mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 14:35 
 
Codzi o czas wykonywnia jakies czynnosci np. robanie drzew.
Po urzyciu siekiery i najechaniu kursorem na drzewo od razu mam rezultat mojej akcji.
Jeli chce ja ponowic za szybko to pojawia sie komunikat ze musze poczekac na zakonczenie poprzedniej akcji.

Komunikat koncowy pokazujacy rezultat mojego dzialania powinien sie pojawic po czasie jaki jest przeznaczony na wykonanie danej opracji.
Moglibyscie tez zwiekszyc liczbe uderzen i odglosow uderzen siekiery.

Druga moja uwaga tyczy sie strzelania z luku. Nie dzial to prawidlowo kiedy sie przemieszczam z mijesca na miejsce w pogoni lub uciczce za przeciwnikiem, moja postac po prostu nie strzela. Strzelanie dzial tylko w tedy dobrze gdy stoje w miejscu.

Sprzedawanie przedmiotow. Przedmioty drobne piora strzaly itp ktorych moze nam sie duzo uzbierac powinny byc moc sprzedawane w wiekszej ilosci niz 50 szt. sam mialem strzl ponad 1000 i po sprzedaniu 500 odechcialo mi sie klikania i zazucilem sprzedarz.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Anrawar dnia 2001-12-22 14:42 ]</font>

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 16:10 
 
Cytuj:
2001-12-22 14:35, Anrawar napisał:
Codzi o czas wykonywnia jakies czynnosci np. robanie drzew.
Po urzyciu siekiery i najechaniu kursorem na drzewo od razu mam rezultat mojej akcji.
Jeli chce ja ponowic za szybko to pojawia sie komunikat ze musze poczekac na zakonczenie poprzedniej akcji.


No coz, skille maja opoznienie zadane i tak ma byc.

Cytuj:
Komunikat koncowy pokazujacy rezultat mojego dzialania powinien sie pojawic po czasie jaki jest przeznaczony na wykonanie danej opracji.
Moglibyscie tez zwiekszyc liczbe uderzen i odglosow uderzen siekiery.


Nie moglibysmy - to masz w kliencie - zadzwon do Tworcow UO.

Cytuj:
Druga moja uwaga tyczy sie strzelania z luku. Nie dzial to prawidlowo kiedy sie przemieszczam z mijesca na miejsce w pogoni lub uciczce za przeciwnikiem, moja postac po prostu nie strzela. Strzelanie dzial tylko w tedy dobrze gdy stoje w miejscu.


Zapraszam w teren, strzelales keidys z luku? Nie? no to jakby co jst ta zabawa do zalatwienia - naprawde fajne sa luki kompozytowe... ale konia z rzedem temu, ktory biegnac bedize z niego strzelal... Do oddania strzalu MUSISZ sie zatrzymac, nie da sie fizycznie inaczej.

Cytuj:
Sprzedawanie przedmiotow. Przedmioty drobne piora strzaly itp ktorych moze nam sie duzo uzbierac powinny byc moc sprzedawane w wiekszej ilosci niz 50 szt. sam mialem strzl ponad 1000 i po sprzedaniu 500 odechcialo mi sie klikania i zazucilem sprzedarz.


Graczowi mozesz sprzedawac bez ograniczen :wink:
A strzaly... sa inne metody ich wykorzystania.. :wink:


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 18:25 
 
Czy tylko ja zuwazylem ze stamina WOGOLE nie spada????
Jezeli waze (nie wazne ile) ponizej 215kg w moim przypadku to stamina podczas biegu/chodzenie nie spada wogole.
Jezeli waze wiecej niz 215 to nie moge wogole sie ruszyc
Sila 46 dex 11

Stamina spada tylko kiedy wykonuje jakas czynnosc- np. kopie rude ale i tak pomiedzy jednym a drugim uderzeniem kilofa wraca mi do max. wartosc.


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 19:04 
 
Tak widac też ma być. I może to i wygodne... wreszcie biegac można. Jeśli zaś chcesz realyzmu to idź pograj na CL.
Ojj chyba się nie uda bo padło... zaraz na SC przylecą tłumy CLowców, i dopiero zacznie się wysyp bluzgów i kurwienia że to z tamtym nie działa!

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 19:40 
 
Boze o co ci chodzi?
Jak stamina ma nie spadac o po co ona wogole jest?
Ciekawe co byc mowil jakby np. ktos ci ukradl zbroje a ty nie moglbys go zlapac bo on sie nie zmeczy mimo iz ma mniej dexa niz ty.


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 19:53 
 
A tobie o co?
Stamina spada przy czynnościach, a nie przy marszu jak na CL i mi o to chodzi.
A jakby ci zbroje ukradł koles co ma wiecej dexa to co? Co to ma za znaczenie...?

Ale przyznam ci racje- mam 10 dex, po założeniu zbroi 4 a biegam swobodnie. Rzeczywiscie cos za łatwo, ale nie narzekam, gdybys mial postać na Cl tobys wiedzial ze jak spada za szybko to tym bardziej denerwuje.

A teraz z innej beczki: Szerszeniu, znalazłem buga: przy pracy pękł mi kilof. poszedłem kupic nowy, i nie moge go włożyc do ręki, bo pojawia się komunikat, ze mam juz coś w ręce. A nie mam nic. W ogole nie mam na sobie nic. Wylogowałem się i wlogowałem i nic nie pomaga. A po dwukliku na kilof w plecaku pojawia się z kolei komunikat, że nie mozna używać przedmiotów, które sa uzywane przez kogoś innego! O co tu chodzi?

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 19:58 
 
Na Cl gralem nie duzo (prawie nic) ale wiem jak spada tam stamina
Wiecej gralen na DZ - i powiem szczerze ze tam spadek staminy jest bardzo wolny podczas marszu (jak wazysz malo to ci nawet wzrasta) a podczas biegu spada takze w wolnym tepie
Wszystko zalezy od twojej wagi


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 20:04 
 
Do Mastyla - sprobuj zamknac i otworzyc backpack - powinno pomoc.

A propo staminy... zaraz zaraz... spokojnie juz to poprawiamy :wink:


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 20:14 
 
To blad czy tak powinno byc?
Chodzi mi o cene sztabek zelaza i shadow'a
(tak tak wlasnie zaczalem wydobywac shadow :razz:)
Zelazo jest po 5gp i shadow po 5gp


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 20:21 
 
WOW
Stamina spada
Gratz ekipa


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 20:32 
 
Niekonkretnie mi o to chodzilo. Wiem ze jak sie poruszam to nie moge strzelac ale jak sie oddalam od przeciwnika i stane to powinienem w dalszym ciagu strzelac.
A on tak jakby traci to ze mial jakis cel i nic nie robi. Trzeba ponownie przelaczyc sie w trub spoojnu potem w walke i znow klikna na przeciwniko (chodz i to czasami nie pomaga).

*

Posty: 54
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 20:34 
 
Ten to kurcze masohista :razz:. Mam takiego buga: lowie ryby i lowie za tu po chwili wypada jakas siatka... Wazy to ustrojstwo 100 kg i nie da sie tego ruszyc z dna plecaka. I juz mam takich 3. Jak to ruszam to wyswietla mi: "You can't move it". Help!

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 20:35 
 
A cha i sa bledy przy kupowaniu domu. Wystepuje deedy dla kotorych zamiast opisu jest komunikat o bledzie.

Przy sprzedazy jest problem ze jedna pozycja pojawia sie kilka razy z roznymi cenami .

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 20:39 
 
Szerszeniu- zanim serw padł próbowałem 100 sposobów. Zamykanie wszelkich okien, w tym plecaka nic nie daje. Nic nie działa. Ciągle mam rzekomo zajete ręce (tylko prawą, w lewej moge świeczke trzymać!). Jesli po restarcie nie zadziała, to moja postac jest troche bezużyteczna...
Czy działają polecenia .fix i .stuck? Moze pomogą w moim przypadku?

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 21:31 
 
Mastyl, chyba juz sie udalo Ci pomoc, jesli nie dawaj page, jak ktos jest w grze to wyciagamy z takich opresji.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 21:32 
 
Cytuj:
2001-12-22 20:34, Jarlaxle napisał:
Ten to kurcze masohista :razz:. Mam takiego buga: lowie ryby i lowie za tu po chwili wypada jakas siatka... Wazy to ustrojstwo 100 kg i nie da sie tego ruszyc z dna plecaka. I juz mam takich 3. Jak to ruszam to wyswietla mi: "You can't move it". Help!


heh chyba usune mozliwosc wylowienia siatki hihihihi, bo nar azie nie mam bladego pojecia jak to poprawic :wink: albo zmniejsze jej wage

*

Posty: 54
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 21:37 
 
Ja już wpadłem na pomysł jak załatwić ten problem z zajętymi rękoma... Trzeba zostawić wszystko w banku i iść na szkieletka a po śmierci jest git i wszystko działa jak powinno...
Pozdroofka

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 gru 2001, 23:34 
 
Cytuj:
2001-12-22 10:07, Szerszen napisał:
Na klatki pewnie nic nie poradzimy, bo animacje to sa brane raczej z Twojego dysku niz z serwera :wink:

Co do rudy, faktycznie sie nie udalo - przy czym nieudalo sie odswierzyc zasobow na swiecie, bo nowo utworzona ruda (via gm) miala dobra wage - czekamy na info jak to ladnie is zybko zrobic, albo na wykopanie calej starej rudy przez gornikow :wink:

calos bugow - tych poprawionych i tych nie ale czesto sie powtarzajacych w listach macie na uo.netla.pl w dziale wiesci, z wytlumaczeniem czy zrobione, czy podczas pracy, czy nie bug.

Prosba zglaszajcie nowe a nie powtarzajcie sie po raz setny ze ruda nie dziala, bo to jest nudne az do wyrzygania a niektorych rzeczy sie nie da przyspieszyc.

Potionki cure niestety nie cure (nie dzialaja w razie otrucia)

*

Posty: 198
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2001, 01:38 
 
Heal potionki nie działają (chyba że ma na to wpływ skill Healing).
Coś życie przestało samo wzrastać.
A jęsli chodzi o bandaże to działają zajebiście dużo bardziej realistycznie niż wcześniej.

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2001, 01:40 
 
potionki cure moga byc uzaleznione od poziomu zatrucia.
kiepskim cure nie wyleczysz ciezkiego zatrucia.
i mam nadzieje, ze pijecie potionki majac przynajmjniej jedna reke wolna...
chyba, ze tutaj to znowu nie dziala :sad:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.