mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 70
Dołączył(a): 15.08.2002
Offline
PostNapisane: 17 gru 2002, 18:53 
Cytuj  
hmmm Ludu nie kluccie sie nie ma sesu.... przeciez widac ze gm-i pracuja nie potrafie juz wymienic jakie rzeczy naprawili ktore mi przeszkadzaly np..... ale wiem ze pracuja ciagle.... ten topic powstal po to by ludzie nadsylali swoje pomysly.... moze wsrod tych malo "spelnialnych" beda te oczywiste i mozna bedzie stwierdzic ze wykreowaliscie cos dla soa... cos naprawde fajnego..... pomyslcie.... jak Yerp powiedzial ida swieta.. bedzie wiecej czasu... to i zawsze bedzie czas na wrzucenie jakiejs "pierdulki" do gry.....
Ale nie ma sesu sie klucic.. najgorsze co teraz mozna zrobic to klutnia....

powracajac do tematu ... Alchemia... milo by bylo gdyby dodano nowe skladniki... ze zwierzakami tak samo... ja nie kaze gm-om tego robic juz.. tak tylko sie rozmarzylem.. a mysle ze te rzeczy moga w swoim czasie zostac wpakowane do swiata... fajnie by tez bylo gdyby tinker mogl robic kolowrotek na welne...... moze kilka innych rud... w bardziej mocnych, ciemnych kolorach... nawet takiej samej jakosci jak zelazo... ale poprostu w innym koloze... cos co urozmaici swiat....... jesli ktos ma jakies pomysly.....

Nadsylajcie....... [email protected] ...... a obiecuje ze poskladam wszystkie w ladna kupke i przedstawie w pelni zgrane owe pomysly gm-om.... lub sam cos dopracuje.. kto wie moze wasze pomysly uwolnia i moje mysli... moze wpadniemy razem na cos fajnego..... nadsylajcie... porobi sie szkice.. nawet dungeonow... kiedys moze zostana wzucone do gry..... lepszy wrobel w garsci niz wrona na dachu....... dlatego uwarzam ze i tylko i nie tylko takie gadanie, kombinowanie moze zmienic na "lepsze" krainy sosaryjskie soa pozdrawiam....

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2002, 20:27 
Cytuj  
a jak powiem ze chcialbym zeby byli wszyscy vendorkowie bo to oni napedzaja gospodarke a jak ich niema to tylko wojownikiem mozesz zrobic jakakolwiek kase bo kowalem raz poraz cos sprzedasz (tzn. mniej niz npcowi) i wogole kicha jest :smile: wtedy bylo lepiej (ale sie powtarzam) proponuje zrobic glosowanie (chociazby z ciekawosci) kto chcialby stare soa, z szybkim gainem dungeonkami Serro Carres (i demonem chciwosci).

*

Posty: 198
Dołączył(a): 15.06.2002
Offline
PostNapisane: 17 gru 2002, 20:31 
Cytuj  
uff jak dawno sie tu nie zalogowywalem ;]
szybki gain mogli by sobie podarowac ale stara mapka stare miasta + vendorkowie moga byc

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2002, 21:39 
Cytuj  
szybszy gain = lepsza zabawa :smile:

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 17 gru 2002, 22:14 
Cytuj  
Shinji i tutaj znow pokazujesz ze masz niepokolei w lebie...
Bugow zglosilem wiecej niz ci sie moze wydawac i niebyly to takie ktore byly mi niewygodne.. bo okradanei domu bez drzwi i super zabespieczonym to chyba niejest mi neiwygodne albo staty 100/100/100 albo 100 dex w 1h niebede mowil juz o reszcie wtamten dzien z pomoca jaschoora zglosilem 13 bugow...
Tak to te bugi ktore zglaszal tobie lecz dziwnie go olales... ztego co mowil jasiu iw cale sie neidziwie ze nikt potem neichce ich zglaszac skoro jak to robi to nic sie neizmienialo... wiec mi niepierdol i nieoczerniaj znow mnie...
Zreszta ci mowilem bardziej z siebie blazna zrobisz niz sprubujesz zemnie..


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

**

Posty: 482
Dołączył(a): 22.08.2002
Offline
PostNapisane: 17 gru 2002, 23:24 
Cytuj  
Kochany baroo :smile:

Pozatym lepiej podac buga mnie albo Gunafowi ze wzgledu na to że admini sa dosyc zapracowani i o wiekszosci bugów zapominają :]

Pozatym wybacz ze 1 na 10 bugów niezostanie zapisany , szkoda ze niejestem nieomylną maszyna tak jak ty :/ wybaczysz mi Baroo?? prosze wybacz :razz:


_________________
"Make use... of... me... Sacrifice.... ME!!!!!"

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 gru 2002, 11:56 
Cytuj  
Wiec Gunaf powiedz mi jakie to bugi w tym tygodniu naprawiliscie?

eh potem sie wypowiem co to ksztaltu obecnego
SoA bo mi sie niechce paplac w gownie;/

tu tylko nawiaze:
-Pieniadz stracil wartosc
-nie ma handlu miedzy graczami(wbrew zalozeniom zmian ktore jakoby mialy go rozwinac)
-lagi( ktory to juz raz;])
-Farmerstwo(zmiana tego tworu jest absolutnie konieczna )

Wszystko to sprawia ze gra nalezy tylko dla osob naprawde cierpliwych i wytrwalych a i tak wiekszosc graczy jest na servie moze 2-4 godziny

*

Posty: 70
Dołączył(a): 15.08.2002
Offline
PostNapisane: 18 gru 2002, 13:06 
Cytuj  
ba :wink: ... BaroO Shinku dajcie sobie pupy na zgode :wink:... bo juz nie moge sluchac jak ciagle wypominacie sobie to i tamto.... (nie powiem kto komu, chce pozostac bezstronny;)
powracajac do tematu.. o to mi wlasnie chodzi Samael brac z niego przyklad ludziska... i wypowiadac sie odnosnie swiata jego wad jak i zalet (na wybranych przykladach, konkretnie).... A powracajac do farmerstwa hm no cuz za szybko to wszystko sie pakuje... karzdy mag zrobi sobie farmera i juz nie kupi regow od innych....
chodzby mag..... proponuje powrot vendorkow.... powrot skupowanych przez nich towarow.. np zarobi i krawiec sprzedajacy koszulki.. pieniazek znow nabierze wartosci (jak na Becie)... i wszyscy beda happy ... mag nie bedzie mosial robic postaci kowala zeby zarobic kase np..... nie bedzie mosial robic wojownika by zdobywac skrole z cmetzarzy.... co fakt faktem malo, bardzo malo gralem magiem wiedz moze nie wiem dokladnie co im tam by sprawilo radoche i polepszylo gre...( po to ten topic, magowie wszysctkich landow laczcie sie ) dzis problem magow jutro czepimy sie kowali itd systematycznie zeby wszyscy mieli kull :smile:.... i tam naprawde mozna bylo zarobic kase... myslalem nad taka rzecza.. (myslalem tez nad zmiana xywki "Hawarel Materialista" ;P) hyhy... ale to juz wyzsza szkola jazdy... zrobic np zeby mag sam mogl robic scrole z zapisanymi w nich czarami... np potrzebny do tego pentagram w ktorym jest menu z opcjami.. w opcjach pentagramu wybierasz krag i czar..( cos jak w ultimie 8 Pagan).. potem wybierz skadnik np jakies regi i czysty scrol... badz wczesniej wybiera czar w pentagramie w opcjach ... do tego potszebne byly by regi zeby wyczarowac zaklecie :razz: cos tam mag macha cos wrzeszczy wybierz skrol do zapisania i gotowe .... :wink:.... to tylko takie "ło" :wink: ale pomysl nie jest zly.. powiedzmy skillem pozwalajacym tworzyc czary byla by inskrypcja ??:P co wy na to...... pozdrawiam.....

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 gru 2002, 13:08 
Cytuj  
I ja dodam brak NPC, durna mapka, brak miast, marynaty z krwi :smile:

hawarel... 'nie jestem w stanie powiedziec co naprawili co mi przeszkadzalo ale wiem ze ciagle pracuja' hehe, jestes mistrz :smile:

swoja droga, zaloze sie ze pracuja nad 'ulepszeniami' :smile: mowie ci :smile:

*

Posty: 70
Dołączył(a): 15.08.2002
Offline
PostNapisane: 18 gru 2002, 13:42 
Cytuj  
ja nie powiem ze nie pracuja.... pracuja. ale hm no cuz milo by bylo gdyby pracowali nad czyms jeszcze... dodaniem czegos do swiata.....

wiecej rud przynajniej zrobcie 3 kolory zelaza :wink:
i ci kurna vendorzy mnie kisza.... niech skupuja wszystko tak jak kiedys niech da sie u nich kupowac co nieco...jak kiedys...
bo zeby ruszyc swiat zeby karzdy gracz kupowal od drugiego i mial to co mu potszeba to mosi byc z 2 razy wiecej graczy.... na osi cos takiego moglo by byc ale nie tutaj.... z kad sie bieze kasa tego swiata?? od wojownikow oni laza na potworki... i kupuja bron i zbroje od kowali... ale ile ja stolarz mam czekac az ktos kupi ode mnie dom mase ludzi domki juz ma... mase jest tez stolazy.. po za tym zbroje domy i regi chca kupowac nooby tylko oni inni robia sobie wszystko postacie na koncie... staja sie samowystarczalni... tego nie da sie uniknac... wiedz zeby wszyscy byli zadowoleni nech wroca starzy vendorzy jesli sie gm-om nie chce budowac miasta .. dajcie nam drewno dajcie kamien a sami sobie miasto postawimy.... sklepy wybudujemy wy tylko postawicie vendorow.. wracajac do nowych... oni chetnie kupia ale nie maja kasy... starzy gracze maja tinkerow stolarzy farmerow kowali i wojow na swoim koncie... ale dlaczego ja mam latac na potworki ?? i zarabiac kase na nich skoro nie chce walczyc.. nie chce mi sie uganic za potworami... chce zarabiac na swoim rzemiosle byc stolarzem i tylko stolazem nie chce kombinowac... dajcie mi mozliwosc rozwoju :wink:

*

Posty: 70
Dołączył(a): 15.08.2002
Offline
PostNapisane: 18 gru 2002, 14:08 
Cytuj  
problem kolejny... chodz blachy... ale jednak istniejacy
otoz hmmm duzo trupow ciagle wchodzi do "miasta" proponuje np w adel zamknac glowne wejscie na cmetarz i zrobic wejscie gdzie indziej dalej od drogi... w innym kierunku mysle ze to umili co nieco zycie..

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 gru 2002, 14:37 
Cytuj  
a ja proponuje zebys stawial mniej kropek w swoich tekstach :>

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 18 gru 2002, 15:28 
Cytuj  
Shinji gowno prawda tobie niema co zglaszac buga bo ptem zakonczy sie jak z jaschoorem gosc zglosil ci mega duzo bugow i odziwo zaden niezostal zapisany dopiero potym jak go namawialem aby wlasnie powiedzial co i jak dla dobra wszytkich zghodzil sie nato i Hans wszytkie bugi przyjol i zapisal do listy a Yerpen na biezaco nawet w tamten dzien kilka naprawil wiec mi nie chzan ze mam to zglaszac tobie bo jak narazie to niewidzialem abys jakis bug naprawial a jak zglosze im to mam pewnosc ze ktos naprawde sie tym zajmie..


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 gru 2002, 17:13 
Cytuj  
a ja radze wam zamiast jakies pomysly dawac to przeslac nam bugi, wszystkie bo jak naprawde przesadzicie to sie skonczy na kasacji ogolnej


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 18 gru 2002, 17:38 
Cytuj  
chyba nadszedl czas na malego :grin: posta
troche w nim sprostuje, zdementuje, zkomentuje, pouzalam nad losem, poszydze, zjebe coniektorych :]

a wiec tak
odnosnie postow aeorotha
skille staty rosna szybko - wrecz za szybko - z pewnymi wyjatkami oczywiscie alw wiekszosc
nie uwazam takze ze 7 gm daje ci dobra zabawe
na beta moj wspanialy mag :grin:, ktory nawet jakos zamiatal i sie dobrze bawil mial 1 gm - tailoring :]

ad baroo i bugow

{bug [bag] (ang. ‘pluskwa’) infor. błąd w programie. - taka oto madra definicje znalazlem na onecie :grin:}

prawda lezy gdzies po srodku
nie tyle co shin mnie olal ale ogolnie ekipa
tobie tez podoalem te bugi, ty podales komus dalej, minely 2 tygi i wiekszosc nadal funkcjonuje, winnych nie ja powinienem szukac, po prostu wszyscy gm dostaja zjeby :grin:, kto wieksze kto mniejsze ustalcie miedzy soba

ad bugow wg yerpena i shina

tak tak gracze zglaszaja bugi te co im przeszkadzaja, a wy tylko sluchacie i naprawiacie bugi, ktore pomagaja gracza :]
(jak pisze ze mam buga to mordka gm sie usmiecha, a jak chce cos zapytac to cisza, albo CHYBA TAK i kazdy z gm ma inna odpowiedz na pytanie)
na regi czkekalismy kolo miecha, to samo z skrolami 1-3, runami itd(mam nadzieje ze decado nie polecial za ta akcje z runami, swoja droga wielkie dzieki za to, pare osob dostalo runy, zaszumialo na ircu, hokus pokus i juz runy robi carp)

swoja droga byla soa-beta po to zeby usunac bugi, zreszta zostalo to w wiekszosci zrobione, pojawia sie soa final i tu nagle pol rzeczy niema, drugie pol dziala zupelnie inaczej, a trzecie pol :razz: zbugowane jak chuj - moze jakis kurna wirus

robicie nowe skrypty (skrypterzy) - czy wy wogole sprawdzacie jak to dziala w praktyce?
tak trudno zalogowac sie na soa i 15 min potestowac czy to dziala i jak dziala?
przyklad :grin:
pojawil sie niusik na stronce ze postac z umiejetnoscia zebrania moze dac lapowe potworkowie zeby go nie zabil, no to testing - po kilkunastu probach gain i komunikat ze udalo sie przekupic potworka :grin: - coz z tego skoro dalej mnie napierdala a kasa z plecaka nie ubyla
no po prostu lol
(gadalem sobie wczoraj z shiem i w godzinke znalazlem kilka bugow pierdolowatych ale zawsze wiec mozna tez poswiecic troche czasu i samemu poszukac-shin i gunaf pogrywaja sobie jako gracze wiec powinni troche bugow znalezc i drugie tyle uslyszec)
kiedys byla wojna mag-woj o poty reflecta, bloob zrobil tescik i wszystko bylo jasne
to samo chcialem zrobic z shinem woj-lucznik, niestety shin mial lagi itd, przekladalismy test (chodzilo o to ze lucznik ma mniejsze szanse od woja) a tu nieoczekiwanie lucznik zostal poprawiony :grin: - ze juz nie strzela w zwarciu, faktycznie to poprawilo jego szanse haha
teraz proponuje walke gm z elfim lukiem vs moj nobek 50 fenca, taktki, anatomi i heala
jestem w stanie postawic bardzo duzo ze nie zgine :grin:

next
chcecie pomocy hmm - oferowalem swoja skromna osobe na gm ale olewka, zamiast koksowac swoich pupilkow, bawie cie 10 postaciami naraz testujac rozne rzeczy, zglaszam bugi olewka, jedyne co slysze to jak ci sie nie podaba sa inne servy - yerpen ja ci odpowiem nie marnuj swojego cennego czasu tylko znajdz sobie jakas laske i poruchaj, bo narazie im bardziej sie staracie tym gorzej wam wychodzi

a co do zegnania to widze ze coraz mniej tutaj "vetow" :grin:, coraz wiecej lamasow co nie maja pojecia co to wogole ultima, wlaza na irca i zadaja glupawe pytania typu co to jest KEGA? (nawet kurwa odmieniac nie potafia analfabeci) jaki skill do szycia?, co lepsze fence czy sword? jaka komenda na to czy na tamto, od ilu sie kuje katany (swoja droga stoi kurwa przy kowadle to niech sie w grze zapyta kowala) itd
jedyna odpowiedz na to to RTFM (read the fucking manual) w koncu kazdy w pudelku z gra dostal piekna instrukcje :grin:, rozumiem ze kogos mogli oszukac w sklepie i mu nie dac :grin: to jest http://www.uo.com, uo.stratisc.com, byla stronka soa, jest kilka innych polskich stronek z info o ultimie, na dipolu chyba jest manual skanowany - coz najprosciej truc dupe gmom lub co gorsza biednemu jashowi

to troche sie pouzalam nad soba teraz :grin:
robie sobie lucznika - ciezko idzie w koncu trzeba scinac sobie drewno pozniej zabijac i patroszyc ptaszki, bowcrafta - to juz masakra
przemielilem ponad 100k drewna (stracilem duzo czasu na scinanie podobnie jak kumple ktorzy pomagali, w chuj pieniedzy na kupowanie desek, zajebalem setki drwali)i nawet nie mam 95% (minimum do elfich expow - tyle ze jeden z gm testowal kiedys i mu sie nie udalo zrobic expa :grin:) i nagle po 2 miechach ciezkiej pracy lucznik zostaje spierdolony bo biedne pickowate wojaki dostawaly w dupe, w weekend wpadlem do adel i 5 wojow nie dawalo mi nadal padajac jak muchy wiec czekam na kolejne poprawki lucznika :grin: - moze niech strzela tylko w lini prostej przed siebie :grin:
no ale co tam niech sobie jashchoor i z 3 innych lucznikow placze w koncu dobro 50 wojow wazniejsze
teraz woje wala 2recznymi broniami 2 pola - moim zdaniem nie powinni w takim ukladnie walic z bliska :grin: - no co wala halka z nadgarstka? albo 2metrowa dzida kuja mnie w stopy? :] - ale tego nikt nie ruszy przeciez bo tych 50 wojow by was tak obkurwilo ze nie wiedzielibyscie jak sie nazywacie
to samo z waleniem przez plotki - ktos narzekal ze strzela sie z luku przez plotki ale to ze mozna walic dzida przez plotek to nikomu nie przeszkadza przeciez
zrobicie ze poty trzeba pic majac wolna reke :grin: - pewnie ze nie zrobicie

styka
ad harwel - no przydalyby sie takie rzeczy ale kto tu zwraca uwage na kolory czy pierdoly - najwazniejsze w zbrojach ar, kolor by mogly miec ten sam, ciuchy tez olac bo polowa ma zjebane pliki i widza popierdolone kolorki

co do ekonomii to po prostu ludzie sa plami i nie potrafia zarabiac
w koncu nie ma skad zbroi zdobyc jak od kowala a ten daje za free wiec niech nie placze, co do regow to bardzo kurwa chetnie bym kupil regi bo wcale mi sie nie chce zrywac, tylko ze nikt nie sprzedaje

i tak ni z chuja :grin:
niby mialy roslinki rosnac na polnocy lepiej, ale cos sie zmienilo i rosna wszedzie tak samo - czyzby woja sie nie chcialo latac do eb i sobie wyzebrali ta zmiane?
swoja droga po chuj wogole to eb, nie ma gory, nie ma zwierzat, cm tylko dla hardcorowcow, przewaga mialy byc regi ale nie sa, moge tylko kusic winkiem i swiniakami rozlozonymi na stole, oraz perpetum mobile :grin: - kukla raz pchnieta buja sie juz 2 tydzien

i to juz koniec moje kochane dzieciaczki

reasumujac dla tych co nie chce im sie czytac

soa sax, woje to pipki, "GM to chuje", ganja rulz, chuj wam w dupe - kazdemu po rowno i wedlug potrzeb


_________________
THC RULES

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 gru 2002, 18:04 
Cytuj  
jaschoor nie wiem jak ty ale my mamy swoje zycie prywatne i szkole, to ze ty siedzisz calymi dniami przed monitorem z przekrwionymi oczami na ktorych widac wypalone obrazy z UO to nie znaczy ze my bedziemy siedziec calymi dniami i poprawiac bugi. skoro jestes taki madry to moze sam popraw jakis bug i nam podeslij a nie tylko nazekasz i gadasz jak to cie olewaja. od skrypterow to ty sie odwal bo poza soa maja jeszcze nauke w szkolce.
btw zeby miec dobre kolorki wystarczy ponownie sciagnac pack.
soa sax, woje to pipki, "GM to chuje", ganja rulz, chuj wam w dupe-zle ci to nie graj.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 70
Dołączył(a): 15.08.2002
Offline
PostNapisane: 18 gru 2002, 18:22 
Cytuj  
hmmm no niezle jash... popieram te ostatnie kwestie dotyczace regow eb farmerstwa i innych..... niech gm-i przynajmniej przywroca starych vendorow i mozliwosc kupowania o wiele wiecej rzeczy... co do pytan noobkow..... jash nie wyzywaj sie.... sam nim kiedys byles po za tym Thez stworzyl (juz nie wspominajac wczesniejszej nazwy) #pomoc-soa ja tam siedze z blahem, lukiem, fantomem i innymi i taka nasza robota odpowiadamy nowym na pytania wiedz w tej kwesti nie jecz :wink: ( prawda jest taka Beta byla o wiele wiele lepsza... kurna tesknie :/)

*

Posty: 70
Dołączył(a): 15.08.2002
Offline
PostNapisane: 18 gru 2002, 18:27 
Cytuj  
co do bug-ow
hm od tygodnia moze nawet wicej nie dziala lopata nie da sie kopac piachu nie ma butelek :/
jestem na plazy klikam 2x na lopate potem na piach i wyskakuje napis "nie ma tu zadnej rudy" hyyyyyyhyyyyy :wink:
zrobcie cos z tym :wink: juz mowilem o tym problemie kilkanascie razy ale najwidoczniej nikt mnie nie slucha :wink:

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 18 gru 2002, 18:28 
Cytuj  
gunaf ja tez mam szkole i jeszcze pracuje :grin:
jakos wszystko godze

powiedz jak mam poprawic cos czego nie mam

jak nie maja czasu naprawiac to po chuj chca zeby im podawac bugi, wiec nie bede im przyspazal pracy i bede sie meczyl z bugami - noz widelec zrobi sie gm magery w 15 min bez regow :grin:

nie wiem co jest w nowym paku wiem ze duzo ludzi sciagalo dawno i wtedy tych plikow nie bylo

a jak wy nie macie czasu na zajmowanie sie servem to tez sobie odpuscie
gram tutaj bardziej z powodu ludzi niz jakosci serva
jakos sie przemecze do lutego - wtedy rusze na podboj europy :grin:


_________________
THC RULES

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 18 gru 2002, 18:37 
Cytuj  
harwel ale oni najpierw zawracaja dupe na #uo-soa
powoli zaczynam rozumiec polityke cl z psychoformularzem :grin: - odsiewaja lamasow ktorzy zwalaja sie pozniej na soa

to tez z ostatnim twoim sie zgodze
final do bety ma sie tak jak jazda bobkiem do jazdy e klasa :grin:


_________________
THC RULES

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.