mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 151 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 gru 2002, 18:22 
Cytuj  
Samael naprawde wiezysz ze gracze beda nam mowic o bugach pozwalajacych miec staty lub skille w 1 pare chwil?


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 gru 2002, 18:23 
Cytuj  
Hmm, no byl luz jak sie wszyscy ladnie smiali z bugow, to dopiero byla zabawa na irc, albo jak jeszcze ktos tam sie smial w zywe oczy gmowi, ze mu nie powie o bugu... jak to sie mowi - "macie co chcecie"


_________________
Życie jest jak groch z pietruszką, ale to nasz groch i nasza pietruszka

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 21 gru 2002, 18:54 
Cytuj  
Stane po stronie racj czyli po stronie Samael'a Gunaf to tylko i wyloncznie odwas zalezy czy gracze wam beda pomagac czy nie jesli odpierdalasz terror nanich zakazdym razem jak grasz czy cos to myslisz ze tym wzbudzisz szacunek i jakas wiez z graczem ze bedzie chcial ci chetnie pomuc ? jego to wtedy pierdoli mysli *jak jestes taki kutas to ja tez bede* a pozatym nawet jasli ktos zglaszal buga to ten bug byl itak naprawiany po X czasu bo z mgr np. ten z clumsami pamietam byl od SoA beta i przestan mwoic takim tonem do grazcy bo im tez nalezy sie jakis szacunek wreszcie to wy jestescie dlanich a nie oni dla was !!! K. P. W. ?
I nieuwazam za dobrym rozwiazaniem ciagle jakies kary typu obnizanie skilli statow kasacje itd.. trzeba wreszcie zaczac byc powaznym i realizowac jakis projekt typu wykrywanie bugow i ich naprawa.
EOT


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 gru 2002, 19:02 
Cytuj  
BaroO, kpw to sobie mozesz do ojca mowic.

Ani na moment nie uwierze w ta "utopijna wizje wszechswiata" bo od wiekszosci graczy to nie mozna wymagac nawet znajomosci tabliczki mnozenia. Nic dodac nic ujać.
Nie my jestesmy od tego by byc lepsi dla graczy, skoro gracze prawie ani razu nie chcieli byc lepsi dla ekipy, a jezli juz to waskie grono osob. I to dla nich sie meczymy, a nie dla krzykaczy co tylko biora, a sami nic nie daja.


_________________
Życie jest jak groch z pietruszką, ale to nasz groch i nasza pietruszka

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 gru 2002, 19:07 
Cytuj  
Baroo teraz mnie rozsmieszasz, byles GM to traktowales graczy z pogarda, teraz odebrano ci status to odrazu bratnia dusza dla graczy.
moje traktowanie graczy to odpowiedz na ich szacunek, a raczej jego brak, dla nas.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 21 gru 2002, 19:20 
Cytuj  
Gunaf: Jestes GM masz inne problemy jestes Graczem masz inne... a co do jakiegos patrzenia z pogarda to czegos takiego niebylo chyba ze chodzi ci o dbanie o kulture na # bo ja zpewnoscia nierobilem terroru ...
Yerpen: Skoro tak mowisz to dlaczego ludzie mi zchecia zglaszali bugi ? dlaczego "prawie" zawsze jak zagadali to dostawali odrazu jasna odpowiedz i wrazcie zcego pomoc a nie ze az krzycza na # "panie X zobacz na priv!!!" az bana dostana...


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 gru 2002, 19:26 
Cytuj  
Baroo za krotko w tym siedziales, jakbys musial dziennie przez 6 miesiecy odbierac na priv wiadomosci typu "witaj" i koniec to tez by cie kurwica wziela
co do bugow, to juz wiemy czemu nie doszly do skrypterow :grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 21 gru 2002, 19:35 
Cytuj  
moge wiedziec czemu ? wreszcie tyle pracy wlozylem wto aby je "wycagnac" od graczy... i nie tylko.. ?


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 gru 2002, 21:19 
Cytuj  
hmm tu nie w graczach siedzi wina lecz w tym ze ci ktorzy dobieraja kolejnych gmow wybieraja ich sposrod graczy ktorzy sa delikatnie mowiac "niedoswiadczeni" temu shardowi potrzebni sa gmowie wczesniej nieznani ktorzy niebyli by wczesniej znani graczom i nie sa z nimi w zaden sposob zwiazani, musieli by byc wobec makaronow, bug exploiterom i innych lamom bezwzgledni tzn. np. miesieczna blokada konta + ban na irc, kasacje postaci itd. sadze ze w ten sposob szybko dalo by sie wyeliminowac bugi bo gracze niechcieli by sie narazic na to ze zostana posadzeni o ich wykorzystywanie.

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 21 gru 2002, 22:09 
Cytuj  
ad yerpen
"Ani na moment nie uwierze w ta "utopijna wizje wszechswiata" bo od wiekszosci graczy to nie mozna wymagac nawet znajomosci tabliczki mnozenia. Nic dodac nic ujać.
Nie my jestesmy od tego by byc lepsi dla graczy, skoro gracze prawie ani razu nie chcieli byc lepsi dla ekipy, a jezli juz to waskie grono osob. I to dla nich sie meczymy, a nie dla krzykaczy co tylko biora, a sami nic nie daja."

to jest wlasnie chore podejcie oni sa zli to dlaczego mamy byc dobrzy :/
jashchoor mysli: "zjebali lucznika to mam ich w dupie i nie podam bugow"
yerpen mysli: "ha! jashchoor nie podal nam bugow to nie poprawimy lucznika, ha! za kare jeszcze go zjebiemy"
no to jashchoor: "a to chuje oni tak to ja tak, podam wszystkim gracza bugi niech korzystaja"
w odpowiedzi yerpen: "a to jebany fiut, mysli ze jest taki zly - no to zobaczy - kasujemy polowie serva skille"
jashchoor: "na ladne chuje z tych gmow, ale nie wiedza co ja potrafie HA! - posieje tysiace jabloni w adel i dookola, swoimi sciankami zablokuje wszystkie wejscia do domkow, vendorkow, lochy, stamuje tyle zwierzat ze procek sie zagrzeje, a jak nie zbiore bande debili zeby pakietowala serv, wjebywala sie zlymi clientami, wtedy kiedy nie trzeba" :grin:

tak to mniej wiecej wyglada teraz
czy nie mozna by jakos w druga strone
w przeciwnym razie z soa zrobi sie takie gowno ze orgin was pozwie do sadu za obraze uo :grin:

odnosnie krzykaczy :grin: (czuje ze sie zaliczam do tej grupy)
poplakalem na forum, pozniej troche sie z gunafem pokurwialismy, wypomnielismy stare grzechy i umowilismy na negocjacje - mam nadzieje owocne :grin:
ponoc cel uswieca srodki :]

tez bym wolal pogadac na spokojnie z gm, zrobil testa jakiegos, ale niestety zlapac gm ktory ma troche wolnego czasu to niemal cud
*wyciaga dlon w strone gmow*
*usmiecha sie*
:grin:
przylaczam sie da sama, zrobmy cos z tym gownem zeby tak nie smierdzialo :smile:


_________________
THC RULES

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 gru 2002, 22:19 
Cytuj  
"orgin was pozwie do sadu za obraze uo"
juz moglby to zrobic za uzywanie emu.
co do twojej teorii "fali zla", reakcja lancuchowa sie zaczela a to skonczyc jest nielatwo, bardzo ciezko bedzie teraz przywrocic lad i porzadek na servie.

Chyba zeby sie zdazyl cud.


_________________
Obrazek

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 gru 2002, 23:07 
Cytuj  
Pokój!


_________________
Życie jest jak groch z pietruszką, ale to nasz groch i nasza pietruszka

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 gru 2002, 23:12 
Cytuj  
"wy macie racje, ale my mamy karabiny"
-Mao Tse Tsung


_________________
Obrazek

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 22 gru 2002, 01:39 
Cytuj  
noi znow stary cap BaroO mial racje :razz:
:grin:


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 gru 2002, 01:44 
Cytuj  
To by sie idealnie nadawolo na topic :smile:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 gru 2002, 02:15 
Cytuj  
Tak btw to bawi mnie jedno: Stwierdzacie, ze 90%(tylko) to lamki ale czy nigdy nie przyszlo wam do glowy, ze tak sie stalo przez was? Czy tzw "stara gwardia" polazlaby, gdyby nie te wasze ciagle poprawiki i kasacje zacierajace slady po "nie udanych" poprawkach? Teraz z kolei chcecie wprowadzic zamordyzm. Z jednej skrajnosci w druga. Sorry ale IMHO sami jestescie sobie po czesci winni... Przykro mi to mowic ale jedyny wasz wiekszy sukces to wprowadzenie budowania :/ Nie kazda zmiana jest na lepsze :sad:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

**

Posty: 482
Dołączył(a): 22.08.2002
Offline
PostNapisane: 22 gru 2002, 11:53 
Cytuj  
Ja tylko dodam jakie to jest fajne uczucie jak jash wkleja na kanał screena gdzie ma staty na 90 i 97 AR , bez zbroi raczej bo on nigdy nienosi zbroi :sad:


_________________
"Make use... of... me... Sacrifice.... ME!!!!!"

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2002, 12:41 
Cytuj  
Psyche, nigdy jak chcesz miec cos lepszego nie jest latwo i gladko - trzeba sie wycierpiec by potem odpoczywac. Ale i tak komuna to byla najlepsza, co z tego, ze sie cieszyles jak po 20 latach dostales mozliwosc zakupu samochodu :/


_________________
Życie jest jak groch z pietruszką, ale to nasz groch i nasza pietruszka

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 gru 2002, 14:54 
Cytuj  
Heh, mozna bylo zostawic stara mape(zmieniona odrobine na potrzeby budowania), nie wprowadzac idiotycznego systemu vendorkow(no, moze poza vendorem z regami, ale wtedy trzebaby bylo zrobic farmerstwo od podstaw) i napewno wszyscy wyszlibysmy na tym lepiej. Wy zamiast marnowac czas na mape zajelibyscie sie powaznymi sprawami i nie doszloby do tak absurdlanych sytuacji jak teraz(tniemy wszystkim magery) :sad:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 22 gru 2002, 15:35 
Cytuj  
Cytuj:
2002-12-22 11:53, Mad Shinji Ikari napisał:
Ja tylko dodam jakie to jest fajne uczucie jak jash wkleja na kanał screena gdzie ma staty na 90 i 97 AR , bez zbroi raczej bo on nigdy nienosi zbroi :sad:

:grin:
masz screena i jest zbroja :grin:
swoja droga zapomnialem ci wyjasnic ale olac :grin:
taka zajebista zbroja i nikt nie chce kupic :grin:

http://www.icpnet.pl/~krzyszto/1.jpg
http://uojash.w.interia.pl/1.jpg
:grin:


_________________
THC RULES


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: jashchoor dnia 2002-12-22 16:05 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 151 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.