mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2002, 16:39 
Cytuj  
Psyche a chesz ten chaos to go stwoz a ja z przyjemnascia doloncze i poprowadzimy razem oreze smierci i zaglady na swych plecach :grin:

Ps. Bo mi net naprawili ;p


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2002, 17:01 
Cytuj  
Chaos zle zrozumieliscie co ja mowilem
JA MOWILEM ze stworze Zamek ORDER KROLA itd
ale to nie nastapi w 1 dzien tydzien. Pozatym zle rozumiecie slowo ORDER
Order (skrajny) odwaga poswiecenie itd
a ja nie chce miec skrajnego orderu
jesli atakuje chaos to moze uciekac jesli przegrywaja moga uciekac nie musze wykazywac sie dobrocia i honorem poniewaz Chaos moze mowic ze np nie jestem orderem bo zabijam w 4 jednego chaosa i go kilka razy zabije na poprawke :razz:PP Moj order ma panowac ma byc krol ma byc Pokuj ale gdy dojdzie do tego ze trzeba walczyc nie poddamy sie bedziemy sie bic z silami chaosu a jesli przegramy no coz przynajmiej nie powiem ze nie prubowalem.
Ale pamietajcie do dopiero 1 dzien i to sa plany na przyszlosc a nie na jutro :/


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

***

Posty: 627
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2002, 17:13 
Cytuj  
nie bylo mnie tu od dawna, ale jesli decado ma jeszcze swoja twierdze, to wystarczy go wyeksmitowac(podatki od kradzieży, podatki od zysku, podatki od podatku) i siedziba lorda gotowa! :wink: wonk wink wenk


_________________
WE WILL, WE WILL...FLASH YOU!!!!!!

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2002, 17:14 
Cytuj  
BaroO, niestety jak mnie niebylo to przyrost poszedl w gore i teraz mam troche nadrabiania :razz: Ale jesli dobije do przywoitego pozimu, to kto wie :wink:

P.S. Yerp mi posty edytuje nie wiezcie od dzisiaj w moje slowa :wink:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2002, 17:15 
Cytuj  
ALE PROSZE GM o 1 RZECZ
NIE INGERUJCIE w ZADNYM WYPADKU I FORMIE w ta sprawe poniewaz ona przesadza o stanie rzeczy na swiecie
Z gory dziekuje.
(to nie grozba :lol: )

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aheron Mc Knee dnia 2002-08-13 18:21 ]</font>

*

Posty: 161
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2002, 17:54 
Cytuj  
TAK TAK zrobcie order sobie i krola bo tu jest strasznie nudno kazdy to chaos jest :wink:

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2002, 17:55 
Cytuj  
Cytuj:
2002-08-13 16:46, Aheron Mc Knee napisał:
Shinji uwazaj na glowe PAMIEtaj ze RM to ORder a wiecie ze RM potrafia niezle tylki kopac
i pewno uda sie jeszcze przekabacic W i inne glidie KTORE BEDA WALCZYC ZA LORDA!!!


Jak macie RM to macie caly serwer hmm :smile:

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 sie 2002, 18:17 
Cytuj  
Cytuj:

P.S. Yerp mi posty edytuje nie wiezcie od dzisiaj w moje slowa :wink:



LOL, sorry... pomylilem widac edytuj i cytuj :razz:PPPPPPP

A ja sie dziwilem, ze mi posta nie wysalo :razz:PP

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sie 2002, 19:37 
Cytuj  
Cytuj:
2002-08-13 18:15, Aheron Mc Knee napisał:
ALE PROSZE GM o 1 RZECZ
NIE INGERUJCIE w ZADNYM WYPADKU I FORMIE w ta sprawe poniewaz ona przesadza o stanie rzeczy na swiecie
Z gory dziekuje.
(to nie grozba :lol: )


Khem, wtrace sie jako ten zza grobu - juz to kiedys czytalem... hmmm... kiepsko sie to skonczylo dla wypowiadajacego te slowa ;-P.

A swoja droga popatrze chetnie co z tego wyjdzie, jak chodzi o komentarz to to jest zgubna ideologia... nie wyjdzie - ale to moje zdanie - zle sie do tego zabrales i co gorsza oglosiles to publicznie... teraz to ce czeka duzo pracy :wink:


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sie 2002, 20:14 
Cytuj  
Szerszen roznica polega na tym ze ten prosi a tamten wymagal :grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2002, 20:20 
Cytuj  
szerszen masz racje zle ze oglosilem to publicznie a w takim stanie jakim teraz jest serwer nowa glidia nadodatek orderu co chce zapanowac na swiecie i ukoronowac przywodce to raczej zly pomysl :razz: ale bede sie go trzymal dopuki inni beda tym pomyslem zainteresowani :razz: (zbieram glidie ale ciezko idze z noobkami sie ciezko pracuje :lol: )


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2002, 20:23 
Cytuj  
Najgorsze jest to ze chaos zezniki :razz:P ale dobrze ze guardzi narazie sie szybko respawnuja ufff i powtarzam znowu ze nie spodziewajcie sie ze to sie stanie jutro pojuetrze koronocja albo tak zamek z ziemi wyrosnie. Boje sie ze moge nawet nie zdazyc do kolejnej kasacji :razz:

BTW SZUKAM TINKEROW DO PRACY PRZY BUDOWIE ZAMKU (kazda pomoc mile widziana)
place do uzgodnienia


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sie 2002, 20:36 
Cytuj  
Jesli moge cos doradzic, to zamiast zamku, zaczalbym od budowy wioski i proby jej utrzymania. tak zeby zebrac ludzi do kupy - i to stosunkowo niedaleko jakiegos miasteczka, chyba ze oprzesz sie an sprzedawcach graczy :wink:

Ale to taka rada, zaczac od malego i rozwijac w miare...

Roznice miedzy zadaniem a prosba to widac, i to good, ale wielkie plany budza wielki opor :wink: zwlaszcza ze sam twierdzi ze jest nieprzygotowany


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2002, 21:08 
Cytuj  
zaczelismy jusz produkcje skal a dzieki pomocy Doswiadczonych tinkerow zamek bedzie gotow. mam jeszcze pare pomyslow ale tu wole tego nie mowic :grin:


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2002, 21:31 
Cytuj  
a wiec nadszedl ten czas gdy chaos zaczol sie laczyc by dokonac absolutnej zaglady orderu na swiecie. Jest to bardziej prawdopodobne niz przypuszczalem obserwujac ostni atak chaosu na Adel. Uwazam ze order ma szanse ale musi pracowac w ukryciu (zobaczycie oco mi chodzi) narazie trwaja prace nad budowa. ALE CHAOS MZOE TERAZ RZADZIC ALE WIEDZCIE ZE ORDER NIGDY NIE WYGINIE!


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2002, 21:35 
Cytuj  
Aheron wklej tutaj prosze liste waszych ludzi ktozy maja wraz z toba sumienie walczyc w imie tego waszego krola/lorda czy jak go tam pies zwal ?:P


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2002, 21:51 
Cytuj  
BaroO pies ci morde lizal a nie ci podam liste wojownikow


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

*

Posty: 96
Dołączył(a): 15.08.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2002, 14:02 
Cytuj  
Cytuj:
2002-08-13 15:00, Aheron Mc Knee napisał:
ale jestem prawie przekonany ze wiekszosc [Nowy]ch bedzie po naszej stronie a po odpowiednim treningu nie beda jusz nowi



być może nie będą już leszczami ale nie bierzesz pod uwagę że może im się znudzić i wtedy dojdziesz do wniosku że nie trenujesz obrońców ale kolejnych "chaośników" I PKowców a to chyba nie jest twoim zamiarem

_________________
"Czerń z czerni powstaje a słowo i myśl w pył się obraca, rodzi się zło nieopisane wśród jęku dusz umęczonych..."

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Siegrfied dnia 2002-08-17 15:04 ]</font>

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2002, 15:15 
Cytuj  
ehehe mamy sojusznikow i nawet gdy czesc orderowcow przekabaci sie na chaos to i tak nie zrobi to duzej roznicy.


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2002, 15:17 
Cytuj  
Zacznijmy od tego, ze my ich wogole nie wezmiemy do siebie :roll:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.