mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 cze 2002, 22:49 
Cytuj  
az tak trudno wpisac w przegladarce uo.com ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 cze 2002, 23:44 
Cytuj  
...
Na Pacific tradespot juz sprzedaja power scrolls, a pub 16 jest tam dopiero kilkanascie godzin.
GG UO

EDIT:

Wlasnie czytalem dev board osi..
Pomiedzy typowymi idiotycznymi threadami jak np
- Magic Carpet as a Vet Reward
- Recall for Warriors-Idea/Proposal
- The Ultimate Murderer Prison!
znalalem cos ciekawego:

Hordes of Reds at every Pac Dungeon - No Surprise
If you plan to go to fel and check out the pub16 dungeon changes, be forewarned. Every dungeon I went to had a horde of Reds waiting for the unwary trammalite. Sadly, many people don't realize what is waiting for them there and they are losing tons of regs and such to these guys. Go with a group or expect a fight.

THE TRAMMIE:
Actually, this may be the beginning of the proof that powerscroll will be impossible to get because of PK'er greif killing of people trying to get the scrolls, and furthermore that only pk's will be gettign the scrolls...

PK:
That is NOT grief killing, it is protecting your territory.

TRAMMIE:
protecting your territory? Sure, right, mmhmm. Since when was it ever THEIR territory. The simple fact is that they're killing trammel players because they do not like them and it cases their victims grief, hence GRIEFING


...
W publish 17 wprowadza power scrolls do tramel dungeons bo tramies beda plakac. Przy okazji skasuja fel bo po co ma byc fel skoro power scrolls beda w tramel:/

_________________
Fergerod, Vem
Void Guardian of =O=
Siege Perilous

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Fergerod dnia 2002-06-29 01:21 ]</font>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 cze 2002, 00:19 
Cytuj  
Ja jak dorwe pskrole to tez bede je sprzedawal. Znaczy na poczatku, bo to bedzie najlepszy biznes (a ja lubie krecic biznesy). Z czasem stanieje i to bardzo. :smile:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 cze 2002, 09:35 
Cytuj  
Cytuj:
2002-06-28 19:21, konrador napisał:
OSI traktuje SP jak veteran shard a nie pvp pro ( wasza wersja )

osi traktuje sp jako co? osi do konca nie wie co to jest sp

A co to jest SP wedlug ciebie ?
Cytuj:
CO wam zalezy pograc blue char ?

rofl gram red po to zeby zabijac ludzi a nie glaskac sie z jakimis gejami pod bankiem w trammel i jak osi ma zamiar wpajac mi do glowy takie zajebiste prawa jak blue=good red=bad to ja mam to w dupie i pierdole taka gre znajde sobie inna albo i nie ale w to nie bede gral
jak bede mial ochote pograc sobie bez lootowania zabitych to zagram w daoc

Ale przeciez tak jest. OSI daje jasno do zrozumienia ze bycie RED jest nieprawomyslne.
Mozesz mordowac nie bedac RED-em - zapewniam cie ze ten czerwony napis o niczym nie swiadczy. Na SP wystepuja tzw nb red i co ?
Uwazasz ze to iz jestes red daje ci jakies dodatkowe moce albo sam nie wiem co?
Bycie PK to sposob na gre i to wszystko - jak niektorzy mowia:
Ja gram w swoja gre - ty graj w swoja.
Cytuj:
Musicie miec koniecznie reda ???

tak scorpio ja musze miec koniecznie reda I NIE PROSILEM SIE O TO ZEBY TO KTOS ZMIENIAL
poza tym jak chcesz wymakrowac 1000 mc? rofl
osi o to chodzi - zeby wszyscy byli blue i jak wy siedzieli sobie pod bankiem i rozmawiali
ja nie po to gralem w ta gre

Zeby byc dokladnym to ja tez malo stoje pod bankiem - ale widze ze wystepuje tendencja do uogolnien. Jak ktos jest blu-e to juz bank sitter pro :sad:
Juz mowilem i powtorze to po raz kolejny - NIE JESTEM W STANIE WALCZYC PVP PONIEWAZ MAM ZA SLABE LACZE - jak sie to zmieni chetnie pogram pvp a narazie cu SP :sad: Jeli ktos mi niewierzy - zparaszam do mnie do domu - niech sprobuje pograc pvp. Najnizszy ping jakiego mam wystepujacy od 2 - 4 rano to ok 120. W ciagu dnia poprostu nieda sie nawet walczyc w wiekszej grupie a jesli dochodza czary obaszarowe mam na 100% conn losta.
Ja nawet widze efekt komba trafiajacego mnie z 2 - 3 sek opuznieniem. Dopuki ktos z siege mi nie wyjasnil jak sie wali combo myslalem ze zabija mnie jeden czar :sad:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 cze 2002, 10:03 
Cytuj  
Na reg shardach bycie blue to normalka - statloss itd.
Wiekszosc pvprs to bluesy (factions , o/c,war guilds).
Na sp natomiast jesli jestes blue i pvpujesz to jestes poprostu tchorzliwym skurwielem chowajacym sie w guardzone.
Nikt nie respektuje blue pvp guildii , ktore wybieraja sobie wrogow tylko ze wzgledu na kolor ich paska.
Na SP polityka i wszelke uklady miedzy gildiami maja duze znaczenie , prawdziwe ANTI-PK gildie tez sa RED od zabijania blue pomocnikow Pksow itd.


_________________
The Legendary.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 cze 2002, 10:10 
Cytuj  
ok - uswiadomiles mnie - nie mam wiecej pytan
Jestem skonczony idiota i nic nie wiem :/

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 cze 2002, 10:19 
Cytuj  
Co Cie sklonilo do tego glebokiego wyznania ?

Moj post nie mial na celu obrazenia Cie , tylko wytlumaczanie o co chodzi w byciu Red/Blue na PvP scenie SP.


_________________
The Legendary.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 cze 2002, 12:49 
Cytuj  
rofl scorpio glupiego udajesz? po to gram na sp zeby byc red
tacy 'pk' o ktorych ty piszesz - blue a nadal morduja to najgorsze smiecie na sp i na kazdym shardzie chyba chociaz u was to pewnie normalne i kiedys stalem sie red wlasnie dzieki nim... a potem juz tak zostalo
tak jak juz mowilem osi nie zmieni mojego stylu - najwyzej skoncze grac

na sp akurat tak jest ze kazdy kto jest w tej chwili blue to smiec ktory chcialby zabijac tak jak np. my ale boi sie byc red i biega za kazdym kto jest grey/red i atakuje bez powodu ale tylko wtedy gdy ma kolo siebie 10 swoich blue kolegow do pomocy
mam nadzieje ze wyjasnilem i zrozumiesz:[

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 cze 2002, 13:11 
Cytuj  
albo jest blue bo ciezko jest byc red z jednym kontem ; /

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 cze 2002, 13:17 
Cytuj  
To znaczy co w tym ciezkiego ?
Wiadomo ze latwiej miec tak jak na reg shardach 5 slotow i zrobic sobie mule/postac do farmowanie/pvp postacie na jednym koncie.
A jak ci ciezko farmowac gold pvp postacia zeby kupic regi/kegi itd. to na SP nie ma znaczenia czy jestes redem czy blue bo tak czy tak jak cie znajda podczas farmowania to cie zbija :.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 cze 2002, 13:18 
Cytuj  
maly sumplemencik do ferkda posta - pare postow z uo.boards. powiedzcie mi teraz ile tygodni dzieli nas od calkowitej zmiany fel w trammel. ten kto udzieli prawidlowej odpowiedzi otrzyma 200k sp gold od asha.

True, but when the risk is too hard the reward is impossible to attain through standard play, then there's obviously something wrong.

nie tracisz nic :[ jest teleport do miasta? ale jednak jest zbyt ciezko

Uh, no... if it was balanced then the reds would die as much as the blues.

o risk vs. reward
takze mozna oczekiwac jakichs fajnych uber-powersow dla bluesow juz niedlugo

Actually on the point of PvM; With the champion spawns, PvM will be hard enoguh without PK'ers running around killing people tryign to manage the spawns.

przeniesienie pscrolli do trammel ...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 cze 2002, 13:30 
Cytuj  
Niech sobie placza trammies ile chca...
Mnie to narazie wali , dopoki nie wprowadza im [invul] nad glowa to bedzie 'NICE FUCKIN DIE NEWB :<'.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 cze 2002, 13:47 
Cytuj  
tak smolik ciezko jest z jednym kontem ale wiekszosc z nich ma ich dwa albo wiecej :[

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.