mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 96
Dołączył(a): 15.08.2002
Offline
PostNapisane: 21 sie 2002, 08:53 
Cytuj  
Nigdy nie powiedziałem że to nie są świetne gry, powiedziałem tylko że są bez sensu a to już zasadnicza różnica. A jeżeli aż tak wam zależy na CTFie lub czymś podobnym to nie grajcie w UO tylko włączcie sobie CS i wszystko będzie ok, a nie będziecie proponować coś takiego w Ultime. Zostały stworzone do tego gry i ich sie trzymajcie a nie wciskajcie wszędzie tego samego. Jeszcze chwila i powiesz mi że w Simsach też powinien być CTF bo przecież ktoś może rzucić tależem i zabić drugiego a bić się będą o telewizor kolorowy 30cali który trzeba przenieś z domu sąsiada do siebie powiedzmy 5 razy. Dajcie se już spokuj z takimy pomysłami.... nie mieszajcie gatunków.


_________________
"Czerń z czerni powstaje a słowo i myśl w pył się obraca, rodzi się zło nieopisane wśród jęku dusz umęczonych..."

*

Posty: 60
Dołączył(a): 18.05.2002
Offline
PostNapisane: 21 sie 2002, 18:06 
Cytuj  
Propozycje jeszcze nikomu krzywdy nie zrobiły. Wiec nie krytykuj innych, bo kiedyś sam bedziesz krytykowany.


_________________
Każdy człowiek ma swój świat, ale prawdziwy jest tylko jeden...
_________________
"And... you'll never now what happens"

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 sie 2002, 18:23 
Cytuj  
Tolerancja jest w dzisiejszych czasach bardzo na topie...


_________________
Życie jest jak groch z pietruszką, ale to nasz groch i nasza pietruszka

*

Posty: 96
Dołączył(a): 15.08.2002
Offline
PostNapisane: 21 sie 2002, 19:07 
Cytuj  
Cytuj:
2002-08-21 19:06, Thyriad napisał:
Propozycje jeszcze nikomu krzywdy nie zrobiły. Wiec nie krytykuj innych, bo kiedyś sam bedziesz krytykowany.


Chętnie przyjme krytyke o ile będzie miała jakieś sensowne podstawy.


_________________
"Czerń z czerni powstaje a słowo i myśl w pył się obraca, rodzi się zło nieopisane wśród jęku dusz umęczonych..."

*

Posty: 134
Dołączył(a): 2.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 sie 2002, 20:46 
Cytuj  
Tia Siegrfied, nie widzisz sensu w Wolfie, a jaki widzisz sens w Ultimie? Grajac w nia nic nie zdzialasz. Nie dostaniesz zadnych nagród, nic nie zarobisz. Wszystkie gry sa 4fun! Po co sie w nich doszukiwac sensu? nudzi mi sie to włączam wolfa, gram z innymi ludzmi w internecie, albo włączam ultime albo jeszcze inna gre. nie widze powodu zeby te gry były "bez sensu". Wytłumacz mi jaki jest sens w Ultimie jak jestes taki mądry...

A ciekawe czy gdyby takie turnieje CTF wymyslili w Ultimie i dali inną nazwe, to tez bys mówił ze to taka głupota, bleble, ze wogóle ci co to wymyslili to powinni isc se pograc w jakas inna gre. Ciekawe czy gdybys sie nie doszukiwal podobienstw w takich turniejach do CTFa to by ci sie spodobało? Pomysl czy to napewno az takie głupie i czy napewno takie cos nie ma zadnego sensu...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Pivoo dnia 2002-08-22 21:56 ]</font>

**

Posty: 482
Dołączył(a): 22.08.2002
Offline
PostNapisane: 22 sie 2002, 21:39 
Cytuj  
Cytuj:
2002-08-22 21:46, Pivoo napisał:
Tia Siegrfied, nie widzisz sensu w Wolfie, a jaki widzisz sens w Ultimie? Grajac w nia nic nie zdzialasz. Nie dostaniesz zadnych nagród, nic nie zarobisz.



Pivoo nieznasz sie :smile:

Na OSI mozna sprzedawac przedmioty za dużo $$$ :smile: np taki Coval , on juz zarobił tysiące dolarów :razz:


_________________
"Make use... of... me... Sacrifice.... ME!!!!!"

*

Posty: 96
Dołączył(a): 15.08.2002
Offline
PostNapisane: 22 sie 2002, 21:59 
Cytuj  
Cytuj:
2002-08-22 22:39, Mad Shinji Ikari napisał:

Pivoo nieznasz sie :smile:

Na OSI mozna sprzedawac przedmioty za dużo $$$ :smile: np taki Coval , on juz zarobił tysiące dolarów :razz:



Wystarczy Ci taki sens ?? :smile:
A po drugie przeczytaj posta Akcza a będziesz wiedział kto zaczoł z CTFami, jak Ci się nudzi to graj sobie w Wolfa nie mam nic przeciwko, sam od czasu do czasu zapuszcze se jakis deathmatch z kumplami, chodzi mi tylko o to żeby nie mieszać FPP z UO.
Gdyby programiści którzy napisali UO wprowadzili coś ala CTF tylko inaczej to nazwali to nie byłaby to Ultima tylko Quake 8 ale nie zrobili tego i chwała im za to bo wyobraź sobie świat w którym każda gra ma CTFa, po tygodniu byś żygał i błagał o tetrisa lub sapera, o ile by do niego też nie dorobili CTFa.
Po trzecie: Kiedy mówiłem coś o Wolfie ?? - za chama nie umie sobie przypomnieć. :smile:
Po czwarte: Sens Ultimy podał Ci Shin to teraz może ty mi napiszesz jaki jest sens biegania po mapce i nawalania do wszystkiego co się rusza ?? W UO można przynajmiej zżyć się z postacią, decydować o tym kim jesteś czego zapewne nie można powiedzieć o girkach w których walisz z gnata do jakiegoś kola a jedyny wybór jakiego możesz dokonać to czy zabijesz go grantem czy może nożem, no i oczywiście możesz jeszcze wybrać strone w konfilkcie (alianci albo niemcy) oraz sepecjalizacje (z braku lepszego słowa). Wybór ogromny aż brak mi słów.


_________________
"Czerń z czerni powstaje a słowo i myśl w pył się obraca, rodzi się zło nieopisane wśród jęku dusz umęczonych..."

*

Posty: 134
Dołączył(a): 2.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 sie 2002, 22:11 
Cytuj  
No, prawda ze nic nie mówiłes o wolfie :razz: No a Shinji powiedział dosc mądry sens gry :razz:

A co do tematu (jeszcze nic nie pisałem co tym mysle :smile:) to sądze ze ten pomysł jest do dupy i tyle :razz:

*

Posty: 161
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 sie 2002, 09:50 
Cytuj  
wy wcale z tematu nie schodzicie zobaczcie na sprawa lucznika tam to sa dopiero odchyly od tematow

*

Posty: 96
Dołączył(a): 15.08.2002
Offline
PostNapisane: 23 sie 2002, 16:04 
Cytuj  
Dobra Pivoo, przychylam się do twojeje sugestii, zarzucamy ten temat, bo argumentujemy tylko między sobą a twórca topicu zamilkł i nie chce dodać swoich 3 groszy a szkoda by mogła by to być całkiem inteligentna dyskusja :smile:
BTW Volo czytałem topic o łucznikach i w 100% się z tobą zgadzam :smile:


_________________
"Czerń z czerni powstaje a słowo i myśl w pył się obraca, rodzi się zło nieopisane wśród jęku dusz umęczonych..."

*

Posty: 60
Dołączył(a): 18.05.2002
Offline
PostNapisane: 23 sie 2002, 17:54 
Cytuj  
Nie chce wszczynac klotni od nowa bo ja zakonczyliscie bardzo kulturalnie :smile:
Ale chodzi mi o cs tam tez jest sens i tez mozna kse zarobic. Sa juz organizowane turnieje na skale swiatową wiec...
Jednak ja tez uważam, że wszystkie gry sa 4fun :grin:

PS. To już 50 post!! i 2 gwiazdki :grin:


_________________
Każdy człowiek ma swój świat, ale prawdziwy jest tylko jeden...
_________________
"And... you'll never now what happens"

*

Posty: 96
Dołączył(a): 15.08.2002
Offline
PostNapisane: 23 sie 2002, 20:22 
Cytuj  
Zgadzam się z tobą że wszystkie gry są robione 4fun ale niektóre jak UO mają w sobie coś więcej niż tylko "fun". Co do tyurniej to są robine niemal dla każdego FPP więc nikogo nie powinno dziwić że da się na nich zarobić a przykład z kasą podany prze Shina był tylko jednym z wielu sensów grania w UO. Miło że nie zamierzasz wszczynać dyskusji od nowa (kłutnia to troche za mocne słowo jak na wymiane kilku zdań) :smile:


_________________
"Czerń z czerni powstaje a słowo i myśl w pył się obraca, rodzi się zło nieopisane wśród jęku dusz umęczonych..."

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 sie 2002, 20:39 
Cytuj  
Topic "jak to z tematu nowedoa swiata przelsimy do tego po co sa fry fpp"...


_________________
Życie jest jak groch z pietruszką, ale to nasz groch i nasza pietruszka

*

Posty: 134
Dołączył(a): 2.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 sie 2002, 20:43 
Cytuj  
E tam Yerp, w tym temacie o luczniku jest duzo wiekszy odchyl od tematu

I jeszcze raz powtorze co mysle o temacie: Pomysl jest do dupy i tyle :smile:

*

Posty: 96
Dołączył(a): 15.08.2002
Offline
PostNapisane: 23 sie 2002, 20:46 
Cytuj  
Zgadzam się Pivoo, pomysł jest do dupy :smile:


_________________
"Czerń z czerni powstaje a słowo i myśl w pył się obraca, rodzi się zło nieopisane wśród jęku dusz umęczonych..."

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 sie 2002, 22:29 
Cytuj  
Hmm nowy swiat nowa mapa, z tego co rozumiem wszytkie domy znajdujace sie na mapie znikna, podobnie jak przedmioty itd, czyli wszyscy straca swoje domki tak?? I czy zostanie skrytka bankowa i plecak czy tez zostanie wyczyszczony ponoc jest taka mozliwosc??


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*

Posty: 96
Dołączył(a): 15.08.2002
Offline
PostNapisane: 26 sie 2002, 09:04 
Cytuj  
Zresztą niech GM jak będą mieć ochote i czas to niech im rzobią jakąś wyspe, postawią dwa zamki i niech się tam napier......, przynajmiej będzie spokuj w reszcie świata :smile:


_________________
"Czerń z czerni powstaje a słowo i myśl w pył się obraca, rodzi się zło nieopisane wśród jęku dusz umęczonych..."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.