mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 161
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2002, 22:02 
Cytuj  
nieee dajcie NB invula to nikt ich nie bedzie bil :wink:

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 sie 2002, 22:42 
Cytuj  
albo 7 gm skilli na te 4 dni :smile:


_________________
Obrazek

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sie 2002, 04:15 
Cytuj  
Cytuj:
...hmm wyjasnijmy sobie to ze ja gram w UO od roku dokladnie od kturegos lutego...

hmm to ty masz jakis dziwny kalendarz skoro mowisz ze 5 miechow(luty, marzec, kwiecien, maj, czerwiec, lipiec) to rok. ale coz, ja pewno jestem lamka bo nie mam takiego


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________


Posty: 19
Dołączył(a): 28.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 sie 2002, 10:21 
Cytuj  
Cytuj:
2002-08-03 05:15, lobo_17 napisał:
Cytuj:
...hmm wyjasnijmy sobie to ze ja gram w UO od roku dokladnie od kturegos lutego...

hmm to ty masz jakis dziwny kalendarz skoro mowisz ze 5 miechow(luty, marzec, kwiecien, maj, czerwiec, lipiec) to rok. ale coz, ja pewno jestem lamka bo nie mam takiego



Lobo wyluzuj mialem namysli luty tamtego roku jak na SC gralem


Posty: 19
Dołączył(a): 28.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 sie 2002, 17:15 
Cytuj  
mowicie o noobach zabily straze goscia Chodzacego W TRUE BLACK plaszcz oraz robe i mi pisze ze nie mozesz okradac Noobow bo bez sens skroccie czas bycia noobi bo to sei robi ze "noob" niedlugo bedzie sam na sam z drakiem :/

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 sie 2002, 21:50 
Cytuj  
LOL luty tamtego roku, to ty dlugo grasz nawet wczesniej odemnie zaczoles POLAC MU


_________________
"..and it will be a time of great strife,
when the moons are united in darkness and the dead shall walk the earth once more..."

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 sie 2002, 21:53 
Cytuj  
ja proponuje zrobic nooblandie. miasteczko gdzie biegaja noobsy dopuki nie naucza sie grac i skonczy sie ich status newbie

wystarczy zrobic na poczatku zamiast odrazu wybierz miasto to zrobic czy umiesz grac w Ultime (tak nie) nie przenosi cie do nooblandi tak wybierasz miasto

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 sie 2002, 22:02 
Cytuj  
Napewno wszyscy dadza na "nie" :razz:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

**

Posty: 247
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 sie 2002, 13:29 
Cytuj  
Jezu modlcie sie ...Noob-->Pojecie jak dlamnie ktore nie odnosi sie do ilosci godzin spedzonych przed monitorem tylko do tego co wiesz np.Moglem w UO grac 1h u kumpla wciagnelo mnie tak ze postanowilem sie czegos o tym dowiedziec wszedlem na Straticsa i przeczytalem sobie wszystko 2x od deski do deski ... Sorry kto bedzie wiecej wiedzial o UO ja grajacy 1h Czy moze koles ktory nawet nie slyszal o stronach www poswieconych UO tylko kumpel do niego przyszedl wszystko mu zainstalowal on teraz odpala clienta przepisuje z karteczki swoje konto poczym stoi sobie na srodku miasta i rozmawia z ludzmi czasami pomakruje wkladajac monete w klawiature ?? Ktos kto "czytal"zacznie grac pierwsze co zrobi to powiedzmy kupi sobie hatcheta albo pickaxe i pojdzie robic staty ... dorobi sobie staty to zacznie trenowac (makrowac) skille on przez 3 dni (jako noob) nadrobi
graczy ktorzy graja "na czysto".
Ps.
Nie mam pojecia co chcialem przekazac w tym poscie ale moze kto go zrozumie
Ps.2
Nie dawajcie do wyboru czy umiem gracz czy nie tylko przymusowo wpieprzajcie kolesia do Heaven czy tam co chcecie zrobcie tam wuchte tabliczek niech jakis GM tam chodzi itd Wypuszczajcie dopiero po 1h siedzenia ... o ile on chce ... Przy okazji ograniczy to robienie postaci mulow ....

No to by bylo na tyle thx

**

Posty: 208
Dołączył(a): 19.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sie 2002, 18:49 
Cytuj  
Dzisiaj sparowalem z paroma qmplami i jeden umarl, a obok jego ciala zaczajil sie noob , ktory zrobil hide i zlootowal mu fajne biale ubranko i nie bylo zadnej mozliwosci go odzyskac bo nawet gdybym zabil takiego kolesia to i tak by pisalo ze nie mozna ograbiac cial poczatkujacych graczy. Ta nietykalnosc na 4 dni chyba nie byla dobrym pomyslem...


_________________
oderint, dum metuant...

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 sie 2002, 19:36 
Cytuj  
Nietykalnosc nie jest brana pod uwage jezeli osobnik w chwili smierci byl kryminalsita, a lootujac cialo kumpla musial go dostac... no ale wlasnie w takiej sytuacji przydaje sie d. hiden

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 10 sie 2002, 10:34 
Cytuj  
gdy cialko noobka zgije i zamieni sie w kosci mozna na loozie wyciagnac z niego rzeczy :]


_________________
THC RULES

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.