mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 cze 2002, 09:56 
Cytuj  
Cytuj:
2002-06-20 22:17, Daniels napisał:
Juz sam nie wiem jak to odbierac. Rozni ludzie mowia rozne rzeczy.

Caly swiat schodzi na psy moim zdaniem. OSI jakies posrane reguly teraz wymysla. Bo tak naprawde o tamerow tutaj chodzi. Bo pojebani pseudo gracze ktorzy nie maja umiaru i rozwalaja kazdy dungeon .. z 5 a nawet 10 dragonami tylko po to zeby najebac 100 milionow zlota i je pozniej sprzedac. Tacy ludzie powinni byc banowani. Od nich sie wszystko zaczelo. Przez pojebow ktorzy nie maja umiaru i nie wiedza co to zabawa. Osobiscie gardze wszystkimi ktorzy kiedykolwiek kupili zloto w grze bo nie chodzi o to zeby kupic jak to niektorzy 10 milionow zlota za 100 dolarow a pozniej za zloto wszystkie raresy swiata i siedziec pod bankiem bo w domu nie ma nic do roboty.. ufff. ale skomle.. ale tak wlasnie jest. Teraz wymyslili zasrana zasade z tymi domkami. Moim zdaniem chuj im to da bo UO dalej bedzie na tym tracilo przede wszystkim klientow.. tak im sie nudzi ze pewnie niedlugo powiedza ze posiadanie smoka to tez za duzo .. nawet jednego. Wprowadza zasade ze musisz stamowac 100000000 psow w Brytani i zdobywac 0.1 punkta na tydzien. a jak bedziesz mial szczescie to za 10 lat jak ci juz siwa brudka urosnie moze jak ci osi pozwoli bedziesz mogl miec jednego a moze nawet 2 scorpiony pod kontrola.

Chodzi o to ze zloto w grze sprzedaje sie zbyt dobrze i z byt szybko. Dlatego zredukowali ilosc kontrolowanych smokow przez tamerow. Co do domkow to tez nie wiem co powiedziec. Po chuj te domki wogole? co ty kuzwa siedzisz na werandzie i obserwujesz jak niedzwiedz po lesie chodzi? Niech zrobia cos takiego ze tylko mozesz u vendorow w brytani sprzedawac rzeczy i juz. Ewentualnie pod bankiem. Co wy na to? Czy uwazacie ze przesadzam ? Jeszcze do tego ten lag.. przeciez nie bede gral o 3 w nocy bo by mnie z roboty wyjebali za to ze bym pewnie zasnal.. a prochow nie bede bral bo i tak sie juz od kawy uzaleznilem wiec starczy.

Poza tym niestety nie mieszkam sam i nie moge sobie pozwolic na nocne przygody :sad:

CHEERS

To jakas mlodziencza frustracja czy tak masz od zawsze ?
A co ty masz do tych co dokonuja rozliczen rl cash - uo cash i do tamerow ?
Jesli chcesz wiedziec to tak jak ja to widze nie tamerzy sa zrodlem problemu tylko wlasnie veterani - maja obcykane wszystkow grze - gdzie, co i ile.
Co za roznica czy ja kupie 10 mil gp za rl cash i przenacze ta kse na fun czy bede ta kase zbieral po trochu - (nawet nie majac tamera czy provo mysle ze jestem w stanie zebrac ok 1 mil w 10 dni spokojnie w ten czy w inny sposob) To nie moja wina ze ceny na domki sa zajebiscie wysokie i nie moje ze ci sie niepodobaja zmiany pub 16.
Przyjzyj sie skilowi provocation i zalom jakie leja bardzi ? koles z 80 provo zarabia 2 - 3 razy tyle co tamer ze nie wspomne ze t-hunter - provo kopie sam bez problemu lv 5 a tammer jednak moze stracic smoki/ww i zycie przy lv 5. Przeczytaj sobie np opisy walki barda z scubbem dla barda to np dla woja/maga/tamera to juz jest problem. Zobacz kto zabija balrony - tamerzy czy bardzi ?
Ale przeciez nie o to chodzi kto ile i jak zarabia w grze i skad ma kase itd ... chodzi generalnie o fun, o to jak gra i jak sie czujesz w jogo towazystwie w grze a nie czy ma castle bo kupil 100 mil gp za usd czy ma tylko skrzynke bankowa.
Twoja postawe i poglady idealnie swego czasu zdefiniowal Coval - Typowy Polak (jak mu cos nie pasuje albo ktos ma lepiej niz on to juz oszust kanalia i debil - zniszczyc takiego - dlaczego on moze framowac 10 mil w tydzien a ja nie i on jeszcze kase z tego ciagnie ? dlaczego ma mu byc lepiej niz mnie, a dlaczego ja niemoge miec dwuch domkow albo 5 bo ten zajebany tamer ma trzy konta - oplaca je kasa z uo i na kazdym ma domek a ja sobie biedactwo niemoge postawic large tower z deda tylko musze wywalic te xx milionow).
Zycie mnie nauczylo ze pewne zeczy nalezy akceptowac, inne nalezy probowac zmienic, a generalnie nalezy wszytko traktowac z lekkim przymruzeniem oka - to tylko jeszcze jedna gra :/

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 cze 2002, 12:44 
Cytuj  
Tamerzy zawsze byli unbalanced.Zarowno w PvM jak i w PvP.
Teraz nerf tamerow i provo nie naprawi stanu ekonomii w UO , ale moze za jakis czas beda widoczne efekty.
Do tego nerf tamerow wykluczy akcje typu mam 6 WW robie ALL KILL i instakilluje kazdego.


_________________
The Legendary.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 cze 2002, 13:01 
Cytuj  
za to teraz bedzie mozna sobie wytrenowac smoka/wyrma ktorego jeszcze mozesz reznac :[ smoczki beda walily fbami jak shadow wyrmy i tez bedzie fajnie ;

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 cze 2002, 13:04 
Cytuj  
Chcialem wam przypomniec o tzw pack instynkt - np helhound, hell cat itd ..
5 szt o 100% wiekszy demage - zwierzaczki wala demonicznym zionieciem :razz: to bedzie insta kill :/
dolicz np dwa draki jako sila udezeniowa :/ itd ..
Co wy z ta ekonomia ?

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 cze 2002, 13:46 
Cytuj  
smlal house @ trinsic sawmps for 5mln anyone ?!?!?1/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 cze 2002, 16:42 
Cytuj  
A propos nadchodzacych zmian, to super smiesznie beda mieli miszkancy Reaper Alley. Po wejsciu Insta-casta tylko ludzie z 90+ resist magic beda mogli tam mieszkac. :smile:

Po prostu do wszystkiego trzeba sie przystosowac, albo umrzec (znaczy przestac grac).

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 cze 2002, 17:29 
Cytuj  
Nie kumam :sad:
jakiego insta casta ?
cos przegapilem ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 cze 2002, 17:45 
Cytuj  
Potworki maja insta-casta, czyli nie czekaja az je walniesz, czy tez zaatakujesz, tylko do razu miotaja magia :smile:

Np. wpadasz do Destard i przy wejsciu stoi pare smoczkow. Normalnie bys sobie przebiegl obok bez klopotu, a teraz kazdy Ci na dzien dobry sieknie :wink:

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 cze 2002, 18:53 
Cytuj  
Dobre :smile:
nie bede juz musial reaperow fire fieldami meczyc :smile:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 cze 2002, 19:24 
Cytuj  
A ty od kiedy Jarek grasz w UO ? D:

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 cze 2002, 19:41 
Cytuj  
Ehhh ....
chodzi mi o to ze reaperki lepiej wala jak sie im ff postawi niz jak sie je normalnie zaatakuje
A po tych zmianach to moze wystarczy tak sobie biegac w tą i spowrotem

Zreszta i tak nie zrozumiesz Ash newbiasie :smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.