle ze bedzie lepiej niz z warem i aoc bo gra jakos taka bardziej dopracowana sie wydaje.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 23 sie 2009, 23:28 
Cytuj  
Bo jest o wiele bardziej dopracowana. Po prostu brakuje jej "tego czegos" zeby naprawde zaistniec na naszym rynku. Z pewnoscia bedzie miala swoje 5min, ale co potem... ?.?

WAR to byl jeden wielki bug jak wyszedl, na dodatek z crapowatym engine, do dzisiaj nie wiele sie zmienilo :| (moze lekko mniejszy bug tylko :p)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 24 sie 2009, 01:07 
Cytuj  
dakota12 napisał(a):
wypierdalać z tym wow-em stąd.


nic dodać nic ująć

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 24 sie 2009, 07:39 
Cytuj  
Do osób, które zaczęły grać w CN:

Było nie "testować" Aion'a w wersji CN bo to wersja dla chińskich sado-maso robotów. Ponadto do tej pory bazowała na wersji 1.0 (atm 1.2).

CBT czy OBT to i tak nadal bety. Są po to, by devsi mogli pozmieniać i poprawić swoją produkcję.

Co do grindu. Nabić lvl jak najszybciej napierdalając F1, a w end-game świecić skill'em jak neon nad burdelem. Stopniowo lewelując chara uczymy się danej profki, kształtujemy styl gry. Chyba, że ktoś woli tryb mindless zombie.

Osobiście czerpie przyjemność z każdego nabitego lvl. Kupuję i opłacam grę, aby czerpać z niej przyjemność. Gra daną postacią, profesją ową frajdę mi dostarcza.

Nie pojmuję rozumowania ludzi, którzy stękają, że w grach mmo nastawionych na tysiące godzin gry trzeba spędzić 1/10, a by bawić się dalej. Jeśli komuś przeszkadza długi leveling to niech cofnie się do single'owych rpg'ów. EOT.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.