mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 gru 2002, 16:25 
Cytuj  
Kolos nie wiem kogo ty zabijales chyba szkielety;] kowalem tez byles marnym

**

Posty: 255
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 gru 2002, 11:26 
Cytuj  
I wez tu czlowieku powage zachowaj.


_________________
>>>>> Sqn to zdrowie kazdy "madry"czlowiek to powie. <<<<<

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 gru 2002, 20:15 
Cytuj  
kolosq wracaj na CM zabijac zombiaki bo tesknia :grin: wymiataczu !! :lol:

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 gru 2002, 20:38 
Cytuj  
najbardziej mnie rozwala jak ktos chce zablysnac jaki to on jest vet z SC pomimo ze gral 2 dni lub w ogole pierwszy raz slyszy ta nazwe :grin:


_________________
Obrazek

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 gru 2002, 21:55 
Cytuj  
Cytuj:
2002-12-02 09:09, KOLOS napisał:
HAHAHA tyle skili to se wsadż w dupe mnialem bojowe na 81% i do tego wymiatelm o ile pamiętacie FURZYKA z nim wymiataliśmy w Minoc i na CM bryt to byly czasy i manilem 100 bs i mininga (jeszcze rywalizowalem ze spiderem ale on osiągnol pierwszy 100 bs)Pamietam jeszcze IVANSA I BAROO jak mnie blagali o expy chain pamietam klaniali sie i starsznie prosili ale lolki hahahahaha musialem sie zlitowac nad dziećmi bo nawet na chleb nie mieli Baroo wes no mnie tak jeszcze fajnie poproś wykuje ci cos mauhauha :grin::D:D :lol:

a to lolek jeden. z tego co pamietam to mnie order i ogolnie reszta tlukla w 3-5 vs 1, jedynie Ronwe(bloob) wygrywal ze mna 1 vs 1.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 gru 2002, 23:38 
Cytuj  

a to lolek jeden. z tego co pamietam to mnie order i ogolnie reszta tlukla w 3-5 vs 1, jedynie Ronwe(bloob) wygrywal ze mna 1 vs 1.


to byly czasy... :cry:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

**

Posty: 482
Dołączył(a): 22.08.2002
Offline
PostNapisane: 4 gru 2002, 01:32 
Cytuj  
Jestem dumny ze byłem w tej 5 :]


_________________
"Make use... of... me... Sacrifice.... ME!!!!!"

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2002, 07:42 
Cytuj  
Cytuj:
2002-12-03 20:38, Aeroth napisał:
najbardziej mnie rozwala jak ktos chce zablysnac jaki to on jest vet z SC pomimo ze gral 2 dni lub w ogole pierwszy raz slyszy ta nazwe :grin:



No ja to juz w ogole polewam z kazdego kto sieBIE nazywa vet SC :E

EDIT: nie sie tylko siebie ehe.

_________________
Rimor Soldier...Omni-Tek is your friend:[
------------------------
-->Me & My Mallorie:)<--

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Oyci3C dnia 2002-12-04 07:42 ]</font>

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2002, 21:37 
Cytuj  
dla mnie vet z sc to gosc co gral na sphere :> a ze ja niegralem...


_________________
Obrazek

**

Posty: 482
Dołączył(a): 22.08.2002
Offline
PostNapisane: 5 gru 2002, 00:20 
Cytuj  
Racja :]

Ja jestem NB z SC :razz:


_________________
"Make use... of... me... Sacrifice.... ME!!!!!"

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2002, 04:03 
Cytuj  
Cytuj:
2002-12-04 21:37, Aeroth napisał:
dla mnie vet z sc to gosc co gral na sphere :> a ze ja niegralem...


to ja jestem vet SC :razz:.
Oyci3c ty byles tym kowalem na sphere co awansowal na GMa?


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 gru 2002, 11:56 
Cytuj  
Cytuj:
2002-12-01 12:15, Bloobson napisał:
LOLKI jestescie ! ja sie urodzilem na SC (stefa cienia) wymiatalem was i sie boicie przyznac zawsze ja bede górą !! lolki slabiaki jestescie a SOA to wielki LOL SOA SUX !!!!!!!!!!!



OOOOHOHOHOH, lzawie, jak boga kocham nic nie widze przez lzy :smile: ohhh... smiech to zdrowie :lol:

Cytuj:
2002-12-02 09:09, KOLOS napisał:
HAHAHA tyle skili to se wsadż w dupe mnialem bojowe na 81% i do tego wymiatelm o ile pamiętacie FURZYKA z nim wymiataliśmy w Minoc i na CM bryt to byly czasy i manilem 100 bs i mininga (jeszcze rywalizowalem ze spiderem ale on osiągnol pierwszy 100 bs)Pamietam jeszcze IVANSA I BAROO jak mnie blagali o expy chain pamietam klaniali sie i starsznie prosili ale lolki hahahahaha musialem sie zlitowac nad dziećmi bo nawet na chleb nie mieli Baroo wes no mnie tak jeszcze fajnie poproś wykuje ci cos mauhauha :grin::D:D :lol:


AUUUUHGHAH :smile: tu malo nie zaplulem monitora :grin: "pamiętacie FURZYKA z nim wymiataliśmy w Minoc i na CM bryt"

kogo ty wymiatales eheheheh ? chyba konskie kupy OMG, kolos rox :lol:


gunaf: ten kowal to byl carvillian wilk :smile:
btw, dzieki ze mnie wspomniales, podbudowales mi ego jak nigdy dotad :smile:
tak w zamian, ty mnie na sc-nox strasznie sklepales kilka razy :smile:

EDIT: bede sie smial przez caly dzien chyba lol :smile:

_________________
If A = B and B = C, then A = C, except where void or prohibited by law.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: bloob dnia 2002-12-05 11:57 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2002, 12:18 
Cytuj  
@ Lobo

A wiec padl jedyny sluszny South-Gate, najlepszy i do tej pory jedyny prawdziwy emu-shard UO jaki byl. SC na Sphere bylo zalosne w porownaniu z nim. O reszcie nie wspominajac...
To wiec poszedlem zalegac na CL HEHE ale smierdzialo kupa wiec dalem sobie spokoj. Poza tym wowczas Melanius cos tam napsul i bylo niefajnie (a i sie wkurwilem bo przez pad serwa stracilem jedynego na CL czarnego frenzied ostarda). Powstal SC, wiec przyczolgalem sie na owy shardzik. Gralem hm z tydzien, zrobilem mining i BS (ktore nie dzialaly, non stop sie iron kopalo z z czego w ogole nie rosl BS HEHE). Na bawelnie dorobilem sie kasy, postawilem sobie domek przy kopalni i sie fajowo gralo. Zajebalem GMA podczas questu LOLOLOL to byl Szary HEHEHE. Pamietam jak go pizdnelem bo myslalem, ze to potworek z questa i on zdechl, nie mial .invul wlaczone:P Na serwie wowczas rzadzili LutherFlames (GM Bart) i Faris (ekipa z SG). Faris mnie osikal i powiedzial, ze juz sie koleguje tylko z Lutkiem. Zabijali mnie (magowie vs miner ROTFL ale i tak malo co nie zajebalem Luthera HEHE) i w ogole mnie przestali lubic, jak z reszta kazdego na serwie. Potem do nich dolaczyl Bayu. Czyli big trio z SG zaczelo sie dobrze bawic. Postanowilem ich wkopac i tak nakrecic, zeby ich wyjebac z SC i tym samym sobie zwolnic miejsce w ekipie GM. Najpierw sie odezwalem do Tolla, ze zrobie im kanal IRC. Potem jak juz go znalem zaczelem wkopywac cala trojeczke co w koncu sie sprowadzilo do wykasowania im kont i wyjebania Barta jako GM :] Co zrobilem nie powiem HEHE.
Korzystajac z okazji stalem sie seerem na 2 godziny i GM na pare dni... potem adminem;] Zaczelem modernizowac serw bo smierdzial. Razem z Szerszeniem zaczelismy cos dzialac (nie wiem czy ktos pamieta poczatek sphere... matko tu nic nie dzialalo a w okolo CM w Brit chodzili red NPC:D), wzielem Rastafe (bylego scriptera i admina SG) do ekipy. Wnioslem pozew o zmiane wersji Sphere, dodanie spawn worlda z OSI (przy okzji nawiazalem kontakt z gosciem w Brazylii, ktory prowadzil najwiekszy shard free na swiecie chyba... 1000 on-line graczy dziennie i usunal 100% usuwalnych bugow w sphere, bo niekorych nie dalo sie usunac vide animal taming czy nierownosci terenu przez co psuly sie domki i gracze sie zapadali pod ziemie), potem wymyslilem Wolfpacka, UOXa, i NOXa. Z czego NOX okazal sie najbardziej rozsadny i wszedl w zycie. Potem rowniez osikalem SC bo sie niefajnie porobilo (jakies Pieniazkowe Yerpeny GMami...). Jak dostalem wiesci, ze przechodza na POL... no to podziekowalem na 100%.
Tia to tyle z mojej kariery SCowej. OMG najfajniejsze byly poczatki... Szerszen, Ja, Toll, Balar (stfu!!!), Faris, Rastafa.
Nawet nie wiecie, jacy mastahowie z OSI byli i chcieli byc GMami na naszym shardzie... ale nie powiem dla swietego spokoju i zostanie to nasza tajemnica;]

Aha chce dodac i oficjalnie powiedziec, ze dzieki SC poznalem kobiete swojego zycia =] Ktora bardzo kocham i jest dla mnie jedyna:) Za to Szerszen ma u mnie dozgonna ilosc flaszek Whiskey, Bolsa i otwarte drzwi w moim domu;] I dobrze o tym wie:)
_________________
Rimor Soldier...Omni-Tek is your friend:[
------------------------
-->Me & My Mallorie:)<--


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Oyci3C dnia 2002-12-05 12:25 ]</font>

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 gru 2002, 12:36 
Cytuj  
yh nie cierpie jak on wali te historie zycia :grin:

w sumie dalej jestem usmiechniety :smile:

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 gru 2002, 16:31 
Cytuj  
Historia najlepsza jaka slyszalem:D
Kopaczu ty HEHE
Bayu cie bil?;[[ buahahah
Nie ladnei zrobil kolegow w chuja heh
"nic nei dzialalo"- samo zycie;]

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2002, 18:21 
Cytuj  
widzicie, mialem racje ze on byl tym kowalem(Wilku swoja droga). no ja na SC przeszedlem jak padlo GO czyli ty juz byles Adminem. Faris gral bodajze jako Aeris mage.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2002, 20:05 
Cytuj  
Faris gral jako Faris, potem cos mu odjebalo i gral jako dziewica Aeris;D
Ehhhhh te czasy jak ludkom z Pieniazkowej Gildii wsadzilem po 2k sztuk konskiego lajna do backpacka. A potem otrzymalem GM Help: "Panie GM, prosze tu przyjsc bo pojawilo sie nam tysiace kup w plecaku i nie mozemy sie ruszac" HEHE czy jakos tak. Ubaw nieziemski;] Najlepiej jak te kupy powyjmowali (byli tacy twardziele) i bylo tyle sprite'ow na ekranie, ze komp doslownie zdychal a lag przechodzil ludzkie pojecia:D

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2002, 20:49 
Cytuj  
ta pamietam, tylko nie wiem czemu mi dales, ja nie bylem w ich gildii tylko w TH Rona :razz:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2002, 21:16 
Cytuj  
to bylo chyba tak ze wszyscy bogaci dostali gownem w prezencie :> a moze by inni gmowie opisali historie swojego sczywota? :smile:

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2002, 21:33 
Cytuj  
przygode z mmorpg zaczalem z gra Legend of mir gdy byle jeszcze w fazie beta(free). po zakonczeniu tego blogiego okresu, z braku funduszy przerzucilem sie na UO, a dokladniej na GO. po jakims tygondiu serwer padl, i tak lezy po dzis dzien. poem przyszedlem na SC. tu poznawalem swiat ultimki. pierwsze czary, pierwsze starcia z PK(pozdrofka Rasitlin :razz:). 2 postac zrobilem kowala zeby udowodnic panu jednemu ze da sie gm mining w jedna noc (total time 23h16m2s) :grin:. gdzies w grudniu kolejna zaglada swiata i poczatek ery NOXa. tutaj gralem znow wojem, zyskalem przydomek Gunaf The Evil Emperor, gildia Orkow, wypady do Minoc(jak strazy nie bylo), walka z Arkanem(dal mi bana na domek bo mu przynioslem jego straz przyboczna w kawalkach w torbie). znowu kasacja i czas POL92. tutaj juz bylo coraz gorzej, wiecej debili itp. pod koniec zostalem GM. potem przyszedl czas na SOA i tutaj nastapila katastrofa w postaci niezliczonych zastepow lame players. i tak juz jest po dzis dzien.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.