mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 21:33 
Cytuj  
Cytuj:
2002-09-10 19:04, Karanira napisał:
Ja zostaje tu, albo nigdzie indziej.


Pozwol, ze bede ci towarzyszyl...

A teraz male pytanie. Skoro to co zostalo z pieknego niegdys SC odchodzi i zwlania maszyne Szarego oraz lacze, czy mozliwe byoby postawienie tam na powrot SC-NoX z ostanim savem? Czy moglibyscie zapytac Szerszenia czy zgodzilby sie na to?

P.S. skierowane do Tomasa. IMHO polaczenie z AW bylo gwozdziem do trumny dla SC, a to co powstalo... coz nie chce juz po raz kolejny sie denerwowac i wyklucac...

_________________
"Ten naród się podniesie, zwycięży i zginie,
miecze na wrogach połamie
A potem wroga myślą zabije"

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Psyche dnia 2002-09-10 22:33 ]</font>

***

Posty: 793
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 21:48 
Cytuj  
O ciekawie by bylo jak by powstal na nowo NOX tam sie spoko gralo. :grin:


_________________
" Uniosłeś przeciw mnie miecz źle zrobileś
dosiegnie cię cień nocy...o blasku poranka..."


Posty: 29
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 22:23 
Cytuj  
psyche niemialem okazji grac na SC ale z opowiesci bylo swietnie o wiele lepiej niz jest teraz choc ja to niby nowa generacja graczy na soa tylko 2 miesiace tu gralem ale cuz naprawde bylo milo a teraz to co sie stalo .... o tym armagedonie nikt juz nic niewie bo Kri tak namieszal ze on sam chyba niewie co powiedziec. Czy moglby ktos poprosic szerszenia do zostawienia tego co jest u sibie albo postawienie noxa od nowa a ci co chca niech ida na nowe soa ktore bedzie mialo lepsze lacze , soft , hard , bedzie klimat i ogulnie wyrypka . Jesli pozostal by u szerszenia serw zostane ja i pewnie bardzo duzo ludzi moze wkoncu stwozy sie to na co kazdy pracowal i "nikt pychodzacy ledwo co z ulicy" tego nie zburzy...
sprobojcie zrobic cos takiego

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 22:40 
Cytuj  
Nie rzucim ziemi ....
Ja tu zostane, na pewno ktos jeszcze :lol: ,moze ten serwer jeszcze troche pochodzi. Yerpen, Kri i kto tam jeszcze, maja inna wizje i pomysl.
Zycze im powodzenia.

*

Posty: 93
Dołączył(a): 26.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 22:53 
Cytuj  
Nie ma to jak madry glos kobiety........... :smile:. Ale poważnie..... - zastanówcie sie jeszcze nad kasacja.


Posty: 29
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2002, 23:18 
Cytuj  
My Honnor My Shard
Hm jak cos to zostaje :smile:

***

Posty: 793
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2002, 02:23 
Cytuj  
Milego grania panowie i panie. Ja stad odchodze. SHINJI jest GM ale bedzie burdel na serwerze :grin: :grin: :grin: :grin: CIekawe czy ktos go bedzie slychal chyba same NB bo starzy gracze to watpie :grin:


_________________
" Uniosłeś przeciw mnie miecz źle zrobileś
dosiegnie cię cień nocy...o blasku poranka..."

**

Posty: 482
Dołączył(a): 22.08.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2002, 06:09 
Cytuj  
Bucz ja niechce zeby mnie słuchali :smile: poco mają mnie słuchac????

Ja jestem od questów :razz:

A gdyby inaczej wyszlo... to bys teraz mi gratulował :smile:


_________________
"Make use... of... me... Sacrifice.... ME!!!!!"

*

Posty: 99
Dołączył(a): 2.09.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2002, 08:22 
Cytuj  
[quote]

2002-09-11 03:23, Butcher napisał:
Milego grania panowie i panie. Ja stad odchodze.....

[quote]

nie butch, nikt stad nie pojdzie!! :razz: :razz:
dajcie se spokoj z tym odejsciem, GMowie maja to gdzies a kumplom tylko przykrosc zrobicie :smile:
jak nie pokonacie tego to sie przystosujcie, bo jak Gorr skladal jakies zale do Blooba to juz zrobil o nim fajny topic :razz: :razz: wiec do rzeczy: WE ARE ONE BIG HAPPY FUCKING FAMILY!!!!!!

PS.jesli macie w dupie to co powiedzialem to sio :grin:


_________________
it's only a game.....

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zbrojek dnia 2002-09-11 09:23 ]</font>

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2002, 10:59 
Cytuj  
Cytuj:
2002-09-11 03:23, Butcher napisał:
Milego grania panowie i panie. Ja stad odchodze. SHINJI jest GM ale bedzie burdel na serwerze :grin: :grin: :grin: :grin: CIekawe czy ktos go bedzie slychal chyba same NB bo starzy gracze to watpie :grin:


Pff, ty stad odszedles juz dawno, a burdel robiles ty jak zaden inny GM, shinji narazie sprzata z tego co widze :smile:


Posty: 15
Dołączył(a): 15.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2002, 11:16 
Cytuj  
Witam wszystkich na wstępie musze powiedziec ze dlugo mnie nie bylo na i-net z tego co sie teraz dzieje widze to sie ostatnio zle dzieje rozlam w ekipie nie wrozy nic dobrego ani dla tych co odejda ani dla tych co zostana bo to podzieli i lidzi co graja a jak pamietam to podstawowa zasata ekip robiacych serwer to "nie robimy tego dala siebie tylko dla ludzi"

*

Posty: 96
Dołączył(a): 3.08.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2002, 11:50 
Cytuj  
Na SoA zostanie wiele ludu i jescze więcej przyjdzie . Niezadowolenie starych graczy i tak jusz była po wprowadzeniu szybszego rosniencia skili , jusz wtedy zwykły nb doganiał najleprzych . Na SoA mało jusz jest słabych graczy . Dlatego ja jestem za usunienciem postaci . Tworzenie od nowa postaci jest wspaniałe , Tylko niech nigdy po armagedonie nie zmieniali przyrostu bo to jusz wtedy by była chamówa . Tak czy siak ja zostane na SoA bo to najleprzy szard na świecie .


_________________
Gdy człowiek jest podniecony, kocha własne podniecenie, podnieca się nim i wszystko poza tym już nie jest dla niego życiem.

***

Posty: 793
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2002, 12:04 
Cytuj  
Shinji mozesz mi wiezyc nigdy bym ci nie gratulowal, i probowal bym zrobic wszystko zeby cie nie przyjeto na GM.


_________________
" Uniosłeś przeciw mnie miecz źle zrobileś
dosiegnie cię cień nocy...o blasku poranka..."

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2002, 12:10 
Cytuj  
Ja chce NOX !!!
Nawet zrobie sobie uo na dysku pod NOx zeby spotkac stara wiare :razz:


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***

Posty: 793
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2002, 12:18 
Cytuj  
Ja tez bym chcial SC NOX. Moze jest mozliwosc zeby powstal na nowo.


_________________
" Uniosłeś przeciw mnie miecz źle zrobileś
dosiegnie cię cień nocy...o blasku poranka..."

*

Posty: 68
Dołączył(a): 30.08.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2002, 13:01 
Cytuj  
Stary nox = zwisy clienta , bug z bs , bug inneg typu nie chce mi sie pisac , fencer tam rospiera all . Majac 80% fenca bylem nie wypadkowanego gmsword zabic :smile:

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2002, 15:07 
Cytuj  
Jednym slowem znow Lepperszczyzna...

Mnie cos tknelo po juz w sumie roku uczestniczenia w polskim swiecie uo - chcialbym sobie pojsc do tawerny, pogadac z goscami o czyms innym niz kogo by tu "upierdolic" albo kto jest lama bo mi regi zabral, przeforsowywac pewne rozwiazania u lokalnego lorda i wlasny maly biznesik otworzyc ( regi / rune booki i takie tam magiczne pierduly ). Konserwatywanie szedlem z przekonaniem ze to gracze tworza klimat, ale po juz 1000 nadzieji nie to ze nie spelnionej to jeszcze po dupie dostalismy ze niby klimat beznajdziejny... nie chce tu zadnego bynajmniej nazizmu z klimatem wprowadzac, tylko zadbac by ten klimat byl, przykladem, namowa itp. Bo mozna super grac majac calkowicie podstawowa postac, ktora na cm sie boi isc, ale uczesticzaca w zyciu politycznym / chodzaca do tawern i rozmawiajacych o swiecie serwera / organizowanie prostesow itp. (glupie nie? dlatego wlasnie granie calkowice non-klimat nigdy nie pozowli na wprawdzenie czegos takiego)... gdyby tak wszyscy grali to by przy aktulanej kasacji takie pierduly nie lecialy... Teraz charuje w szkole i nie mam zbytnio czasu na samo zasiadanie przy kompie... Granie w uo by ciagle byc najpotezniejszy wlasnie powoduje w czasie nauki doslownie depresje... a powyzsza wizja relaks i o wiele latwiejsze rozwiazywanie porblemow i klopotow w grze...


_________________
Życie jest jak groch z pietruszką, ale to nasz groch i nasza pietruszka

**

Posty: 240
Dołączył(a): 20.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2002, 15:38 
Cytuj  
a ja mam propozycje. nei wiem jak inni mysla ale ja proponuje aby kazdy zmienil imie na serwerze nowym bo tak to 3/4 graczy siebei zna a to zepsuje caly klimat. jezli kazdy zmieni imie na takie fantasy zeby wczuc sie w swiat to bedzie do innego osobnika (np wczesniej twoj wrog) podchodzil calkiem inaczej i sie np zaprzyjaznia. czy nei dobry pomysl? wlasnie dlatego ja juz 3 razy na soa zmienialem nicka (miedzy innymi)


_________________
My Silent Enigma...

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2002, 17:00 
Cytuj  
Niezmienie nicka...mam go od kiedy mam kompa czyli od jakichs 4-5 lat...ale pomysl jest oczywiscie dobry..tylko niekazdy poslucha.

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2002, 17:22 
Cytuj  
No Yerpen sam sobie zaprzeczasz, bo mowisze ze robie silnej postaci w czasie roku prowadzi do klopotow dlatego wiekszosc osob zrobila ja w czasie wakaci zeby w roku szkolnym soebie pograc.

Hieralchia zawsze zalezy od sily i pieniedzy ( u nas mniej bo nie ma w sumie na co wydawac nie ma deadow na domy za psie piniadze buduje sie spora chatke).
Postacie ktore sie licza sa poprostu silne i one maja wladze i sile przebicia i tego nie zmienisz.


Hans Kara trzymajcie sie (tylko mogli byscie troche czescie zaglondac ).
_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Eldorn dnia 2002-09-11 18:23 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.