mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2009, 19:13 
Cytuj  
tu masz najwiecej info:
http://forums.ijji.com/forumdisplay.php?f=303

ale najlepiej wpadnij na venta.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 19 lis 2009, 22:01 
Cytuj  
Karioker napisał(a):
Gra bardzo pozytywna :D świetna grafika co rzadko się spotyka w chińskich crapach, klimat - grając w to na samym początku czułem się jak w niezłym RPG-u (to takie miasto pierwsze duże gdzie wszystko jest, ma zajebistą muzykę - świetnie pasuje). Rzeczywiście jak narazie 0 grindu, tylko questy, a tego cerberusa można powtarzać i też grindować na nim :P


A ja w koncu sie zmusilem i sciagnelem ten crapik.
Grafa? Prawie identyczna jak w podobnym crapiku jakim jest Silkroad(ewentualnie Archlord, ogolnie gra jest bardzo podobna do niego). To czy sie grinduje czy nie, nie sprawia mi zadnej roznicy, wiec ten + ze wszystko sie robi na questach u mnie odpada.
No i lagi, ale mozliwe ze to wina mojego UPC, co prawda az 30mb, ale zamula czasami gra strasznie(przy pingu do onetu 15-16ms)

Jak na razie dla mnie, nie ma szalu, gra sie niczym sie wyroznica, sa dziesiatki takich produkcji z dalekiego wschodu ;[.
Ot, taki sredniak.

*

Posty: 149
Dołączył(a): 3.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2009, 00:08 
Cytuj  
No wszytko git :] wbilem ten 65 all questy porobilem?
i teraz co grindowanie na mobkach? robienie questa 67 non top ;D ktory jest juz nudny na dobra sprawe :P a pozatym jak juz sie ewent skonczyl 200%
To nawet sie nie oplaca chodzic?
Chyba trzeba czekac do nowej mapki ;p :har:


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2009, 09:37 
Cytuj  
rob AC (Area Conquest) za to masz co 10% nagrody za 60% masz np. ring i neck co daja +5 bodajze do statow 500 hp i 30% do dmg ze skilli. a np za 80 % wczoraj odebralem scroll ktory mi dodal 5 na stale do statow:) . oprocz tego sa triale no i juz w grudniu nowa mapa nowe questy:) nowe ac:)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2009, 11:02 
Cytuj  
zapraszam do obejrzenia mojego filmiku i zaglosowania z gory dziekuje:)
http://forum.webzen.net/VideoForum/readVideo.aspx?iS=63

przy okazji nie moglem sie powstrzymac koles z takim nickiem i taki tekst...
Obrazek


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 21 lis 2009, 19:57 
Cytuj  
Hmm zainstalowalem, pogralem chwilke magiem iii...calkiem mi sie podoba :). Ciekawe jak to sie dalej rozwinie, ale ogolnie nie jest zle.


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 24 lis 2009, 16:11 
Cytuj  
A mam takie pytanko, sprobowalem znowu tej gry i jest pewien problem.
Moja postac po pieprznieciu moobka zastyga. I stoi bez ruchu az zaatakuje kolejny raz(nie to ze nic nie robi, poprostu zastyga w pol ruchu;p).
Wszyscy w kolo i moobki wala normalnie :X

**

Posty: 208
Dołączył(a): 30.11.2007
Offline
PostNapisane: 24 lis 2009, 16:26 
Cytuj  
o koreański grindfest czekajcie, czekajcie sam zgadne :D
- 6-8 klas ? 2 buildy każdej klasy ,którymi jest sens grać?
- kosmiczne kary i ograniczenia w pk ,brak możliwości wzbogacenia się na pk?
- grind/quest'y ktorych celem jest dalszy grind


Nie lepiej sobie stanąć przed ścianą i napierdalać w nią rytmicznie głową niż naciskać F1-F5 przez kilka godzin dziennie ,żeby zdobyć świecące skrzydła?


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 24 lis 2009, 16:41 
Cytuj  
W sumie to trafiles w sedno :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 24 lis 2009, 17:34 
Cytuj  
Yanglegend napisał(a):
o koreański grindfest czekajcie, czekajcie sam zgadne :D
- 6-8 klas ? 2 buildy każdej klasy ,którymi jest sens grać?
- kosmiczne kary i ograniczenia w pk ,brak możliwości wzbogacenia się na pk?
- grind/quest'y ktorych celem jest dalszy grind


Nie lepiej sobie stanąć przed ścianą i napierdalać w nią rytmicznie głową niż naciskać F1-F5 przez kilka godzin dziennie ,żeby zdobyć świecące skrzydła?


Alez ty jestes niedzisiejszy! Teraz sie trzaska 1-5 zamiast f1-f5 !

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 24 lis 2009, 18:43 
Cytuj  
Yanglegend napisał(a):
o koreański grindfest czekajcie, czekajcie sam zgadne :D
- 6-8 klas ? 2 buildy każdej klasy ,którymi jest sens grać?
- kosmiczne kary i ograniczenia w pk ,brak możliwości wzbogacenia się na pk?
- grind/quest'y ktorych celem jest dalszy grind


Nie lepiej sobie stanąć przed ścianą i napierdalać w nią rytmicznie głową niż naciskać F1-F5 przez kilka godzin dziennie ,żeby zdobyć świecące skrzydła?


a co innego robic jak znajde z 15 min dziennie na granie?
Raidy w wowie? w 15 min nie zrobie ;]


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2009, 21:43 
Cytuj  
Yanglegend napisał(a):
o koreański grindfest czekajcie, czekajcie sam zgadne :D
- 6-8 klas ? 2 buildy każdej klasy ,którymi jest sens grać?
- kosmiczne kary i ograniczenia w pk ,brak możliwości wzbogacenia się na pk?
- grind/quest'y ktorych celem jest dalszy grind


Nie lepiej sobie stanąć przed ścianą i napierdalać w nią rytmicznie głową niż naciskać F1-F5 przez kilka godzin dziennie ,żeby zdobyć świecące skrzydła?


1. klasy sa 4 poki co kolejna ma wejsc, dla kazdej klasy sa po 4 buildy ktorymi jest sens grac.
2. Zalezy, kary bo ja wiem kosmiczne, nie mozesz uzywac teleportow i storage oraz napraw itemow jak idziesz w red ale to sie da ominac poza teleportami. w sumie byloby glupie jakby mozna bylo pekowac lvl 10-20 na lvl 90 bez zadnych itemkow na sobie. wzbogacic sie? o yea:) szczegolnie z red leci prawie wszystko ale jesli to ty zbijasz to z kolesia tez moze poleciec item na ktory wydal spooro kasy. do tego masz red/orange zony na ktorych musisz byc zeby zaliczyc questy/raidy takze jesli szukasz pk bez kar to je znajdziesz.
3. Wchodzi nowa mapa questy i instancje takze jesli mowisz o grindfescie ktory trwa hmm 2 tyg? no ok wiadomo praca szkola dzieci zona 4 tyg?
4. f1-f5 no a jak masz skilla uzywac? glosowa inicjacja? na pvp tez trzeba poglowkowac i znac swoja postac.
5. poki co nie ma dla mnie jakiejs ciekawszej propozycji bez GRINDFESTU bo na to jestem za stary :( , co chwila eventy, darmowe itemki z cash shopa, exp eventy i kazdy cotygodniowy update dodaje nowe rzeczy. teraz czekam na battle siege i klanowe pvp. co bedzie dalej zobaczymy.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 208
Dołączył(a): 30.11.2007
Offline
PostNapisane: 25 lis 2009, 14:08 
Cytuj  
Cytuj:
a co innego robic jak znajde z 15 min dziennie na granie?
Raidy w wowie? w 15 min nie zrobie ;]


No tak ,bo co innego można zrobić z 15 minutami życia.


@piszpan - bardzo miłe zaskoczenie co do nacisku na PvP/Pk ,ale mimo wszystko nie daje rady w grach z taką powiedzmy azjatycką estetyką.
Już pomijając fakt ,że 16 schematów postaci to po doświadczeniu powiedzmy z AO wydaje się być prześmieszne.


_________________
Obrazek

**

Posty: 301
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 lis 2009, 14:19 
Cytuj  
zaczynam granie razem ze startem eu serwera, nie chce mi sie zaczynać levelingu na skonsookim bo czas jaki zmarnuje na wkurwianie sie na lag z mojej neozdrady do jakiegos tam bangladeszu moge spozytkowac na farme fragow @ ql :D
anyway features wydaja sie ciekawe, moze da sie zaoszczedzic kase jaka mialem zainwestowac w aiona XD

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 lis 2009, 14:50 
Cytuj  
@yanglegend dochodza jeszcze hybrydy:) takze buildow moze byc tyle co ludzi inna bajka nie wszystkie sie sprawdza, inna bajka wraz z wzrostem capa powstaja nowe buildy bo masz wiecej pointow do wydania i tak w kolko...

@kluczmen troche azji widac nie powiem ale nie masz moim zdaniem typowo azjatyckiej urody etc. chociaz to rzecz gustu nawet w ziemniakach mozna znalezc wplywy dalekiego wschodu :)

przy okazji spamne i sie przypomne zalezy mi na ratingu na forum i na youtube takze pls glosujcie:

http://forum.webzen.net/VideoForum/readVideo.aspx?iS=63


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 25 lis 2009, 19:47 
Cytuj  
Yanglegend napisał(a):
Cytuj:
a co innego robic jak znajde z 15 min dziennie na granie?
Raidy w wowie? w 15 min nie zrobie ;]


No tak ,bo co innego można zrobić z 15 minutami życia.


ja tam lubie po ciezkim dniu, pogrindowac chwilke w jakiejs grze...
co innego jakbym mial grac nalogowo.


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

**

Posty: 301
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 gru 2009, 15:13 
Cytuj  
no i pograłem, całkiem przyjemne to questowanie - narazie 13 lvl na dk (zaliczenia połówkowe w szkole mam, to za dużo czasu na gre nie ma ;p ) wstepnie chce iśc w speary + draconic talenty, ponoć dobrze kosi, dzisiaj może znajde jakiegoś puga do jakiejś instancji, ciekaw jestem tego pve ;)
przy okazji - jest w grze coś takiego jak global chat/trade/general zeby szybko zawolac kogos do grupy? czy tylko z wykorzystaniem tych itemków na jakiś tam epic shout?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2009, 18:19 
Cytuj  
/shout region chat darmowy
@@ serwer chat platny, widoczny na wszytskich channelach nawet ale w praktyce darmowy, robisz nowe postacie dostajesz bodajze 10 za friko wkladasz do storage,, wyjmujesz ze storage postacia glowna:)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 301
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 4 gru 2009, 10:07 
Cytuj  
o, dzięki za hinta :)
grałem tego pierwszego dungeona, jak na początek całkiem fajny, momentami gameplay przypomina w pve takiego dungeon crawlera jak diablo albo dungeon siege (ilość mobków do zabicia podczas takiego grupowego questa podczas pojedynczeg starcia jest napewno wieksza niz w takim wow) fajny feeling ;) no i cerberek fajny, ogólnie pierwsze wrażenia bardzo in +

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2009, 02:39 
Cytuj  
heh na koreanskim jakas wieksza zajawke mialem na granie. Teraz mi sie juz po prostu nie chce :/


_________________
oumn da lololegend

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.