mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość

Posty: 32
Dołączył(a): 20.12.2002
Offline
PostNapisane: 27 sie 2003, 16:04 
 
buahahahaha!!! no teraz, to już na całego się wzruszyłem. nie dość, że mało inteligentny jestem, to jeszcze z taką buzią. i do tego niepotrzebny nikomu. i jeszcze spalony. luki, respect, ale przed przystąpieniem do zgrywania bratłaty, tyle, że zgorszonego, poczytaj złociutki cały topic. mogłeś podesłąć mi klienta? gdybyś mógł (lub miał na to ochotę) odpowiedziałbyś na moją prośbę niezorientowanego laika, i to przed , albo pomiędzy "flame, flame" kolegów. nie mogłeś, nie chciałeś, nie miałeś ochoty. twoje pełne prawo.ale nie wciskaj mi teraz jakiegoś poczucia krzywdy i świętego oburzenia. heh, stary, nie będę się pastwił, bo może na prawd wydawało ci się, że masz rację pisząc swój post, ale szacunek szacunkiem, nie wymagam traktowania miłego, a nawet rzeczowego, w końcu karzdy ma prawo do zbluzgania kogoś na forum. ale jak już mi coś przyjdzie do głowy w związku z czymkolwiek (często mi się wszystko jak wiesz miesza ze względu na brak inteligiencji <wersja odautorska>) to też nie będę tego trzymał w sobie. reasumując (to nie inteligencja, to słownik wyrazów mądrych pod ręką) nie neguje, że możesz być naprawdę miłym gościem, ale jak już się opowiadasz, po którejś ze stron, to ze wszelkimi konsekwencjami

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sie 2003, 16:19 
 
Wystarczy Panowie - cd mozecie sobie pociagnac na flames.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.