mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2004, 09:44 
Cytuj  
No dobra tylko pwiedz mi jedno...Czy FFXI musze kupic w sklepie ?? ALbo Anrachy Online tez musze kupic??Now alsnie bo jesli musze to ziekuje bardzo.CHyba ze od kogos .Bo nie bede wydawal pond 100 zl zeby se pograc w necie za co tez bede msuial placic.Aha i jeszcz jedno.Dragon Raja to nie KURWA zdupczany tytul.Gra w to kilka tysiecy osob(Jesli nie kilkanascie) i jak ci sie nie podoba to sie nie wypowiadaj.Sorry moze troche mnie ponioslo ale wkurza mnie jak ktos nie gra w gre ponad 6 miechow a mowi ze zdupczony.Mi sie bardzo podoba.Czekam na propzycje:)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 lut 2004, 11:28 
Cytuj  
Nie unos sie tak :smile: spokojnie. Jak juz masz wydawac kase to lepiej dolozyc te 3 , 4 $ i zagrac w mmoprg prawdziwego zdazenia a nie cos pokroju tibi. Masz teraz kilka triali dostepnych Daoc Horizons SB Ao o czym zapomnialem? Wiec mozesz sobie wyprobowac jak juz bedziesz mial karte jak wyglada prawdziwe mmoprg.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lut 2004, 12:49 
Cytuj  
Dyskusja z Nimi nie ma sensu.
To nie jest glupota, to nie jest chamstwo, to nie jest bieda, to nawet nei jest skapstwo, to juz jest stan umyslu.

Zamiast zassac i chociazby poprobowac free triale konkretnych gier, a potem sobie wybrac te ktora pasuje, lepiej trzymac swoje zdanie w temacie jakiegos smiecia, ktory jest uber, bo byl free przez pewien czas :grin:

A argumenty w stylu "nie bede placil w sklepie za gre za ktora potem tez mam placic" lepiej wystosuj do swojego providera - nie bedziesz przeciez placil za net co miesiac, skoro kupiles modem, nie bedziesz placil czynszu skoro kupiles mieszkanie, nie bedziesz przeciez placil za benzyne skoro juz kupiles samochod... blah, mowilem juz, ze dyskusja z Nimi nie ma sensu? :grin:


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 lut 2004, 13:50 
Cytuj  
Faktycznie zapomniałem.... kiedyś chyba nawet tutaj była dyskusja o uber mmorpg Tibia - gdzie ktoś mnie między innymi przekonywał, że gra w to coś kilkuset polaków z tego kilkudziesięciu płaci co miesiąc za coś tam w tej grze...

Więc wszystko możliwe.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2004, 17:08 
Cytuj  
No coz tylko mnie nei stac po prostu na zakup gry.Jaka jest aktualna cena FFXI lub Anarachy Online.Wspominales cos o Daoc Horizons i BC .Co ta za gry??A jesli wledug was Dr jest dupczane to miejcie swoje zdanie.Ja mam swoje. Nchecia pogralbym w to ja wy mowicice "mmorpg z prawdziwego zdarzenia".Tylko prosze o dokladniejsze dane typu skad sicganc triala tych gier.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2004, 17:14 
Cytuj  
Zapoznalem sie mniej wiecej z FFXI jednak woleabym kupic cd-keya.Z checia go odkpiue tylko prosze o konkretnego linka.Czy ktos mzoe mi nagrac gre.Np za odbior za zaplata.Z checia kupie.Mam nadzieje ze ta gra spelnia wymogi prawdziwego mmorpg.Bede bardzo wdzieczny za wskkaznie linka gdzie moge kupic cd-keya.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 lut 2004, 17:39 
Cytuj  
Jak bys wysilil swoj umysl to moze byc znalazl
board/viewtopic.php?topic=6376&forum=43

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2004, 17:47 
Cytuj  
Tylko ja tam nie moglem znalesc samego cd-key.A znasz kogos od kogo moge kupic sam gre??Najchetniej od kogos z tego forum,

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2004, 18:09 
Cytuj  
If you are interested in purchasing ONLY the CD-Key and not having the box or CDs shipped, we do offer that service. Please place your order as normal over our website and then indicate in the comments box that you only want the code. You will NOT be charged shipping, regardless of what shows up in the shopping cart. We can send you the codes via e-mail or ICQ (31346967 is our #). .To znalazlme chdybym chciao kupic sam cd-key.Place wtedy tyle co za gre??I czy jest ktos od kogo moglbym kupic gre.Lub by mi ja przegral??

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 lut 2004, 07:36 
Cytuj  
Płacisz za całą grę - oszczędzasz na kosztach przesyłki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.