mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sie 2003, 10:29 
Cytuj  
Nie znam nikogo na "opustoszalym" Carnage kto by wzial Commander runa w mniej jak 10-15 osob :smile:
Chyba ze mowimy o debilach ktorzy campowali spot bez souta i ktos uskutecznil ninja-looting + summon w biegu :smile:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2003, 14:07 
Cytuj  
W primetime na T tez zawsze jest tlok przy commie. Chociaz trzeba przyznac, ze za czasow CoS jego zdobycie graniczylo z cudem nawet w godzinach porannych (czyt. popoludniowych u nas). Zauwazylem, ze ludzie po prosu boja sie PvP i chodzic po niego w mniej niz kilka(nascie) osob i tak sie juz utarlo, dzieki temu juz parokrotnie zdobylem runke calkiem sam, wystarczy dobry timing =). Chociaz wczoraj z rana sie zdziwilem jak zaraz po serwer upie polecialem po runke i na tracku mialem 5-ciu wrogow szybszych ode mnie =). A co do populacji to jak juz gdzies pisalem nie koloryzujcie, bo jest jak 400 do 550 w primetime, chyba ze te dodatkowe 150 to wlasnie lowcy runek :wink:.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sie 2003, 14:24 
Cytuj  
I na tym chyba polega roznica bo u nas gildie kontroluja spawny all time.
Wlasnie wrocilem z durnego spawnu BH. Wczoraj wzialem po upie bo PKasow bylo tylko 3 a miasto maja kawalek dalej niz moje.
A dzis siedzialo ich 6 ze scoutem - ledwo ucieklem :grin:
Prawda jest taka ze pojedynczy ludzie campuja com (albo grupy po 3-4 osoby) ale zawsze na 5 min przed spawnem wpada zorganizowana grupa i czysci all.

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2003, 15:30 
Cytuj  
Jestes pewien, ze tak jest? U nas tez wszyscy mysla, ze tak jest i dzieki temu mam pare commanderow na tydzien =).

BTW. Jakie gildie? Asmax cos mi wczoraj na IRCu wspominal, ze na Carnage sa 2 gildie i obie maja po kilkadziesiat miast i walcza tylko ze soba przejmujac sobie kolejne miasta nawzajem :wink:.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Theddas dnia 2003-08-19 16:33 ]</font>

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 19 sie 2003, 15:36 
Cytuj  
Mowilem o dwoch potegach :

Gildii jest od ch*** , ale tak wspomnialem o SoA i NA zeby o czyms pogadac. Darn :


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 sie 2003, 16:16 
Cytuj  
Cytuj:
2003-08-19 00:57, Asmax napisał:
Wracajac do tematu, czyli handlu...


Mam na zbyciu Blade Weavera (tak, HEEHE) swojego dostalem za darmo a dzis sobie jednego upolowalem... Jutro bede mial tez sundancera i blood propetha, wiec jak cos zostawcie info ;>



Ja chetnie wezme sundancera i blood propheta :grin: jak tylko skoncze bic groboldy pod Knightsbridge.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sie 2003, 16:17 
Cytuj  
Sytuacja jest chyba w tej chwili wybalansowana - nie ma jednej gildii kontrolujacej all. Oprocz tych sojuszy o ktorych mowil Asmax jest jeszcze AM ktore ciagle kontroluje undead isle i mimo ze nie ma zadnych sojuszy nikt tam nie ma zadnych miast, HoE ktore od innych errantow rozni to ze to jest gildia (tyle ze bez miast) - notorycznie banuje nasze miasta (Frogs).
Jest tez sporo calkiem silnych gildii "regionalnych" jak np. Frogs czy NC w ktorym sa Mat i Scorp (NC ma open tree wiec glownie poluje na tych co sie tam repledguja w wiadomym celu :smile:).

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 19 sie 2003, 17:28 
Cytuj  
Karol, mam pytanie, czy kojarzysz takiego PK jak Weener?? :> Jakas bardziej znaczaca postac czy pimp co moglbym mu moim dorfem w SB "zesmucic"?? :>

Bo ostatnio zabil mojego r2 barda ze 150k w kieszeni jak chcialem kupic LA (w co wbijam, bo sam PKuje ale przyczail sie niezle :)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sie 2003, 18:01 
Cytuj  
nie znam goscia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.